counter
1 5 22 5 1
Właściciel hurtowni
Klient

Kierowco daj dla mnie rurki do PV. A proszę za grosze. Długo tak nie pociągnięcie.

Jan

@Jan

Wiadomo ze ręczne

Renata
@Panus

A jak wygląda taki przykładowy dzień pracy w Elektroplast? Jest ciężko czy raczej da się wytrzymać? Dajcie znać!

ten
@Panus

wszystko pakowane jest recznie?

ja Nowy wpis
@Renata

Nie polecam.Pensja niska,z innej epoki,po pół roku pracy dalej umowa zlecenie,dlatego rotacja pracowników,bo nie dają umowy o pracę,maszyny się ciągle psują,nikogo to nie obchodzi,trzeba samemu naprawiać

Właściciel hurtowni Nowy wpis

Maria Nowy wpis
@Właściciel hurtowni

Witaj, nie za bardzo rozumiem Twój wpis. Czy mógłbyś wyjaśnić o co chodzi? Dlaczego uważasz, że Elektroplast długo nie pociągnie?

Właściciel Eclipse Forte Swede Nowy wpis
@Maria

Ponieważ , to co odwalają kierowcy i pracownicy poza firma jest nie do przyjęcia. Większość firm zna ich problem i każdy z nas wie doskonale że niedługo będzie upadłość.

Arek

@grono sasiedzi nadal jest taki problem?

Grono
@Arek

W dalszym ciągu jest hałas, już nie mówiąc o pracownikach pijakach wyjeżdżających z firmy pijani. Jak dojdzie do potrącenia to pierwsi my sąsiedzi pójdziemy i powiemy kto i ile razy wyjeżdża pijany z firmy.

Jest za głośno

Od poniedziałku do niedzieli rano jest za głośno Art. 51. § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stefano

@Grono sąsiedzi Tylko nie rozumiem dlaczego taki wpis znalazł się na forum pracowniczym? Nie ma żadnego związku z opiniami o pracy.

Grono sąsiedzi

O 22 jest cisza nocna niestety przez tą firmę jest to od lat niemożliwe brzęczą piły słychać maszyny specjalnie otwierają drzwi od hal nie zdając sobie sprawy jak głośno jest przez to, drony już badają poziom głośności w nocy. Pismo napisane przez grono sąsiadów do specjalnych miejsc o zbadanie sprawy. Zwłaszcza że to nie jest od kilku dni tylko od powstania firmy przez lata.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 583 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Elektroplast Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Mały

Jest klimat, spora wypłata, nowoczesny sprzęt, paczki, bony, wyjazdy integracyjne, wolny weekend, dofinansowanie dla dzieci pracowników. Ogólnie świetna praca, biuro znakomite, pełen profesjonalizm, pracownicy mili , uczciwi, nie sprzedadzą nikogo za 25 groszy brutto, ja polecam z czystym sumieniem i co najważniejsze nikt nie pije alkoholu, pracują porządni ludzie , zero stresu. Woda , posiłki ciepłe, wczasy pod grusza, piękne nowoczesne hale, piękne nowoczesne miejsce na przerwę. Przerwy od 25 do 1h na osiem godzin, nikt nie śpi pod ścianą na nockach. Świetna firma polecam ją Mały pracownik firmy z długim stażem, ja tu robię najwięcej będę kiedyś kimś.

Dymek

To byłaby fajna praca gdyby nie którzy ludzie pracujący tam. Po czasie który przepracowałem tam mam swoje zdanie ale jest tylko moje. Napiszę tylko ogółem, praca ok, ale ludzie są wredni, na każdym kroku byle by na złość zrobić. Pieniądze normalne jak na pracę w takim systemie pracy, cudów nie ma ale tragedii też nie ma. Ciągły stres ( przez ludzi ), bony, paczki są, co prawda każdy ma inne ale są. Maszyny średniowiecze, gdyby były nowoczesne praca wyglądałaby dużo lepiej.

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Polecam emerytom i tylko im do swojej śmierci zawsze parę groszy więcej.

loco

Byłem tam na rozmowie o pracę. Żenada!!! warunki okropnie poniżej normy z branży. Trzy tysiące tysie na dłoń i 5 województw trochę słabo. Rekruter nawet nie zaproponował kawy po długiej drodze jaką przejechałem. Arivederci

Robert

Nie polecam pensja znacznie mniejsza niż to co było umówione. (-) Pobory na czas, kiedyś był jeszcze socjal. (+) Moje sugestie dla Elektroplast Sp. z o.o.: N Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nm

Pracownik EnQ

Praca niczym się nie różni od pracy na produkcjach, trzeba pracować, firma jest dla osób nie w pełni sprawnych i jest chroniona ( tzn tyle się dowiedziałem ), fakt są trzy zmiany ale to jest norma w tego typu pracy, o pieniądzach nie ma co mówić jest to myślę sprawa osobista każdego pracownika, praca dobra na jakiś czas myślę. Nie ma co oceniać, każdy swoją opinię ma wyrobioną i myślę że nie ma co pisać w internecie na ten temat. Pozdrawiam

ByłaPracownica

Nie polecam, wyzysk, ciężka praca w złych warunkach, słaba bardzo pensja, trzy zmiany, szantaż, pijaństwo, ogólnie bardzo zła firma.

Wiecie jak się pracuje w firmie Elektroplast Sp. z o.o. w mieście Stróża? Twoja opinia ma znaczenie, pomóż innym użytkownikom! Czekamy na nowe informacje odnośnie pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Elektroplast Sp. z o.o. - Stróża

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad