Spreadshirt Polska sp. z o.o.

Legnica

Opinie o Spreadshirt Polska sp. z o.o.

zadowolony

Skup się na pracy , a nie na plotkowaniu to zobaczysz jaką wysoką premie możesz dostać na koniec miesiąca, bo firma daje bardzo duże możliwości ;)

Karo

Przeraża mnie to , że trzeba wstawać czasem o 3 rano, zeby na 5:00 zacząć pracę w zakładzie, mało tego na 100% płatnego nie ma co liczyć za bardzo , bo kierują się tygodniowym grafikiem, więc , jak np. masz w grafiku 10h pracy to masz płacone normalnie ( bo tyle godzin masz w grafiku ) , jeżeli by Ci kazali zostać po tych np. 10h wtedy masz płacone 100% - Dobry patent , ale tylko dla firmy, bo dla pracownika to wyzysk.

niezazdrosna :)

Jeśli nie wierzysz to przyjdź do Spreadshirt i popracuj to się przekonasz, że premie są wysokie i przyznawane wg wydajności i jakości jak w większości firm. Wystarczy spróbować :):):) i pytanie jak zawsze retoryczne: jeśli tobie się ta praca nie podoba to idź jeszcze dzisiaj na strefę... :):):) poza tym dlaczego tak negatywnie oceniasz pracujących w Spreadshirt, a może jesteś po prostu zazdrosna :):):)

Barabara

Tylko narzekać potraficie, jesli ty jestes wporzadku dla firmy, bedziesz doceniany i bedziesz mial ta dobra premie 1000 zl i bedziesz dobrze traktowany, ale niestety wiekszosc osob nowych traktuje ta prace jak jakis przymus no to sorry my takich ludzi tutaj nie chcemy

fajna praca

Nie zgadzam się z opinią, że na DD jest upał i duchota bo na każdej hali jest działająca klimatyzacja i wentylacja. Ja jestem zadowolony (sami młodzi ludzie, fajna atmosfera i konkretne zarobki). Skoro tobie się nie podoba to zmień pracę jeszcze dzisiaj :):):), a nie wprowadzaj ludzi w b [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

jA2

bardzo nieprzyjazdne warunki pracy : upał , duchota i smród . tak wygląda praca na dd ..... no ale niktórzy są zadowoleni albo bardzo zadowoleni

bardzo zadowolony

Widzę, że niektórych zabolało, że inni potrafią zarobić nawet 1000zł premii miesięcznie :);). Takie możliwości daje tylko Spreadshirt, dlatego wolę tu pracować, a nie na strefie.

były on

co zrobić żeby mieć wysoką premię na DD 900/1000zl ???? trzeba chodzić do SEVEN z superwizorem !!! ;D

ja

pewnie że warto , może Ty akurat tam wytrzymasz bo większość z tamtąd ucieka aż ukrainców zaczeli przyjmować

Marta

@zadowolony a możesz napisać więcej o tych możliwościach, które daje firma? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w Spreadshirt Polska sp. z o.o.? Warto aplikować?

nicka

oczywiście posty o superwajzorze z zakolami dookoła głowy ,wytatuowanym ,w obcisłej koszulce przystawiającym się do każdej dziewczyny zostały usunięte. Czyżby już nabrał troszkę rozumu do głowy ?

Nick

Hura !!!jaka cisza i spokój psychiczny na hali jak nie ma w pracy najbardziej rozwrzeszczanej tej na ,,u,,

Minh

Ale i tak najlepsza jest Pani jeżdżąca ciągle na dd ;)

stokrotka

Wszyscy i tak wiedzą co się dzieje na firmie. Na DD jest najbardziej "przyjemnie". 27 stopni gorąca,duszno ,okna bez klamek ,wiecznie skrzywieni ludzie i superwizor ktory posadę dostał dzięki mamie i na wszystkich donosi .

Kklllopp

Brak sprawiedliwości!! Ręka rękę umyje!! Jeden wielki syf!! Szkoda treści na to wszystko ! Człowiek który poświęca 9 lat swojego życia tam ,po tylu latach raz na l4 z powodu zdrowotnych jest traktowany jak śmieć ! To nie jest normalna firma człowiek wysiada psychicznie! A dyrektor ma to gdzieś bo patrzy nie na dobro ludzi jak Pan Jan tylko na tpp (tipi pi) więcej nie ma co komentować chociaż było by tego dużo więcej (ale zaraz to będzie usunięteprzez administratora) ale prawda zawsze wyjdzie na jaw .. pozdrowienia dla REKO

była pracownica

Haha dokładnie. Wszystko ocenzurowane co dzieje się na dd i nie tylko :D

Dd

Nie ma to jak usunąć posty z dwóch tygodni xD

Marek z Konina

nie można w tej firmie złożyć żadnej reklamacji - paranoja ! nikt mi nie odpisał na reklamację - paranoja ! Nie znają języka polskiego - paranoja !! NIE POLECAM !

zadowolony

Widać, że cię to bardzo boli, że są osoby zadowolone z pracy w naszej firmie, a przejścia z agencji do Spreadshirt pokazują, że firma dalej z sukcesem się rozwija i docenia swoich pracowników. Wiele osób pracuje u nas już po kilka lat i nie zamierzają odchodzić zwłaszcza, że zarobki i premie są coraz wyższe :)

Smiechu Warte

~~Bartek i ~~Zadowolony to wypowiedzi "ludzi szefa". tworzą tu pozory jakoby wypowiadali sie jako zwykli pracownicy. Wystarczy się wczytać i widać kto te wypowiedzi opracował i tu wklepał. Wstyd, normalnie zaklamane działania jak w Brukseli przeciw Polsce

Bartek

Praca w tym zakładzie jest ok jeżeli mowa o samym wykonywaniu pracy. Bez względu na stanowisko jest prostsza niż w kiosku z gazetami :D i ciężko się zmęczyć. Co innego to atmosfera i podejście do pracownika. Umowa na tydz przez agencję evatech lub dap. Na chwilę i do widzenia. Pracownicy którzy odnieśli sukces zawodowy :D czyli Ci z dłuższym stażem są na zmianach wydygani - zastraszeni chodzą jak w zegarku. Między sobą czują się niczym elita kardiochirurgów. Mają prawo. Przecież nie każdy może pracować dla spreadshirt :D Może nie wszyscy ale duża część strzela z ucha przez co atmosfera nigdy nie będzie normalna. Frajerstwo jest ewidentnie domeną całego zakładu. Widać na każdym piętrze. Ludzie zarządzajacy zmianami nie mają pojęcia o kierowaniu ludźmi. Nie potrafią rozmawiać z pracownikami czy chociażby przekazywać informacji. Zaslepieni koszulkami nie widzą ludzi. Nie wystarczy być dobrym parobkiem żebym być na stanowisku kierowniczym. Oprócz znajomości tematu potrzebne są też umiejętności w kierowaniu ludźmi. Brak tych umiejętności to główny grzech zakładu. Potrzebne są czystki kadrowe i atmosfera się oczyści ale po co? komu na tym zależy? :) nie polecam. Szkoda czasu. Bartek.

zadowolony

Widzę, że masz nieaktualne informacje, bo w maju przenieśli ponad 20 osób z agencji do Spreadshirt i mają przenosić kolejnych pracowników. Jeśli jesteś dobra i wydajnie pracujesz to jest to praca na lata. Firma jest wporzo bo płaci na czas i można wypracować sporą premie. Zarobki dużo lepsze niż na strefie a praca przyjemna i fajne koleżanki i koledzy. Potrzebują ludzi do pracy bo maja dużo zamówień.

Anonim

To jest chore i nie poważne, praca po 9,10,11 godzin, nocki zaczynające się w niedziele a kończące w następnym tyg w sobotę rano, takie rzeczy tylko w tym zakładzie bo w żadnym innym tak nie ma! Grafiki nie sprawiedliwe, jedni robią po 8 godzin inni po 10 poraaaażka NIE POLECAM!!!!

Kemot

Nie polecam w 100000 % Towar według zapewnień miałem otrzymać 27.04.2017. Jest 04.05. i ch. ......

Wojtek

Nie polecam!!! Na pierwszy rzut oka jest ładnie pięknie... potem zobaczysz ;)

Jacobe

Firma totalne dno... szkoda czasu niech to pada jak najszybciej tylko szkoda mi ludzi którzy tam obecnie pracują. Praca bez perspektyw, sami fałszywi ludzie poziom gorszy niż w podstawówce. Ale jak ktoś lubi pracować w obocie to Spreadshirt birkenau czeka :).

szach mat!

Szczerze nie polecam. Wiele komentarzy zostało usuniętych prze Adamina a to tylko przez to że było ich naprawdę dużo i negatywnych co powinno dać tobie do myślenia. Jeśli szanujesz swój czas swoja godność to nawet nie składaj tam CV.

SKL

Wynagrodzenie nie najgorsze, lecz niestety patologia wokół dyrektora i sam on. Co chwilę, jakieś zebrania przeciwko pracownikom, oraz wymagania, które przewyższają możliwości i już wyeksplaotowanego sprzętu, co chwile coś im się nie podoba, pracownicy - większość, donoszą na siebie wzajemnie nie ważne czy kolega czy rodzina, chyba dlatego , żeby móc zapuścić korzenie, każdy dział to inny świat, ale na tym samym fundamencie " jedzie" Pracowałam tam parę miesięcy temu i nie polecam, masowe zwolnienia i pojedyncze, człowiek nie wie czy na drugi dzień będzie miał pracę= stres.

Nick

Tylko tyle można powiedzieć- nic

JDK

w.

Ktoś
@zadowolony 08.02.2017 18:16
Firma istnieje ;) i ma się dobrze. Po redukcji w grudniu będą zatrudniać pracowników znowu od połowy marca. Dobrze płacą i do t...

(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

Ktoś
@w. 07.02.2017 20:15
ta firma jeszcze istnieje? bo były grupowe zwolnienia w grudniu. chciałam złożyc CV, ale nie wiem czy to ma sens?...

Nie ma sensu.

Tena

Proponowałabym także patrzeć w czy pracownicy ubrani wchodzą, a w czym wychodzą ...

ktoś

jestem tylko ciekaw dlaczego tak wiele komentarzy jest usunięte skoro jest w naszym kraju wolność słowa i wypowiedzi :)

Ona

Szefostwo otworzyło oczy . No w końcu :) już DD nie jest idealne ???

Ona

Szefostwo otworzyło oczy . No w końcu :) już DD nie jest idealne ???

tene

Musze : A nie mówiłam. Brawo Wy.Ubaw po pachy tam na 2 pietrze.

tomek

mesko, maja dobry marketing na sieci wpisujesz tylko nadruki na koszulkach itp, od razu ci wyskakauja jako piersi, wydaje mi sie, ze jednak maja wielu klentow

A

Spreadshirt rozpoczęła rekrutację. Wszystkich zainteresowanych proszę o dostarczanie CV :) przyjęcia na różne stanowiska produkcyjne na b.dobrych warunkach.

ktoś

Ludzie tu takie głupoty piszą że aż żal czytać:/ Firma nie jest najgorsza, płacą też na czas. Pracować gdzieś trzeba, chyba że ktoś nie chce pracować i przychodzi bo ktoś go na siłę z domu wygania to narzekał będzie zawsze. Jak ktoś szuka mega fajnej pracy z nie wiadomo jakimi perspektywami finansowymi , to po kiego grzyba pcha się na produkcje? Ludziom nigdy nie jest na rękę jak przełożony każe im pracować, nie ważne w jakiej branży. Na tej stronie w większości wypowiadają się osoby obrażone na cały świat, poszkodowane, zwolnione, lub ewentualnie takie którym się skończyły umowy i nie podpisano im nowych, ale prawda jest taka że tam na co dzień też pracują ludzie, co więcej część jest nawet normalna-mają ręce, nogi, twarz bez mimowolnej mimiki, nawet się nie ślinią. Zdarzają się nawet takie osoby, które są na wyższym poziomie niż zawodówka . Bez sensu jest włażenie na strony tego typu i czytanie wypocin o pracodawcach, bo są one ,,jednostronne" (czytaj ze słownika ,, nieobiektywny, niesprawiedliwy, stronniczy, ) Chcesz zarobić parę zł?-polecam ale na cuda nie licz. Szukasz pracy na jakiś czas ? polecam bo jest. Jak się sprawdzisz to może nawet cię zostawią jak akurat będą potrzebować. Mama ci każe przyjść bo w domu tylko lodówkę plądrujesz, siedzisz przed komputerem albo tv i nic ci się nie chce? - nie polecam, bo każą ci tam pracować, a może nawet i wstawać z wyra rano i przychodzić. Masz ochotę się pożalić bo czujesz się żle, niedoceniony albo zapomniany przez świat? idz do psychoterapeuty, albo zainwestuj w zwierzę domowe- ono zawsze cię wysłucha. Szukasz pracy bo potrzebujesz pieniędzy i chcesz pracować ? Przydź, złóż papiery i pracuj -proste? Tylko uwaga!!! tam grafiki bywają po 9 godzin, a czasem i nawet więcej

gosciu

Nie ujęła bym tego lepiej :)

nick

No właśnie, przez Spreadshirt nikt Cię nie zatrudni, tylko i wyłącznie przez ich agencję(usunięte przez administratora)

A

gosc

Praca w grudniu po 10,11 godzin nie opłaca się robić nadgodzin dlatego ludzie nie chcą zostawać.ludzie maja dość. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Spreadshirt Polska sp. z o.o. - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spreadshirt Polska sp. z o.o.