Opinie o IDG Poland S.A. - Warszawa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie IDG Poland S.A. - Warszawa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IDG Poland S.A. - Warszawa o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IDG Poland S.A. - Warszawa w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy urlop w IDG Poland S.A. - Warszawa jest płatny 100%?

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Większość staffu jest zatrudnione w formie B2B z niepisana umowa o urlopie płatnym. W praktyce wyglada to tak ze przy odejściu za bardzo dużo nie wykorzystanych dni zobaczyłem okrągłe 0 na koncie, wiec polecam się 3 razy zastanowić zanim podpisze się z tymi oszustami umowę o współpracy gospodarczej.

Obecny Pracownik
Pracownik

Zgrany i bardzo pozytywny team, gotowy dzielić się swoją wiedzą podczas realizacji bardzo ciekawych projektów. Świetna atmosfera pracy. Duża dawka wiedzy i doświadczenia a do tego bardzo dobra lokalizacja w centrum.

Dociekliwa
Kandydat
 Pytanie
@Obecny Pracownik

A jak to się ma do poprzednich komentarzu zamieszczonych tutaj, nawet tych sprzed kilku Lat? Czy to czasem nie próba podreperowania wizerunku, pisząc chociażby ze lokalizacja to centrum podczas gdy większość biur pracuje teraz zdalnie i lokalizacja nie jest benefitem? Jak wyglądają u Państwa kwestie socjalne? Jakie są nazwy ostatnich szkoleń dostępnych na rynku, które przebyli pracownicy?

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Dociekliwa

To jeszcze nic, bo większość pracowników jest zatrudniona na umowę B2B i ma zapis w umowie o możliwości świadczenia pracy z dowolnych miejsc. Faktycznie natomiast wszyscy są zobowiązani do pracy w biurze w godz. 9.00-17.00. Może jakaś Inspekcja Pracy lub ZUS się wypowie...

Emil
Inne

@były pracownik Wobec tego co mówisz - jak wygląda atmosfera w firmie? Można się ze sobą jakoś dogadać?

IDG znam IDG nie polecam
@Emil

W IDG Polska panuje atmosfera wojny. (usunięte przez administratora) Często zdarza się ze na poranne „Dzień dobry” jedyne na co można liczyć to pogardliwe odburknięcie. Firma dodatkowo w ostatnim czasie wypowiedziała umowę, z kluczowymi personami budującymi biznes i mającymi kontakty. W mojej opinii brak im pomysłu na siebie, a konkurencja zabiera już resztki tortu na jakim leżą. Jeżeli ktos szuka pracy, która da przyjemność oraz dostarczy satysfakcji bez wiecznej wojny o swoje, to ten azymut nie jest dobry.

@jedenzadowolony
@Emil

A ja firmę znam i polecam. Z mojej perspektywy sytuacja wygląda trochę inaczej niż przedstawiona w poniższych wpisach, ale każdy ma swój punkt widzenia. Może wynika to z faktu, że zadowoleni nie mają potrzeby komentowania pracodawców. Dla mnie atmosfera ok, a zespół zgrany. Ludzie pomocni, często z wieloletnim stażem i dużym doświadczeniem. Sporo osób wraca, więc chyba nie jest tak źle. Pracować trzeba :). Zmiany jak wszędzie, ale myślę, że takie mamy czasy. Patrząc na realizowane przez firmę projekty, podejście chyba słuszne.

pracownik
Pracownik
@IDG znam IDG nie polecam

bzdury, ale chociaż można się pośmiać, kiedy czyta się takie rewelacje :) jak ktoś ma nastawienie wojenne, to i toczy wojny, tutaj da się dogadać z każdym, jeśli się tylko chce

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@pracownik

Tak, tak panie dyrektorze. Z każdym, szczególnie z panem...

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca IDG Poland S.A. - Warszawa organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Obecny Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Tak, IDG organizuje szkolenia dla swoich pracowników.

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Obecny Pracownik

A jakie dokładnie?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie IDG Poland S.A. - Warszawa? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
Warszawa
DOTCOM Sp. z o.o.
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Brand Manager
Gdańsk
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wyślij CV
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
(7 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy IDG Poland S.A. - Warszawa zapewnia kartę multisportu?

były pracownik
@Pytanie

Nic nie zapewnia. Zapewnia umowę na działalność gospodarczą i siedzenie w ich biurze po 8 godz. dziennie. Pensja strasznie niska. Pula najlepszych klientów przydzielona do dyrektora sprzedaży i ewentualnie jego pupilów, którzy chodzą z nim po drożdzóweczki do sklepu :) Plus mobbing, z którym nikt nic nie robi.

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w IDG Poland S.A. - Warszawa? Obowiązuje typowy dress code?

Były pracownik
@Pytanie

W IDG nie ma żadnej kultury. Jest tak za to złość, furia, czepialstwo, zła atmosfera i ludzie „chorągiewki”

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w IDG Poland S.A. - Warszawa? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik
@Administrator

Tak, atmosfera odgrywa wazną role, dlatego odeszłem...

Piotr

Szczerze odradzam tą firmę kandydatom na jakiekolwiek stanowisko w tej firmie. Pracowałem dla IDG niemal półtora roku. Firma nie ukrywa ponoszonych strat rok w rok (dostępne oficjalne informacje w sieci), i zasłania się nimi przy tematach dotyczących finansów. Plan sprzedażowy potrafi zmienić się kilkukrotnie w ciągu roku, a wszelkie próby negocjacji spotykają się z wysmianiem. Mobbing, zła atmosfera oraz nie dotrzymywanie obietnic to w tej firmie codzienność. Osobiście byłem świadkiem krzyków, trzaskania drzwiami, płaczu, i nieustannych uszczypliwości. Własna inwencja twórcza również nie ma tu miejsca, najlepiej na ślepo słać przygotowane w pdf oferty i czekać na odzew klienta. Customer care jest na niskim poziomie, firma nie jest w stanie sprostać wyzwaniom rynku i broni się przed realnymi oczekiwaniami klientow. Częste zwolnienia (często bez jasnego powodu czy wcześniejszych rozmów) i dobrowolne odejścia pracowników, którzy nerwowo nie radzą sobie z osobami z kadry menadżerskiej - sam w ciągu jednego roku byłem świadkiem 8 odejść (przy zatrudnieniu ok 40 osób to spora część). To wszystko połączone w jedność może przynieść osobom o wrażliwym usposobieniu nie lada depresję. Na koniec dodam że firma wykazuje zatrudnienie na umowę o pracę tylko dla 12 osób podczas gdy realna ilość osób w biurze jest 2,5/3 razy większa, z tym że warunek pracy dla pozostałych to działalność gospodarcza. Jeśli cenisz sobie rozwój osobisty i wewnętrzny spokoj, radzę trzymać się od tej firmy z daleka. Od firmy odszedłem z własnej inicjatywy i dawno nie byłem szczęśliwszym człowiekiem.

Natalia
Inne
@Piotr

Napisałeś, że w IDG panuje mobbing. Brzmi to niepokojąco. Możesz podać przykłady konkretnych sytuacji z pracy?

pracownik
@Natalia

Ja chętnie odpowiem za Piotra. Dyrektor sprzedaży jest człowiekiem, który absolutnie nie powinien pracować, z już z pewnością kierować, ludżmi. Furiat szydzący z ludzi, to mało powiedziane. W pierwsze dwa miesiące mojej pracy z działu sprzedaży odeszło 2 osoby. Cały dział, to uwaga, 6 osób. W firmie obowiązuje selekcja negatywna, bo tylko osoby bez skończonych studiów, bez znajomości języków obcych, bez znajomości najnowszych narzędzi sprzedażowych, a tym samym takie, które nigdzie indziej nie znajda zatrudnienia, pracują w dziele sprzedaży. A w Warszawie naprawdę jest tylu pracodawców, którzy handlowca z doświadczeniem przyjmą z otwartymi rękoma.

cywil

Firma jest częścią korporacji ale atmosfera na miejscu jest bardzo fajna, prawda jest taka, że jeżeli chcesz się utrzymać i zostać odpowiednio nagrodzonym to trzeba zasuwać i wykazać się zaangażowaniem. Jeżeli szukasz pracy na przetrzymanie to lepiej sobie darować. IDG to dobre miejsce aby zyskać doświadczenie, wystarczy przejrzeć linkedin i zobaczyć czym aktualnie zajmują się byli pracownicy. Jeżeli jesteś dobry w tym co robisz to na pewno zostanie to docenione. Niektóre osoby wracają po przygodach w innych firmach na rynku z niezbyt dobrymi opiniami więc coś w tym jest. Na pewno warto jeżeli ma się ambicje i chęć zdobycia solidnego doświadczenia.

Zainteresowana
Inne

Co słychać w firmie? Dzieje się coś? Taka rzadko piszecie na forum, szkoda.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
abc

pensje żenująco niskie, zero socjalu, zero premii, kontrakt b2b, ale godziny pracy etatowca,

abc bis
@abc

Do tego dodałbym jeszcze obniżkę pensji:) kontrakt b2b to opłaty na ZUS, od stycznia wzrosła wysokość składek , zatem jestem na minusie jakieś 400- 450 zł rocznie. W umowie b2b jest zapis o możliwości pracy zdalnej lub z wlasnego biura, faktycznie codziennie 9.00-17.00 musisz pracować w ich biurze. Praca dla tych, którzy mają dodatkowe żródło zatrudnienia.

anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
andy

Witam serdecznie. O firmie czytałem sporo już jakiś czas temu. Widziałem , że prezentują się naprawdę fajnie, także sam nawet zamierzałem aplikować, jednak nasze drogi się rozeszły. Kolega jednak który się do idg dostał nie żałuje. Oferty rzeczywiście były @paula

pracownik

fatalna firma duże przestoje brak nalezytego traktowania robisz za friko bez socjalu , ubezpieczenia i premii

ciekawy

właśnie aplikowałem na konsultanta, ale czytam teraz opinie i mnie to trochę martwi .. zmieniło się coś w IDG ? czy dalej taki cyrk?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Okno

Zwolnili już wszystkich?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
abligatoryjny

w idg panuje balagan. jest stworzone kilka niepotrzebnych stanowisk - szczegolnie w marketingu, ktory nie zna sie na swojej pracy, ale robi dobre wrazene do zlej gry, aby sie tylko przeslizgnac. kierownicze stanowiska zajmuja ludzie, ktorzy sa z idg bardzo dlugo. jezeli zatrudniaja nowe osoby to tylko dlatego, aby zrzucic im wiecej pracy (np. w zime), a pozniej sie ich pozbywaja i biora nastepnym, ktorzy sie znaja, odwalaja czarna robote. rotacja w tej firmie jest ogromna. ludzie udaja, ze pracuja. jest spychologia, nie ma wspolnej wizji. panuje tam dziwna atmosfera. nie warto tam pracowac, chyba, ze chcesz harowac za innych za slaba pensje. jezeli nie lubisz sie wychylac i nie masz swojego zdania - idz tam pracowac. kierownictwo lubi potulnych barankow.

samodzielna księgowa

Do księgowości czy kadr tez z polecenia?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
And

Praca jest spoko, pracowałem tam dwa lata. Rekrutują ludzi z polecenia, szukają ludzi godnych zaufania i nie chcą ekspertów. Od początku jest umowa o pracę. Nie chcą być nazywani korporacją, ale od początku trzeba mieć wiedzę lub ją zdobywać. Na pensję nie można narzekać, ale podwyżki trzeba sobie wychodzić.

ania

Nikt nic nie słyszał, czy nie wolno Wam pisac o takich rzeczach, bo to jakies tajemnice firmy? Napiszcie prosze, bo zalezy mi odrobinę na czasie, jestem już bez pracy, W ogóle to jaki rodzaj umowy IDG proponuje na starcie pracownikowi i czy z kolejna umową dostaje się sensowna podwyżkę, czy tez jest szansa na awans?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
agata

A jakie zarobki są w księgowości i w kadrach?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o IDG Poland S.A. - Warszawa - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w IDG Poland S.A. - Warszawa?

  Zobacz opinie na temat firmy IDG Poland S.A. - Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w IDG Poland S.A. - Warszawa?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IDG Poland S.A. - Warszawa
2.5/5 Na podstawie 25 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Twarda 18
  00-105 Warszawa
 • NIP: 1130016276 KRS: 0000156196
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
IDG Poland S.A. - Warszawa
Przejdź do nowych opinii