Opinie o TopCard sp. z o. o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TopCard sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TopCard sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TopCard sp. z o. o. w Toruń

pracowałem tam przez chwilę, jako pracownik zespołu operacji, ale przez ten krótki czas nie zauważyłem jakichś rażących nieprawidłowości. Oczywiście szef bardzo wymagający, ale w tych czasach konkurencja jest tak duża, że jak się nie wymaga od pracowników i nie trzyma ręki na pulsie to równie dobrze można zwinąć biznes. Nie wiem jak wygląda praca na wszystkich stanowiskach, bo nie zdążyłem się zorientować, ale ja miałem normalnie umowę o pracę, stałe godziny pracy i konkretne obowiązki do wykonania. Także nie taki diabeł straszny jak go malują

wąż
@Michał

Skoro taka rewelacja to dlaczego przez chwilę tam byłeś ? nie zdążyłem się zorientować że pracujesz ? Diabeł tkwi w szczegółach,(usunięte przez administratora)

@wąż

Pracowałem przez chwilę dlatego, że postanowiliśmy z moją narzeczoną przeprowadzić się w jej rodzinne strony i tam zacząć rozkręcać swój biznes :) a to, że Ty nie zdążyłeś się zorientować, że ja tam pracowałem to już nie moja wina :) najwidoczniej spostrzegawczość nie jest Twoją mocną stroną

Hanna

@Pawcio a próbowałeś wyjaśnić tę sytucję z TopCard? Jak firma uzasadnia brak wynagrodzenia? Jest faktycznie coraz więcej pozytywnych opinii, ale trzeba tez pamietać, że często te zadowolone osoby nie myślą w pierwszym odruchu o pisaniu opinii na forum. Czy dla pozostałych osób praca w tym miejscu pozbawiona jest plusów?

Hanx

a na jakim stanowisku pracowałeś? Jako ph?

ja zawsze dostaję CAŁOŚĆ na czas

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja przebiegła dośc standardowo. Ogolne wrażenie pozytywne, nie czułem się skrępowany.

Pytano mnie o plany na przyszlosc, doswiadczenie, wyjasniowo warunki wspolpracy i opowiedziano o firmie.

kom

ja jestem zadowolony, bo atmosfera bardzo fajna, targety w miarę do wyrobienia choć czasem jest mega trudno Wynagrodzenie zawsze na czas

mok
@kom

A jaki masz target ? i jakie wynagrodzenie ?

Obserwator

Jestem trzeci raz na tym forum, byłem też raz na rekrutacji w topcard i czekam na dalszy ciąg i propozycje. Zastanawia mnie rzetelność tego forum, skoro wcześniej opini było sporo więcej w większości niepochlebne i zostały usunięte. Zastanawiające było, że wcześniej nikt z pracowników nie napisał czegoś w stylu: tu się dobrze pracuje lub jest ok. Jeśli takie opinie są to pojawiły się niedawno. Zobaczymy, co mi w top zaproponują, bo na pierwszej rozmowie przedstawione było wszystko różowo. Napiszę potem na forum , chyba, że unznam, że forum jest na usługach pracodawcy i nie warto zużywać klawiatury........

Adamski

Pracuję tu już ponad rok i praca jest w porządku - nie ma ani rewelacji ani tragedii. Widziałam większy bałagan. Ludzie są okej, ale sama praca mimo wszystko wymagająca.

nick
@Adamski

Pracujesz jako kto i na jakim terenie ? co jest wymagającego w pracy ? co oznacza nie ma tragedii i rewelacji .

Kilan

Praca jest na podstawie umowy o prace, są szkolenia, można się rozwijać. Pensja stała - mogłaby być trochę wyższa, ale i tak nie ma tragedii. Fakt, że czasem trzeba użerać się z klientami, ale praca z ludźmi tak wygląda

nick
@Kilan

A ile ta pensja wynosi ?

Hanna

Przydałoby się uściślenie opisywanej sytuacji @Prezes, ze względu na to, że pojawiła się teraz aktualna oferta pracy i na pewno osoby zainteresowane wchodzą na forum, żeby poczytać o TopCard. Mógłbyś zatem wyjaśnić o co chodzi z umowami i ich wypowiedzeniami?

Preses
@Hanna

Oczywiście wyjaśniam: - przejmuje klientów Topcard bo mają drogo, wysyłam wypowiedzenia umów Topcard - owi za klientów tak w tej branży jest. Pani Hanno czy może Pani wyjaśnić skoro jak Pani sama pisze "ze względu na to, że pojawiła się teraz aktualna oferta pracy i na pewno osoby zainteresowane wchodzą na forum, " -dlaczego opinie opisywane wcześniej a było wszystkich opinii ponad 280 szt. zostały usunięte i czytający to forum nie mają dostęp tylko do wybranych wpisów i nie rzetelną wiedzę na temat tej firmy ? zostało usunięte ponad 100 opinii na temat pracy w tej firmie ?

Miro

nie wiem skąd cały ten hejt, bo jak komuś się chce robić to robi i dobrze na tym wychodzi

@Miro

To nie żaden hejt, tylko stwierdzanie faktów skoro cała firma sprzedaje mniej terminali niż jest wypowiedzeń umów. Sam takowe wysyłam za klientów do TC, że tak powiem dziękuje im pięknym za nadobne. jak rozumiesz Jacku

Rob

dobry handlowiec będzie się tutaj czuł jak ryba w wodzie

@Rob

Kolego ale jak to możliwe skoro już w Topcard niema dobrych Handlowców ? Na jakiej podstawie wnosisz że tak będzie czyżbyś był handlowcem w TC ?

Rob
@Prezes

a na jakiej podstawie Ty uważasz, że już nie ma dobrych handlowców? Ja się za takiego uważam

@Rob

Jestem byłym RMS więc wiem kto tam pracuje a Ci którzy byli warci odeszli już dawno!!!

Trzeba mieć swoją działalność i zarabia się na bieżącej sprzedaży, więc dużo zależy od umiejętności handlowych. Jak ktoś sobie dobrze radzi i jest obrotny to można opłacić wszystkie koszty związane z działalnością i dobrze zarobić. Jednak region, w którym się pracuje również ma znaczenie.

@Michał

Co to znaczy dobrze zarobić ? Konkrety Panie Michale 1000 złotych to dobrze zarobić ? Na jakim rejonie Pan pracuje że jest tak dobrze ?

Os123

Witam Jak obecnie wygląda sytuacja na stanowisku pracownika zespołu operacji w Poznaniu. ? Jak zarobki. ? Jakie warunki pracy. ? Proszę o szczere odpowiedzi ?.

Hanna

@ktoś, o warunkach na jakim stanowisku piszesz?

ktoś
@Hanna

Pani Haniu odpowiadam na zapytanie dotyczące konkretnej wypowiedzi, więc chyba wiadomo o jakie stanowisko chodzi? Ale dla ułatwienia powiem REGIONALNY przedstawiciel handlowy.

Hanna

@Jurass, dziękuję. Na stronie internetowej TopCard sp. z o. o. znajdziecie aktualne oferty pracy - https://www.topcard.pl/pl/praca.html Macie jakieś doświadczenia związane właśnie z tymi stanowiskami?

Hanna

@Jurass jesteś pracownikiem TopCard sp. z o. o.? Jakie zauważyłeś plusy pracy?

Hanna

Prezes TopCard sp. z o. o. udzielił nam wywiadu! http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,563011,wywiad-wojciech-wojciechowski jak wrażenia?

sara

Stasiu wnioskuje po twoich wpisach że nie wiesz o czym piszesz więc ? stasiek 2016-09-21 12:54:33 W sumie to mają teraz oferty pracy głównie na opiekunów, ale skoro zapewnione są zarobki nawet do 1500 euro, to się wcale nie dziwię, że są tak popularni. Przecież są to stawki całkowicie nieosiągalne w Polsce, a na pewno oprócz tego dają jeszcze jakieś ubezpieczenie.

melonik

to ilu pracowników w sprzedaży terenowej teraz pracuje ? pisz śmiało

iko

iko 2016-09-21 16:24:54 A jak to wszystko wyglada z punktu widzenia przedstawiciela handlowego? Jest tu jakaś osoba zatrudniona na tym stanowisku? Chciałbym sie dowiedzieć ile ich zdaniem wynosi wynagrodzenie bo w ofercie pisali o atrakcyjnym wiec atrakcyjne to dla nich ile?

Zostaw merytoryczną opinię o TopCard sp. z o. o. - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TopCard sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w TopCard sp. z o. o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TopCard sp. z o. o.
3.1/5 Na podstawie 271 ocen.

TopCard sp. z o. o.