Opinie o Grupa Kapitałowa VOX w Czerwonak

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Kapitałowa VOX. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa Kapitałowa VOX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kapitałowa VOX w Czerwonak

ACBACB

No cóż, nie tak dawno pisaliśmy, że ogłoszenie na stanowisko specjalisty do spraw kadr i płac wisi niemal ciągle na różnych portalach. Dzisiaj... znów się pojawiło i znów jest ważne 31 dni. A to ciekawe czemu... :)

@ACBACB

Aż taka duża rotacja jest na tym stanowisku? Dlaczego nikt sie na nim nie utrzymuje?

Beata
@Barbara

atmosfera w dziale jest (usunięte przez administratora)

@Beata

O kurczę a czemu? Ktoś ją psuje czy po prostu tak ludzie źle charakterami dobrani do siebie? Nikt nie planuje naprawić atmosfery na lepsze?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Grupa Kapitałowa VOX?

O jakie stanowisko pytasz?

O.M.

Firma nie dla każdego, duży nacisk na samodzielność i decyzyjność już tak naprawdę na stanowiskach specjalistycznych. Ale jak ktoś już się tu odnajdzie to praca na lata. Ja pracuję w 7 rok.

@O.M.

Ale nawet na samym początku? Czy jednak dbają o to by dobrze wdrożyć nowego pracownika.

O.M.
@Teresa

dbają, co innego wdrażanie w stanowisko a co innego to czy jesteś na nim samodzielny

Lila

W VOX w ogóle nie iistnieje coś takiego jak komunikacja. Nawet pomiędzy działami siedzącymi obok siebie na tym samym piętrze. Koszmar.

@Lila

Chodzi ci że nie ma jednego komunikatora czy programu do projektów i rozmów? Czy raczej że ludzie i działy nie chcą po prostu współpracować ze soba?

@Ewa

Ludzie w ogóle nie myślą, że wypada poinformować ludzi którzy też się w pewnym stopniu danym tematem zajmują ale są w innym dziale.

Jedna z lepszy rozmów w jakiej brałem udział.

o rynek, dystrybucje, pracę z produktem, organizację tras, negocjacje itd.

ACBACB

Ogłoszenie na specjalistę do spraw kadr i płac wisi na różnych portalach niemal non stop. Naprawdę tak trudno im kogoś znaleźć czy to na przykład z powodu "dynamicznego rozwoju firmy" takie zapotrzebowanie na kolejnych specjalistów? (xD)

Sylwia
@ACBACB

Tez mnie to ciekawi, może szukają kogoś o konkretnych umiejętnościach? Tak z ciekawości, aplikowalas na to stanowisko może?

Tak samo z BHP ;)

Lila

To jak firma przedstawia się w mediach nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Szkoda życia, naprawdę.

Dominika

Ta firma to jedna wielka porażka. Pracowałam w Chorzowie jakiś czas temu. Pracują tam sami donosiciele i tylko patrzą jak się podlizać szefowi. Żenada

@Dominika

Nigdy czegoś takiego nie rozumiem, no bo to każdemu psuje atmosferę. Na co donoszą?

Kot
@Teresa

Wszystko potrafią powiedzieć szefowi. A on znów jest taki cicho-ciemny, ani się obejrzysz, a on stoi za Tobą i słucha co mówisz. Żałosne

Katarzyna
@Dominika

Oprócz tego donosicielstwa coś jeszcze wpływa na taką Twoją opinie?

Orientuje się ktoś odnośnie pracy w kadrach? Atmosfera, zarobki, ilość pracy? Czy są nadgodziny ? Ogłoszenie jest co miesiąc więc nie wiadomo co myśleć

Witam, Ma jakie zarobki może liczyć magazynier z uprawnieniami UDT ? Pozdro

Kiepskie traktowanie człowieka na poziomie rekrutacji. Proces niedokończony mimo zaproszenia na kolejny etap, zero informacji i feedbacku. Szkoda, to również świadczy o pracodawcy.

Norma
@Ania

Pewnie zatrudnili kogoś po znajomości albo z rodziny a proces był tylko dla ściemy. To norma tutaj.

seba9
@Ania

jaka lokalizacja i stanowisko?

eX
@Ania

Ciesz się że na poziomie rekrutacji, później byłoby tylko gorzej:-)

@eX

A co było gorzej? Opowiesz o tym? Szczerze, jestem ciekawa.

Pracowałam w VOX i żałuję. Straciłam tylko czas.

Rafał
@Anonim

Możesz napisać o co konkretnie chodziło? Za mało płacili, czy co? Bo chciałem aplikować i trochę mnie zaniepokoiłaś.

EX
@Anonim

Nie wchodząc w szczegóły. Mogę zabrać głoś wyłącznie w kontekście realiów działu handlowego. Nigdy nie miałem okazji pracować w tak osobliwym i (usunięte przez administratora)otoczeniu. Opinie o towarzystwie wzajemnej adoracji, które padły na tym forum (a które przyjmując się do VOXA uważałem za wyolbrzymione i krzywdzące) niestety okazały się prawdą. Wymagania z kosmosu, narzędzia i pieniądze bardzo przyziemne. Firma gra uznaną, innowacyjną marką, za którą nic nie idzie. Strategia totalnie niespójną w stosunku do realiów. Rozwojowo uwstecznia, nie daje żadnej szansy. Z szacunku do samego siebie, nie skomentuję postawy obecnego dyrektora sprzedaży TT. Powiem jedynie, że nigdy nie miałem okazji pracować z tak (usunięte przez administratora)osobą. Szkoda czasu na firmę, która zabierze Wam... czas, który moglibyście poświęcić na rozwój.

EXER
@Rafał

Nie ma pieniędzy dla pracowników, natomiast bez problemy znajdują się pieniądze na samochody służbowe. Gdy członkowi zarządku zostaje skradziony służbowy samochód od razu otrzymuje nowy za kilkaset tysięcy. Zwrot obniżonej w czasie pandemi penji był tylko dla wybranych, podwyżka inflacyjna dla wybranych. Duża niesprawiedliwość, efekty pracy jak i wkłądany czas i zaangażowanie w ogóle się nie liczą.

Małgorzata
@EXER

Ci wybrani, to któryś cały dział, czy wybrane jednostki w każdym z działów? Próbuję zrozumieć, na czym te niesprawiedliwości polegają.

eX
@EX

Prawda w 100%

@eX

Tobie tez się przytrafiło coś takiego? No ja tam sama nie wiem co mam myśleć, sporo sloganów że tak powiem, ale bardzo mało konkretów, np. czym są te rzekome wymagania z kosmosu?

EX
@Barbara

A czego się spodziewasz? Że ktoś opisze tu konkretne sytuacje z nazwiskami, żeby zaraz zostały ocenzurowane przez GoWork? Jeśli masz kogoś w VOX-ie to zapytaj jak firma rozstawała się z PH - przyjeżdżali na wymianę opon i wracali pociągiem, albo do końca okresu próbnego mydlono im oczy przedłużeniem umowy, a potem był tzw. "strzał" albo jak potraktowano jednego z kierowników, kiedy przez moment był niezdolny do pracy - do tej pory chodzą o tym opowieści.

mm

Cześć, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w biurze w Poznaniu w finansach/kontrolingu? z góry dziękuję za informację

@mm

Jest ok. Z innych uwag brak multisporta, opieki medycznej, dodatkow do wczasow co jest standardem w podobnych korpo, wiec wolaj kilka stow wiecej niz to co zamierzales na poczatku.

Rafał
@Anonim

I co? Myślisz że dadzą kilkaset zł więcej bo nie ma benefitów? Ile według ciebie można powiedzieć na początek? Podaj widełki.

@mm
@Anonim

@Anonim a czy możesz się wypowiedzieć w kwestii wymienionej powyżej mianowicie podwyżki inflacyjne - czy są, i dla kogo (skoro tylko dla wybranych?) oraz zwrot obniżonej w czasie pandemii pensji na który ktoś narzekał że tylko dla wybranych ?

Sb
@@mm

Nic nie ma, Jedyne co dostajesz to kłamstwa i obłuda !!!

anonimus

VOX GĄDKI - moim zdaniem dramat. Widać różnice w traktowaniu pracowników. Są lepsi (którzy mogą sobie siedzieć, używać telefon i podjadać) oraz gorsi, których goni się dosłownie ZA WSZYSTKO. Stoisz chwilę - już jesteś pospieszany mimo, że nie ma pracy do wykonania. Sądzę, że Gądki nie podołają i zostaną prędzej czy później po prostu zamknięte. Płaca jest śmieszna, a na dodatek będą zabierać premię za każdy jeden błąd, a wiadomo że błędy zawsze mogą się przytrafić. Czuć narastającą presję na pracownika co nie sprzyja pracy. Stres i nic więcej. Niby masz przypisane obowiązki, a przychodzisz na drugi dzień i jednak masz już inne obowiązki, nie ma stabilności.

JACA
@anonimus

bez przesady, demonizujecie VOX gądki a jest to na prawde jedno z lepszych miejsc magazynowych w jakich mi się pracowało

Xl
@JACA

Strach myśleć w jakich firmach pracowałeś skoro piszesz dobrze o Vox Gądki. Ja tą patologię mam już za sobą.

Nana
@anonimus

Zgadzam się z Anonimus. Tragedia. Brak szacunku dla pracowników i nierówne traktowanie. Osoba zarzadzajaca zespołem, autorytet chce wymóc niestosownym tonem i poniżaniem. Zdecydowanie nie polecam.

Eva

Największym dowodem jak jest sytuacja pracowników w tej firmie jest to, że najlepsi odchodzą.

Magazynier

Praca jak praca... Trzeba wykonywać to co na innych magazynach (przyjęcia, wydania, kontrola stanu) a się nie czepiają. Można wyrobić uprawnienia na wózki w trakcie pracy i awansować.

Magazyn
@Magazynier

To prawda. Magazynierzy są lepiej opłacani niż niektórzy pracownicy biurowi.

Magazynier
@Magazyn

Bo wykonują ciężką pracę. Praca fizyczna nie oznacza mało stresująca.

Biuro
@Magazynier

Wcale nie umniejszam magazynierom, wiem że to ciężka praca. Ale są też stanowiska w VOX które wymagają innych kwalifikacji a są bardzo słabo opłacane.

Brrr

Jak wygląda praca na magazynie w Czerwonaku? System zmian 1-2-3 (rano-popo-nocka) czy na odwrót?

P.

rekrutacja na p-h, szybko, sprawnie, konkretnie. 2 etapy rozmów h-r + sprzedaż, info zwrotne po każdej rozmowie.

Czy firma Grupa Kapitałowa VOX udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Aninim

Czego? Nie ma czegoś takiego jak kasa zapomogowo-pożyczkowa. Jak już było wcześniej - pracownik może liczyć na NIC.

PRACOWNIK

Tak, udziela, zgodnie z wewnętrzną procedurą. Pozdrawiam serdecznie.

Jeśli liczysz na benefity, to niestety Vox ich nie zapewnia. Widać, że firma inwestuje jednak nie w pracowników. Nawet bhpowcy się co chwilę zmieniają więc chyba też coś nie tak w biurach. Pracownicy odchodzą z dnia na dzień ale to raczej kwestia finansów. Kierownicy ok, mozna się z nimi dogadać.

rumu
@Anonim

Jaki dział, jakie stanowisko, jaka lokalizacja?

Aninim
@rumu

Czarnków, magazyn

@Anonim

To prawda wiele osób odchodzi i nikt się nawet nie zastanawia dlaczego? Jak wyżyć za takie grosze?

Gabriela
@VOX

Porażka.... taka wielka, szanowana firma i nie dba o swoich pracowników. Jestem w szoku bo myślałam że można tu dobrze zarobić, może nawet jakieś prowizje mieć od sprzedaży mebli.

Pracownik Mebli VOX

Polecam firmę. Jestem pracownikiem od ponad 3 lat. Duże możliwości rozwoju, jeśli ktoś się stara i praca nie jest dla niego utrapieniem staje się doceniony. Przyjazna atmosfera, wynagrodzenie konkurencyjne.

@Pracownik Mebli VOX

To dlaczego tyle osób odchodzi? Pieniądze bardzo słabe, podwyżek brak?

@Pracownik Mebli VOX

Na to liczy firma VOX, że "załapie" ludzi dla których praca w firmie będzie jak "chwycenie pana Boga za nogi"... Niestety to wyjątek w VOXIE... Firma na zewnątrz próbuje kreować się na super markę, a wewnątrz to zwykły polski prywaciarz - słabe zarobki i brak socjalu. W Poznaniu jest wiele firm, które oferują dużo więcej.

Gabriela
@VOX

No i złapią takich ludzi, ja w to nie wątpię! Bo jak odejdzie 10 to przyjdzie ten 1 który będzie się cieszył że kokosy zarabia.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa VOX - Czerwonak

• Jak się pracuje w Grupa Kapitałowa VOX?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kapitałowa VOX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kapitałowa VOX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Kapitałowa VOX?

Kandydaci do pracy w Grupa Kapitałowa VOX napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Kapitałowa VOX