Opinie o Magnaplast Sp. z o.o. w Lipinki Łużyckie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Magnaplast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magnaplast Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnaplast Sp. z o.o. w Lipinki Łużyckie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Magnaplast Sp. z o.o.?

Głupi ludzie
@Kandydat

Firmy takie jak Randstad, Adecco czy inne duże agencje nie pobieraja od pracowników żadnych pieniędzy bo jest to nielegalne. Rozliczają się za świadczenie swoich usług z firmą do której zatrudniają. Jednak polacy to zacofany kraj... Ehhhhh

Katarzyna Nowy wpis

Chce dowiedzieć się czegoś o pracy managera regionu. Jak widziałam ofertę w sieci to była już nieaktualna i nie było widać szczegółów. Dlatego tu dopytam. Rekrutacja ma być stacjonarna, ale czy ona obejmuje tylko rozmowy, czy też stacjonarnie trzeba wykonać jakieś zadanie?

Szukam dla siebie nowego zajęcia i tan firma odpowiada i bardzo lokalizacyjnie. I widziałam w necie ich ofertę pracy na pozycję export manager. W ogłoszenie jest podane, że dają umowę o pracę. Czy od razu jest to na czas nieokreślony? Napisali, ze rekrutacja odbywa się stacjonarnie, a czasowo, to ile zajmuje cały proces??

Jaka atmosfera panuje w firmie Magnaplast Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 13 marca. Czy jest rotacja?

Xxx Nowy wpis

Nie polecam (usunięte przez administratora) brygadziści maja się za bogów a Ty jako szary pracownik jesteś nikim masz robić tysiące nadgodzin za wypłatę minimalna

Natalia Nowy wpis

Często zwalniają się etaty, chodzi mi o etat specjalisty ds. sprzedaży, bo jedyne co udało mi się znaleźć to wakat sprzed 8 lat? Jakie wynagrodzenie jest na początku dla specjalisty z doświadczeniem? W ogłoszeniu firma dodała info o rozwoju. Jak wyglądają szkolenia i ile ich jest w ciągu roku?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Magnaplast Sp. z o.o..

grzegorz 1988

Tak, jak masz dwie ręce, dwie nogi, co najmniej jedną sprawna półkule mózgową i skończyłeś chcoisz dwie pierwsze klasy w podstawówce to Cię wezmą.

Oczywiście, każdy ma szansę na zatrudnienie w Magnaplast Sp. z o. o. Wielu młodych, w tym absolwentów bez doświadczenia w pracy na produkcji, znalazło zatrudnienie w naszej Firmie. Zachęcamy do złożenia swojego CV. Pozdrawiamy.

@Magnaplast Sp. z o.o.

Posiadam stosowne uprawnienia UDT na wózki widłowe suwnice i kurs elektryka 1kW zastanawiam się nad podjęciem pracy próbą podjęcia pracy państwa firmie lecz słyszałem wiele złego od byłych pracowników i mam pytanie czy to prawda że zatrudnia cię poprzez pod firmy typu Adecco które (usunięte przez administratora) pracowników z części wypłat

Głupi ludzie
@Kandydat

J.J.

Hale czyste i zadbane, maszyny ultranowoczesne. Co chwilę coś dokupują, remontują. Sporo się inwestuje. Widać że zaklad bardzo wygłaskany.

Julia
@J.J.

A skąd aż tyle finansów mają na takie inwestycje?

Remik
@Julia

Poukładana firma to maja. Kto sie nie rozwija to sie cofa jak to mowia

Dzień dobry. Na wszystkie pytania dotyczące warunków pracy odpowiadamy podczas rozmów kwalifikacyjnych. Jeśli ogłoszenie o pracę, na które Pani trafi, nie będzie zawierać interesującej Panią informacji, zachęcamy do zadania pytania w momencie, w którym zaprosimy Panią na spotkanie do siedziby firmy Magnaplast. Pozdrawiamy!

kowal

w żarach i okolicy to najlepsza opcja . każdy to powie kto ma jakieś porównanie.

Danuta72

Weszłam zobaczyć co tu piszą o mojej dawnej firmie i widzę że raczej pozytywnie to i ja nie bede gorsza :) wspominam wielkie pikniki jesienią, huczne wigilie pracownicze, premie na wielkanoc no i te wielkie paczki na święta :) po latach docenia się bardziej, fajne czasy :)

Hanna
@Danuta72

a mogę wiedzieć czemu już była firma? :) co takiego się stało że zmieniłaś pracę?

Danuta72
@Hanna

Siła wyższa: przeprowadzka :)

J.

Najlepsza firma w Żarach. Super warunki do pracy.

Merry

OK

Dobra firma. Wszystko ok

AgaAnnaas

Czy w najbliższym czasie są planowane jakieś przyjęcia nowych pracowników?

Edith_A

Rekrutacja bardzo przyjemna byłam mile zaskoczona i podbudowana. Pierwsze tygodnie potwierdziły że to naprawdę dobrze ułożona firma, dla mnie jak najbardziej na TAK

@Edith_A

Dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że dobrze się Pani tutaj czuje!

Robert

Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w Magnaplaście. Warunki są świetne, dbają o pracownika i to widać gołym okiem. Pracuje juz piąty rok, zarobki są bardzo ok, do tego okazjonalne dodatki, duze paczki na święta, piknik pracowniczy, wigilia. Chetnie zostane tu na dluzej.

@Robert

Dziękujemy za opinię i cieszymy się bardzo, że jest Pan z nami! :) Pozdrawiamy!

AgaAnnaas

Czy orientuje się ktoś jak aktualnie z przyjęciami do pracy w tej firmie na stanowisko pracownik produkcji ? Czy ciężko ogólnie się tam dostać?

@AgaAnnaas

Zachęcamy do śledzenia ogłoszeń, które umieszczamy na różnych kanałach internetowych. W przypadku ogłoszenia, które jest aktualne, będzie nam bardzo miło, jeśli zdecydujecie się Państwo przesłać nam swoje CV. Pozdrawiamy!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Magnaplast Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania związane z pracą w firmie Magnaplast. Jeśli jakaś kwestia nie została wymieniona w danym ogłoszeniu o pracę, opowiemy o niej podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy!

Chciałem się zapytać skąd taka duża rekrutacja planowana na styczeń czy może otwieracie państwo nową halę czy taka rotacja w zakładzie.

Dzień dobry. W przypadku zainteresowania pracą w naszej firmie, zachęcamy do wysłania nam swojego zgłoszenia na adres podany w ogłoszeniu o pracę. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną podczas której odpowiemy na wszystkie pytania. :) Pozdrawiamy!

Aga@

Jest zapotrzebowanie na pracowników a jak wysyła się CV to nawet nie raczą odpisać ani zadzwonić a ogłoszenia nadal wiszą

@Aga@

Wszystkie nasze ogłoszenia opatrzone są informacją, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Niestety nie ma fizycznej możliwości, by odpowiedzieć na wszystkie napływające do nas zgłoszenia. Zachęcamy również do weryfikacji czy ogłoszenie, na które pragnie Pani aplikować, jest nadal aktualne. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do kontaktu w przyszłości!

Joanna

No w jakimś sklepie gdzie 8 godzin grzejesz (usunięte przez administratora) dostaniesz 2500. Tutaj dadzą Ci grafik na 176 godzin i dostaniesz 2700 a jak cały miesiąc uda Ci się przyjść to koło 3k się zakrecisz. Nocki nie nocki, (usunięte przez administratora) na hali, brak przerwy, pracownicy z poprzedniej zmiany zostawiają robotę która musisz dokończyć za nich + obsługiwać na bieżąco kilka swoich linii NA RAZ. (usunięte przez administratora) Nie życzę nikomu. Szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego. Warto dodać że praca zabiera Ci cały wolny czas. Bo w wolnym czasie odpoczywasz po pracy zamiast zająć się swoimi sprawami.

Michalek

Jestem vixemistrzem świata w składaniu koszy europalety, na jakie wynagrodzenie mogę liczyć w megaplastron?

Zostaw merytoryczną opinię o Magnaplast Sp. z o.o. - Lipinki Łużyckie

• Jak się pracuje w Magnaplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magnaplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magnaplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Magnaplast Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 12 ocen.

Magnaplast Sp. z o.o.