Opinie o DPD Polska w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DPD Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DPD Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska w Legnica

Misiu

Mam pytanie czy DPD przyjmuje (usunięte przez administratora) do pracy?Raczej napewno,weźcie się za tych swoich ulomnych pracowników. (usunięte przez administratora) Przesyłki Dostarczają .

Erwin

Warto wcześniej sprawdzić na jaki adres klienci piszecie, gdyż tu jest forum pracownicze!!

xyz
@Erwin

To gdzie w takim razie my, klienci mamy pisać? Wszędzie jesteśmy olewani, a ta firemka robi sobie, co chce. Tak, oczywiście, mogę wybrać innego dostawcę, tylko np.na Allegro jest często napisane tylko kurier, a dopiero potem dowiaduję sie, ze to nieszczęsne DPD

@xyz

Masz rację, ja już wszędzie piszę skargi i negatywne opinie i każdy to olewa

Jola

miałam identyczną sytuacje ,jak pan Adam, siedzę w domu czekam na przesyłkę, która jest dla mnie mega ważna a tu mail , że kurier nie mógł dostarczyć przesyłki , gdyż odbiorca był nieobecny !!!! KPINA , KPINA , KPINA , jak można w dzisiejszych czasach tak traktować klienta?????? byłam z mężem i czekaliśmy na odbiór a ktoś sobie pisze, że nikogo nie było w domu!!!!! Gość sobie nie przyjechał , odznaczył brak klienta i z bani do domciu a ty (usunięte przez administratora) sobie czekaj ....i ponownie wybierz nasze usługi na 100% dostarczymy ci to co zamówiłeś !!!!! w końcu jesteśmy firmą kurierską...... frajerzy....... (usunięte przez administratora)

xyz
@Jola

Niestety, od września mam identyczną sytuację. W sumie ok. 10-12 paczek, z czego dostarczono 1, po resztę trzeba było ganiać po punktach. Szanowny kurier nie raczy nawet zadzwonić, nie mówiąc o podjechaniu pod adres, a tak się składa, że od dłuższego czasu pracujemy z domu i zawsze ktoś jest. Chciałabym złożyć skargę na osobę obługującą dany region, tylko zastanawiam się gdzie, bo chcę to zrobić w formie pisemnej (jak znam życie telefony w takiej sprawie zostaną olane)

Masakra, totalnie nie polecam tej firmy, byłem cały dzień w domu - czekając na przesyłkę , kuriera nie było, po czym dostaje mail-a , że termin przełożony, gdyż kurier nie mógł dostarczyć przesyłki z powodu nieobecności klienta. Totalne lekceważenie!!!! na infolinii pan ze zdziwieniem nie wiedział co odpowiedzieć i zbył temat....... a co miał odpowiedzieć...... takie czasy , gdzie firma ma klienta gdzieś.....

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie DPD Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Iwona

Najpierw dzwonią z ustaleniem adresu do doręczenia paczki. A potem paczkę wracają do sprzedawcy. A jeszcze lepiej w systemie śledzenia przesyłki wpisują co chcą i przekierowywuja paczkę gdzie chcą zamiast zadzwonić. Jednym słowem nie polecam DPD brak słów.

jola

dlaczego KUREIER NIE PRZYJMUJE PŁATNOŚCI KARTĄ TYLKO GOTÓWKA WCZEŚNIEJ NIE BYŁO PROBLEMU KURIER TWIERDZI ZE FIRMA DHL NIE ZAOPATRZYŁA ICH W TERMINALE PO WIE INFORMACJA O FORMIE PŁATNOŚCI

TomekD

Skandal nie firma! Zamówiłem kuriera, który miał odebrać ode mnie paczkę do godziny 17.00. Na maila otrzymałem informację, że pojawi się u mnie niejaki Oleh. Dzwonię do kuriera aby ustalić przedział czasowy w którym odbierze paczuchę. On nic nie wie.To nie on. Twierdzi, że przyjedzie inny kurier. Minęła 17.15 - kuriera jak nie było tak nie ma. Dzwonię na infolinię. Melodyjki, jeśli chcesz to wybierz, jeśli coś to wciśnij coś, waruj na połączenie z konsultantem. Konsultant wyjaśnia. Twierdzi, że kurier pojawi się u mnie do 21.00. Oczywiście nie zjawił się. Pojawiła się natomiast informacja, że nie mógł odebrać paczki bo nie była przygotowana do odbioru. Następnego dnia kolejna rozmowa z konsultantem, tym razem chamskim, który wmawia mi, że kurier podjał wczoraj próbę odbioru paczki ode mnie. Na pytanie co to znaczy, odpowiada - podjął próbę odebrania paczki. Dzisiaj ponownie podejmie próbę... Ponownie Oleh. Oleh nie odbiera telefonu. Waruj, o nic nie pytaj. Będzie po drodze to odbierze. Nie dziś to jutro, pojutrze, za tydzień... Żałosna firma. Nie polecam. Nigdy więcej.

Nigdy więcej. Brak przesyłki do odbiorcy. W rozmowie telefonicznej kurier poinformował mnie ,że paczka jest pod drzwiami i mam sobie ją poszukać.- ale zapomniał powiedzieć ,że na terenie innej posesji.

Ann

Gorzej niż źle. Paczka za sporą kwotę, pomimo spędzenia dwóch dni w domu w celu jej odebrania, dwa dni z rzędu informacja na maila o tym, że odbiorcy nie było w domu, po czym zwrot do nadawcy. Infolinia niezainteresowana problemami klienta. KPINA!

Czy pracodawca DPD Polska organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kurier

Tak w postaci ochrzanu, not karnych i wypowiedzenia.

Pani Grodziec

Witam. Jestem z okolic Złotoryi. Zawsze otrzymywałam przez kuriera DPD, który jeździł samochodem dostawczym paczkę do rąk własnych lub pokrewnych. Ale już któryś raz przez innego kuriera paczki są zostawiane "pod" drzwiami ,na schodach wejściowych do domu. Nosz kurczę!! Ja rozumiem że zależy kurierowi na doręczeniu ale takie zostawianie nie jest w porządku! Płacę więc nie po to żeby później szukać paczki po podwórku czy nie daj Boże jak ktoś zabierze. Po to jest nr tel aby zadzwonić gdy nikt nie otwiera drzwi. Nie stoję w drzwiach od rana i nie czekam kiedy przyjedzie szanowny pan! Ciekawe kto odpowie gdy następnym razem nie znajdę paczki?!

@Pani Grodziec

To jest właśnie wymienianie zdaniem kierownika ,,złych kurierów" na jeszcze gorszych. Taka polityka firmy chyba. A że kierownik serwisu kurierskiego nawet liczyć nie potrafi to dopóki oni tam są nie ma co liczyć, że będzie lepiej

Demiurg

Witam wszystkich. Jestem przewoźnikiem (wypowiedziałem umowę) dla DPD. Od 9 lat współpraca układała się dobrze. Były czasami były zgrzyty. Od momentu nawiązania współpracy z oddziałem w Legnicy było coraz gorzej. Rok 2019 to już masakra. Na dzisiaj firma szczycąca się wieloma osiągnięciami zalega mi bardzo duża kwotę pieniędzy. Ciągle słyszę, a to budżet się zamknął i brakło kasy, a to osoba odpowiedzialna nie wstawiła czegoś tam, itp. Jest to po prostu chore. A jak sytuacja jest wewnątrz firmy jest taka to nie ma się co dziwić, że kurierzy pracują tak a nie inaczej. W tym miejscu pragnę zaznaczyć, że nie użalam się nad sobą - pokazuję tylko jeden z negatywnych mechanizmów wewnątrz spółki DPD. Odradzam wszystkim przewoźnikom i potencjalnym kurierom pracę dla tego Oddziału. Jest wiele firm kurierskich, które z chęcią zaproponują lepsze warunki współpracy. Pozdrawiam

Roman
@Demiurg

Nadal pracujesz na DPD? Coś się zmieniło na lepsze? Mam propozycje pracy tam

@Roman

Odradzam. Lepiej już chyba iść na listonosza na pocztę

Henry

Podpowiedzcie czy firma będzie teraz potrzebowała nowych pracowników. Chyba teraz macie większe zapotrzebowanie na przesyłki kurierskie?

Grzegorz
@Henry

Z całego serca odradzam. Coraz więcej obowiązków, a zarobki się nie zwiększają. Nawet nie wierzcie tym super warunkom na pracę dla kuriera. Minimum 7k netto, benefity, dodatkowa pomoc, itp. itd. Od 6 na magazynie, najczęściej po 17 zjeżdżasz na bazę, a gdzie jeszcze rozładunek i rozliczenie kasy. Codziennie po 120 paczek (masz płacone za stopa, nie za paczki) Targasz meble po piętrach i inne gabaryty, bo statystyka kierownikowmi musi się zgadzać, (usunięte przez administratora) na magazynie, dzwonią po 2h, że zostały jakieś paczki, a jak po nie nie wrócisz to kary finansowe. Od kilku miesięcy jest nowy kierownik, który uważa się za Boga, taki mały cwaniaczek, co myśli, że jest najmądrzejszy, a gościu jest słaby merytorycznie. Szkoda gadać, takiego gościa to jeszcze nie widziałem. Można by tak było pisać i pisać. Jeżeli za 3000zł chcesz robić po 10-12h, wcale nie łatwej roboty. To zapraszam, takich naiwnych szukają. Najlepsze rejony zajętę przez tych co siedzą tam kilka dobrych lat i mają takie warunki, że głowa mała.

W

Nie polecam. Ostatni raz ta firma napsuła mi nerwow. Człowiek płaci za coś żeby przywieźli mu do domu dostaje wiadomość ,że paczka będzie dostarczona w danych godzinach , ktoś siedzi na (usunięte przez administratora) jak pies dostosowuje się do jaśnie pana kuriera a on nawet nie daje znac ze będzie 4 godziny później. Jak się do kuriera dodzwonisz i próbujesz dogadać , to dalej wychodzi na to ze musisz latać za nimi bo im ciężko podjechać gdzieś. Na próbę ustalenia godziny w takim razie nieco późniejszej żebyś zdążył wrócić do domu bo już i tak długo czekałeś i masz pilnie coś załatwić to kurier odpowiada ze o tej godzinie to on już chce być po pracy. (usunięte przez administratora) To są jakieś kpiny? Ludzie polecam paczkomat ,tam przynajmniej paczka jest dostarczona i ewentualnie poczeka na nas na miejscu a DPD ? Żenada. Zamawiałam już wiele razy coś poprzez tą firmę i za każdym razem tylko napsują mi krwi. Znajoma dostała uszkodzoną paczkę mimo ze miała oznaczenie ,że w środku znajduje się szkło. Nie szanują czasu klienta ani jego zamówień. Jestem tolerancyjna proszę mi uwierzyć ,jednak po którymś takim razie człowiek nie ma już do tego nerwow ,wiec chce ich oszczędzić chociaż innym.

Kams

Wieczne problemy z paczkami. Człowiek musi dopasowywać się pod kuriera, zamawiam coś do domu żeby później ganiać za nimi po mieście. Esemesami z informacją o której kurier przywiezie paczkę też nie ma co się sugerować. Masakra. Nie mam zamiaru więcej brać czegokolwiek z dostawą tej firmy.

K123

Nigdy nie polecam tej firmy. Dostarczenie przez nich przesyłki graniczy z cudem. Wykupiłam przesyłkę z dostawą w sobotę dostałam ją w wtorek. Od tego samego sprzedawcy wykupiłam przesyłkę z dodatkiem chłodzenia ( było lato w przesyłce była czekolada) przesyłka dzięki DPD dotarła na drugi koniec Polski. Zamiast dostać przesyłkę w 3 dni dostałam w 7. To chyba rekord. Sytuacja z czwartku paczka nie dostarczona nikogo nie było w domu w piatek ponownie nikogo nie było w domu tylko że w piatek nie było wogóle kuriera.

Nigdy więcej DPD

Odradzam wszystkim tą firmę. Kurierzy tam pracujący to bezmózgi jakieś. Masakra.

Maciek

Rozumiem ,że są problemy z kurierami ,ale to forum pracownicze.

Nigdy więcej, tragedia Pan kurier opryskliwy i pyskuje. Podjeżdża na wskazany adres po to aby jego GPS zarejestrował obecność w danym miejscu i dalej cisza. A ty drogi kliencie szukaj swojej paczki, bo zapłaciłeś za jej dostarczenie na konkretny adres

Czy to praca tylko dla mężczyzn?

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska - Legnica

• Jak się pracuje w DPD Polska?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska?

DPD Polska