Bundy Refrigeration Sp. z o.o.

Kalisz

Opinie o Bundy Refrigeration Sp. z o.o.

Anonim

Witam, dyrekcje tego zakładu! Moze czas sie obudzić, odeszli z zakładu jedni z najlepszych T.L a nikt nawet nie pofatygowal sie zapytać dlaczego. Nowi T.L a szczegulnie ten na wymiennikach chodzi juz 3 tygodnie i ciagle cos notuje, ale nie potrafi nic am zrobic. Przepraszam umie sprawdzac tablice godzinowe????!Zwalniaja sie pracownicy którzy pracuja tu tyle lat, mogli by nauczyć nowych pracowników, ale oczywiście tez dyrekcja nic z tym nie robi. Zaraz zostana sami Ukraińcy i administracja ktorej niedługo przyjdzie wyjść na produkcje, tego im życzę. Moze wtedy zaczna doceniać pracownika produkcyjnego.

szczery
@Anonim 5 dni temu

Na szczęście ci najbardziej wredni liderzy odeszli i chwała im za to , a nowi niech się uczą

Justyna

Polecam pracę w tym zakładzie, ale poprzez firmę AAS - wynagrodzenie jest wyższe ,niż bezpośrednio przez firmę . A Kierownik bardzo miły .

Sebix
@Justyna 07.07.2017, 16:29

Justyna. Polecasz bo AAS ma Mariusz, z którym jesteś spokrewniona?

W tej firmie jest zatrudnoiny pewien lider ktory od miesiaca jest na zwolnieniu, a codziennie przyjeżdża do pracy aby przywieźć i odebrać swoja bliska koleżankę. Pytam gdzie jest Pani kadrowa ktora powinna sprawdzIć tego Pana G. Ta sama sytuacja jest z kierownikiem Panem R. z działu parowniki. Pracownicy widzą go na zakupach a podobno jest ciezko chory i nie może przychodzić do pracy.Jesli zwykły pracownik jest na zwolnieniu to zaraz ma kontrol w domu, a tu w tych przypadkach widać że sa bezkarni. Pracownicy w tym zakładzie traktowani są jak robale których mozna zdeptac. Ciągle jest mało, normy sa podkrecane a płaca minimalna plus premia jesli uzyskamy jako dział kryteria narzucone przez dyrektora.

Walker

Ta firma to niezłe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Mam tutaj na myśli pracę jak pracownik produkcji.Normy do wyrobienia bardzo wysokie,Do dam,że są one ciągle podnoszone.Stojący nad pracownikiem kierownik lub dyrektor ze stoperem w dłoni to chleb powszedni.Atmosfera raczej na średnim poziomie.Nie mowie tutaj o wszystkich działach bo byłem jedynie na Parownikach.Ludzie są różni jak w każdym miejscu pracy.Nie brakuje tam typowych nygusów ,którzy skutecznie się podlizują aby mieć lżejszą pracę.Są też tacy,którzy absolutnie nie zwracają uwagi i na to co robią licząc,że błąd puszczony przez nich dalej zostanie wylapany w dalszym procesie produkcji.Jeżeli chodzi o maszyny to tutaj tkwi ogromny problem.Urządzenia są na prawdę bardzo stare i mega awaryjne.Zapewnia to ciągła prace mechaniką, którzy nieraz też nie mają pojęcia co robią a naj,epeij udać,że nie ma awarii.W zakładzie istnieje takie stanowisko jak Team Leader.Tutaj również ogromna porażka.Tak na prawdę oprócz przyklejenia magnesów na tablicy z nazwiskami pracowników leader nie robić nic!Chodzenie po hali z telefonem przy uchu to normalny widok podczas gdy inni zasuwają na najwyższych obrotach.Obecnie bardzo dużo osób odchodzi z zakładu.Ciągłe nadgodziny.Skoro brakuje rąk do pracy to powinni postawić jednego z drugim leadera niech trochę po pracują bo chodzić i zbijać bąki to każdy potrafi.Zapomina!em o jednej bardzo ważnej kwestii jaką jest temperatura panująca na hali produkcujnej. Zaduch nie pozwalający na zebranie myśli a co dopiero na pracowanie.Ludzie mdleją.Kilka osób widziałem ma swoje wentylatory, ale to powinien zapewnić zakład a nie żeby pracownik przywoził z domu wiatrak bo nie da się wytrzymać.Wynagrodzenie kiepskie.Nie jest adekwatne do pracy.O dzień wolny trzeba się prosić a najlepiej jak weźmie się na zadanie to wtedy im pasuje.Znalezienie pracy po takim miejscu to kwestia kilku dni.Polecam wszystkim.Nie ma się czego bać.Każda zmiana pracy może okazać się zmianą na lepsze jak w moim przypadku.

Zostaw opinię o Bundy Refrigeration Sp. z o.o. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bundy Refrigeration Sp. z o.o.