"Electromatic" Mariusz Gaszczyński

Skalmierzyce

Opinie o "Electromatic" Mariusz Gaszczyński

Eme

W Electromatic idą podobno podwyżki, świetna sprawa

D. i P.

(usunięte przez administratora)nie umie zadbać o swojego pracownika dlatego każdy stamtąd po jakimś czasie ucieka Normalna umowa i podwyżka ciężkie tematy

x

Pracowałem kilka lat. Początkowo na umowę o pracę, później pod pretekstem oszczędności na umowę zlecenie(usunięte przez administratora)

Malutki

Pracowałem kilka lat. Początkowo na umowę o pracę, później pod pretekstem oszczędności na umowę zlecenie. .(usunięte przez administratora)Przelewa na konto tylko część pensji, aby uniknąć podatku. Nie kupuje ciuchów, wody do picia. Klientów też ma w nosie!

xxxx

Praca ok ale tylko umowa zlecenie

Zostaw opinię o "Electromatic" Mariusz Gaszczyński - Skalmierzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Electromatic" Mariusz Gaszczyński