Opinie o BAYLEG S.J w Legnica

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BAYLEG S.J. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BAYLEG S.J o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAYLEG S.J w Legnica

aga

NIE IDŹCIE TAM NIGDY !! SZEF JEST NAJGORSZYM BURAKIEM, A ZAŁOGA, KTÓRA PRACUJE NIE JEST WCALE LEPSZA POZA KILKOMA OSOBAMI Z KTÓRYMI MOŻNA CHOCIAŻ SIĘ DOGADAĆ... UCIEKAJCIE Z TYCH WZETEK !!

lek.wet.

Hurtownia Lekow Weterynaryjnych,,,Tylko Rolvet

@lek.wet.

PANOWIE JAK TAM TERAZ JEST W BAYLEG?? JUZ GO MEDIVET WYKOŃCZYŁ?? MAM NADZIEJE........ BO TO MIEJSCE BYŁO STRASZNE

stary
@byly

A W TYM POŚWIĄTECZNYM CZASIE ZEBRAŁO MNIE NA WSPOMNIENIA - JAK TO KILKA LAT TEMU W W/W FIRMIE W WIELKA SOBOTĘ ZAMIAN ŚWIĘCIĆ Z DZIEĆMI JAJECZKA, MUSIELIŚMY KOPAĆ ROWY!! BO TO BYŁO PILNE!! CIEKAWE JAK TERAZ? NAPISZCIE CO BYŁO ??

Nowa Hurtownia Wet.we Wrocławiu X-ZOO,polecam !!!

farmer

Dziękuję bardzo za kontakt z nową hurtownią - Medivet.

odbiorca
@farmer

STANDARDOWE ZACHOWANIE ALE DO TEGO TRZEBA SIĘ PRZYZWYCZAIĆ - TAKIE PRZYPADKI SIĘ NIE NAUCZĄ OGŁADY I PODSTAWOWYCH ZASAD BYCIA, ŻYCIA I OBCOWANIA Z OTOCZENIEM - WYCHODZI TO ZA ICH ŚWIADOMOŚĆ CO MOŻE WYNIKAĆ Z NISKIEGO POZIOMU INTELIGENCJI

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie BAYLEG S.J? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
farmer

Pierwszy raz miałem z "szefem" firmy kontakt telefoniczny , ale jestem zdołowany jego chamstwem. Wczoraj pracownica hurtowni zrealizowała zlecenie , wysyłając witaminy ale z tygodniowym terminem zapłaty. Rano dziś kierowca dowiózł towar na miejsce ale był b. zły że na fakturze jest termin płatności , więc za telefon i już łączy się z firmą. Wywnioskowałem że coś na rzeczy i skontaktowałem się z "szefem" hurtowni aby załagodzić sprawę i wiecie co usłyszałem od gbura: "za to że pani tak postąpiła , będę zmuszony ją zwolnić z pracy". No byłem w szoku , dawno nie spotkałem takiego człowieka a już różnych widziałem. Stwierdził "jeśli nie ma się pieniędzy to nie powinno prowadzić się biznesu" i odłożył słuchawkę. No cham do potęgi. No tylko współczuć kobiecie , mam wielki wyrzut że zamówiłem te witaminy w tej hurtowni. Ale zgłosiłem przedstawicielowi firmy "Dolfos" z Piotrkowa Trybunalskiego niech tej firmy nikomu więcej nie poleca. Wierzę że przyjdzie czas jeszcze na jego chamstwo.

lecznica
@farmer

MY MAMY DWIE LECZNICE ZNAMY TEGO CZŁOWIEKA, SA PRODUKTY KTÓRE KUPUJEMY BO TAM MUSIMY - A WSZYSTKIM POLECAM MEDIVET - WIEM JAK TAK ROBIĘ ZAKUPY TO LIKWIDUJE WYZYSK I CHAMSTWO!

tak

(usunięte przez administratora) ten film w 80 proc przedstawia sytuacje - nawet imię pasuje. (wiem bo tam kiedyś pracowałem)(nie polecam)

TAK
@tak

CHODZI MI O FILM NA YOUTUBE - (usunięte przez administratora) NIE DENERWUJ SIĘ

mysle

CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK TAM JEST NAPRAWDĘ??? KOLEGA KIEDYŚ TAM PRACOWAŁ I OPOWIADAŁ ŻE MIAŁO COŚ SIĘ POZMIENIAĆ NA LEPSZE - CZY TO PRAWDA CO TUTAJ CZYTAŁEM>????

rambo

JEST ZLE!!!!!!!!!!!!!!!!! NAPRAWDĘ NIC DOBREGO O PRACY TAM NIE SŁYSZAŁEM, MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ TAM GOŚCIĆ, DOSYĆ DŁUGO PATRZĄC NA TO ŻE ŚREDNIO PRACUJE SIĘ TAM 5 DNI, JEST TO MIEJSCE, DO KTÓREGO RANO WSTAJESZ I CZUJESZ OBRZYDZENIE!! CHCIAŁ BYM BYĆ OBIEKTYWNY I NAPISAĆ COŚ DOBREGO NA ALE NIC NIE PRZYCHODZI MI DO GŁOWY!!!

GROM

bbbb, rozumiem, że Ty pracujesz w Baylegu i ogarniasz sytuację w firmie. Więc mam pytanie odnośnie samochodów służbowych. Dostaje je każdy pracownik od razu czy po przepracowaniu jakiegoś czasu? Jak to rozwiązują?

byly

tak dokładnie tak!!!!!!!!!!! tylko że pracy przybywa co miesiąc!! ( ale szef obiecuje że robi wszystko aby było lepiej...ale efekt odwrotny!!!) niomu nie polecam tej pracy!!! szkoda czadu, nerwów , zdrowia!!

klient firmy

Z MOJEGO PUNKTU WIDZENIA JAKO KUPUJĄCEGO TOWAR W TEJ FIRMIE !! KONTAKT Z FIRMĄ TRUDNY !! PRACOWNICY W BIURZE NIEMILI. ALE ODPOWIEM NA PYTANIE ODNOŚNIE KIEROWCY ... NA FIRMIE STAWIAJĄ SIĘ O 5 RANO - ZAŁADUNEK; 6-7 ODPRAWA WYJAZD; PUNKTÓW PO TRASIE RÓŻNIE 25-40; DO FIRMY WRACAJA TEŻ RÓŻNIE 15-19 ZALEŻY OD ILOŚCI PUNKTÓW. KIEROWCA JEST ODPOWIEDZIALNY MATERIALNIE ZA TOWAR LUB ŹLE ZAŁADOWANY TOWAR KTÓRY ULEGŁ USZKODZENIU. RÓWNIEŻ JAK ODBIERZE REKLAMACJE I SZEF STWIERDZI ŻE NIE DA SIE REKLAMOWAC WYMIENIAJĄ PRODUKT NA NOWY ALE PŁACI ZA NIEGO KIEROWCA. KIEROWCA INKASUJE PIENIAŻKI CZASEM GRUBE TYSIACE SĄ TO RZECZY WETERYNARYJNE. KASJER KONWOJENT KIEROWCA MAGAZYNIER PRACA 4W1 POZDRAWIAM

byly

ZNAJOMOŚCI?? NIE SĄ POTRZEBNE W TEJ FIRMIE ZAWSZE SĄ PRZYJĘCIA - BO NIKT TAM NIE CHCE PRACOWAĆ!! DZIWNE?? ALE PRAWDZIWE... JA PRACOWAŁEM PRAWIE 2 LATA ............. NIE MAM DOBRYCH WSPOMNIEŃ! CHOĆ KRZYWDY MI TAM NIKT NIE ROBIŁ , ALE JEST NIEMIŁO, NIEPRZYJEMNIE.. DLA MNIE??? STRACONY CZAS

Do biura tez robia rekrutacje? Czy tylko znajomi maja szanse dostac taka prace? Wiecie moze cokolwiek na ten temat?

Kierowczak

Nie polecam. Omijac ludzie w biurze.. specyfika pracy dajcie spokoj... jeszcze pracuje ale juz widze slonce:) i powiem Goodd Bay

sertr

A I ABY BYŁA JASNOŚĆ - ŻEBY WYROBIĆ SIĘ DO 17 TEJ TO SILNIK W AUCIE MUSI BY GORĄCY!! WIĘC NIEMA MOWY O SPOKOJNEJ PRACY!! NIE POLECAM!! OMIJAĆ FIRMĘ!

........................

jakimi samochodami się tam jeździ i czy jest umowa o prace?

........................

ile można zarobić jako kierowca,ile się jeździ godz. i jakie regiony?

........................

Można uzyskać jakieś informacje na temat pracy w tej firmie jako kierowca?

majetny

NIC DOBREGO TAM NIK NIE ZNAJDZIE!! PRZY DOBRYCH WIATRACH(usunięte przez administratora) NA GODZINE!!

mironi

NIE POLECAM SZKODA CZASU!!! (usunięte przez administratora) SZKODA CZASU!!!

• Jak się pracuje w BAYLEG S.J?

Zobacz opinie na temat firmy BAYLEG S.J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAYLEG S.J?

BAYLEG S.J