Opinie o Grupa Kapitałowa VOX w Czerwonak

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Kapitałowa VOX. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa Kapitałowa VOX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kapitałowa VOX w Czerwonak

Roger

Rekrutacja na PH dramat, auto służbowe clio, na 3 województwa, brak benefitu, brak ubezpieczenia, zaczerpnięte opinie od obecnych PH lepiej tu nie przytaczać bo obietnica dyrektora pogania obietnicą a realia zupełnie inne

@Roger

A jakie rozliczenie proponują? podstawa? premia? Jaka umowa? Możesz napisać cos wiecej

rekrut
@Roger

Oferta dla desperatów, albo zaczynających jako PH. Firma o wypłaszczonej strukturze, brak możliwości awansu, warunki poniżej rynkowych. Szacunek do człowieka, atmosfera - poniżej jakiejkolwiek krytyki. Nie marnujcie czasu na firmy bez perspektyw.

Bobo
@rekrut

Potwierdzam, oferta dla desperatów, firma opiera się na kłamstwie , ph traktowani jak zło konieczne , auto służbowe pozostawię bez komentarza , wszystko potwierdzone u obecnych ph

Uczestnik rekrutacji
@Roger

Naprawdę szkoda czasu. Pieniądze średnie, warunki poniżej średniej (auto Clio? Takim autem może jeździć dostawca pizzy, a nie handlowiec w ramach struktur podobno lidera branży!), benefitów brak. Było miło i przyjemnie podczas rozmowy, ale spodziewałem się co najmniej rynkowych warunków a tu spore rozczarowanie.

Wolf00
@Uczestnik rekrutacji

Potwierdzam warunki jak na obecne czasy poniżej średniej. Auto jak kolega wyżej napisał nadaje się do rozwożenia pizzy. Dużo obietnic bez pokrycia w realu…rozmawiałem z dwoma różnymi PH i odradzali pracy w tej firmie. Z benefitów tylko urlop wypoczynkowy :)

m.a.

rekrutacja na p-h, wynajęta salka na spotkanie w obrębie terenu pracy p-h, szybko-sprawnie, pytania o targety marże trasówki, po 3 dniach decyzja

Ciekawa

Hej, co sądzicie o stanowisku asystenta w dziale zakupów? Pojawiła się świeżutka oferta. Zastanawiam się czy jest sens wgl aplikować, można liczyć na conajmniej 2,5 tys na rękę?

Xxx

Gądki. Stało się ostatni brygadzista i jednocześnie kierownik zwolniony za używki. W tej firmie nie ma komu robić. Ludzi uciekają z magazynu jak Tytanika.

Yyy
@Xxx

@Xxx a co jest nie tak z tym magazynem? Rozważam ofertę a widzę ze jesteś totalnie niezadowolony , możesz kilka słów więcej napisać .

@Yyy

Odradzam. Jeżeli interesuje Cię praca jako operator wózka to daj sobie spokój bo tak większość czasu będziesz szarpać ręcznie kartony z meblami, a później je pakować na palety. Do twoich zadań będzie należało też skanowanie paczek z tzw. produkcji. Setki paczek poukładanych na paletach bez składu i ładu. Będziesz to robił na kolanach bo inaczej się nie da. Każdą paczkę będziesz kilka razy przekładał bo jeszcze trzeba je okleić listami przewozowymi. Przerzucisz tony. Będą też dostawy kontenerowe z panelami z Chin. Mega ciężkie spiętrowane palety. Niestety na magazynie nie ma takiej czołówki, która mogłaby wjechać na kontener więc trzeba kombinować i używać paleciaków. Na magazyn przyjeżdża też sporo big-bagów, które są tak piętrowane, że strach koło nich przechodzić. Słowo standard usłyszysz setki razy. Ogólnie korpo z tabelkami, statystykami i codziennymi zebraniami nawet na magazynie, ale dostaniesz trzydzieści parę złotych na karcie do wydania w automatach, a kawa i cherbata za darmo!

Jedna z lepszy rozmów w jakiej brałem udział.

o rynek, dystrybucje, pracę z produktem, organizację tras, negocjacje itd.

VOX

Miały być podwyżki inflacyjne, oczywiście co jest standardem w tej firmie tylko wybrani dostali!

Roberto

Radzę omijać szerokim łukiem !

2021
@Roberto

Napisz coś więcej ,dlaczego?

były VOXER
@2021

Atmosfera? Jeśli postrzegasz VOX jako firmę nastawioną na ludzi, to praca w ramach jej struktur brutalnie zweryfikuje twój pogląd. Przepracowałem tak ponad 5 lat. Przychodząc jako młody chłopak myślałem, że złapałem Pana Boga za nogi. Odszedłem sam, jak większość dobrych ludzi, którzy świetnie rozwijają się w innych organizacjach. VOX to dobre miejsca dla średniaków, dla żołnierzy - masz wykonywać rozkazy i nie komentować, ślepo wierzyć i okazywać wdzięczność, że pracujesz w największej, topowej firmie w branży. Na pewno usłyszysz, że pracując w VOX należysz do najlepszych handlowców tym kraju, bo tylko najlepsi mogą tam pracować (buhahaha). W Czerwonaku funkcjonuje "klubik" wzajemnej adoracji, jeśli jesteś zbyt dobry, stanowisz dla nich zagrożenie. Każdy ceni sobie swoją ciepłą posadkę. Jeśli liczysz na partnerskie traktowanie i szacunek wobec własnej osoby, to obecny dyrektor sprzedaży TT na pewno Cię z tego wyleczy. Firma na zewnątrz prezentuje się naprawdę dobrze, ale w środku to (usunięte przez administratora) Mając doświadczenie w innych organizacjach, nie tylko nie polecam, ale wręcz odradzam. Pieniądze momentami dobre, ale nic poza tym. Firma wyniszczająca emocjonalnie, nie zapewniająca żadnego rozwoju...

również były voxer
@były VOXER

Wyniszczą a na końcu wyśmieją to jest cała prawda o firmie vox

były VOXER
@również były voxer

Jak już "rzucisz papierami" to zaraz okaże się, że i tak byłeś do zwolnienia i tylko wyprzedziłeś ruchy firmy ;)))

Omijajcie Gądki. Dramat.

Czerownak

Pojawiła się oferta do zakupów w Czerownaku? Jak zarobki na tym stanowisku?

Odp.
@Czerownak

bez znajomości - niskie

Jak atmosfera w firmie? Proszę podzielcie się opiniami

Andrzej-Marian

Rozmowa kwalifikacyjna była nieco dziwna, rekruter głównie opowiedział jak firma widzi to stanowisko i na czym miałaby polegać praca. Zadawał niewiele pytań. Gdy skończył mówić i sądziłęm, że będę mógł zadać pytania o rzeczy, o których nie wspomniano ani w ofercie ani nie powiedział o nich rekruter, to zasugerował że "czas na rozmowę się skończył" i że zadzwonią do mnie. Trochę to było dziwne, bo nie wiem jak ktokolwiek miałby mnie ocenić na podstawie swojego gadania (?). Można było przyjrzeć się mojemu CV (co zakłądam, żę zrobiono w pierwszym etapie (?) w dodatkowe informacje wysłać mailem. I przejść do kolejnego etapu rekrutacji, który coś by wniósł...

QWERTY

Jak wygląda sytuacja w firmie? Ostatnie opinie są z początku epidemii, a właśnie rekrutują do salonu w Poznaniu. Może ktoś znający temat się wypowiedzieć?

olo
@QWERTY

Do salonu w Białymstoku również, ale co z tego skoro każdy kto brał udział w rekrutacji w lipcu 202 wie, że nawet nie zadali sobie trudu z otwarciem CV. Stąd nie dziwią mnie ani negatywne oponie, ani problem ze znalezieniem pracowników przez te firmę.

Ela

Można zamienić się zmiana w firmie jeśli nam coś wypadnie?

Kandytat

Czy może ktoś napisać cosco pracy PH widzę ze sa zle opinie? Ale sjlady vox mają chyba różne stanowiska handlowców? O którym piszecie?

Iwo

Nie jest tajemnicą , że brakuje fachowców więc cieszmy się, że zatrudniają obcokrajowców!

Aneta
@Iwo

Nie wiem, czy to ironia do wspominanych osób z Ukrainy, czy nie, ale chciałam dopytać - Polacy też chyba mogą liczyć na jakieś dobre posady w VOX? Wielu z Was pracuje na produkcji, jak tu wygląda ścieżka kariery? Można w ogóle liczyć na awans?

żyleta
@Aneta

Zapomnij o dobrej posadzie bez znajomości i bez wchodzenia liderom i kierownikom zmian w pewną tylną część ciała. Ludzie ze średnim wykształceniem pracują na tych samych stanowiskach co ludzie po podstawówce bez wykształcenia i ci bez wykształcenia zarabiają nieraz lepiej niż ci co mają jakiś zawód lub średnie wykształcenie. Brak podwyżek, marne stawki. Pracownicy ze wschodu mają się lepiej w tej firmie niż nasi rodacy, po przyjeździe do Polski mają zapewnione mieszkania lub pomoc w załatwieniu kredytu na mieszkanie i lepsze umowy pracy. Polscy pracownicy z umowami po 3 miesiącach okresu próbnego dostają kolejną umowę na czas określony i nie mają szans na kredyty hipoteczne nikt się nie interesuje czy Polak ma gdzie mieszkać i czy nie potrzebuje pomocy w formie zapomogi lub innego wsparcia . Ci ze wschodu są też faworyzowani przy wyznaczaniu osób do pracy w weekend. Polskim pracownikom nie daje się zarobić w firmie VOX Czerwonak. Staży pracownicy mówią tak że kiedy firmą zarządzał (do 2013 r.) senior rodu Vo....l podejście było znacznie lepsze do pracownika. Niestety junior uczynił z firmy prawdziwe korpo.

AG

Czy ktoś wie jaki jest obecnie system pracy na produkcji?

Ingrid

Niegdy nie spotkałam się z tak beznadziejnym zarządzeniem placówki Vox, w chwili najwikszego załamania w czasie kwarantANNY OTRZYMALIŚMY OCET JAKO ŚRODEK ZAPOBIEGAWCZY... gratuluję prowadzącej salon.. już nawet ukraińcy nie szukają tam posady od co... poznańskie cebulowe podejście...

@Ingrid

Jakie zarobki w Poznaniu na stanowisku doradcy klienta w salonie drzwi i panele.

Miał pracować

Praca jako PH tragedia, warunki bardzo słabe, socjalu brak , flota Clio ( brak słów), jeden wielki wyzysk zero dbania o handlowców. Nie polecam

Były
@Miał pracować

Czym ty chcesz jeździć, Bentleyem? Dorośnij i będziesz traktowany poważnie.

były to faja
@Były

nie rowerem pajacu

Poza klanem
@Miał pracować

W głowie się nie mieści, co dzieje się w realu, a co firma Vox kreuje na własny użytek w komunikacji zewnętrznej. Ktoś na www pisze, że firma VOX to przede wszystkim ludzie. Jak zatem może być tylu zasmuconych ludzi w firmie - pracowników, których napięcie z różnych powodów nikt z szefów nie rozwiązuje. Vox pisze, że firma to ludzie, którzy zespół tworzą nie tylko w godzinach pracy. To bzdura wg mnie. Idę do pracy w fajnej atmosferze (mamy cel), wśród fajnych ludzi (każdy wie, co ma robić), wśród klientów, którzy są wymagający ... wchodzę po robocie do domu i chcę się zresetować, a nie żyć w jakieś społeczności, która na siłę jest kreowana jako moja rodzina. Czy komuś mylą się role? Jeśli w firmie jest tylu niezadowolonych ludzi, (usunięte przez administratora) Miałam aplikować - ale zrezygnowałam. Cieszę się, że są ludzie, którzy rozróżniają te kwestie. Szkoda czasu dla firmy, która wyobraża sobie, że będziemy tworzyć małżeństwo z rozsądku.

agamemnon
@Były

Witam jestem PH z innej branży czytam co tu piszecie szukam pracy i zupełnie obiektywnie stwierdzam że clio to obciach standard dzisiaj to przynajmniej skoda octavia.Clio może sobie panienka po szkole w branży kosmetycznej jeździć.Vox niby poważna firma meble bla bla bla ... kiepsko...szkoda i tyle.

Tom
@agamemnon

Zapomnieli dodać, że stare clio, nowe dla wybranych , nie szanują PH, dramat jak by była możliwość to by rower kupili!!!!

Maciek

Czy w firmie zachowane są środki bezpieczeństwa ?

Kaczor6527

Zakupiłem u nich drzwi klamki gdzie indziej i mi ich nie zanotowali. Nie kupujcie tam. Montarzysci o kant (usunięte przez administratora) rozczasnac. Padaczka.

Może

Cześć. Mógłby ktoś powiedzieć jak zarabia PH, czym jeździ jak wygląda relacja handlowiec-kierownik czy auto można używać do celów prywatnych. Jak wyglądają wizyty u klientów, ile godzin dziennie się pracuje?

Majk
@Może

O kwotach tu nie będziemy dyskutować. Auto to jedna wielka porażka, renault clio w najubozszej wersji. Wstyd tym jeździć służbowo A Ty myślisz o prywacie? Pamiętaj że każdy ochrzan z góry który dostanie kierownik to Twoja wina. Ty jesteś za wszystko winien. A pieniądze nie warte zachodu.

M
@Może

Czytając wywiady właściciela, pana V. można dojść do wniosku, że to najlepsze miejsce, w którym można się znaleźć - firma innowacyjna, nowoczesna, stawiająca na ludzi, z wizją i koncepcją, w którym miejscu chce być na kilka lat. Niestety założenia przegrywają z szarą rzeczywistością, firma bardzo hermetyczna, liczą się układy-układziki, warunki i atmosfera pracy mocno odbiegają od wizji pana V. Do tego, (delikatnie mówiąc) kontrowersyjny sposób bycia i stosunek do ludzi obecnego DS. Spędziłem tam 6 lat, nie żałuję, bo to była dobra szkoła życia i biznesu, wiele się nauczyłem, firma pomogła rozwinąć mi wiele kompetencji, ale finalnie nie polecam. Na rynku jest wiele firm, które pozwalają się rozwijać, ale umożliwiają to w dużo lepszym, bardziej przyjaznym klimacie. W VOX jesteś tylko narzędziem do realizacji wyniku, nikim więcej. Nie wiem jak obecnie wyglądają warunki finansowe, podobno są lepsze, ale kadra menagerska pozostała ta sama, więc na pewno nie jest to gwarantem poprawy warunków pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa VOX - Czerwonak

• Jak się pracuje w Grupa Kapitałowa VOX?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kapitałowa VOX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kapitałowa VOX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Kapitałowa VOX?

Kandydaci do pracy w Grupa Kapitałowa VOX napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Kapitałowa VOX