Opinie o Rileta Sp. z o.o. w Legnica Jaworzyńska 291

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rileta Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rileta Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rileta Sp. z o.o. w Legnica Jaworzyńska 291

Karolina Nowy wpis

W moim przypadku rozmowa przebiegła w przyjaznej atmosferze. Co prawda nie zostałam zatrudniona, natomiast zawsze wyniosłam z rozmowy bagaż doświadczeń. Rekrutowałam na stanowisko w dziale zaopatrzenia.

Dorota Nowy wpis

Wszyscy tu praktyczne o rekrutacji piszą a warunki pracy ktoś omówi? widziałam ogłoszenie na produkcję i była tam w zakresie obowiązków obsługa maszyn do produkcji sznurka, kontrola produktu itp., dacie znać coś na temat szkoleń wobec tego? Jak samo w sobie wdrożenie już wygląda?

Jakub Nowy wpis

Podobno rozmowa rekrutacyjna jest prowadzona nieprofesjonalnie. Przynajmniej ktoś tak napisał. Byliście ostatnio na rekrutacji i dalej to samo, czy zmieniło się i nie ma przesłuchania tylko przyjazna atmosfera? Bo trochę się zestresowałem.

Kandydat Nowy wpis
@Jakub

Co tam rekrutacja. Najważniejsze żeby się dostać.

Niko

Pani rekrutująca - jak za PRL, brak jakiejkolwiek kultury osobistej. Traktująca kandydata z góry, pełna podejrzliwości. Bardziej przesłuchanie niż rozmowa rekrutacyjna. Jakby wykonywała tę pracę za karę. Nie polecam.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rileta Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta z j. francuskim powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
gtfr

no chyba ze to na przyklad na poczatek taka stawka jest potem to na pewno bedzie jakeis wyzsze wynagrodzenie

były

Jesli chce ktos pracowac za marne 1200 netto ,to prosze bardzo kłamia,obiecuja złote góry miały byc premie i nadal nic,firma upada juz prawie nikt nie chce tam pracowac ci co moga odchodza do innych firm bo nikt nie chce robic za tak smieszne pieniadze,szukaja non stop szwaczek,niestety nikt tam nie chce długo zostac jeszcze po tak smiesznych podwyżkach ,które sa gó**o warte Nie radze sie zatrudniac w tej firmie

tuptus

Rileta? Firma bez przyszłosci jesli lubisz pracowac za marne grosze i użerac sie z przygłupami to firma w sam raz dla ciebie. Baby same plotkary jedna drugiej (usunięte przez administratora) obrobi.Non stop pryjecia przez Agencje umowa na 2 tyg i wypie*dalaja. Zero premi zero wszystkiego.Non stop kto sie zwalnia,albo sami zwalniaja. Jesli macie szacunek do siebie nawet tam nie idzcie firma dziadowska

Zostaw merytoryczną opinię o Rileta Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Rileta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rileta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Rileta Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.

Rileta Sp. z o.o.