MAWOS

Łódź

Opinie o MAWOS

Arek

Programista systemów automatyki / Programista PLC porszukiwany!

X

Jeśli ktoś chce zacząć swoją przygodę z automatyką w tej firmie to odradzam, strata czasu. Praktykanci i stażyści nie są dopuszczani do ciekawych projektów, siedzą tylko w papierkach i ofertach. Ten czas można wykorzystać efektywniej. Co innego na etacie, wtedy już jest tam ok. Na pochwałę zasługuję atmosfera pracy, długo by szukać podobnej.

Praca

Moim zdaniem praca w Mawos jest ok,miła atmosfera,podejście do pracownika no i nie małe zarobki,osobiście jestem z firmy zadowolony.Raf...

Zostaw opinię o MAWOS - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAWOS