Opinie o BAYLEG S.J w Legnica

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BAYLEG S.J. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BAYLEG S.J o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAYLEG S.J w Legnica

stokrota

W TEJ FIRMIE JAK KTOS WRACA PO 15 GODZINACH DO DOMU TO NIKT SIĘ NIEDZIWI!!! A WLASCICIEL SZUKA ROZWIAZAN JAK TO ZMIENIC I OD KIEDY PAMIENTAM BIEDACZYSKO NIEPORADZIL SOBIE Z TYM...... A TO TAKIE PROSTE

jako kierowca pracujesz min 11 godzin!!! jako magazynier niewiele mniej! niemiło, nieprzyjemnie - troche pracuje ale niemoge sie doczekac kiedy odejde !!!

nico

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"zenek"

TAK TAK TEN Z MAGAZYNU JEST ZALOSNY- ALE TAK TO JEST JAK GLUPI CHCE UDAWAC MADREGO!!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie BAYLEG S.J? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
BYŁY PRACOWNIK

NAPRAWDE PRACOWAŁEM TAM PEWIEN CZAS!! TO OKRES STRACONY! KASA JEST NA CZAS, SZEF WYMAGA - OK ALE JEST KAWAL.................. ALE TO NIC STRASZNEGO! "KOLEDZY" SA FALSZYWI OKROPNIE JEST TAKI PSEUDO KIEROWNIK W MAGAZYNIE JEST TAKI........ ZE NAPRAWDE MI GO SZKODA! JAK SOBIE O NIM POMYSLE TO MAM OCHOTE SFINANSOWAC MU JAKOMS TERAPIE- ALE TO I TAK BY NIC NIEPOMOGLO WTAJEMNICZENI DOSKONALE WIEDZA O KOGO CHODZI!

sytuacja ma się tak, wymagania są bardzo wysokie ale jak się tam utrzymasz przez 3 miesiące to będziesz pracował następne 10 lat,

pracuje tam nasz znajomy, nie było mu łatwo na początku ale po prawie 2 latach sprawia wrażenie zadowolonego, kupił samochód, mieszkanie, więc być może nie jest to praca dla każdego, lecz jeżeli ktoś pojmie zasady tam panujące to będzie zadowolony , gdzie drwa się rąbie tam wióry lecą...

ciekawy - 2012-07-26 18:16:37 nikt nie pochwali tam pracy?Nie ma co chwalić, firma ma wysokie wymagania aby utrzymać się na rynku, albo pracujesz ...(usunięte przez administratora) i masz prace na lata i stabilną regularną kasę albo jak gdzie indziej szarpiesz się o każdą złotówkę i co 3 miesiące zmieniasz pracę, coś za coś. Ja wybrałem stabilność

ciekawy

nikt nie pochwali tam pracy?

tedi

można coś wiecej na temat pracy w tej hurtowni

Transiciak

za 4 tys za tak ciezka prace to i tak malo ale niestety 2300 to jest nic juz nie mog sie doczekac az (usunięte przez administratora) z tamtad Jestem kasjerem - kierowca-konwojentem-magazynierem-przedstawicielem - myjka itp szkoda slow

• Jak się pracuje w BAYLEG S.J?

Zobacz opinie na temat firmy BAYLEG S.J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAYLEG S.J?

BAYLEG S.J