Opinie o Perfumeria DOUGLAS w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Perfumeria DOUGLAS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Perfumeria DOUGLAS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfumeria DOUGLAS w Bielsko-Biała

no Baby

Droga Pani 1 700 EURO W EUROPIE ZACH TO RÓWNIEŻ ŚMIECH NA SALI...

Baby

Witam wszystkich czytających :-)))) Tak sobie czytam wszystkie posty i nasuwa mi się jedno tylko pytanie, Dlaczego ludzie pracują w takich firmach jak Douglas? Knucie, intrygi, donoszenie jeden na drugiego i to jakim kosztem... za 1200 lub 1300zł !!!???? To jest po prostu śmiech na sali... Mam kuzynkę która pracuje w Niemczech w tamtejszym Douglasie i zarabia 1700 ale Euro i jej się w głowie nie mieści co się u nas tutaj dzieje... Ludzie nie dajcie się!!! Uwierzcie mi że są jeszcze pracodawcy na którym zależy na dobrych pracownikach, są firmy gdzie się normalnie pracuje i uczciwie zarabia!!! Sama jestem tego przykładem, znalazłam pracę z której jestem zadowolona, zarabiam dużo więcej niż w tej śmiesznej perfumerii i żałuję że wcześniej nie zrezygnowałam!

tajemniczy klient

Witam, Osobiście jestem TK , który odwiedza wasze perfumerie i tak sobie czytam co tu wypisujecie , to w głowie mi się nie mieści że tacy ludzie pracują, jestem obiektywną osobą i nigdy żadnego pracownika nie skrzywdziłem swoją ankietą. Ale naprawdę doceniajcie swoją pracę, bo w innych firmach nie jest lepiej.

niki

Ty lepiej główkuj jak kolejny kiepski event wymyślić w douglasie albo wypatruj czy regionalna w czapce i okularach przebrana nie przechodzi 50 razy koło sklepu i zagląda czy aby przypadkiem nikt ze sobą nie rozmawia ! :-) Zenada....

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Perfumeria DOUGLAS? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
M

Denna jesteś już z tymi żalami to po co pracowałaś skoro tak Ci źle było... Widać ,że to Twoja pierwsza praca skoro miałaś problem zetrzeć kurz ze szklanej szybki-rzeczywiście katastrofa... Szczęśliwa to chyba nigdzie nie będziesz , chyba ,że planujesz własny business ;-D daj nam znać bo chyba haigh live będzie u Ciebie ,a wiesz my się tak boimy ;-)

Riky Martin

Ha ha ha dobre, nie jest zastraszana...idzie sie uśmiać na prawdę..:D:D:D Już nawet wiadomo kto takie brednie pisze..:-) No ale cóż, najważniejsze że trzeba plan zrobić, wcisnąć klientom jak najwięcej rzeczy ( nie koniecznie takich po które przyszedł ) żeby koszyk podnieść, wciskać jak najwięcej badziewia czyli marek własnych douglasowskich, słyszeć: Mamy dopiero 3 tyś, jeszcze 5tyś !!!!!!!!!! MUSIMY to zrobić !!!!!!, a i truchleć czy klient cokolwiek coś kupi bo jak nie kupi to lepiej niech nie wchodzi bo bramki nabija... A i jeszcze nie stać, nie rozmawiać i ganiać ze szmatą i półki sprzątać.. Ale co tam, jest super ha ha ha.. :D:D

madonna

a ja nie jestem zastraszana pracuje mi sie bardzo dobrze,sluc (usunięte przez administratora) polecen i je wykonuje , zarabiam pieniadze i zyje:)

bella

Moja droga pisze po prostu same fakty i widzę że zabolało :D A co do Rossmana to już nawet tam się lepiej zarabia od \'\'ekskluzywnej\'\' perfumerii douglas:D:D:D:D i żałować i współczuć to można tylko biednym, zastraszanym tam pracownikom..:))))

opinion

Stateczna emocjonalnie to chyba nie jesteś wnioskując z tego co piszesz- naprawdę żal mi Cię !!! teraz i Ciebie Rossmann czeka ;-DDDD ,ale nie przejmuj się najważniejsze ,że jesteś piękna , inteligentna i szczęśliwa.

B&B

Ha ha ha, ale dobrze ktoś napisał :))))) Pracowałam z[usunięte przez moderatora] i też moge z czystym sumieniem napisać że była bardzo dobrą kierowniczką, przede wszystkim miała podejście do pracowników czego nie można powiedzieć o\'\' kierowniczyni\'\'[usunięte przez moderatora]jak to dobrze ktoś napisał poniżej :)) W ogóle jak ktoś taki może piastować takie stanowisko, już pomijając fakt że nie ma wyglądu, ale prostackie zachowanie tej pani już na wstępie powinno ją dyskwalifikować.. Nie tak dawno na rozmowie z pracownicą skompromitowała się nie wiedząc ilu obywateli ma nasz kraj ! a ponieważ trafiła na inteligentną osobę, to usłyszała ciętą riposte. Wszystkie trzy sklepy w B-B pękały ze śmie (usunięte przez administratora) z tego, a owa pracownica juz nie pracuje oczywiście, zresztą jak i kolejny bardzo dobry sprzedawca w tej firmie..:)

pracownicy

lady - 2012-07-02 23:16:58 cz-dz - 2011-07-22 22:26:29 Klientka - 2011-07-14 18:42:18Tak jak obiecałam odwiedziłam ponownie Douglasa w Bielsku-Białej. Ta niesympatyczna kasjerka na imię ma (usunięte przez administratora) Byłam świadkiem jak obsługiwała klienta krzycząc na niego!!! Złożyłam pisemną skargę do dyrektora na poziom obsługi sklepu na Sarnim Stoku.Ta pani jest znana z c (usunięte przez administratora) skiego zachowania, braku kompetentnej wiedzy i ograniczonego słownictwa... Jak ją widzę to omijam ten sklep szerokim łukiem. Jestem z czechowic i choć mam bliżej na sarni stok to wolę przebić się przez całe miasto do gemini. A zakupy w Douglasie na Sarnim Stoku robię tylko u tej sympatycznej kierowniczki.Jakoś ta pisemna skarga do dyrekcji nigdy nie dotarła droga pani, a po żel pod prysznic trzeba sobie było do rossmana podejść a nie zawracać gitare w perfumerii...No i właśnie tą sympatyczną kierowniczką była [usunięte przez moderatora]:)

pracownicy

Droga [usunięte przez moderatora]byłaś najlepszą kierowniczką jaka mogła się nam trafić. Szkoda że tak cię potraktowali, ale cóż się można spodziewać po z niezrównoważonej psychicznie i emocjonalnie [usunięte przez moderatora]. Ktoś kto nie ma wyglądu, a jego życie prywatne to jedno wielkie nieporozumienie, będzie z zazdrości eliminować ludzi pogodnych, szczęśliwych i mających udane życie osobiste. Tylko zobaczymy jak długo jeszcze...:-) Wszystko ma swój początek i koniec...

lady

lejdy

Ooo popatrzcie, nagle klienci przestali pisać opinie o pracownikach..?:)) to się uśmiałam czytając co się wypisuje na forum :)

sweety

Drogie Panie i Panowie, pracuję w tej firmie już ponad 5 lat i dopiero dzisiaj po przeczytaniu forum uświadomiłam sobie gdzie pracuje. To jest tylko praca 8,5 h nic więcej. Szargacie imię firmy która wypłaca Wam pienądze na które każdy cięzko pracuje. Pamiętajcie, że to tylko praca, to co macie poza ną jest ważniejsze. Napiszcie coś co was motywuje, co was cieszy. Uśmiechnijcie się że jutro idziecie do pracy bo nie każdy ją dzisiaj ma a wiele tych osób chciałoby mięć waszego szefa. Mam nadzieję ze jest więcej osob z moim nastawieniem:) Pozdrawiam wszystkich!

A&A

Miłe Panie, będziemy się spotykać w sądach aż wam to zbrzydnie.

Ha ha ha... ,, dziewczynki by chciały żebym wróciła ,, dobre ha ha.... zapewniam że żadna z nas tego niechce!

pracownice Douglasa opowiadają takie bzdury, ponieważ do tej sieciówki są wybierane osoby które w ogóle nie mają pojecia o makijazu i kosmetykach...biorą dziewczyny ktora mają doświadczenie w sprzedaży i będą potrafiły wcisnąć jakiś bubel i kit osobie która nie ma zielonego pojęcia na temat kosmetyków...wolę chodzić do sephory...tam przynajmniej pracują makijażystki, wizażystki i kosmetyczki z prawdziwego zdarzenia a nie dziewczyny ktore wczesniej były handlowcem i robiły dobre utargi....Trzeba mieć pretensje do tych którzy robią rekrutację bo to oni pracują na wizerunek swojej firmy a nie te biedne dziewczyny ktore mysla ze pozjadaly wszystkie rozumy bo były na mięsiecznym szkoleniu i wiedzą już co z czym i jak....Tyle z mojej strony.

Ha Ha!! dobre, dobre, (usunięte przez administratora) najlepszym managerem!! ha ha to się uśmiałam..........

Klienkta-Kosmetyczka

Czasem mam wrażenie że bardziej byłyby pomocne w obsłudze kasjerki Carrefuora niż pracowniczki Douglasa. To jest po prostu żenada co te obsługujące czasem opowiadają o kosmetykach. Kompletnie nie znają się na produktach!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Perfumeria DOUGLAS - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Perfumeria DOUGLAS?

Zobacz opinie na temat firmy Perfumeria DOUGLAS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfumeria DOUGLAS?

Perfumeria DOUGLAS