Grupa Kapitałowa VOX

Czerwonak

Grupa Kapitałowa VOX

Opinie o Grupa Kapitałowa VOX

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Krzyś

Co do firmy vox profile i tej reszcie bandy to chyba wydaje sie że niewarzne jest jakość towaru bo odkiedy wypuścili do zakładu s6 to jest jeden wielki (usunięte przez administratora) brak rozwiazywania problemów z produktem tylko warzne to gdzie cie postawią i oznacza miejsce w krurym stojsz wielkie spotkania z kturych (usunięte przez administratora) wynika brak normalnych pracowników bo nie chcą płacić godnie w vox nawet Ukraińcy pomalu nie chcą robic wola do niemiec cisnąć bo tam lepiej placa niech się obudza puki nie jest zapózno chyba .....

Upierdliwy
@Krzyś 17.01.2018 23:36

Ukraińcy chyba lepiej po Polsku piszą :/

Franek

Wysokość wynagrodzenia zależy od bardzo wielu składników.

anonymous
@Franek 08.05.2018 20:27

Ale pomogłes...chodzi o przybliżona kwotę i składniki wynagrodzenia

Olo

Witam na jakie wynagrodzenie może liczyć kierownik salonu?

PHH

Nie chce mi się wierzyć, że PH jeżdżą cliówkami. O szczegóły nie będę już pytał. Odpuszczam temat.

Bolek

Social.... hehe dobre w firmie Vox :) samochody najlepsze w branzy CLIO w najbieniejszej wersji:) plany Nie realne , atmosfera coraz gorsza w skali od 1 do 10 mocne 2, rozmowa rekrutacyjna.... obiecuja duzo :)

PHH

Jestem zainteresowany złożeniem aplikacji na stanowisko PH. Podzielcie się opinią, jak wygląda proces rekrutacyjny, jaki social? Za informację z góry dziękuję.

Niki

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Rybka 39

Pan dyrektor J.R i Pan dyrektor K.W na ostatnim spotkaniu z pracownikami produkcji obiecał pracownikom że po zmianie systemu pracy z 4 bygadowego na 3 zmianowy żaden pracownik nie straci a po przedstawieniu propozycji porozumienia stawki różnią i to bardzo !!! . Jestem pracownikiem od 9 lat wszystkie zmiany są nie korzystne dla nas pracowników. Nawet Ukraina ucieka z tej firmy !!!

Olo
@ajes 23.03.2018 11:46

Narazie widać poprawę , ale są Jeszcze problemy z ,, uk ''bo tym ludziom sie daje wszystko ..doplaty do mieszkań i nietykalność a polaczki to małe hinczyki za miskę ryżu ????????????

Co teraz dzieje się teraz w Grupa Kapitałowa VOX? Ostatni post zamieszczony został 2 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tej firmie?

anonymous
@Administrator 02.03.2018 08:47

Poczytajcie post. ((((((( olo ))))))) ????

olo

Firma vox to współczesny ROBIN HOOD lecz na odwrót to parodia że zamiast dokładać to zabierają pracownikowi , których jest jak na lekarstwo nie patrząc na biura gdzie non stop tam przybywa ludzi można to zauważyć po parkingu za nie długo to biurowi będą musieli zakasać rękawy i pchać ten wózek bo ludzie pouciekają bo firma myśli że niema innych zakładów pracy i że to oni są ci najlepsi .......No to się mylą i strzelają sobie gwoździ w pietę powodzenia czy tak ma wyglądać MISJA I WIZJA .............OBUDŹCIE SIĘ ................................

Wiktor

Czy macie jakiś powód, że tak słabo piszecie na forum? Jest tak dobrze w firmie? Warto starać się o pracę?

AKME

Firma i osoby na stanowiskach kierowników i dyrektorów kompletnie nie mają pojęcia jak powinna wyglądać sprzedaż, są niekompetentne, nierzetelne i rzucają słowa na wiatr. Tak, VOX Profile słynie przede wszystkim z jednego - z obietnic, wszystkie kłamstwa RSM, DM, SM czasami przekraczają granice ludzkiej wyobraźni, potem obarczają PH swoimi niedotrzymanymi obietnicami. System premiowy jest uznaniowy, co pewien czas wpadają na pomysł żeby uciąć komuś premię wedle własnego widzimisię. Podsumowując można śmiało stwierdzić że jeżeli chcecie pościemniać że pracujecie i zgarniać co miesiąc kasę wysłuchując kolejnych kłamstw i obietnic przełożonych to jesteście we właściwym miejscu. Nie polecam.

Majk

Gregor to po co szukasz pracy, czyżby zbliżał się twój koniec kariery?

Gregor

Mam wrażenie, że jedna osoba chce przekrzyczeć rzeczywistość.

Maja

@Rodrigo co takiego obiecują na rozmowie w firmie Grupa Kapitałowa VOX? @Robs czy zdecydowałeś się aplikować do firmy? Jeśli tak to opowiesz jak wyglądał proces rekrutacji? Będą to pomocne informacje dla tych co zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Robs

Właśnie robią rekrutację Ph na Mazowieckie. Czy wogole warto? Bo rzeczywiście koleś odpowiedzialny za ph w tym regionie jest z maspexu... czyli zryty beret po fmcg... Pozdrawiam

Nicky
@Robs 20.09.2017 17:08

Robs, Tak - zryty łeb z maspexu to delikatnie mówiąc... Mam w tej firmie kilku znajomych i opinie o tym panu są następujące. Próbuje zarządzać reg. podlasie, mazowieckie, lubelskie i podkarpackie nie mając kompletnie o tym pojęcia. Przyjęty do pracy po znajomościach... Zastraszanie podległych ph, zabieranie im bezpodstawnie premii, dodatkowe prace domowe, telefony @ w dni wolne itp. W weekendy podobno u dyra trawniki kosi :) Dla pocieszenie przypuszczam, że dni tego pana w firmie są policzone - wyniki ma adekwatne do umiejętności i własnego zachowania, a za samo koszenie trawy raczej posady nie utrzyma. Inne regiony ok.

Maja

@Stary nowyco najbardziej podoba Ci się w pracy w Grupa Kapitałowa VOX? Dlaczego uważasz, że jest zarządzana w nieprofesjonalny sposób? Czy powiesz coś więcej na ten temat? @Matekczy powiesz coś o warunkach pracy w firmie? Czemu polecasz pracę w tej firmie?

Luidzi

@Edek Czy możesz coś więcej dodać do swojej opinii? Co jest dla Ciebie nie tak w zarządzaniu? Czy jesteś na tyle poinformowany o sposobie zarządzanie, że mówisz to punktu widzenia osoby dobrze znającej materie?

Matek

Podziwiam, że można tak fantastycznie połączyć olbrzymią wiedzę z umiejętnościami działania w biznesie? Bardzo fajna firma i mogę tylko współczuć niezadowolonym z tego , że muszą tu pracować. Ja robię to z przyjemnością i polecam innym jeśli są ambitni

Edek
@Matek 20.08.2017 13:47

Zgadzam się z Tobą Matek, że bardzo fajna firma, tylko zarządzana w nieprofesjonalny sposób.

DM

Żeby w voxie dało się komfortowo pracować, musiałby wrócić szacunek do ludzi. A dzisiaj przykład idący z góry niestety jest zdecydowanie inny.

Nick

Ja również uważam, że VOX to dobre miejsce pracy!!

Do Gregor

Gregor człowieku weź nie poniżej się ze swoimi opiniami... Bo wszyscy wiedzą skąd jesteś i dlaczego heheh

Izolda

Czy możecie coś podpowiedzieć o pracy dla doradcy?

Praco

Gregor, Grzegorz,Grzegorzu nawiązując do wykształcenia i kolesiostwa w Vox piszesz 21.06 że chcesz aplikować na stanowisko a już 25.06 pracujesz i mówisz, że nie ma kolesiostwa w firmie. Jedno drugiemu zaprzecza.

Gregor

Taka firma jak Grupa Kapitałowa VOX to super miejsce do pracy. Nie wierzę, że nie inwestują w pracowników, muszą to robić gdyż rynek wymusza na firmach nowe tematy. Jedno jest pewne , tu moga pracować osoby dobrze wykształcone oraz ambitne. Można tylko pozazdrościć .

DM

Profile VOX to szkoła życia ale po Profilach sprzed 3-4 lat niewiele zostało. Firma przestała inwestować w rozwój pracowników, traci pozycję rynkową i nie widać perspektyw, aby miało się to zmienić. Na jakiś czas polecam, ale na dłużej szkoda czasu.

Do Gregor

Gregor to ten słynny Gregor co pracuje 4 misiace i nie potrafi zc04 zrobic :)

Marek

Rekruterzy to również ludzie i być może zostali źle wybrani?

Gregor

Nie zgadzam się z opinia , że w firmie jest kolesiostwo. Pracuję tu i nie zauważyłem niczego takiego. Najłatwiej jest oskarżyć o cos bez podstaw, to nic nie kosztuje. Tylko złość na firmę jest wytłumaczeniem.

Zostaw opinię o Grupa Kapitałowa VOX - Czerwonak

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Kapitałowa VOX