Opinie o Gummi - Welz Polen Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gummi - Welz Polen Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gummi - Welz Polen Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gummi - Welz Polen Sp. z o.o. w Trzcianka

Kiedyś w ogłoszeniu dla specjalisty ds. jakości pisali o biegłości w angielskim lub niemieckim ale jakoś nie doszukałam się wtedy w treści wzmianki o kursach językowych. Teraz już normalnie są dostępne?

Adas

Witam jak sytuacja w gumi przyjmują?można składać papiery?

Od razu na l4? A po jakim czasie dają tu umowy na czas nieokreślony, chyba ze tak od razu i na każdym stanowisku? mnie kontrola jakość interesuje, kiedyś się ogłaszali i właśnie nie było niczego o okresie próbnym w treści

Gembix Nowy wpis

Tofik dobrze mówisz na chorobowym dobrze się wychodzi

Co to za praca na stanowisku „Obcinacz”? mam w przeglądarce taka wzmiankę, że firma jeszcze w listopadzie kogoś szukała na takie stanowisko, ale nie da się już w to wejść, bo jest nieaktualne. czy osoba bez doświadczenia mogłaby podołać? Na jakie inne stanowiska jeszcze takie biorą?

Czy w Gummi - Welz Polen Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gummi - Welz Polen Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Agnes

Hej wszystkim pracuje tu w firmie już ok 6lat powiem całkiem spoko jest szkoda że ci (usunięte przez administratora) liderzy biegają jak że (usunięte przez administratora),kiedyś było lepiej nie raz dostałam po majtoszkach a teraz czaja się jak pies do jeża kiedyś będzie lepiej jeszcze

Tofik

W gumie nic się nie zmieniło jak by ktoś chciał wiedzieć dalece (usunięte przez administratora)itd od jad wróciłem sam mam problem z tym ale atmosfera do bani jest tu nawet ściany mają uszy ....a pan Tomasz (usunięte przez administratora)to przechodzi sam siebie już nawet brygadziści mają go dosyć myślałem że jak Dymitra pogonią coś się zmieni ale widzę że nic się nie zmienilpozdrawiam dla kumatuch

To czyli polecasz pracę czy nie? Mnie stanowisko ślusarza interesuje. Czy trzeba mieć doświadczenie aktualnie i wszystkie potrzebne uprawnienia? Znalazłem jakieś stare ogłoszenie sprzed kilku lat i wiem, że kiedyś tego wszystkiego wymagali. A jak jest teraz?

Celina

Cześć, jak praca a okresie próbnym teraz wygląda? i przede wszystkim jak jest płatna? Widziałam dwie opinie, które co do niego się odnosiły, jedna pani twierdziła, że zaraz po zakończeniu dziękuje się komuś za współpracę. Czy to prawda? Za jaka kasę się pracuje i jakie są późniejsze podwyżki? Kiedyś ktoś pisał o dwóch stówkach

Edzia

Witam poszukuje pracy na terenie trzcianki od zaraz.Pozdrawiam

Xxx

Laminatorki to stare wyjadaczki nie chcą uczyć młodych, wiecznie niezadowolone, obgadują za plecami słaba atmosfera, wredni i aroganccy. Liderzy to wogole do (usunięte przez administratora) najgorszy ten młody panoszący się jakby był władca gówniarz jeden co pracuje na 9 nie polecam odradzam dno

Irena
@Xxx

Czyli atmosfery nie polecasz? A jak z warunkami pracy? Można dobrze zarobić chociaż?

Tak tam ktos

Witam byłem pracownikiem gdy kierownikiem. Był dimitr od odejścia jego coś się zmieniło? Kierownik jest wporzadku czy omijać najlepiej?

Elżbieta
@Tak tam ktos

Nikt nie odpowiedział do teraz... Czy to milczenie ma być jakieś wymowne? Generalnie skoro o to pytasz to pewnie w Twoich oczach kiedyś dość niefajnie za jakiego czasów było? Co się działo tak w sumie?

Taki tam ktoś
@Elżbieta

Można powiedzieć że pan dimitr stosował mobbing i za tamtych czasów było dość lipie w tej firmie. Zatrudniłem się znów i tu gdzie jestem jest fajna atmosfera a z kierownikiem lub brygadzista nie ma żadnego problemów tak jak za dawnych czasów z Panem jarząbkiem :)

Elżbieta
@Taki tam ktoś

O no proszę, a co Cię podkusiło, żeby wrócić? I jakie są tu zasady powrotów, zaczynasz od zera czy pamiętają Twoje zasługi? Jest jakaś karencja?

Były

Bardzo nie polecam firmy. Pracowałem parę tygodni. Brak szacunku dla pracownika.

Jolanta
@Były

Coś oprócz tego braku szacunku że nie polecasz tej firmy ? I co to dla Ciebie wgl znaczy ten brak szacunku dla pracownika ?

Bestia

Mam pytanie. Dlaczego osoby po okresie próbnym, są zwalniane? Pomimo tego, iż dobrze wykazywały się w pracy? Mam na myśli - laminatorki? Druga sprawa jest taka że, młode osoby rzucane są na hale, a tam " laminatorki starsze" nie potrafią się nimi zająć, czując jak by jakąś konkurencję. Słabe to jest........

Maria
@Bestia

Może pracodawcom coś innego nie pasowało, dlatego nie przedłużali umów? Sympatyczne były te osoby, czy nie bardzo?

Czy Gummi - Welz Polen Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie

Artur
@Odpowiedz

A nowi pracownicy też nie mogą liczyć na żadne szkolenia? To by było trochę słabe ;/

@Artur

Nie

Nick1

Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) pracowniczy, jeden drugiego w łyżce wody by utopił i nawet nie ma z kim o tym porozmawiać gdyż w tej firmie przełożonymi i biurem sterują toksyczni pracownicy. Jeden wielki (usunięte przez administratora) i zakłamanie. Oby karma wrocila ;)

Unikaj

Szczerze nie życzę nikomu pracy w tej firmie no chyba że masz nerwy że stali póki ten kierownik jest a chcą więcej za mniej łącznie z prezesem nie polecam tej firmy no chyba że chcesz zrobić dużo i za darmo info dla osób które mi o tego by chciały spróbować jeśli chcesz pracować zaczynaj negocjacje od 22 zł brutto na godzinę

@Unikaj

Skoro jak wspominasz chodzi tu głównie o kierownika to nie można z tym udać się do szefostwa i porozmawiać jaki jest problem? :P Tak w grupie, całym zespołem.

atmosfera w firmie jest nie do zniesienia! Omijać..

Sylwia

Dlaczego tak uważasz? Problemem są relacje między pracownikami, czy może trudno się dogadać z kadrą kierowniczą? Będę wdzięczna, jeśli przedstawisz konkrety. Może poza tym widzisz też jakieś dobre strony zatrudnienia w Gummi - Welz?

Gumiś
@Sylwia

Problemem jest to, że ludzie mają już dosyć. Pracownicy pracują za najniższą krajową, w chemii. A o podwyżkach nie ma mowy, do tego (usunięte przez administratora) dyrektora I brak szacunku dla pracowników. Myślicie, że starych pracowników zastąpicie nowymi? Życzę powodzenia, może ktoś zostanie na dzień czy dwa :) Zalet nie widzę, kto chce niech przyjdzie I sam się przekona. Może jakby dyrektorek popracowałby miesiąc na produkcji za 2100 to by zmienił podejście. Pozdrawiam.

Były
@Sylwia

Podwyżek nie ma już od paru lat. Brak szacunku dla pracowników którzy się znają na robocie. Kadra kierownicza jest niekompetentna. Jak tak dalej będą rządzić to firmę zrujnują... Dużo by pisać...

Artur
@Były

Myślisz że pod względem podwyżek coś się może zmienić w najbliższym czasie? No i ile w Gummi dają na start? Czy każdy ma taką samą stawkę czy od czegoś zależy, np. doświadczenia?

Gumka
@Artur

Na start dostajesz najniższą krajową, po okresie próbnym 200 zł więcej brutto, albo I mniej w zależności od stanowiska. Dlatego naprawdę nie polecam w takiej chemii się truć. Nie ma stażowego, premii, socjal zabrali, na święta co najwyżej to dostaniesz 50 zł. Na Wielkanoc nic nie dają, kiedyś były jakieś kosze ze słodyczami. Ale oczywiście ich stać, żeby jeździć służbowym autami. Szkoda gadać, dobrze że udało mi się znaleźć gdzieś indziej pracę:) najgorzej zarabiający zakład w Trzciance

@Gumka

Dlaczego socjal został zabrany w Gummi - Welz Polen, z czym to jest związane? Może istnieje szansa, że wróci? Co w ogóle wchodziło w jego skład?

@Joanna

Socjalna nie ma i nie będzie. Powinni dostać taką karę żeby się zesrali..

admin

Jak zmieniła się atmosfera w firmie Gummi-Welz Polen Sp. z o.o.? Na lepsze czy na gorsze? Czekamy na Twoją opinię!

Pan
@admin

Jeśli wasz oddział szwabskiej firmy myśli, że napisanie maila ze skargą na kierowcę w języku angielskim uczyni was ważniejszymi lub kompetentnymi to jesteście w błędzie. Obojętnie czy po angielsku, niemiecku lub polsku zostaniecie tak samo wyśmiani! Capish?

@Pan

Niestety, nie za bardzo wiem, co chciałeś przekazać poprzez ten komentarz. To na Ciebie ktoś z Gummi - Welz Polen napisałam skargę, czy chodzi o kogoś innego? Bardzo proszę, żebyś spróbował to jakoś doprecyzować.

Renegat
@admin

Atmosfera człowieku dopóki kierownika bliżej nie poznasz

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Gummi - Welz Polen Sp. z o.o.?

Greg

Nie ma premi i dobrze bo nie mają jak Ci jej bez powodu odebrać płaca średnio 2200 ludzie zatrudniani po znajomościach panosza sie bo myślą ze im wszystko wolno ludzie non stop zwalniani jesli masz kredyt nie zatrudniaj sie tam bo i tak nawet po 2 latach Cie zwolnią i zostaniesz z niczym

Tiger

Nie było źle na zakładzie jak rządził Kierownik Bufon..Ale ostatnio zaczął zwalniać ludzi i na końcu sam się zwolnił

Zostaw merytoryczną opinię o Gummi - Welz Polen Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Gummi - Welz Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gummi - Welz Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gummi - Welz Polen Sp. z o.o.?

Gummi - Welz Polen Sp. z o.o.
  • Tetmajera 16A
    64-980 Trzcianka

Gummi - Welz Polen Sp. z o.o.