Opinie o BAYLEG S.J w Legnica

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BAYLEG S.J. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BAYLEG S.J o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAYLEG S.J w Legnica

duduś

Generalnie nikt nie płaci za leżenie tylko za pracę. Może komuś brakuje chęci do pracy?

LOL
@Anonimka

Pewnie gdyby wszystkie negatywne wpisy były prawdą to @Pracodawca już dawno by upadł. Sam przez kilka lat pracowałem, potem odszedłem do innej i jak nie dostałem dwóch wypłat o czasie, to z pokorą wróciłem. Firma zatrudnia chyba ze 100 osób i dużo z nich pracuje po klikanaście lat.

duduś

Anonimka Nowy wpis
@duduś

Widać, że jesteś jednym z nich albo sam masz smutne życie skoro piszesz takie rzeczy, czasy gdzie wyzysk i brak szacunku do ludzi był na porządku dziennym się skończyły, niedługo ta śmieszna firma upadnie bo nikt nie będzie chciał tam pracować

LOL Nowy wpis
@Anonimka

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w BAYLEG S.J?

Anonimka Nowy wpis

Byłam tam na rozmowie i już na rozmowie zostałam niemiło potraktowana, miałam maseczkę na ustach ale z powodu problemów z drogami oddechowymi nie założyłam jej na nos, od wejścia zostałam chłodno potraktowana, ten cały szef patrzył na mnie z góry stwierdził że on jest zaszczepiony a ja nie, zmieszał mnie z błotem tylko dlatego że maseczki nie miałam na nosie, inna sprawa gdyby powiedział to kulturalnie, wyszłam i więcej nie wróciłam.

Tragedia

Tragedia osoby które tam pracują chyba nie maja porównania jak jest w innych firmach, szef oderwany od rzeczywistości …

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie BAYLEG S.J? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Największy problem tej firmy jest taki że nie dają UMOWY O PRACE, gdzie w obecnych czasach umowę o pracę oferuję większość pracodawców. W tej firmie nie ma mowy ,nawet po długim okresie pracy .

Zenek

Segregacja ludzi odnośnie szczepień wymóg konieczny do przyjęcia do firmy , dziwie się tym ludziom którzy tam pracują , właściciel pokazuje jakim jest człowiekiem i co prezentuje na pierwszej rozmowie. NIE POLECAM .. Takie firmy z takim podejściem do człowieka i pracy powinny zniknąć jak najszybciej z rynków pracy ... PSEUDO firmy z marionetkami u boku

Bileg

Tej firmy nie polecam nikomu.Od dnia 28.01.2021 ruszyły szczepienia pracowników, jeżeli nie zaszczepisz się to Cię firma zwalniać.WRĘCZ DYSKRYMINACJA PRACOWNIKÓW! Jeden gorszy drugi zły? PS. BYDŁO SIE SZCZEPI, A NIE LUDZI! A więc, traktujcie się jako bydło. Ciekawe ile biuro usunie komentarzy tych co są po nie ich myśli?!!????

Kolozlca
@Bileg

Gdyby brudas przylaz i powiedział mi że jak się nie zaszczepie to mnie zwolni to bym go zabił śmiechem przy wszystkich. Nagralbym filmik i wrzucił na youtuba żeby mu (usunięte przez administratora)

Dziewczyny jaki styl panuje w BAYLEG S.J?

XXX

Jest OK. Kto pracuje i dostosowuje się do wymagań, nie narzeka. Po zwolnieniu się, wielu żałowało.... Jeśli wypowiadający się chcą robić po swojemu to założyć własną firmę... Myślę, że każdy powinien zobaczyć jakie są koszty utrzymania własnej działalności. Oczywiście nic nie wspomnę o zatrudnionych "księżniczkach i księciuniach" narzekający, bo MUSZĄ PRACOWAĆ. Właściciel też musi się z takimi naużerać ! Najlepiej przyjść i samemu się przekonać. Narzekający to zazwyczaj osoby typu " BO MI SIĘ NALEŻY, CHCĘ LEŻEĆ I PACHNIEĆ"! Coś w stylu - 15 tyś.za to, że w ogóle jestem. Pozdrawiam

hahaha
@XXX

To napisał lizus pana prezesa, który nie robi nic tylko broni go w internecie i g*upio się usmiecha... nie chodzi o nic nierobienie ale o szacunek do człowieka, choćby najmniejszy, a w tej śmiesznej "firmie" tego nie ma :) Ps. Kto niby żałował że się zwolnił? Wolne żarty. Z tego co wiem, wieeelu pracownikom nie podobają się warunki w "firmie".. i tylko czekają żeby się w końcu zwolnić. NIE POLECAM.

@XXX

Haha proszę darować byłam na rozmowie i na wstępie zostałam zjechana nigdy moja noga tam nie postanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w BAYLEG S.J? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Bileg

Tam nie ma nic takiego,,!, Przychodzisz i jesteś przyjęta bez umowy żebyś dostała do ręki ????nie ma czegoś takiego jak umowa. Dlatego ja będę się z nimi sądził!

Bileg

Mam pytanie. Dlaczego szef zajął miejsce do szczepienia na szczepionki covid już na poniedziałek skoro od 25 stycznia zaczynają dopiero seniorzy? A on załatwił już dla firmy, a ten kto nie będzie się szczepił to dostanie zwolnienie. Taka dyskryminuje pracowników stary wół? Przecież nie może nikogo do tego zmusić. Trzeba sprawę wziąć w swoje ręce! W tej firmie jest tragedia pracować. Jakość jakość i jakość! Masz w miesiącu trzy błędy i mogą Cię zwolnić. Norma musi być każdego dnia, inaczej pożegnaj się z premią. A Dawidek chodzi i obserwuje z każdej strony żeby tylko (usunięte przez administratora) jak najwięcej osób. Żeby tylko kiedyś ktoś go nie udupił. NIE POLECAM!!! (usunięte przez administratora)

Edyta
@Bileg

A nie uważasz, że możliwość wcześniejszego zaszczepienia można potraktować w pewnym sensie jako dodatkowy benefit? Niektórzy pewnie będą zadowoleni z takiej możliwości. Szczególnie osoby, które są bardziej narażone na zakażenie i fajnie, że jednak firma takie coś zapewniła. Moim zdaniem to znak, że pracodawca dba o swoich pracowników.

@Edyta

Edyta niedawno temu tam jeszcze pracowałem i jakoś nie kojarzę by zawsze dbał o pracowników ????wręcz przeciwnie. A z niektórymi pracownikami mam do dnia dzisiejszego kontakt

Gringo
@Edyta

Dokładnie ,traktujmy możliwość wcześniejszego szczepienia jako przywilej a nie karę... Brawo

@Edyta

To jest takie "dbanie" jak i rząd dba o nas bez atestów szczepionki wydawać na rynek. Idźcie się szczepić jako króliki doświadczalne. O Norwegii słyszałaś ile zmarło osób? Dlaczego tego nie powiedzą w wiadomościach? A no po to ...bo to nie wygodne dla nich, i tylko zerują na kłamstwie. A przedsiębiorcy otwierają własne działalności bo sanepid notorycznie przegrywa w sądach!???? Więc sami widzimi jaka to plandemia. A rząd mam nadzieję że kiedyś za to odpowie co w tej chwili robi!!! ...aprops szczepi to się bydło, a nie ludzi, jeśli się za bydło uważasz,to idź się zaszczepić!!!????

@Bileg

Szczepienie to do (usunięte przez administratora) i starych ludzi którzy nie rozumieją naszego chorego rządu. Zawsze to wcześniejszy gwóźdź do trumny!!!???? W co wy wierzycie żeby mieć taki mózg zepsuty?!!!????, Patologia polska

@Gringo

???? będziesz miał jaki pierwszy przywilej do trumny. Świetnie ujęte!!! O jakim Ty przywileju mówisz jeżeli konstytucja jest łamana na każdym kroku,?!!! Masz Google czy okulistę Ci załatwić żebyś przestał patrzeć na nasz chory rząd????? Człowieku zacznij się interesować wolnymi mediami, a TVP-PIS wyłącz bo Ci robi kisiel z mózgu

Dominik

Podobno było źle a jednak wracamy na forum? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, grunt że tu dobrze się pracuje.

kolozlca

Praca nie jest ciężka, bardzo monotonna, trzeba się nachodzić, a czasem nadźwigać... Pieniądze takie same jak wszędzie (może) 100-200 zł więcej jak w innych firmach dlatego, że możesz zapomnieć o normalnej umowie o pracę (umowa zlecenie, albo zakładasz własną działalność gospodarczą.) Nie jest to system 3-zmianowy jak podają w ogłoszeniu o pracę. Pracujesz 2-3 miesiące tylko i wyłącznie na drugą zmianę bo tak im pasuje. W piątki możesz sobie przyjść na 5 rano, gdzie dzień wcześniej skończyłeś pracę o 22... :) piątkowy dzień jeden wielki smród, że rzygać się chce... Ekipa w porządku, pomijając oczywiście właściciela firmy i poniektórych pracowników (kierowników) którzy wchodzą w (usunięte przez administratora) szefowi, żeby mieć "dobrze" :) Czyli STREFA 1 sami podpie*dalacze. Pomieszczenie socjalne tragedia, wchodzisz tam jak za kare SMRÓD, SMRÓD i jeszcze raz SMRÓD! :) Ogólnie w całej firmie smród. Po okresie próbnym dostajesz 100 zł więcej do wypłaty, ALE :) dochodzą 2 soboty pracujące, obowiązkowe... :D Zleceń (WZ) nie ma normę i tak musisz wyrobić, choć to niemożliwe... :D Bo pseudo szefik mówi, że ch*j go to obchodzi, norma musi być! :D Właściciela nie lubi tam nikt, nawet ci co mu donoszą o wszystkim - widać gołym okiem i w sumie nikomu się nie dziwie. Poniżanie kogoś i pier*olenie farmazonów bo ktoś jest nieogolony albo przyszedł w zwykłym dresie do pracy (DAJ WŁASNE UBRANIE JAK MASZ PROBLEM) tak jak jest w innych firmach. Gdyby rządził kto inny, od razu była umowa o pracę, normalny system 3-zmianowy, byłoby nawet spoko, ale przy tym jakie są realia NIE POLECAM W 100% TEJ FIRMY I NIE POZDRAWIAM GOŚCIA KTÓRY JEST "SZEFEM" tego bałaganu. Nie wierzysz? Idź! Przekonaj się sam! :)

Tom
@kolozlca

Widzę że zmieniło się wiele odkąd ja tam pracowałem (08-09) oczywiście na minus, chociaż wydawało się, że gorzej być nie może. Szef i jego donosiciele to najgorszy element w tej firmie. Ciekawe czy dalej pracuje tam ten kundelek w okularkach w biurze który lata za szefunciem. Praca tam to była tragedia, zero szacunku do pracowników, maksymalny wyzysk. Pieniądze które wydawały się nie najgorsze po przeliczeniu na ilość godzin to lepiej opłacało się w markecie towar rozkładać. Codziennie musztry i nacisk na sprzedaż. Kazano kierowcom wciskać jakąś psią karmę wetom. Ci nie chcieli tego brać, codziennie były o to awantury. Wożenie pieniędzy ze sobą, później wpłacanie ich w banku. Większość kierowców była spoko, ale w magazynie i w biurze niestety... Szkoda gadać rzuciłem to bez żalu i współczuje każdemu kto miał okazje pracować, z "doktorem", bo tak właściciel kazał do siebie mówić. Doktor z niego jak z wiadomo czego co.

Bóg

Czy kwitnie (usunięte przez administratora) na bliźniego? Czy kierownictwo zwalnia za donoscielstwo, jak robią to członkowie Kadr zarządzających na posadach państwowych? Bo ja jestem córką orodynatorów, urodziłam się w dużym mieście,rodzina pochodzi ze Lwowa ,dlatego nas to brzydzi i pytam.

Guccio

ODRADZAM. Praca monotonna, nudna. Socjal tak naprawde nie istnieje tzn. stół w szatni, w kranie tylko zimna woda... Norma niewykonywalna (chyba że biegasz), do tego płacisz z własnej kieszeni jak coś zniszczysz np. jakąś karmę za 200zl płacisz 200zł. (usunięte przez administratora). Brak chorobowego (L4 nie wchodzi w grę, jak zachorujesz to wykorzystujesz dni urlopowe). Zarobki nieadekwatne do wykonywanej ilości pracy. Jedynie na plus są współpracownicy.

Obecnie pracuje. Chocbyś miał/ miała zdychać z głodu NIE POLECAM. (usunięte przez administratora) zero szacunku dla pracownika no tragedia. Nic tylko norma norma to najważniesze. Pieniądze jak wszedzie tylko obiecują dużo. Po kilku latach pracy ciagle zarabiasz mało, dno. NIE POLECAM.

Anonim.

W takim kurde (usunięte przez administratora) jeszcze nie pracowałem i nie chodzi o czystość. Szef to (usunięte przez administratora) zlamas (usunięte przez administratora) ,kierownik magazynu to podpierdalacz ,co dzień chodzi i nazwiskami sypie kto ile zrobił,całe kierownictwo wchodzi w (usunięte przez administratora) szefowi (usunięte przez administratora) ,almosfera trochę jak na stypie ,nieliczni są w porządku i pomagają .Wymagania są nie adekwatne do pieniędzy ,jakieś 2200 + sobota i umowa zlecenie .Nie polecam ,normalnym odradzam .

@Anonim.

@Anonim. Napisz natomiast jakie stanowisko obejmowałeś w BAYLEG i jakie obowiązki wykonywałeś? To mi trochę rozjaśni.

Jacek

Akcja filmu rozegrała się w Poznaniu w dniu 13 listopada 2018 roku w godzinach 8:00 - 14:40. No cóż. Spędziłem dzisiaj tak zwany dzień próbny na stanowisku dostawcy jeżdżąc z doświadczonym kierowcą tejże firmy. Miałem świadomość, że praca jest w ramach samozatrudnienia z wynagrodzeniem 2800 złotych netto po okresie próbnym (dodatkowo firma pokrywa podatek VAT, podatek dochodowy i (!) 100 złotych na księgową). Niestety dopiero po dojechaniu na miejsce okazało się, że na początku stawka wynosi... 2400 złotych pomimo iż po 2-3 dniach pracy mam robić dokładnie taką samą trasę i czynności jak kierowca pracujący od 1 1/2 roku. Okres próbny trwa 2 miesiące podczas których różnica pomiędzy mną a innymi pracownikami jest tylko taka, że zarabiam mniej... Czas pracy jest stricte zadaniowy, więc nikogo nie obchodzi to, że doświadczony i znający Klientów oraz trasę kierowca, z którym jechałem nie jest w stanie wyrobić się w 8 godzin... Przy dwóch pracujących osobach (rozładunek towaru wykonywaliśmy solidarnie kierowca i ja) Diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach. Kierowca z którym jechałem przekazał mi bardzo cenną wiedzę. 1. Praktycznie nigdy nie kończy pracy po 8 godzinach (ostatnim naszym punktem była wizyta z wpłatą gotówki w BZ WBK) 2. Samochód dostawczy marki Ford Transit, który otrzymam do wykonywania dostaw jest w umowie OBJĘTY MOJĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ FINANSOWĄ (w razie wypadku lub stłuczki pokrywam koszty naprawy lub jeżeli właściciel się zgodzi... w najlepszym wypadku zwracam właścicielowi firmy utracone zniżki z tytułu OC) 3. Odpowiadam finansowo za towar, który jest przygotowywany i pakowany w zamykane kartony w magazynie w Legnicy, w związku z tym nie mam fizycznie możliwości sprawdzenia co jest w środku... W przypadku błędu w magazynie i nie przyznania się magazyniera do błędu mogę zapłacić z własnej kieszeni nawet... kilka tysięcy złotych :-( 3. Samochód jest notorycznie przeładowany "tak do 3 ton mamy czasem na pace", więc ryzyko zdarzenia drogowego choćby z tytułu wydłużonej drogi hamowania jest bardzo duże 6. Przysługujący kierowcy - dostawcy urlop wymaga od dwóch pozostałych wzięcia jego trasy na pół... czyli w uproszczeniu pracy po min. 12 godzin na dobę za te same pieniądze... zakładając, że każdemu przysługuje 26 dni roboczych urlopu pracujesz po 12 godzin minimum miesiąc i tydzień w roku, po to aby odebrać swój urlop... 5. Po obliczeniu wynagrodzenia według normy 8 godzin dziennie + sobota pracująca na okresie próbnym stawka wynosi 13, 79 złotych na godzinę.... przy własnej działalności gospodarczej i wspomnianych powyżej obowiązkach i "udogodnieniach" 4. Za dzień próbny fizycznej pracy gdy zadzwoniłem do Pani Kierownik z podziękowaniem za ofertę pracy... nie usłyszałem nawet "Dziękuję", a marzenie o zobaczeniu jakichkolwiek pieniędzy za tak miło spędzony dzień pozostaje oczywiście w sferze marzeń... Pracę polecam prawdziwym desperatom :-) Moje sugestie dla BAYLEG S.J: Zastanowienie się nad polityką zatrudnienia. Lubię atmosferę w BAYLEG S.J za: Dostawca, z którym jechałem i uzmysłowił mi z czym muszę się liczyć przychodząc do pracy w tej firmie. Pani Kierownik Ewelina również bardzo miła, aczkolwiek gdyby powiedziała mi o wynagrodzeniu na okresie próbnym i rzeczywistym zakresie obowiązków, w tym szczegółach umowy byłbym jej bardziej wdzięczny... i nie dał się nabrać na darmowy dzień fizycznej pracy.

kolozlca
@Jacek

TO JEST NIC! :D ROZWALISZ KARMĘ ZA 100 ZŁ ZAPŁACISZ 100 ZŁ ROZWALISZ COŚ TAM ZA 1000 ZŁ PŁACISZ 1000 ZŁ ale musisz zapierdal*ć bo norma musi byc! :D

Opinie pracowników poruszające kwestie związane z pracą w BAYLEG S.J okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Pat

nigdzie teraz nie jest rewelacyjnie ale lepiej w Bayleg niż na strefie gdzie można trafić na jakiegoś tępego brygadzistę co chce się wykazać , zarobki większe niż dookoła ale trzeba to wypracować nic za darmo.

Srajleg
@Pat

Zarobki większe niż dookoła? Chyba sobie żarty stroisz... Takie same pieniądze jak wszędzie tylko w innych firmach dają umowę o pracę a nie zlecenie albo własną działalność. Do tego dowalają ci dwie dodatkowe soboty. Śmiech na sali:) Nie polecam tej firmy.

@Srajleg

Rozumiem, że nie ma możliwości zatrudnienia na umowę o pracę nawet po dłuższym czasie? A może jest to zależne od zajmowanego stanowiska? Czy stawka za pracę w weekend jest wyższa, albo może w zamian za pracujące soboty przydzielany jest dzień wolny w tygodniu? Możesz podać powód, dla którego nie polecasz zatrudnienia w tym miejscu? Czy dostrzegasz też jakieś zalety?

Tomek23

Nie polecam , chora firma z chorym szefem na czele, poza tym kierownik pan K. Ktory mysli ze jest ktos a naprawde jest nikt ktory kabluje wszystko nawet jak ktos wyrzuci papierek na ziemie to na kamerach sprawdzi . nie polecam a cala ekipa to (usunięte przez administratora) szefa za siano wejda i pod biurko dziekuje

Natalia

@Pat, czyli zaangażowani pracownicy mogą liczyć na to, że zostaną docenieni? Czy możliwa jest praca po godzinach i tym samym dodatkowy zarobek? Istnieje jakiś system premiowy? Napisz proszę, jak oceniasz atmosferę.

• Jak się pracuje w BAYLEG S.J?

Zobacz opinie na temat firmy BAYLEG S.J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAYLEG S.J?

BAYLEG S.J