Elektro-Plast Sp. z o.o.

Opatówek

Opinie o Elektro-Plast Sp. z o.o.

Zatrudnienie na dobrych warunkach, umowa o pracę, składki zus itd... wypłata ZAWSZE NA CZAS. Dobra atmosfera między pracownicza. Firma się rozwija, prosperuje, nowe produkty, większy asortyment, kolejne zakłady,nowe maszyny, coraz potężniejsza produkcja, ogólnie wszystkiego jest więcej, prócz pieniędzy na wynagrodzenia pracowników, wypłata taka sama jak na początku (od momentu zartudnienia), wszystko wzrasta prócz wynagrodzenia. Jedyna podwyżka jaka jest możliwa do zrealizowania w tym zakładzie to podwyżka pracy. Nie ma czegoś takiego jak premia, wyrobieniówka, czy procentowa podwyżka adekwatna do stażu pracy co jakiś (określony) czas, tak jak w niektórych zakładach. Brak możliwości rozwoju. Jak się zatrudnisz za PRZYKŁADOWE 1600 to nie licz na podwyżkę ani za kwartał, ani za rok, ani za 10 lat, ani kiedykolwiek. Po prostu tak już zostanie!. Chodź byś podkręcił obroty i wyrabiał 500% tego co dotychczas to wynagrodzenie będzie bez zmian. Dostajesz tyle ile jest na umowie. Czas pracy - 8 godz. Stabilność - 100% Możliwość rozwoju - BRAK Możliwość awansu - ZAPOMNIJ - BRAK Możliwość podwyżki - BRAK Organizacja szkoleń - BRAK Organizacja kursów rozwojowych - BRAK Wyjazdy - BRAK Organizacja wycieczek zakładowych - BRAK Wczasy pod gruszą - BRAK Imprezy integracyjne - BRAK Ankiety pracownicze - BRAK Atmosfera w pracy - DOBRA Prezes - zależy od humoru... Odzież robocza - CO 1 ROK Środki czystości - CAŁA TORBA CO 1 ROK Umowa - O PRACĘ Wysokość zarobkowa - NISKA

Plastik

Super stabilna firma, z wieloletnią tradycją, rozwijająca sie, www.elektro-plast.pl

Dobra, stabilna firma, z wieloletnia tradycją, rozwijająca sie , www.elektro-plast.pl

Warto zatrudniać się w firmie Elektro-Plast Sp. z o.o. na dłuży okres? Wiesz jaki typ pracowników ceni sobie szef? Dodaj swój komentarz! Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Elektro-Plast Sp. z o.o. - Opatówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektro-Plast Sp. z o.o.