Opinie o Perfumeria DOUGLAS w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Perfumeria DOUGLAS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Perfumeria DOUGLAS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfumeria DOUGLAS w Bielsko-Biała

Kierownik sklepu

Dziewczyny przestańcie już tak kopać sobie dołki. Ja najbardziej cenie naszą(usunięte przez administratora). Zawsze służy pomocą, jeśli jest problem ze sprzedażą aktywnie pomaga nam go rozwiązać, ma wiele ciekawych pomysłów aby zwiększyć efektywność sprzedaży, jest bardzo kulturalna i życzliwa, cieszy się dużym szacunkiem wśród nas wszystkich, nie wzywa nas z urlopów na ważne spotkania jak to może być w innych firmach, sprawą najważniejszą jest dla niej rodzina, nie próbuje nas szpiegować jak to usłyszałam wśród pracowników innej perfumerii, ceni wszystkich swoich pracowników, bo przecież wie, że pracownik godnie wynagrodzony i doceniony zrobi wszystko dla swojego miejsca pracy. Pomimo tego że zarabia 20 tysięcy na miesiąc nie jest sknerą i się nie wywyższa jak większość naszych nowobogackich klientów, tylko zawsze pierwsza się kłania z uśmiechem na twarzy. Więc cieszmy się wszystkie że mamy ciekawą pracę, pracujemy w ciepłej, życzliwej i rodzinnej atmosferze, że możemy na dniu wolnym w niedzielę pomyśleć o pracy, a nawet podjechać żeby zapytać jaka jest konwersja i wspomóc sprzedaż sobie nawzajem. By żyło się lepiej...

Defender

Odnośnie tej nowej perfumerii ..tak słyszałam to taka (usunięte przez administratora)wśród naszej branży..odradzam

klientka

Czytajac wasze opinie tutaj, drodzy pracownicy, juz wszystko wiadomo o tej perfumerii niestety... Dlatego z czystym sumieniem polecam perfumerie (usunięte przez administratora) w centrum Bielska-Bialej gdzie jest fantastyczna obsluga, nie nachalne konsultantki, a przede wszystkim duzo nizsze ceny niz w Douglas !

odp noga

zdążyliśmy zauważyć ....

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Perfumeria DOUGLAS? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
noga

Ostrzegam że jestem nietykalna:)

noga

Teraz nie wracam! Po wakacjach tak. Wy sobie popracujcie a ja odpoczne :)

odp noga

taka ładna pogoda każdy by chciał odpocząć od "ciężkiej " pracy... to co ?

lady Diana

Dla mnie najfajniejsza jest (usunięte przez administratora). z Sarniego Stoku. Zawsze uśmiechnięta , pogodna i życzliwa.

worker

Najfajniejszych już nie ma ;-((((

Catwoman

A kto jest najfajniejszy? Wpisujcie swoje kandydatury:)

niesamowicie ciekawi , wprost sami indywidualiści

Pytanie o zarobki nie na miejscu, atmosfera jest wspaniała , wszyscy się kochamy !!! z grafikiem nie ma problemu , każdy jest tu pozytywnie nastawiony,a na L4 chodzą naprawdę chorzy także nie rozumiem pytania...

ptak

a ja mam nieżyt dróg oddechowych ;-D

ptak

(usunięte przez administratora) nie szukaj na siłę kolezanek bo i tak już się niczego nie dowiesz od nas...............

noga

Boli mnie noga idę na L4.

Queen

I kto za to zapłaci?:)

New

Poniżej dokładnie ktoś napisał, że obie panie nic nie robiły tylko zajmowały się plotami telefonicznie w czasie pracy. Ale wymagać od koleżanek z pracy aby nikt nie rozmawiał ze sobą to były pierwsze do tego..A same siedziały na zapleczu i gadały godzinami ze sobą, nie tylko na przerwach niestety..

bella

I w koncu przyszla pora na [usunięte przez moderatora]..:-) Nareszcie ktos otworzyl sobie oczy , ze[usunięte przez moderatora] nic nie robil tylko siedzial na telefonie z[usunięte przez moderatora] i zajmowaly sie plotami a nie praca.. Tylko szkoda ze co po niektorzy otwieraja sobie oczy tak pozno...

Queen

Ty a ta twoja kuzynka to zarabia te 1700 eurosow miesiecznie czy rocznie ?????? A ona robi w NRD czy w NRF???

Hm....

więcej od kuzynki z Niemczech ???????????

Zostaw merytoryczną opinię o Perfumeria DOUGLAS - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Perfumeria DOUGLAS?

Zobacz opinie na temat firmy Perfumeria DOUGLAS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfumeria DOUGLAS?

Perfumeria DOUGLAS