ALCOMEX SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o ALCOMEX SP. Z O.O.

zmiluj sie

Tak na gorzej , Kierownik gania ludzi jeszcze bardziej szefa tyrana już nie ma uff , ale jest nowy po znajomościach , który na niczym się nie zna i gania z kierownikiem ludzi po 12 godzin dziennie tak jak Ci to nie przeszkadza to przybywaj ale raczej długo miejsca tu nie zagrzejesz .

Chenty do pracy ?
@zmiluj sie 23.10.2016 15:57

Witam, mam ofertę pracy w tej firmie, proszę aktualne opinie

Maciek

Kolego czy cos się poprawiło w tej firmie czy nadal tak jak piszesz bo mam oferte pracy do nich do biura na planiste produkcji ?

szukajacy pracy

Częś czy możesz mi napisać jaka atmosfera anuje na produkcji i biurze ? Bo mam propozycje do biura do nich do pracy.

zmiłuj się

Witam firma dno nie polecam.Szef dyrektor tyran i buc,kierownik Nogaj dno.Nie jest w stanie pomóc w niczym pracownikowi a jego kontakt z podwładnymi polega na darciu się że szybciej itp.Praca bez perspektyw bo są tam lizuski na których trzeba pracować bo zarabiają po 5 tyśięcy,a ty biedaku tylko 10 na godz.Odradzam prace zawsze jest nie tak a człowiek jest traktowany jak niewolnik.Chętnie napiszę więcej szczegółów dla chętnych.

Zostaw opinię o ALCOMEX SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALCOMEX SP. Z O.O.