Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Miecz-Pol Jasicka Jadwiga w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Miecz-Pol Jasicka Jadwiga. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Miecz-Pol Jasicka Jadwiga o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Miecz-Pol Jasicka Jadwiga w Legnica

Marek Nowy wpis

Ile płaca za staże ?

2w3er Nowy wpis

@gghks a nie wolisz sie po prostu tego dowiedziecu zrodla? uwazam ze najlatwiej to by bylo tam do nich napisac maila albo zadzownic i wtedy oni Ci powiedza..albo jakk nie maja ofert pracy to zawsze sprobowsc sie zalapac do nich na jakis staz albo praktyki

Alessandro Nowy wpis

Dziś jest 18 luty. Zacząłem prace 27 grudnia 2014 r. Za 51 dni pracy dostałem 100 zł. Słownie STO ZŁOTYCH. No comment. I co , że mam długi bo pożyczałem by przetrwać z rodzina łudzac się że doczekam wypłaty ...... . A co ich to obchodzi ? Najgorzej jest jak człowiek musi się prosić o swoje ciężko zarobione pieniądze.

ryba piła Nowy wpis

właśnie, to samo pytanie co poprzednik, czy jest trzy czy czterobrygadówka? to bardzo wazne dla mnie bo popołudniami prowadzę kurs pilates i nie chciałabym dla pracy rezygnować ze swoich pasji. ogólnie to widzę że dawno nikt się tutaj na temat tej firmy nie wypowiadał, to znaczy że firma nadal jeszcze istnieje?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Miecz-Pol Jasicka Jadwiga? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Zapytam jeszcze, czy idzie sie czasem zamienić na zmianę, czy dogadac z szefem, by wyjść wcześniej? Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedź.

Własnie, jaki system obowiązuje w miecz-pol, jest czterobrygadówka, czy na 3 zmiany robicie? Pozdrawiam

karl

To pracujecie cztero-brygadówka, czy jak to dokładnie wygląda w miecz-pol'u sa jakies problemy by wziac wolne, czy się zamienić?

stachu

tzn. może i ogólnie są czynni całą dobę, ale to ile kto pracuje to zależy oczywiście od zajmowanego stanowiska

don juan

na swojej stronie mają napisane, że są czynni na tygodniu przez całą dobę, ale wątpię, żeby to dotyczyło wszystkich stanowisk

do Szanownych Państwa J.!

(usunięte przez administratora) pracownik ma przecież (usunięte przez administratora) i uśmiechać się na zawołanie! praca ciężka, ale da się wytrzymać wypłata marna - stawka powiedziałbym głodowa przeliczając na roboczo - godzine macie jakieś 5-7 zł na godzine. 35 stopni Celsjusza w cieniu i nawet wody nie dostaniesz, -15 o złotówce na kawe zapomnij pracodawca pomoze, bo jak dasz (usunięte przez administratora), to paczek nie rozwieziesz 50 zł na świeta?! a dlaczego maja dać??? mają wszystkich w (usunięte przez administratora), liczy się tylko ile dla nich dziś zarobisz

Panowie może się przedstawicie tak jak ja to czynię bo nie mam nic do ukrycia. A wracając do tematu nikt nie przyszedł i nie powiedział w prost że czuje się pokrzywdzony, a dlaczego? odpowiedź jest prosta: jak ktoś jest winny to się nie odzywa tylko pisze bzdety niemające pokrycia z rzeczywistością. Nawiążę jeszcze do obrażania kogokolwiek na forum gdyż uważam że jest to cios stosowany przez osoby na tyle słabe psychicznie że w sumie jestem zadowolony że niema ich moich szeregach PS. SŁABI wykruszają się sami (usunięte przez administratora)

JEST PRACA W UPS POZNAŃSKA PŁACĄ NA CZAS I NIE ODLICZAJĄ ZA TZ TELEFONY I PACZKI AUTA SIĘ ZAMYKAJĄ NO I SZEF JEST NORMALNY. do autora tego wpisu: mozesz dac jakies namiary na przewoznikow potrzebujacych pracownikow w ups???bede wdzieczny.

Panowie te obciązenia macie za służbowy telefon jak dzwonicie do swoich kobiet albo na płatne rozrywki -gamonie i moja firma musi za was płacić po 200-400 zł.rachunki.albo z pieniędzy służbowych jak wam brakuje kasy do rozliczenia,to nie jest firma państwowa że się wchodziło i wynosiło co się dało skończyły sie te czasy, musicie się przyzwyczaić.A ty młody za mało masz doświadczenia jako kierowca musisz się troche nauczyć i popracować nad soba i nie obrażać pracodawców , bo daleko nie zajedziesz

Właściciel Mieczysław Jasicki

witam was panowie a zwłaszcza ciebie (usunięte przez administratora) myślałem że jesteś troszkę mądrzejszy i jak masz problem to zwracasz się do mnie a nie piszesz bajki a jak chcesz pisać książkę to zaczynamy po 1nieprzypominam sobie abyś kiedykolwiek pracował do 19 a co dopiero do 21 chyba że liczysz czas na bazie w aucie gdzie raczyłeś się browarkiem a twoja kobieta męczyła cię telefonem kiedy wrócisz do domu po2 70 stopów o których piszesz to robiłeś w podwójnej obsadzie nawet jakbym dał ci trzeciego to i tak byś narzekał po 3 chodzi ci o stanie nic bez przyczyn niema nikogo nie oszukiwałem i mówiłem że jest ciężko z ładunkami i mogą być przestoje po 4 wiem jak to jest jak zarabia się 2 tys nagle 3,5 tys i znów spadek na 2,2-2,5 a i te zaliczki służbowe zawsze trzeba oddać lub się rozliczyć szkoda a gdzie jeszcze telefon i rozmowy co 5min w romaningu no i właśnie to są tego skutki po 5 diety o których piszesz zawsze dostawałeś i może nowy pracodawca zapłaci tobie za urlop 3tys z ostatnich trzech miesiecy po 6 faktycznie uczyłeś młodych tak że jak dostali konsajmet to dzwonili o pomoc bo twierdzili że (usunięte przez administratora) niedawał rady a co dopiero oni po7 również mógłbym troszkę popisać lecz szkoda mi czasu na ciebie i te pierdoły co tu piszecie życzę i tak wam powodzenia abyście dużo zarabiali a mało robili byle nie pod siebie a po 8 nie piszę anonimowo i potrafie sie podpisać i przedstawić i nigdy niewstydziłem się swojego nazwiska (usunięte przez administratora)

mafia

sam widzisz że jesteś dzieckiem bo odpisałeś jesteś słaby psychicznie dlatego nie pracujesz w takiej firmie jak miecz-pol daj sobie na luz i kup lepsze łoncza bo z neostrady korzystają biedni ludzi bez pracy słabi i wolni jak ta twoja neostrada. (usunięte przez administratora)

MAFIA

C ZYTAM I JESTEM GODNY PODZIWU DLA LUDZI TAKICH JAK WYIDZIECIE DO PRACY MARUDZICIE JAK STARE MOCHERY PODSUNE WAM POMYSŁ JAK NIE DAJECIE RADY W PRACY JAKIEJKOLWIEK TO OTWIERAJCIE SWOJE INTERESY I NIE PISZCIE PIERDOLETÓW JAK TO ZROBICIE W CO WĄTPIE TO POGADAMY PO MĘSKU BO NARAZIE TO JESTEŚCIE DZIEĆMI CHCECIE KASE TO POMYŚLCIE JAK MIECZ-POL I INNE FIRMY I ICH WŁAŚCICIELE JESZCZE NIE WIECIE CO TO ZNACZY PRACA W SWOJEJ FIRMIE 24 NA DOBE I WIELE PROBLEMÓW O KTÓRYCH NIE MACIE POJĘCIA BO CZEKACIE TYLKO DO DNIA WYPŁATY JAK TO PRZECZYTACIE TO SIĘ ZASTANÓWCIE NAD SENSEM ŻYCIA I ZADAJCIE SOBIE PYTANIE: PO CO JA ŻYJE??? (usunięte przez administratora)

pawel b.

Siema. Tu „kolega z niebieskiej renówki”. Nie wiem kto to jest jakiś noname czy noane .Nie mam z ww tekstami nic wspólnego. Ale chciałbym się odnieść do tego co napisał „OPONEO” . Zastanów sie co mówisz ,kto w tej firmie wytrzymał ponad dwa lata? to po pierwsze. Po drugie nikt nie chce leżeć do góry palnikiem i brać za to kasę ,ale czy uważasz że praca od 6 do 20 -21bez praktycznie chwili odpoczynku to leżenie palnikiem do góry? i co nawet słowa dzięki stary dobrze sie spisałeś juz nie mówię o jakiejś dodatkowej gratyfikacji. Weź sam na auto 70 stopów 200 paczek (załadunek na dwa razy)do tego odbiory od 15.30-17 i zobaczymy ile ci to zajmie .Poza tym czy to w porządku ,jak stoi sie po 2-3 dni gdzieś na parkingu za friko bo nie ma ładunku? Czy to moja wina że go nie ma?. A gdzie diety które w myśl przepisów chyba się należą? Co do tych co mnie uczyli to nie wiem o kogo chodzi chyba tylko o M. który się zwolnił na samym początku mojej pracy. Niektórych to chyba raczej ja uczyłem ? Nie mówię że są źli ale czy w porządku? Wszyscy wiedzieli i potwierdzili składkę pod koniec lipca. Mamy środek listopada nikt poza (usunięte przez administratora). nawet chyba już o tym nie pamięta nie wspomnę o kasie. Ja nie zbiednieję ale nie mów że to w porządku. Mógłbym jeszcze trochę popisać ale nie mam ochoty. Szkoda tylko że utożsamiasz mnie z osobą piszące jakieś anonimy i nie potrafiącą się podpisać. Widziałem ten wpis już dawno ale nie miałem ochoty nic tu pisać .(nie pomyślałeś ile osób się przewinęło przez firmę i ile z tych osób wystawiło by pozytywną a ile negatywną opinię? Ja wiem ale zostawię to dla siebie) Powodzenia z nowymi pracownikami .

oponeo

siema noane czy jak sie zwiesz kolego z niebieskiej renowki ja pracuje tu ponad dwa lata i pamietem jak przyszedles do firmy wracajac z angli bez grosza i ci ktozy cie uczyli nagle stali sie zli pamietasz jak woziles paczki pozniej krajowka bo za ciezkie paczki byly pozniej klopot z zona a teraz to bys palnikiem chcial lezec i kase brac i przy okazi slyszalem o twoich bilingach i zaliczkach niezly jestes zycze powodzenia u nowego pracodawcy

mmmmmmm

Jak jesteś łoś to za wszystko musisz płacić za darmo nawet pod kościołem nie dają bo na klęczka musisz prosić ja tam robie tu juz przeszlo rok i niejest zle za darmo nikt nikomu nie zabtera

noname

(usunięte przez administratora) od rana do nocy,marna za to zaplata,do tego potracenia za wszystko a nawet wiecej.niepolecam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Miecz-Pol Jasicka Jadwiga - Legnica

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Miecz-Pol Jasicka Jadwiga
2.8/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Gen. Władysława Andersa 17 lok. 5
    59-220 Legnica