Opinie o Joan Elektronic Sp. z o.o. w Piekary Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Joan Elektronic Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Joan Elektronic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joan Elektronic Sp. z o.o. w Piekary Śląskie

Kama Nowy wpis

Jeśli premie sie samemu dobija to pewnie już w praktyce sprawdzę co i jak. zastanowiło mnie jednak to dawniejsze stwierdzenie o rotacji. do teraz jakaś większa występuje czy wręcz przeciwnie?

Mila Nowy wpis

Ok wydajnościówka nie brzmi niby tak strasznie ale to wszystko jeszcze zależy od innych warunków. po pierwsze jakie tu są teraz normy? I druga sprawa to mam nadzieję, że to nie jest przypadkiem układ minimalna + premia?

Mruk Nowy wpis
@Mila

Wszystkie standardy są prawdziwe. Jeśli ktoś chce pracować, to ma duże szanse. Moja umowa o pracę to płaca minimalna + premia. Do tej pory szedłem tylko w górę. :)

Mruk Nowy wpis

Są premie ale zależą od wydajności

Angelito

Omijać szerokim łukiem...pracowałem tam dwa lata i powiem tylko tyle że wymagania jak w wielkiej korporacji, ale w żaden sposób się to nie przekłada na gratyfikacje finansowe.. W tej firmie są równi i równiejsi, wyzysk za najniższą krajową i ani złotówki więcej, o jakiejkolwiek premii można zapomnieć... Firmą rządzi sekretarka-kadrowa w jednym... Co ona sobie wymyśli i powie, na to szef przystaje... A szef? W twarz się śmieje a nóż z tyłu wbije w plecy...wystarczy że coś mu się nie spodoba, od razu lecisz na zbity pysk. Rotacja pracowników ogromna , co chwilę ktoś nowy... Nie mówiąc już o braku możliwości zrobienia nadgodzin-o tym nie ma mowy... Nie mówiąc o sobotach... Warunki sanitarne wołają o interwencję Sanepidu, w szatniach nie sprzątane po kilka tygodni, brak zasad higieny, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła...pracownicy w umowach mają stanowisko operatora cnc urządzeń laserowych, tylko na papierze, żadnych kursów, szkoleń na te urządzenia-postawią Cię przy maszynie i pracuj. Szkolenie bhp to fikcja (trwało 15 minut) Omijać szerokim łukiem... Z daleka od tej firmy... Ludzie tam pracujący spoko, koleżeńscy pomocni, fajna atmosfera wśród załogi... I to jest chyba jedyny plus... Szef i jego syn to jest porażka...zero szacunku dla ludzi pracujących jakby nie patrzeć na JEGO zysk... Totalny wyzyskiwacz.Zero szacunku do ludzi, dwulicowy gbur...Żadnych perspektyw awansu, podwyżki-jak się o nią upomnisz to jesteś pierwszy na czarnej liście...zapomnijcie o tej firmie.Łamanie praw pracowniczych na porządku dziennym, a sytuacja ze świadczeniami urlopowymi nadaje się do PIP, zabiera więcej z urlopu wypoczynkowego niż według prawa może zabrać, ale nikt się nie odzywa bo się boją robotę stracić... I dlatego tak to wygląda... Masakra jednym zdaniem....Lepiej bruk czyścić na własny rachunek, niż takiemu "na kapelusz" robić. Tyle w temacie.

@Angelito

Czysta prawda, sama prawda i tylko prawda .

Martin
@Angelito

Wygląda na to, że byłeś pracownikiem miesiąca. :D

Martin
@Martin

Nie byłem nigdy pracownikiem miesiąca. Tam nawet gdybyś zrobił 3Xwięcej niż musiałeś to i tak żadnej nagrody byś nie dostał (fałszywy uśmiech szefa) ewentualnie poklepanie po ramieniu...A ku chwale ojczyzny dziś nikt nie pracuje...rachunki same się nie zapłacą. Zresztą poczytaj chłopie resztę opinii i znajdź jedną która będzie chwalebna... Wszystko w temacie... Jak napisałem wcześniej omijać szerokim łukiem... Prywaciarz przez duże P... Z maksymą:wycisnąć jak cytrynę i wyrzucić do kosza...A o umowie o pracę na czas nieokreślony możesz zapomnieć... Popytaj na forum ludzi którzy tam pracowali... Nikt nie dostał na czas nieokreślony...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Joan Elektronic Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Luk

Szukaja Pana Kierowce oferując pół etatu z najniższą krajową xD ale to juz było i nie wróci więcej ...

Paco.

Nie na darmo na jego BMW jest rejestracja DAJ..... Daj z siebie wszystko i (usunięte przez administratora) .

cnc

ten gosc to (usunięte przez administratora) na rozmowie na wykrawarke trumfa zaproponowal 3200Brutto (usunięte przez administratora) skonczony

Antoni
@cnc

3200 brutto ale z premiami, czy goła podstawa? Skoro byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej do pracy w firmie JOAN ELEKTRONIC to napisz proszę, czy poza pensją podstawową można liczyć tam jeszcze na ewentualne dodatki? Ciekawi mnie ten fakt, więc chętnie dzięki Tobie właśnie tego się dowiem. Z góry dziękuję za pomoc.

@Antoni

Nie licz na premie , nie licz że zarobisz nawet te 3200 . Najniższa krajowa .

Paco.

Wielki dwolicowy gbur. Z całego serca nie polecam . Ludzie tam pracujący , super .Jednak właściciel i jego syn zawsze uśmiechnięci a jak się odwrócisz to wbiją ci nóż w plecy .( pomyłka jego syn nigdy się nie śmieje) Ciągła rotacja nowych pracowników nie liczcie na kokosy pracowałem dwa lata zero premi , najniższa krajowa . Latasz ze stanowiska na stanowisko . Nie jesteś pewny czy przedłuży ci umowę.Dwa lata pracowałem na zlecenie ( nie chciał zmienić na umowę o pracę) Wszystko sam opłacałem (wszystkie składki) raz poszedłem na L4 bo już ledwo oddychałem .Po powrocie do pracy już nie przedłużył umowy . Ludzie dobrze wam radzę nie idźcie pracować do tego folksdojcza .!!!!!

niccckkkk

jedyne dobre czasy tej firmy to początek _ Zbrosławice i Pyskowice... zgrana ekipa, szef jeszcze był znośny. Później i m wiecej hajsu tym wiadomo... było minęło... ale nie wracam

Izabela
@niccckkkk

To teraz jest jakoś inaczej? Dawno już nie pracujesz w firmie? Może teraz wygląda to już zupełnie inaczej i jest w porządku? Ktoś się wypowie na ten temat?

hmm

@niccckkkk a to teraz się pogorszyło?

Antoni

Jakie warunki zatrudnienia oferują w JOAN ELEKTRONIC ? Interesuje mnie typ umowy jaki proponują i oferowane wynagrodzenie na początek. Będę wdzięczny za każdą wypowiedź.

Były pracownik .

Dokładnie to już nie Miedary tylko Piekary Śląskie , Podmiejska 45 . Podzielam pozostałe opinie . Dodam tylko że właściciel to dwulicowy gbur i wyzyskiwacz . Pracownika który by zemdlał w upał to by jeszcze kopnął i powiedział wstawaj nie udawaj .

Mariusz

Firma 'wyzysk'. Bardzo duże wymagania względem pracownika w zamian za najniższą krajową (1500zł na rękę). Do tego brak jakichkolwiek dodatków socjalnych - a o warunkach pracy nie wspominając. Zimą 10 stopni na hali produkcyjnej (przy pracy siedzącej) a latem 40+.

Rysiek
@Mariusz

Masz rację,kiedyś tam pracowałem,zero szacunki do pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Joan Elektronic Sp. z o.o. - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Joan Elektronic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joan Elektronic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Joan Elektronic Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Podmiejska 45
    41-940 Piekary Śląskie

Joan Elektronic Sp. z o.o.