Opinie o Kram S.A. w Dzierzgoń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kram S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kram S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kram S.A. w Dzierzgoń

Żaklina Nowy wpis

Witajcie. Interesuje mnie praca jako planista produkcji. w ogłoszeniu wskazany jest minimalny roczny staż, ja mam za sobą już drugi rok. Czy to doświadczenie może wpłynąć na początkowa podstawę jeśli teraz będę aplikować?

Renia Nowy wpis

Hejka, jak oceniacie warunki pracy pakowaczek? Mam już doświadczenie z innej firmy a widziałam, że oferta wcześniej od spółki była dodawana. Tu widzę ze kiedyś coś na atmosferę narzekaliście, u mnie też jest słaba. Czy do dziś się poprawiło?

@czlowiek Nowy wpis

Cześć, czy ktoś wie jak pracuje się w Kramie ale tym drugim ? Fc? Zarobki atmosfera i w ogóle

Axel

Nie polecam pracy w tej Firmie, zawiść jaka płynie od ludzi, (usunięte przez administratora), nieprawdziwe plotki w które wszyscy wierzą i potem lądujesz za nic na dywaniku i tłumaczysz się, że takie sytuacje nie miały miejsca. Ogólnie panujący hejt, każdy najchętniej by Ciebie pożarł na miejscu. Szef jest Ok, ale prezesik z Pasłęka nęka psychicznie ludzi, za(usunięte przez administratora) powinna być odpowiednia kara.

Zośka Nowy wpis
@Axel

A sama w sobie praca jak? Pytam, bo niektórzy przychodzą z nastawieniem, że chcą zarobić kasę i pójść do domu a nie budować relacje z ludźmi. jak warunki z tej perspektywy mogą zostać ocenione? Zakład taki jak wszystkie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kram S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Ewelina

Było pytanie o warunki dla operatora maszyn a konkretniej o plusy i minusy z czego wynika brak odp? Widziałam, że dwa lata temu ktos pytał o prace jako grafik komputerowy a z tego co zauważyłam na stornie jest ponownie oferta pracy, to rotacja czy więcej grafików potrzeba? jakie są ostateczne zarobki oraz atmosfera na dziale?

@czlowiek

Proszę o opinie na temat pracy operatora maszyn warto nie warto plusy minusy z góry wielkie dzięki

Czy w Kram S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Odpowiedź

Są, przynajmniej w Pasłęku tzn jeśli chodzi o BHP i inne okresowe

@Odpowiedź

Podkreślasz inną miejscowość tylko ze względu na fakt, że masz doświadczenie stamtąd? Możliwe, że jakoś konkretnie warunki się różnią w zależności od lokalizacji? Zatrudniał się ktoś w obydwu by mieć porównanie?

Praca bardzo ciężka ,na wykrawarkach jeden wielki huk. Ludzie bardzo podli jeden dla drugiego, wielka zazdrość.A firma najzwyczajniej ma to w (usunięte przez administratora)Nowy kierownik Paweł gość z (usunięte przez administratora) bankowego 0 kompetencji , zaczyna mówić się o nim ,,eliminator ,, bo ludzie uciekają . To był strzał w kolano firmy zwalniając poprzedniego kierownika. Płaca najniższa ,rzekoma premia 3 miesięczna za frekwencję za chwilę zniknie bo szukają oszczędności. A najlepiej jest na ludziach. A ludzi , którzy już znają fach nie szanują. Motto zakładu pracy brzmi ,,nie podobna się? To się zwolnij nikt na siłę Ciebie nie tu nie trzyma,, Czy pracujesz dodatkowo jedną czy trzy soboty pieniądze tę same tłumaczą ,że wyższy podatek śmiechu warte . Może by można się zgodzić ,ale nie wierzę w to bo nawet jeśli tak jest to podatek wyższy nie powoduje zabrana za trzy dodatkowe dni wynagrodzenia. Zaczyna się robić (usunięte przez administratora) taki jak w innych firmach. Mnie już nie ma, ale przyjdzie czas na innych bo też mają tego dosyć.

Ewelina

No właśnie widzę, że od jakiegoś czasu negatywne opinie zaczęły się tutaj pojawiać. Dużo ich tu na forum tak naprawdę nie ma. Z czego to wynika? Ile osób docelowo powinno się w firmie zatrudniać, żeby wszystko dobrze działało?

AdAM

Zgadzam się z tą opinią w 100% najgorszy jest nowy kierownik Paweł który widzi ludzi którzy za przeproszeniem wchodzą mu w (usunięte przez administratora) , nie szanuje tych którzy sumiennie pracują zawsze ma do nichjakieś ^ALE^ , mam nadzieje ze długo tam nie będzie kierownikiem , Ci ktorzy chcą tam isc do pracy zastanówcie sie dwa razy taka moja opinia a co ludzi są wredni i podli najlepiej sie nie odzywać bo zaraz tworzą chore plotki jakby nie mieli swojego ŻYCIA

Pracowałem w Dzierzgoniu jako Monter-Ślusarz przy produkcji odcinaczy do foli moje opinia jest jedna : jeśli szukasz pracy na chwile spoko , jeśli szukasz pracy aby zarobić tak do 2,500-2,600 na ręke i Ci to będzie odpowiadać . To co wiem młodzi przychodzą i odchodzą nie są wstanie utrzymać młodych ludzi . Wynagrodzenie , niczym się nie różni przy pracowniku , który pracuje tam 20 lat . Kierownik traktuje ludzie przedmiotowo . Praca ciężka oraz męcząca wszystko jest oczywiście związane z brakiem umiejętności kierownika do zarządzania produkcją ( kompletnie 0 wiedzy na temat swojej pracy ) . Ostanie info w zime oszczędzają na ogrzewaniu . Jak było -10 , -15 stopni na hali było po 10 -15 stopni . Pozdrawiam

@Anonim

Tak naprawdę jest już marzec i ciekawa jestem czy to tej zimie się sprawdziło. Wiadomo, dlaczego nikt się nie skarży na to? Możliwe, że poprawili się w tej kwestii? A w innych? Jaka temperatura była teraz w zimie?

Przyszły pracownik

Czy ktoś może powiedzieć jak aktualnie wyglądają godziny zmianowe? Ile zmian i czy weekendy również pracujące?

JA

Witam. Proszę o podzielenie się informacja, czy praca w KRAM Ostrowiec jest jedno, dwu, czy trzy-zmianowa oraz jak wyglada sprawa z sobotami. Dziękuje

Jack
@JA

Trzy zmiany, soboty czasem, ok 3000 na reke

Sylwia

Z ostatnich wpisów to widzę ze polecacie i chyba nie ma się do czego przyczepić? Już kiedyś stawka się wydawała ok a jak jest teraz? Proszę o aktualności

Pytanie?

Czy może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają warunki pracy dla grafika/projektanta, pomocnika grafika? Czy szukaja?

Pakowacz.

Polecam.

Maria
@Pakowacz.

@Pakowicz super, że polecasz pracę w firmie. Powiedz nam coś więcej na temat warunków pracy i atmosfery panującej w zespole...Z chęcią dowiemy się z czego wynika Twoja pozytywna opinia o firmie!;)

On
@Pakowacz.

Witam interesuja mnie informacje ile się zarabia w tej firmie mogą być widełki kwot do jakiego stanowiska, z góry dziękujęa pomoc

@On

Interesują Cię zarobki na konkretnym stanowisku, czy chciałbyś zweryfikować ogólnie, jak kształtuje się poziom wynagrodzeń za pracę w tej firmie?

On
@Robert

Np magazynier, specjalista do spraw logistyki, kierownik zespołu Nie wiem dokładnie jak jest zbudowana Ta firma pod względem stanowisk

Efi
@On

2.300

Justyna
@Efi

Hej, czy obecnie po nowym roku ta stawka wzrosła czy jest cały czas na takim samym poziomie? :) Czy jest płacona tylko podstawa czy też można liczyć na premie/prowizje?

Kornel

Powiedzcie czy dużo zmian wprowadziła firma żeby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom w związku z pandemią?

Plusy-kasa na koncie do 10-tego, atmosfera znośna- sporo zależy od nas samych, płaca słaba- wina dzierzgońskich wieśniaków, którym nie chce się poszukać pracy poza wsią i godzą się pracować za pensje zbliżonej do najniższej krajowej (miejcie pretensje tylko do siebie)

@111

Większość firm stosuje dodatki do podstawy wynagrodzenia takie jak premie lub benefity socjalne. Czy w Kram też tak jest i dzięki temu można podwyższyć wynagrodzenie?

Czy można w Kram S.A. liczyć na jakieś dodatki?

SŁONIK

TAK.

@SŁONIK

Dość krótki komentarz, ale zaciekawiłeś mnie i chętnie dowiedziałbym się jakie dodatkowe benefity obowiązują w firmie. Napisz, co konkretnie wchodzi w ich skład. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Mirek

@Pakowacz. Interesuje mnie praca w firmie i mam pytanie czy więcej szczegółów dowiem się?

Darek

Może zły wybór pracy i dlatego niektórzy narzekają? Firma się rozwijała i teraz daje pracę wielu osobom.

Ma tam swoje mankamenty jak wszędzie,raz za ciepło raz za zimno. Płacą,wymagają,szef bardzo ok zawsze do pogadania z pracownikami właściciel szanuje pracowników. Kasa jak wszędzie bez szału,ale pewna i na czas godziwe warunki ale 2-3 leserów na produkcji i robi się ciężko.Pracuje polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kram S.A. - Dzierzgoń

• Jak się pracuje w Kram S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kram S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Kram S.A.
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Słoneczna 3C
    82-440 Dzierzgoń