MAUER

Opinie o MAUER

miw

@kajtek ta rekrutacja nie jest aktualna, jest sprzed 2 lat

maja

doświadczenia przy wycieraniu szmatą oleju to raczej chyba nie trzeba

leon

firma mauer jest nastawiona na tania sile robocza, zero perspektyw, albo jestes miejscowym lizusem i kapusiem albo zapomnij o tej pracy.wymagania spore jak to w obozie pracy, placa minimum socjalne, lizusy moga liczyc na wiecej. nie polecam tej firmy.

Wacek

Jak tak jest to pracuja tam same panny lub zony mega rogaczy he

wacek

ludzie piszcie konkretnie

bażant

W internecie coraz więcej pisze się o Mauerze z Królowa. Tak jak ludzie piszą - sprawa idealna dla TVN UWAGA. Nie wiem czy tym samym nie przesadzają , ale na pewno jest coś na rzeczy - bo inaczej po co ludzie wznosiliby lament o to jak wygląda sytuacja na linii pracownice -kierownictwo. Może ktoś ma informacje na ten temat?

ookl89

Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników w tej firmie i jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma swoim pracownikom....Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie i jak wyglada sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną? czy wynagrodzenie wypalcane jest calosciowo i w terminie ...

Były

Te opinie wysoko przesadzone, a kto nie lubi alkoholi i płci przeciwnej? a trochę seksu nikomu nie zaszkodzi, no nie? Nie zazdrość Janek, jak mogą to niech u młodych mężczyzn korzystają..a ty poszukaj je młodej laseczki...

lolo

jaki kabaret

gorzowianin

W tej firmie kierownictwo ( usunięte przez administratora ) na luzie z pracownikami ,kobiety które tam pracuja, chodzą i płacza po katach .

nie doszły pracownik

miałem jutro jechać do firmy mauer na rozmowę kwalifikacyjną ale po tym co tu przeczytałem to dam pas

?

anonim - 2013-08-20 12:04:57 czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego jak wygląda praca w firmie MAUER Sp.z.o.o (usunięte przez administratora)?Nie znudziło ci sie jeszcze pytac ciągle o to samo ? Przecież to firma bardzo dobrze ci znana.

czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego jak wygląda praca w firmie MAUER Sp.z.o.o(usunięte przez administratora)?

ile wogule można zarobić w firmie MAUER Sp.z.o.o (usunięte przez administratora).? jaką się tam dostaje umowę?

swoj

Anonim - 2013-06-18 07:15:04 Fajni ludzie? Da się pogadać?Wypic sie da w pracy..i po... 0 kierownictwa jak(usunięte przez administratora) cie urzadza to dawj do nas

swój

anonim - 2013-06-09 15:06:35 Czy coś się zmieniło jeśli chodzi o warunki pracy w Mauer S.A.? Jak się pracuje? Po ile godzin dziennie (płatne nadgodziny?). Napiszcie coś na ten temat, a nie by wkleić ładne zdjęcie w CV... warunki sie nie zmieniły, do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i robią laskę z przyjęciami...

swój

ślusarz narzędziowy - 2010-12-27 13:48:07 hmmm czytam opinie o firmie Mauer i jakoś żadnej pozytywnej nie widzę , czy aż tak źle tam jest??dla nałogowców nie jest źle, ..lepiej to niż na garnuszku u zony siedzieć....

Z tego co wiem, to przyjedz nie ma, zarobki kobiety średnio 1800zl na rękę , mężczyźni 2200, a stanowiskach wyższych więcej, dużo dodatków...ale nie przyjmują,,,

Właśnie staram się o zatrudnienie w tej firmie aż tak tam źle?

Do gajusza

Słaby byłeś, a teraz by cie wywieźli na taczkach, żal ci...

swój

Zarobki podobne do innych Firm, ostatnio zmiana dyrekcji..coś rusza na lepiej...

ktosiek

Witam! Straszne te opinie i nie wiem jak do tego podejść. Chciałem się tam zgłosić do pracy i całkiem przypadkiem znalazłem to wszystko o firmie Mauser. Trudno uwierzyć. Nikt nie chce podać zarobków, a poza tym, czy nadal tak źle jest? Samochodów na parkingu coraz więcej w tej firmie, skoro tak źle jest to dlaczego jest ich coraz więcej, może ktoś coś napisać?

nowy - byc moze

Jakie zarobi? Ile wtryskarek? Jaka kasa? Jaka struktura?

Testor

Człowieku, daj sobie spokój. Stare wtryskarki, plamy oleju pod każdą.Jak to zobaczyłem, i tą podstarzałą kadrową z cysternami w czerwonym sweterku z dekoltem do pasa, albo tego ślunzaka i jego wypowiedzi.Wiałem z tego cyrku, aż się kurzyło.Pracować w muzeum to w Warszawie a nie gdzieś na polu kapusty.

pytający

Mam ofertę pracy u was? Ile tam jest wtryskarek ? jakiej "marki", jakie zarobki, ile pracuje u Was ludzi? w jakim systemie?

To jest największa PORAŻKA jeśli chodzi o pracodawców w okolicy! [usunięte przez moderatora] ma jakiś niesamowity układ z właścicielem (może jakies usługi świadczy...), [usunięte przez moderatora] chamskie i nie do ruszenia. Tam nigdy nie będzie dobrze. Jeszcze tego [usunięte przez moderatora] ściągneli... OMIJAĆ z daleka!!!

ślusarz narzędziowy

ad - 2010-10-23 15:51:30 Tam się pracować nie da..Kierownictwo traktuje pracowników jak podludzi.Warunki panują gorsze niż w [usunięte przez moderatora] a kierownictwo jest opryskliwe i wredne.Radze omijać z daleka tą firme. Wstydze się przyznać że tam pracuj

ad

polak

Nigdy nie pracowałem w takim szambie i z tak chamowatym kierownictwem w postaci [usunięte przez moderatora].Omijajcie tą firme i tych [usunięte przez moderatora].Nikomu nie polecam tam pracować.

Dumny Polaczek

oj niestety wszystkie opinie są trafne nic ciekawego i nic dobrego o tej firmie nie można napisać .Zakład niemiecki ale w Polsce i zasady powinny być takie jak w Polsce ale jest parę niemieckich [usunięte przez modertaora] którzy wprowadzają taki właśnie zamęt . Na hali produkcyjnej wielki chaos z kapselkami i jeszcze niemieccy pracownicy ( lenie śmierdzące) brudzą koło siebie i patrzą na polaków żeby to posprzątali , oni do szmaty czy miotły się nie wezmą bo przecież są Niemcami i trochę więcej potrafią A od nowego roku nowy grafik - KOMPLETNA BZDURA ciekawe czy sami by tak pracowali przecież po staremu było lepiej dla każdego szarego pracownika. Mam nadzieję że kiedyś coś się zmieni na lepsze w tej firmie

sortowaczka

Ludzie! To jest jakiś [usunięte przez moderatora]! Nie wiadomo z kim gadać! 12 godzin sortowania kapselków, bo maszyny źle robią! Kilka tysięcy kapselków dziennie! Już mi oczy wysiadają! I tylko szybko, szybko, bo wysyłka!

jeszcze pracujący

Dajcie spokój! Paranoja -co w tej firmie się dzieje! Pracujemy jeszcze ale umów nam nie przedłużyli -jak twierdzą brak czasu aby je przygotować. Kilku osobom skończyły się umowy, nikt nawet nie raczył ich poinformować o tym czy będą pracować czy nie. Z dnia na dzień -WEG!

Jako były już pracownik oceniam tą firmę bardzo źle. Polka odpowiedzialna za zarządzanie i sprawy kadrowe w tej firmie została opisana przez czasopismo Newsweek Polska jako burdelmama... To wystarczająca ( i w pełni trafna) opinia o tej osobie. Bardzo niekompetentna, niesympatyczna, po prostu chamska postać, która na dodatek uprawia czysty nepotyzm, zatrudniając i faworyzując członków swojej rodziny - równie niekompetentnych. Z kolei niemiecka część pracowników pomiata Polakami i traktuje ich z góry. Maszyny i formy z lat '80 i wczesnych '90... Jedna wielka awaria i bałagan... Dziwna firma która nie wiadomo dokąd zmierza... Doskonały temat dla TVNu. Polecam omijać z daleka!

były pracownik

Firma beznadziejna -miałem zaszczyt tam pracować. Brak jakiegokolwiek porozumienia między kadrą zarządzającą a pracownikami. W sumie to trzech rządzących i każdy żąda czego innego. Nie potrafią się dogadać, jeden chce wygryźć drugiego. Żadnych możliwości na awansowanie. Zdecydowanie nie polecam tej firmy!

Zostaw opinię o MAUER - Królów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAUER