Opinie o AMC GROUP w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AMC GROUP. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w AMC GROUP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMC GROUP w Kraków

Ja pracowałam w amc group kilka lat, moim zdaniem było OK. Premie dostawałam bez kombinacji, wyciągania że coś kiedyś nie dopilnowałem , jak były nerwowe sytuacje to trzeba było je rozwiązać ,a były z powodów dużej ilości pracy , skracania przez handlowców terminów realizacji. Nie oszczędzali na każdym kroku pieniędzy, ja miałem dodatkowe ubezpieczenie w aviva , nie którzy mieli tez w PZU opiekę zdrowotną .Kawa herbata woda była kupowana dla pracowników (teraz tak nie mam ) szefowa jest wymagająca ale rozumiem ją dba o firmę -klientów. Można było się z nią dogadać , bez ściemniania.

Mrs. M

Jako były już pracownik AMC Group uważam, że praca jest interesująca i nie można się w niej nudzić. Jeżeli ktoś jest nastawiony na tzw "nic nie robienie" to nie ma tutaj czego szukać. Jest to idealna praca na start - można się w niej wiele nauczyć i poznać techniki sprzedaży. Uważam, że czas poświęcony na pracę w tej firmie był dla mnie dużym plusem. Pracodawca wymagający, ale jeżeli ma się chęć i zapał do pracy - premie na dobrym poziomie.

Były pracownik AMC

W firmie AMC Group Łukasz Wydra w Krakowie panuje dość duży chaos. W przypadku pojawienia się problemu (jakich mało nie było) nie ma osób odpowiedzialnych za błędy. Wydawało mi się, że firma ma problem z zarządzaniem. Szefowa nie precyzowała swoich oczekiwań i była nastawiona bardziej na rywalizację niż na pomoc młodym pracownikom co w konsekwencji odbijało się negatywnie na efektach ich pracy ... Tak jak w przypadku poniższej opinii również uważam, że firma szukała oszczędności na każdym kroku. Praca w AMC Group była moim trzecim miejscem zatrudnienia, zdecydowanie najgorszym, na szczęście po opuszczeniu tej firmy dane mi było znaleźć dużo lepsze miejsce pracy, więc mam porównanie ;). Atmosferę panującą w firmie w miarę da się znieść ale nie polecam pracy w AMC Group nikomu, a już zwłaszcza młodym PRowcom, szkoda nerwów a mało korzyści ...

Ada
@Były pracownik AMC

Niektórzy koledzy poświęcali zbyt dużo czasu w pracy na szukanie części do samochodów, mieszkań itd Od kilku lat już nie pracujesz, a na prywatnych portalach dalej masz pracuje w Amc group ,a tak złe było / powodzenia .

@Były pracownik AMC możesz odnieść się do wypowiedzi @Tymek odnośnie premii? Jakie miałeś warunki jej otrzymania i jak kształtował się próg jej przydzielenia? Na podstawie jakiej umowy pracowałeś? Pracodawca zapewnił Ci jakieś dodatki, szkolenia? Czy może musiałeś wdrożyć się do pracy w AMC Group bez pomocy innych?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AMC GROUP. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Od Twojego postu @Tymek upłynęło już sporo czasu, a AMC Group nadal utrzymuje się na rynku i zatrudnia pracowników. Czy coś się w takim razie zmieniło jeśli chodzi o warunki pracy i teraz można liczyć na coś więcej niż w poście poniżej? Ktoś coś wie?

Tymek

Niestety praca w AMC okazała się moim najgorszym miejscem zatrudnienia. Zarobki na poziomie roznosiciela ulotek, a próg premiowy ustawiony na takim poziomie żebyś mógł sobie pomarzyć o dodatkowej kasie. Zarządzanie firmą na bardzo niskim poziomie i aby taniej, bo po co. Nikomu nie polecam, a nawet odradzam. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o AMC GROUP - Kraków

• Jak się pracuje w AMC GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy AMC GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMC GROUP?

AMC GROUP
1.7/5 Na podstawie 23 ocen.

AMC GROUP