Magnat Aleksander Gałka

Poznań

Opinie o Magnat Aleksander Gałka

DW

Wszystko OK! Ja mogę polecić firmę Magnat z Jeżyckiej. - DW.

Klient

Mój numer ( usunięte przez administratora ) Ania. W zeszłym tygodniu moi znajomi mieli wykonany montaż w dużym domu ( koszt okien z roletami i bramą garażową to około 90 000 zł) i są podobnie jak ja bardzo zadowoleni.

Piotr

Ja bym poprosił numer do Pani Ani aby upewnić się że to sam pan Gałka nie napisał tej opinii zadzwoniłbym sprawdzić czy na pewno warto wydać ponad 20 tyś na okna i później się użerać..... Zgadam się z opinia Skrzywdzonego. Może nie dosłownie zostałem tak potraktowany, ale nie polecam firmy Magnat p. Gałki

Klient

Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi ! Wszystko wykonane tak jak sie umawiałam i w ustalonym terminie! Poleciłem firmę pana Gałki i tez są zadowoleni ! Gorąco polecam. Ania

Skrzywdzony

Uwaga! Nie uczciwy sprzedawca! Bardzo pięknie jest do póki nie zapłacicie i nic się nie zepsuje. Później Pan Gałka urywa kontakt nie odbierał moich telefonów. Pozostawiając na posterunku swoich pracowników którzy dwoją się i troją żeby Wam pomóc, ale robią to z wielkimi pretensjami szukając możliwości aby naprawić to jakkolwiek i po kosztach oczywiście póki obowiązuje gwarancja. Jakoś jego ekip montażowych (bo dość często się zmieniają) jest słaba, ludzie Ci robią błędy które wychodzą po kilku miesiącach gdy zaczynacie użytkować intensywnie okna rolety i bramy. Pamiętajcie że po wstawieniu okien bram i rolet minie trochę czasu zanim zaczniecie mieszkać, a gwarancja płynie. Później jest tylko gorzej. Powiem Wam jeszcze tyle że firma oknoplast - Polska też nie jest skora do pomocy i upomnienia Pana Gałki. Dzwoniłem do różnych przedstawicieli łącznie do Centrum na całą Polskę. Jeżeli płacicie kiklanaście tysięcy to warto się zastanowić dobrze nad ofertą i pomyśleć o tym.

Zostaw opinię o Magnat Aleksander Gałka - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magnat Aleksander Gałka