Opinie o TopCard sp. z o. o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TopCard sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TopCard sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TopCard sp. z o. o. w Toruń

hehe

Ja pracuję w TC i jakoś nie zauważyłem, żeby firma się kończyła, ale jak zwykle CI co są najdalej są najlepiej poinformowani :D

niestety

z drugiej strony jeśli ktoś nie potrafi wypowiedzieć się z kulturą to nie ma co się dziwić, że są dziury w konwersacjach..

Yoby

więc skoro nie jest dla nikogo konkurencją to po co się tak spinasz? Po co w ogóle marnujesz na nich czas skoro jesteś takim super ph i zgarniasz ich wszystkich klientów?

a może właśnie konkurencja robi czarny pr i stara się jak może

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja przebiegła dośc standardowo. Ogolne wrażenie pozytywne, nie czułem się skrępowany.

Pytano mnie o plany na przyszlosc, doswiadczenie, wyjasniowo warunki wspolpracy i opowiedziano o firmie.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
................

Te negatywne opinie to mam wrazenie, ze konkurencja pisze. Ludzie jakby bylo tak źle jak wypisujecie to by ta firma nie miala prawa istniec. Ja pracuje u nich juz jakis czas i jest na prawdę ok. Płacą lepiej niż u konkurencji, do tego mam spoko przelozonych. Zajmijcie sie najpierw oceną siebie samych zanim zaczniecie narzekac na wszystko do okoła.

Prezes
@................

Witam, Topcard nie ma konkurencji bo żadna firma z branży nie jest aż tak mała. Fakty prawie sam do tego doszedłeś firma przestaje istnieć kwestia paru miesięcy. Płacą lepiej czyli ile chłopaku wiesz ile konkurencja której brak płaci kwoty chłopie konkretnie kwoty poproszę, kto jest spoko przełożonym ? imię chociaż ? Stary jeżeli z dziesięciu jest jeden zadowolony czyli "ty" a dziewięciu twierdzi że praca w TC to lipa to kto ma racje ? umiesz wyciągać poprawne wnioski ?

Przemek

a który portal jest okej? Moim zdaniem to działa w dwie strony, bo zarówno te wszystkie pozytywy mogą być nie prawdziwe, ale negatywy również mogą być grubo przesadzone przez jakiegoś sfrustrowanego pracownika. Dlatego należy podchodzić do tego z rozsądkiem i wyciągać wnioski

Pracownik17
@Przemek

Zgadzam się z Tobą Przemek, są negatywne i pozywtywne opinie i czytający ma je ocenić, wyważyć itd. Jeśli jednak jedne zaczynają wyraźnie przeważać i są usuwane? tak nie powinno się dziać - wybiórcze kasowanie to ręczne sterowanie opiniami i robienie dziur w konwersacjach. Widocznie portalowi nie zależy tak bardzo na czytelnikach. Zamiast drogi FB woli ścieżkę NK.

XYZ

Ja lubię pracę z klientem, dlatego praca w top card bardzo mi odpowiada. dostalam od razu umowe o prace wiec mega na plus.ogoólnie chyba nie mam nic wiecej do dodania, wszystko jest ok

Ja polecam pracę w top cardzie, a już trochę tu siedzę. Większość ludzi zostaje tu na dłużej, co świadczy o pracodawcy. Wszystko jest tak jak być powinno i nie ma się do czego przyczepić.

Kodi

może wypowiedzenie nie zachowywało terminu wypowiedzenia? Nie znamy szczegółów od obu stron, więc nie rzucajmy mięsem

aron

Jezu, na jaką firmę by się tu nie weszło to wszędzie narzekają. Ludzie, do roboty!!! Jak się nie chciało uczyć to teraz nie narzekajcie!! Ja pracuję w TopCardzie i bardzo mi tu dobrze, ale pracuję, a nie opie*dalam się w pracy, a potem wypisuję jak tu jest starsznie. Co najważniejsze całkiem dobrze płacą, a wypłaty są w terminie

Paweł C.
@aron

W Topcard możesz mieć a nawet pożądane jest wykształcenie podstawowe. Całkiem dobrze zarabiasz to napisz ile ? a nie pracuje w TC żaden aron sciemniaczu.

haha :D
@Paweł C.

"Aron" to może być pseudonim :D :D :D haha więc nie bulwersuj się tak

eryk

Z waszych komentarzy wynika, że pracują tam trzy osoby na krzyż i nic nie zarabiają, a wręcz dopłacają do tego interesu... trochę się do k...y nie trzyma

Yes

przynajmniej mają wszystkich klientów dla siebie, więc mogą szaleć

Iwona

A ja sobie cenię pracę jako pH na umowie agencyjnej. Jestem na działalności a mam samochód służbowy i paliwo i inne dodatki. Trzeba wiedzieć z kim dobrze żyć aby mieć bonusy. I dodatkowo za szkolenie nowych dostaje gruba kasę. ????

Prezes

Wiem że na Mazowszu Podlasiu i Warmii i Mazurach jest wszystkich pH dwie sztuki z czego jeden jest też RMS chyba troszkę za mało siły roboczej he he he

M isz

Jakoś TopCard ma cały czas sporo pracowników i nie dużą rotację czyli nie jest tam tak źle skoro nie uciekają

Balon

co jest złego w 2000 netto PODSTAWY, skoro jako handlowiec z prowizji dobijasz spokojnie co najmniej drugie tyle??? I proszę powiedz, gdzie na starcie masz 4000 zł postawy :D

Oczywista Oczywistość

oczywiście, że można być zadowolonym i chyba oczywistą oczywistością jest fakt, że wynagrodzenie jest uzależnione od stanowiska. To żadna nowość i wszędzie tak jest.

Hanna

Ostatnio na goworku pojawił się wywiad z jedynym z dyrektorów TopCardu, @prezes piszesz tutaj o zarobkach, w wywiadzie było napisane, że wiele zależy tutaj od stanowiska i wyrobienia planów. Czy można być tutaj zadowolony z uzyskiwanego wynagrodzenia?

Fenix

Gdy ja tam pracowałem to byłem bardzo zadowolony, zdobyłem spore doświadczenie, dzięki któremu nie miałem żadnych problemów ze znalezieniem pracy po przeprowadzce do innego miasta

zawiedziony
@Fenix

Zadowolony? a możesz nam napisać na jakim stanowisku pracowałeś? Jako PH? który musi mieć własną działalność, własny samochód, paliwo,naprawy, zapłacić ZUS, podatki. Jak byłeś zadowolony to podziel się z nami informacją ile zarabiałeś :)

Kali

od kilku miesięcy tam robię i póki co odchodzić nie zamierzam, na moim terenie sprzedaż idzie dobrze

Nowak
@Kali

Ciekawe jakim cudem pracujesz kilka miesięcy skoro Topcard nie zatrudnił nikogo w sprzedaży od ponad roku, oprócz RMS który nie ma pojęcia o branży ? Bo za te pieniążki jakie dają nikt normalny do pracy nie przyjdzie.

?
@Nowak

Skąd niby posiadasz informację, że TopCard nikogo nie zatrudnił od ponad roku?

KObra

ja mam od nich terminal i wynegocjowałam całkiem niską prowizję, więc jestem zadowolona ;)

wąż
@KObra

A CO MA TO WSPÓLNEGO Z OPINIĄ NA TEMAT PRACY ? a skoro pani Kobra już chwali to proszę podać konkretnie jaka prowizja zadowoliła ?

Zostaw merytoryczną opinię o TopCard sp. z o. o. - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TopCard sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w TopCard sp. z o. o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TopCard sp. z o. o.
3.1/5 Na podstawie 271 ocen.

TopCard sp. z o. o.