Grupa Kapitałowa VOX

Czerwonak

Opinie o Grupa Kapitałowa VOX

AKME

Firma i osoby na stanowiskach kierowników i dyrektorów kompletnie nie mają pojęcia jak powinna wyglądać sprzedaż, są niekompetentne, nierzetelne i rzucają słowa na wiatr. Tak, VOX Profile słynie przede wszystkim z jednego - z obietnic, wszystkie kłamstwa RSM, DM, SM czasami przekraczają granice ludzkiej wyobraźni, potem obarczają PH swoimi niedotrzymanymi obietnicami. System premiowy jest uznaniowy, co pewien czas wpadają na pomysł żeby uciąć komuś premię wedle własnego widzimisię. Podsumowując można śmiało stwierdzić że jeżeli chcecie pościemniać że pracujecie i zgarniać co miesiąc kasę wysłuchując kolejnych kłamstw i obietnic przełożonych to jesteście we właściwym miejscu. Nie polecam.

Majk

Gregor to po co szukasz pracy, czyżby zbliżał się twój koniec kariery?

Gregor

Mam wrażenie, że jedna osoba chce przekrzyczeć rzeczywistość.

Maja

@Rodrigo co takiego obiecują na rozmowie w firmie Grupa Kapitałowa VOX? @Robs czy zdecydowałeś się aplikować do firmy? Jeśli tak to opowiesz jak wyglądał proces rekrutacji? Będą to pomocne informacje dla tych co zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Robs

Właśnie robią rekrutację Ph na Mazowieckie. Czy wogole warto? Bo rzeczywiście koleś odpowiedzialny za ph w tym regionie jest z maspexu... czyli zryty beret po fmcg... Pozdrawiam

Nicky
@Robs 20.09.2017 17:08

Robs, Tak - zryty łeb z maspexu to delikatnie mówiąc... Mam w tej firmie kilku znajomych i opinie o tym panu są następujące. Próbuje zarządzać reg. podlasie, mazowieckie, lubelskie i podkarpackie nie mając kompletnie o tym pojęcia. Przyjęty do pracy po znajomościach... Zastraszanie podległych ph, zabieranie im bezpodstawnie premii, dodatkowe prace domowe, telefony @ w dni wolne itp. W weekendy podobno u dyra trawniki kosi :) Dla pocieszenie przypuszczam, że dni tego pana w firmie są policzone - wyniki ma adekwatne do umiejętności i własnego zachowania, a za samo koszenie trawy raczej posady nie utrzyma. Inne regiony ok.

Maja

@Stary nowyco najbardziej podoba Ci się w pracy w Grupa Kapitałowa VOX? Dlaczego uważasz, że jest zarządzana w nieprofesjonalny sposób? Czy powiesz coś więcej na ten temat? @Matekczy powiesz coś o warunkach pracy w firmie? Czemu polecasz pracę w tej firmie?

Luidzi

@Edek Czy możesz coś więcej dodać do swojej opinii? Co jest dla Ciebie nie tak w zarządzaniu? Czy jesteś na tyle poinformowany o sposobie zarządzanie, że mówisz to punktu widzenia osoby dobrze znającej materie?

Matek

Podziwiam, że można tak fantastycznie połączyć olbrzymią wiedzę z umiejętnościami działania w biznesie? Bardzo fajna firma i mogę tylko współczuć niezadowolonym z tego , że muszą tu pracować. Ja robię to z przyjemnością i polecam innym jeśli są ambitni

Edek
@Matek 20.08.2017 13:47

Zgadzam się z Tobą Matek, że bardzo fajna firma, tylko zarządzana w nieprofesjonalny sposób.

DM

Żeby w voxie dało się komfortowo pracować, musiałby wrócić szacunek do ludzi. A dzisiaj przykład idący z góry niestety jest zdecydowanie inny.

Nick

Ja również uważam, że VOX to dobre miejsce pracy!!

Do Gregor

Gregor człowieku weź nie poniżej się ze swoimi opiniami... Bo wszyscy wiedzą skąd jesteś i dlaczego heheh

Izolda

Czy możecie coś podpowiedzieć o pracy dla doradcy?

Praco

Gregor, Grzegorz,Grzegorzu nawiązując do wykształcenia i kolesiostwa w Vox piszesz 21.06 że chcesz aplikować na stanowisko a już 25.06 pracujesz i mówisz, że nie ma kolesiostwa w firmie. Jedno drugiemu zaprzecza.

Gregor

Taka firma jak Grupa Kapitałowa VOX to super miejsce do pracy. Nie wierzę, że nie inwestują w pracowników, muszą to robić gdyż rynek wymusza na firmach nowe tematy. Jedno jest pewne , tu moga pracować osoby dobrze wykształcone oraz ambitne. Można tylko pozazdrościć .

DM

Profile VOX to szkoła życia ale po Profilach sprzed 3-4 lat niewiele zostało. Firma przestała inwestować w rozwój pracowników, traci pozycję rynkową i nie widać perspektyw, aby miało się to zmienić. Na jakiś czas polecam, ale na dłużej szkoda czasu.

Do Gregor

Gregor to ten słynny Gregor co pracuje 4 misiace i nie potrafi zc04 zrobic :)

Marek

Rekruterzy to również ludzie i być może zostali źle wybrani?

Gregor

Nie zgadzam się z opinia , że w firmie jest kolesiostwo. Pracuję tu i nie zauważyłem niczego takiego. Najłatwiej jest oskarżyć o cos bez podstaw, to nic nie kosztuje. Tylko złość na firmę jest wytłumaczeniem.

Maja

@Nawałkarozumiem, że ostatnio brałeś udział w procesie rekrutacji. Jeśli podczas niego wystąpiły nieprawidłowości o jakich wspominasz, to może warto zgłosić je bezpośrednio do firmy. Taka informacja zwrotna ze strony potencjalnego pracownika może dużo zdziałać. Chętnie usłyszymy również od innych osób, które brały udział w rekrutacji. Jakie są Wasze doświadczenia?

Nawałka
@Maja 22.06.2017 08:39

hahaha; ) do kogo? prosze podać kontakt?

Nawałka

Procesy rekrutacyjne w firmie to wielka porażka, choć sama firma może jest w porządku. Dział HR totalnie ma wylane na opinie kandydatów o firmie. Zero informacji zwrotnej, nie trzymanie się terminów, odwoływanie spotkań bez informowania o tym. Jednym słowem dziadostwo. Bazując na powyższym nie wiem co myśleć o całej firmie....

@Gregor 21.06.2017 09:24
Czy oferta pracy dla doradcy klienta jest jeszcze aktualna? Słyszałem sporo dobrego o firmie i mam zamiar aplikować!...

Gregor a ty skąd przyszedłeś bo chyba rekrutacji na twoje stanowisko nie było

Maja

@Mack05Pracy na jakim stanowisku, czy dziale dotyczy Twój komentarz? Co według Ciebie musiałoby ulec zmianie, tak żeby pracowało się lepiej?

Mack05

Vox Profile nie polecam, na początek płaca 2000 tyś netto, dodatkowo ręczne sterowanie planów. Zasada jaka panuje ,to zasada kolesiostwa. Nie uczciwe podejście, panująca obłuda na dodatek płynąca od samej góry. Plany nie adekwatne do realizacji. Ogólnie atmosfera fatalna, ludzie zdemotywowani. Kultura osobista,nie których przełożonych a raczej jej brak jest na poziomie 0 Ogólnie nie polecam

Mack05

Maja

@erg jeśli dalej szukasz pracy dla swojej żony to obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Kontroli Należności. Praca w Janikowie(Poznań). Jeśli macie doświadczenie w pracy na tym stanowisku podpowiedzcie osobom aplikującym jak wygląda codzienna praca w tym charakterze!

erg

a top szukają kogoś takiego na wózek widłowy? ja to moją żonę bardziej chciałem wysłać na doradce klienta do salonu w Bukowskiej - wiecie coś o systemie premiowym>

wojtek

Witam chciałbym się dowiedzieć jaka jest atmosfera w tej firmie i czy warto składać papiery do nich na wózek widłowy i jak z zarobkami tam jest?

tata

W skladach vox da sie pracowac, mala rotacja, ludzie dlugo pracuja i mozna normalnie zarobic. Profile vox to porazka, wyzysk, mobing. Dobrze ma tylko kilka osob z towarzystwa wzajemnej adoracji, reszta traktowana jest jak smieci. Smutna prawda o firmie vox.

Specjalista

Aktualnie firma poszukuje specjalistę ds. jakości. Jak myślicie czy warto próbować?? Jak tam wygląda temat Działu Jakości? Zarobki?

znawca firm

zapraszają kandydatów na ph na rozmowy kwalifikacyjne u siebie w siedzibie w Czerwonaku z dojazdem do nich po 200 i więcej kilometrów na koszt własny, robią rekrutacje kosztem kandydatów dziady kalwaryjskie!!!

RK

to popytaj obecnych ph jak to wygląda. chcesz pracować za 2500 netto podstawy (+ kasa na zus) na własnej działalności? zapłacisz podatek i ile ci zostanie? to jest stabilizacja?

N

Schyłkowy temat, nie polecam. Praca w Profile vox to ostateczność. jeśli ktoś nie ceni sobie stabilizacji i nie chce zarabiać niech aplikuje! powodzenia! :)

Jason

Po firmie Vox spodziewałem się zupełnie czegoś innego po rozmowie, stanowisko magazynier kurwa to nie ma nic z tym wspólnego napierdalasz jakieś ciężkie gówna cały dzień w mrozie na dworze beznadziejna firma za jakieś marne ochłapy 12 Brutto za tyle to sobie mogą szukać ukrainców do pracy. co najśmieszniejsze robią wielką tajemnice z tego kto ile zarabia prosze nie chwalić itp... stanowisko magazyniera czy jak nazwać tą posadę wszystkim stanowczo odradzam jedynie co można dostać w tej firmie to garba i zjebe, zero jakiego kol wiek szkolenia na stanowisko ciuchów nic jakaś ruska firma ruskie pieniądze ruska jakość w sam raz dla ukrainców

Max

Pojawiła sie teraz oferta pracy na pH do profili na Podkarpacie czytałem wasze opinie i mam mętlik. Na prawdę jest tam aż tak złe ? Ile można na rękę zarobić ?

ewa

Nie nie mam ochoty zmieniac pracy tylko pytam z ciekawości i;e się zarabia na produkcji a wykształcenie to mam srednie a doświadczenie posiadam na produkcji bo długo w tej branzy pracuje ale sadzac po opiniach to praca ciezka i zarobki srednie z nadgodzinami więcej idzie zarobić ja mam 2500zł bez nadgodzin na reke i w tym niezły pakiet socjalny wiec zle nie mam a poza tym blisko mam do pracy i tutaj gdzie pracuje az takiej rotacji nie ma .

ewa

Mogę wiedzieć jakie sa zarobki kobiet na produkcji które aja mowe na stałe i staz w firmie powiedzmy z 10 lat bo sama pracuje na produkcji tylko ze w branzy spozyczej i zarabiam na reke 2500zł na reke i tez przy pracy zmianowej i do tego bogaty socjal mam pytam tak z ciekawości bo lubie sobie porownac moja wypłatę do innych firm jak płaca.

booo

Do Filu....na początek zapraszamy na na szego Fejsa"Solidarność Meble Vox" tam zapraszamy do wysłania wiadomości prywatnej a dostaniesz zaproszenie na spotkanie .Na spotkaniu przedstawimy Ci wszystkie coroczne sprawozdania z naszej działalności oraz wszystkie bieżące sprawy z bieżącego roku.Po wyjściu ze spotkania będziesz mógł z pełnym przekonaniem opowiedzieć kolegom co to ostatnio może "Solidarność" albo raczej co zmienia zwykła ludzka solidarność i zwykłe pospolite zgranie pracowników. A zaufanie wobec siebie. To jest podstawa. Związki to już tylko formalność do postawy.

mr X

"Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma", ale profili vox nie polecam. fajne imprezy, ale nic poza tym. zarobki na działalności średnie, stara flota (auta sześcioletnie, nastukane 240000, strach wsiadać), plany nie do wyrobienia, cały czas zwolnienia i nowi ludzie, gadanie jak wam sie nie podoba to się zwolnijcie. na rekrutjacji zaprezentowali się jako największa firma na rynku, myślałem, że dobrze trafiłem, ale szkoda czasu na firmę vox. zmarnowany czas.

misiek

firma bez strategii i pomysłu na samą siebie. cały czas grają tą samą płytę, ale ich sztandarowy produktu (listwa flex, izzi) powoli się kończy.

nszz

Zapraszamy do Solidarnośći, marudzeniem nic nie zdziałacie

...

Zeszłoroczne ruchy kadrowe i odejścia na własne życzenie pokazują jak jest cudownie z profilach. jak ktoś chce i jest mu dobrze niech pracuje i nie marudzi, jednak wiele osób które były trzonem tej firmy w minionych latach dzisiaj dobrze odnajdują się gdzie indziej i jest im dobrze. po prostu życie.

A.....??

Każdy narzeka jak to zle w Voxie itd, to po jasna cholerę tam siedzicie, szukajcie pracy gdzie indziej tam gdzie będziecie w pełni usatysfakcjonowani :-) Jak sie dobrze pracuje i sumiennie to można zarobić całkiem fajnie, ale jak ktoś za nieróbstwo chciałby zarabiać krocie to faktycznie nie w Voxie;) w profilach w dziale sprzedazy ludzie są spoko, kierownicy tez na czele z najbardziej wyluzowanym dyrektorem M.T

`prawda~`
@A.....?? 20.03.2015 15:17

Oczywiście w tej firmie nie da się zarobić ,można garba dostać ale nie pieniądze.Dlaczego tam ludzie się zatrudniają bo zostają bez pracy,i są zmuszeni gdzieś się zatrudnić JEŚLI TELEFON NIE DZWONI TO ŻADNA PRACA NIE HAŃBI ALE TU KRYJE SIĘ MAŁY ZONK W TEJ FIRMIE WYDUSZĄ Z CIEBIE WSZYSTKO A POTEM WYPLUJĄ I ZOSTAJESZ BEZ PRACY BO DOSTAŁEŚ UMOWĘ NA 3 MIESIĄCE I ŻEGNAJ.WIĘC NIE PIEPRZ MI CZŁOWIEKU TAKICH GŁUPICH FARMAZONÓW BO ALBO SIEDZISZ W BIURZE ALBO D U P Ę LIŻESZ.

teta~

Po przeczytaniu waszych opinii,tak jak wszyscy uważam że trzeba być albo desperatem albo mieć finansowy nuż na gardle, żeby zatrudnić się w tej firmie.Sama tam pracowałam jeden miesiąc, bo nie byłam świadoma w co się pakuję, i jak myślicie czym zapłaciłam za swoją głupotę(bo tak to dzisiaj nazywam)leczę się już ortopedy 8 miesiąc przeszłam operacje ręki(zasługa noszenia worków po 25kg i nie tylko... dużo by pisać )wydałam więcej pieniędzy niż zarobiłam . Idąc tam do pracy przedstawiono mi to inaczej niż wyglądało.Powiem inaczej dopóki nie przekonałam się na własnej skórze nie sądziłam że istnieją takie miejsca jak z horroru a takim horrorem jest dla mnie vox i zapewne nie tylko dla mnie a dla tych którzy tam pracują.Są tam tacy co świetnie zarabiają tylko że oni wiedzą komu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizać.Zapewne niektóre słowa może będą zlikwidowane przez administratora ,ale cóż nic na to nie poradzę,powiem inaczej zdziwię się jeśli to co napisałam pojawi się bez korekty.

bambo

Narzekajcie dalej. Tylko nie zapomnijcie spłukać po sobie bo efekt będzie równie spektakularny.Bez zorganizowania się pozostanie go work.

flota

po co gps jak masz limit na paliwo i do tego gówniany?

GTI

Odradzam, chyba, że ktoś ma nóż na gardle. Miałem epizod w tej firmie i nigdy więcej profile vox! Dostałem region w którym handlowcy zmieniali się co trzy miesiące, klienci wku......, plan nie do zrobienia, inne współczynniki też. Atmosfera fatalna, ludzie zdemotywowani, gadają po kątach jak to im źle, ale publicznie nikt nic nie powie. co miesiąc zjazd na którym trzeba robić scenki przed "komisją" - śmiech na sali, jadą po wszystkich. "Kultura" osobista, odzywki do ludzi, co drugie słowo k..., ch.... to norma. z to z tego co wiem, przedstawicieli ze stażem większym niż rok jest chyba z trzech może czterech, reszta sami nowi. dużo osób uciekło ostatnio, nawet z wyższych stanowisk. Plus za kierowników, mój był spoko, inni z tego co mówili też. Kasa. praca na działalności, podstawa 2500 zł netto, od tego trzeba odjąć podatek dochodowy, chyba 18 procent. maksymalna premia drugie 2500 zł (tak było w zeszłym roku, teraz nie wiem). realnie można było wycisnać 1000 zł. starzy handlowcy brali po 2000 zł-2500 zł. Samochód. Renault Clio (niektóre jeszcze 2-osobowe), fajne bo można było jeździć prywatnie (są bez GPS), ale i tak trzeba lać za swoje, bo limit na paliwo jest tak niski, że ledwo, ledwo wystarcza na dojazdy do klientów. Z tego co mówią starzy pracownicy kiedyś było lepiej. teraz tak jak napisałem. Warto zastanowić się dwa razy, czy chcecie tam pracować, bo może okazać się, że założycie działalność a po dwóch miesiącach wam podziękują.

stary ph
@GTI 21.02.2015 12:17

wyzysk jak na plantacji bawełny w Bangladeszu

killer

uwaga ludzieee!!!! jest nowa łapanka na pehowców do profili, uwazajta ludzie zeby zadka nie zmoczyc!! czuwaj!!!! z Bogiem! amen!!!!

bambo

Przez ostatnie 3-5 lat profile przynosiły średnio 14 mln zysku ze sprzedaży. Jak możecie mówić że marnie zarabiacie? Wygląda na to że więcej nie oczekujecie skoro się nie domagacie. Myślicie że sami dadzą?

Józef Stalin

Znacjonalizować firmę.

Zostaw opinię o Grupa Kapitałowa VOX - Czerwonak

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Kapitałowa VOX