Opinie o DPD Polska

obserwator ' cichy '

Jak macie problemy t zawsze możecie rozwiązać poprzez PIP ale z Wrocławia oni są konkretni niż Legnica , co do pracy w sobotę podpisujesz listę to nie problem firma zapłaci . Czasy się zmieniły tylko ludzie teraz są inni .

comeone
użytkownik zarejestrowany

@jacek więc jeśli znaleźli tą osobę i ona się zajmuje tym wszystkim to może będzie lepiej niż było. Ja sam myślę nad stanowiskiem specjalisty ds. posprzedażowej magazynowej obsługi klienta. Wymagają tylko dobrej organizacji pracy i umiejętności logicznego myślenia i wyciągania wniosków.

użytkownik zarejestrowany

ania30

JACEK, pracujesz w dpd Legnica?

Nowy

Bardzo fajny, konkretny, ogarnięty szef. Dba o swoich! Szkoda ze przez niektórych nieraz musi stresowacz, nie zasłużył na to. dla DPD LEGNICA

zawiedziony

Praca od 6-7 do 21-22, paczek mnóstwo, kasy mało. Za cały miesiąc ciężkiej pracy 1600 zł na rękę. I jeszcze trzeba się uśmiechać i dziękować za przywilej jeżdżenia "prawie" nowym, ale za to dorżniętym Boxerem... Tylko kurierzy zasługują tam na szacunek, bo są spoko i pomagają w razie potrzeby. Kierownictwo do bani.

były

(usunięte przez administratora). Szczerze nie polecam. Grzyb na ścianie, zimna woda w kranie, brak jakichkolwiek warunków higienicznych.

robol

jak chcesz nic nie zarabiac szef ma patrzec na ciebie jakby byl nie wiadomo kim to ta praca jest idealna dla ciebie sobota prawie za darmo a narobisz sie wiecej niz w tygodniu w zime -30 w lato +30 nie polecam (usunięte przez administratora)

Zapomniałeś kolego dodać o sobotnich dyżurach za free praktycznie

Zostaw opinię o DPD Polska - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPD Polska