Opinie o Spreadshirt Polska sp. z o.o. w Legnica

Spreadshirt Polska sp. z o.o.
2 197 313 5 1
Pracowmik Nowy wpis

Na kornitach na nockach dzieją się tam cuda zresztą na całej tej zmianie . Ka... Ty przestań wypracować szopki załamanej dziewczynki jak Ty się zachowujesz dziewczyno masz 29 lat A zachowuje się jak małolata Masz już dziecko i męża oni mają teraz cierpieć przez Ciebie i twoje zachowanie wstyd mi za Ciebie .

Tak2Nie1
Niewazne Nowy wpis
@Pracowmik

Dajcie już spokój zajmijcie się praca i swoją rodziną!!!! Święta się zbliżają mówi wam to coś???!!!

@pracownik Nowy wpis
@Pracowmik

Masz rację co tam się dzieje to szok A SV jeszcze na to pozwala . Nie żal mi kasi... zachowuje się jak małolata nie pozdrawiam .

TakNie1

Tak3Nie5
Pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Ula hmmmm dużo by tu mozna było napisać...ale po co wszyscy wiemy najbardziej nieodpowiednia osoba na takim stanowisku

TakNie2
Niewazne

To już jest chore,przekraczcie tymi wpisami granice dobrego smaku,cieszę się że nie pracuje z takimi osobami

Nazwa działu: Produkcja

Oj jak mi nie żal czwartkowej i histerii sama sobie to narobiłaś.

Tak1Nie1
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Tak na serio
Nazwa działu: Produkcja

Ludzie którzy wyzywają innych na tym forum i się wtrącają w prywatne sprawy, są nienormalni. Nie macie co robić z wolnym czasem to zamiast podglądać i wymyślać na temat obcych ludzi, proponuję poczytać słownik, albo dopracować swoje skille w pracy, żeby nie zarabiać 2500. Żułte audi o boże. Weźcie się pisać nauczcie i zajmijcie się pracą, a nie napierdalaniem na innych to i zarobicie więcej wy dzbany bez kultury

Tak5Nie1
niezatrudniony
Nazwa działu: Produkcja

Miałem zacząć pracę tutaj, ale podczas oprowadzania po firmie, razem z 5 innych osób, widzieliśmy jak ludzie na sublimacji załatwiają się do kubków a potem je normalnie wysyłają. Stwierdziłem, że nie mogę tu pracować. Ale te 5 osób się zatrudniło i im się podoba bo darmowa kawa, ogółem polecam pracodawcę, jutro zanoszę znowu cv

Tak1Nie3
Żenada
Nazwa działu: Produkcja

Jeżeli macie jakiś problem porozmawiajcie z osobami które o coś oskarżacie prosto w oczy albo zróbmy na zmianie anonimowa skrzynkę do której każdy napiszę swoje spostrzeżenia i problem będzie załatwiony na forum zmiany A nie na takich portalach jak ta o opiniach. Pracujemy razem i myślałam zawsze że wzajemnie się wspieramy A nie robimy sobie pod górkę widocznie się pomyliłam. Zastanówcie się następnym razem co piszecie i na czym temat piszecie i czy to ma związek z opinią o firmie czy też chcę Cię komuś mniej elegancko wchodzić komus z buciorami i farmazonami w życie. Pozdrawiam ludzi którzy potrafią się jeszcze wzajemnie na tej zmianie szanować A nie stawiać kłody pod nogi.

Tak6Nie2
#

Po pierwsze ortografia się kłania! Jak chcesz pisać na forum to radzę podszlifowac,A po drugie czemu w oczy nie powiesz tylko bzdury wypisujesz

Żenada

To trzeba było nagrać. Jacy tu wszyscy strażnicy moralności. Żal mi was.

Smutny
Nazwa działu: Produkcja

Jest nam w grudniu ciężko czasami ktoś kto szuka pracy wchodzi tutaj i czyta opinię, a tu takie rzeczy wypisujecie że gdybym tu nie pracował to bym pomyślał że patologia. Nam nowi koledzy i koleżanki są potrzebni. Wiem że nie ma ludzi idealnych. Nie lubimy osób i zawsze ich obgadamy. Tak naprawdę każdy na każdego może coś napisać. Dajcie już też spokój Kasi. A wogóle tak źle Ci się pracujeprzecież praca jest fajna i w miarę lekka.

@Smutny

sama sobie to narobiła , żal mi męża i ich dziecka które teraz być morze traci obojga rodziców na te święta . mam tylko nadzieje że się wszysko ułoży im w życiu . Też was proszę dajcie spokój nie rozbijajcie komuś rodziny .

@Smutny

Widziałam w wczoraj koło mosty na głogwskej jak Hubert rozmawiał z jakimś facetem , poznałam po aucie że to chyba był kasi mąż rozmawiał z nim całkiem spokojnie stali . Inny to by od razu doszedł do reko czynów ale widać było że facet jest inteligentnym człowiekiem i po prostu chciał może to wszystko wyjaśnić . Hubert teraz to do Ciebie daj jej spokój i odizoluj się od niej jeśli coś macie mają dziecko które teraz przez to wszystko cierpi . Pozdrawiam normalnych ludzi na tej zmianie .

Tak2Nie1

Jola
Nazwa działu: Produkcja

Tak dokładnie zgadzam się z tym

Tak10Nie4
papasmerf
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Mam do Ciebie pytanie jesteś na zmianie Karoliny, że się wypowiadasz w ten sposób bo z tego co wiem to na Jej zmianie wszyscy pracownicy są traktowani jednakowo, a nowi pracownicy zawsze mogą liczyć na pomoc innych. Często się zdarza, że nowi pracownicy przechodzą na inne stanowiska ponieważ tam im lepiej idzie, ale wiadome jest, że każdy musi być przeszkolony na każdym stanowisku. Myślę, że stoisz na maszynach, ponieważ twierdzisz, iż dostajesz "najgorsze" rzeczy do pracy. Moje pytanie: Jakie to są najgorsze rzeczy? Może po prostu nie radzisz sobie?

Tak7Nie3
gosc1234

To chyba nie pracujemy na tej samej zmianie, hehe

Tak4Nie4
Gościu 1
Nazwa działu: Produkcja

Hejo chodzi o prace u spiżowej dziewczynki ?

Tak14Nie3
Nazwa działu: Produkcja

Wydaje mi się że lepsza opcja było by powiedzieć to wprost na zebraniu A nie pisać o takich rzeczach ma takich forach.

Tak9Nie4
Dorota

Nie zgadzam się z tą opinią. Karola jest profesjonalna w tym co robi i uczciwie podchodzi do wszystkich pracowników.

papcio

To chyba nie jest miejsce na wypisywanie takich spraw. Nie sądzisz? chyba że masz za dużo wolnego czasu

Tak6Nie5
Wikiiii
@papcio

Forum firmy to jest dla każdego, mają prawo pisać. I to prawda co tu piszą A szczególnie na zmianie p Karoliny co ona nie widzi co się dzieje może nie chce widzieć . Mam nadzieję że bura czytają te opinie i właściciel firmy powinen się tym zainteresować jakich ma pracowników co wyprawiają w pracy A szczególnie na nocnej zmianie samowolka . W toaletach jedna wielka orgia , ciekawe czy mężowie wiedzą o tym co się tam dzieje nie pozdrawiam tej zmiany .

Tak12Nie3
otco

wydaje mi sie ze ktos ma gula bo fajna zmiana jestesmy. wy tez sprobujcie sie zgrac go moze i praca bedzie wam lepoej szla .i wara od karoliny bo to prymitywne co tu piszecie.

Tak6Nie2
@Wikiiii

Generalnie rzecz biorąc wydaje mi się że te komentarze pisze osoba która czuje się w jakiś sposób odrzucona tylko dlaczego.

Tak4Nie5
Wikiii
@Pracownik

Uwierz mi że nie po prostu wiem co się tam dzieję ,.

Tak5Nie1
Wikiiii

Bo może jesteś za brzydką kobietą niedużym plackom się podobasz to spróbuj z wulkanem nie odmówi tak jak koleżance .

#
@Wikiiii

A Ty zamiast pracować to na forum piszesz,brawo!!

Ariel
@Wikiiii

???? Ale Ty się też chyba nie załapałaś. Dlatego narzekasz na kiepskie warunki. Nigdzie nie jest idealnie. Wszędzie pracują ludzie. Zawsze można zmienić pracę. Nikt przecież nikogo nie trzyma na siłę. A obgadywanie jest nieeleganckie. Ten portal to nie pantofelek czy coś w tym rodzaju. Pozdrawiam.

Tak1Nie1
Pan

Wielkie bzdury. Przerabialwm wszystkie zmiany i u Karoliny jest najlepiej. Fajna, pomocna dziewczyna, która zawsze służy dobra rada. A to, że są kłótnie, a gdzie ich nie ma... Tam gdzie są ludzie zawsze coś będzie na rzeczy. Praca jest naprawdę w porządku, najlepiej na forach obgadać, tacy jestescje anonimowi, zwolbijcie się, na pewno atmosfera bez was będzie jeszcze lapsza

Tak7Nie7
Nazwa działu: Produkcja

Czesc, jak w tej firmie jest z umowami ? 1 na ile ,2 na ile? I czy zwalniaja ludzi?

dadada
@Marta

1 na 3 miesiace druga na 3 lata

MARTA
@dadada

Czy tak jak wczesniej w.komentarzach pisza to prawda ze przed swietami zwalniaja i atmosfera nie za fajna?

@dadada

Domyślam się, że pracujesz w Spreadshirt Polska, więc mam prośbę. Chętnie dowiemy się tutaj czegoś więcej o tym, czy wysokość pensji Ci odpowiada, na jakie bonusy lub udogodnienia (premie itp.) może liczyć pracownik? Twoja pełna opinia może pomóc innym podjąć decyzję o staraniu się o zatrudnienie.

papcio
@MARTA

Nie zwalniają ! od 2 lat utrzymują tą samą zgraną ekipę, chyba że ktoś sam chce odejść lub naprawdę coś jest z nim nie tak

ChciałbyśWiedziec
Nazwa działu: Produkcja

Znając życie narzekają ci co dopiero przyszli . Narzekasz na 2500 wypłaty idź gdzie indziej rób za 1800 . Pracowałam tam na Karoliny zmianie i nigdy nie miałam problemu . Tak dużo roboty zawsze jest ale i fajna atmosfera . Jeśli ty jesteś fer to i inny będą dla ciebie proste . Potraficie oceniać robiąc miesiąc czy dwa , poróbcie dwa lata czy nawet rok dopiero potem oceniajcie . Pozdrawiam

lala
@ChciałbyśWiedziec

Zgadzam się w 100 %. Fajna praca i warunki też ok w porównaniu do innych firm na strefie co oferują nie wiadomo co a i tak dostaniesz mniej.

Tak3Nie
Aga

Ludzie to skandal żeby mieć szafkę na hali i się przebierać w kiblu , ostatnio wchodzę do wc A tam się dziewczyna przebiera czy to jest normalne w tej pracy ? I to też było po zamianie p (usunięte przez administratora), czyli coś jest nie tak i na rzecz tak dbają o pracowników A pracuje tam od niedawna .

Tak7Nie3
Paula

Czy ktoś wie Dlaczego tak zabierają nam premie? Było gadane że zarabiamy po 3100 miesięcznie. A tu jakaś marna wypłata 2500 i to nie całe.

Klaudia
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałam u Karoliny na zmianie rok temu. Wkirzaly mnie różne rzeczy soboty i wypłaty dlatego wyjechalysmy ale akurat praca na tej zmianie, to najlepsze w 5ym spredszicie. bo każdy dla każdego był ok i ona też naprawdę konkretna i zawsze pomocna. Może zebrało się mi też parę razy od niej, ale ludzie po to ci kierownicy tam są żeby nie było lala banżo. W sumie gdybym nie wiedziała jaka to silna kobieta to szkoda mi by było jej ale pewniakoem to po niej spływa. Pozdro dla Karoliny

Olga
Nazwa działu: Produkcja

Hej. Normalnie to ja tu wchodzę dla beki i teraz tez się nie zawiodłam. Uśmiałam się po pachy! Czy tu nie śmierdzi jakaś zmowa i zemsta? No właśnie. Ok, ja tam robię dorywczo, ale kilka razy byłam na tej zmianie u Karoliny i jakos nie padłam przez niesprawiedliwe traktowanie? Może wiecek się tam zapitala ale no kurna bez przesady! Ogarnijcie się ludzie

Jano

Patologia obgadywanie ludzi i (usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy

Tomasz
@Jano

Przypuszczam, że nie jesteś zadowolony z atmosfery, która tam panuje. A jak określiłbyś pozostałe warunki zatrudnienia? Fajnie, gdybyś uzasadnił swoją opinię.

Anonim
@Tomasz

Reszta warunków nie liczy się, jeśli nie masz ochoty przychodzić do pracy, bo stare pracownice robią wszystko żeby udowodnić młodszemu stażem, że jest nikim. Powinni w końcu zrobić z tym porządek i przyjrzeć się co niektórym zachowaniom.

Anna
@Anonim

Ja nie do końca się z Tobą zgodzę. Takie zachowania są oczywiście naganne i nieprzyjemnie pracuje się w takich warunkach. Ale przy odpowiednio wysokich zarobkach można na jakiś czas zdobyć się na cierpliwość. Pytanie do Ciebie, @Anonim, jak to jest z tą wysokością pensji w Spreadshirt?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 68 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w Spreadshirt Polska sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Jerzy

Zawsze pozostaje możliwość zmiany pracy. Ja nie narzekam ale może dlatego, że staram się dobrze wykonywać swoje obowiązki.

Tak3Nie4
Dyrektor

Widać ze wszyscy tam się boją coś zrobić, zgłoście do pip-u mobbing (straszenie, brak urlopów) i zmuszanie do nadgodzin (praca w soboty), pracodawca może wymusić na pracowniku 4 godziny w tygodniu, nie więcej, i nie może „kazać” przyjść w sobotę. Boicie się ? Niech zgłosi to osoba która się zwolniła. Zgłaszać : https://wroclaw.pip.gov.pl/pl/formularz/158

Dddddd

Za takie pieniądze to kiereenictw samo będzie tyrac, powodzenia życzę. To, że ludzie się ty za siedzieli to nie znaczy że można robić z nimi wszystko. Może same sobie zmniejsza wypłatę to odrazu fabryka odzyje

Tak8Nie
Kaaa
@Dddddd

Jaka kase? Ile placa

Kinga

Ciekawe czy (usunięte przez administratora)to jeszcze czyta. Daje se palca uciąć że tak. Szkoda, że go nie ma

Tak3Nie3
Kinga

Biedna firma 100 lat do tyłu w porównaniu do innych firm. Wszystko kuleje. Chaos i bałagan ten sam. Od 10 lat. Tylko że z roku na rok coraz gorzej. Kierownictwo jak łamie zasady to kadry zmiatja pod dywan. Zero konsekwencji. Supewizoeks która notorycznie łamie zasady. Brak manier. Niewyuczona. Daje sama negatywny przykład. Nie ponosi konsekwencji. Plus do tego napiszą jednych pracowników na drugich

Tak9Nie
Jadzia
@Kinga

Bo tu karierę przez d się robi, widać kto mądry a kto nadrabia inaczej

Pająk
@Jadzia

Piegusek? Czy rzęsy?

NiedoszłyKlient
@Kinga

Dziękuję za pomocne opinie, NIE ZAMAWIAM tam w takim razie.

Tak3Nie
Ola

Też uważam iż to trochę nie tak jak powinno być. Byłam tam i powiem ze naprawdę starałam się A zostałam zwolniona . Macie rację . Zostają kapusie albo tacy co np koordynator ich lubi bądź szczela z ucha. Ogólnie praca mi się podobała . Ludzie fajni . Ogólnie zmiana na której byłam była spoko najlepsza chyba . Bo te inne to dramat. Gruby koleś co ledwo sapal przy maszynie . Typiara chuda jak anoreksja . . Jakiś obłęd. A kierownik podajrze Mateusz chyba . Normalnie przemadżaly jak nie wiem . Taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska . Nie zna się na rzeczy a się ponoszy. Koordynatorka ta w okularach czarna iminią nie pamiętam . Spoko babka

Tak20Nie

Nie
@Ola

Och czy to nie twoja szwagierka iż ją Tak bronisz. Jeden z następnych kapusi.

Oooo
@Ola

Tu się pomyliłeś bo akurat to moja szwagierka. A ja byłam u wspaniałej Karolci. Szczerze praca jest ok nie jest ciężka zarobki tez ok. Nie mogę powiedzieć że coś mi nie pasowało. To chyba jedyna praca do której szłam z uśmiechem. Był okres zwolnien no trudno się mówi. Koordynatorzy mówili od początku ze w styczniu zwolnienia są. Także większość z was ściemnia. Najlepsze zmiany to Karolci i Marzeny żadnych sporów miła atmosfera. Chcesz czegoś się dowiedzieć wystarczyło podejść zapytać się

Rzygam
@Ola

I co z tego, że ktoś jest gruby czy chudy? Prostactwo i (usunięte przez administratora) to ocenianie ludzi po ich wyglądzie zewnętrznym. Jak tacy ludzie tam pracują jak ty, to ja dziękuję bardzo. Jak mam piegi to też napiszesz "obłęd"? Nie dziwię się, że ta firma ma takie opinie jak pracują tam tacy ludzie jak ty. "Ledwo sapał", ale może zajmował się pracą a nie ocenianiem wyglądu innych pracowników. Dno. Zainwestuj w słownik ortograficzny panienko.

Tak7Nie

Misia Pysia
@Ola

Ja mam swoje zdanie na temat firmy. Pracuje w niej 4 tygodnie. I jestem bardzo zadowolona. Ze mam do czynienia z tymi ludźmi. Nie tylko supervisor Monika czy Mateusz ale też pracownicy tacy jak ja. Pomocni i uczący w sposób zrozumiały. Każdy z nich jest normalny. A firma super ciepło czysto super atmosfera. Jedyne czego się obiawaim ze po świętach już umowy nie przedłuża. Ale jak sie uda Bede bardzo zadwolona bo bardzo lubię tak chodzić i robić to co robiłem idę z chęcią i uśmiechem na twarzy. A to zzasługą firmy i jej pracowników. Uważam że nie można narzekać na nikogo bo każdy jest traktowany w taki sposób jak na to zasłużył.

TakNie1

Kat
@Misia Pysia

Wywala cię bo jesteś tylko na święta..jak nie teraz to w styczniu

Lola
@Misia Pysia

Zrób Ajskrima smierdzacemu przełożonemu to zostaniesz

Lola
@Misia Pysia

Zrób Ajskrima przełożonemu temu co od niego tufi to zostaniesz

Masakra

Zamówiłam koszulkę ponad 2 tygodnie temu i do tej pory jej nie otrzymałam! Zamówiłam ją na prezent i mimo e-maili z przyjęciem zamówienia oraz z wysyłką i kolejny z prośbą o wystawienie opinii o zamówieniu cisza. Infolinia tylko mówi po angielsku, a na emaile nie odpisują Moje sugestie dla Spreadshirt Polska sp. z o.o.: Nie zamawiajcie z tej strony

Miki

Czemu znowu zmiana dyrektora?

Nina
@Miki

Bo został znokałtowany przez dziewczyny ze świętej paczki. Jest katastrofa

on

Śmiech na sali!!! Kierowniczki chyba same zabierają dla siebie premie ludzi którzy tam pracują! Przynajmiej dyrektor potrafił dobrze wynagrodzić pracownika!!

@on

Też tak uważam

Xxx

Wypłaty marne premia to jakaś porażka. Było źle a jest jeszcze gorzej.

@Xxx

Jakie dokładnie zmiany zaszły, że uważasz, że sytuacja uległa pogorszeniu? Czy głównym czynnikiem Twojego niezadowolenia jest wysokość wynagrodzenia? Rozumiem, że dla wielu osób jest to najbardziej istotna kwestia, ale czy znajdziesz też coś, co podoba Ci się w pracy w Spreadshirt?

Lol

Teraz mam nadzieję na dobre zmiany. Nie robiących a stwarzających pozory o kilka szczebli niżej. Po co tylu supervisorow i innych zastępców. Do roboty przemadrzalych przesunąć.

Mamba
@Lol

To chyba nieudany plan kierowniczki, który sie nie sprawdził. Zasada tu panuje taka. Nie ufaj nikomu. Bo nawet jak jesteś dobra to szybko Ci udownią, ze to nieprawda. Jak się kgoś nie lubi to zawsze kij sie znajdzie

Nick
@Lol

Polać mu dobrze mówi !!!!!

Nick
@Lol

W samo sedno już dawno powinni to zrobić !!!!

Ania
@Nick

I przesadnie zarabiających, będącym efektem bycia ulubieńcem byłego prezesa,dyrektora, superwizora. Kiedy jakieś podwyżki godne dla najmniejzarabiajacych? Premie sprawiedliwe?

@Nick

Ta niedobry teraz tam króluje, znów zwolnienia

KIKI

Brak szacunku do klienta. Zamówiłam i zapłaciłam przelewem w tym samym dniu. Minęły już dwa tygodni a zamówienia dalej nie ma. Przy sprawdzaniu statusu zamówienia wyskakuje mi że "czeka" - tylko na co, bo pieniądze już dawno dostali. Napisałam do nich maila to dostałam w języku angielskim odpowiedź, że nie mają obecnie polskiego pracownika. Odpisałam więc w języku angielskim, ale do dzisiaj nie dostałam odpowiedzi. Dzwonię na infolinię z prefiksem polskim, to odpowiada mi automatyczna sekretarka w j. angielskim, że mają właśnie wolne. Masaaakra, nie polecam Moje sugestie dla Spreadshirt Polska sp. z o.o.: Szacunek dla klienta, który płaci

Grazyna
@KIKI

Wina stoi po stronie przyjmujących te zamówienia, obecnie pracownicy są wysyłanie na zaległe urlopy, bo nie ma zbyt wiele pracy...

Zostaw opinię o Spreadshirt Polska sp. z o.o. - Legnica

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Spreadshirt Polska sp. z o.o.