Opinie o MS Team Sp. z o. o. w Jawor

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MS Team Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MS Team Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Team Sp. z o. o. w Jawor

Dja89 Nowy wpis

Aplikowałem na opetatora kop-ład w ich ogłoszeniu olx było jasno i wyraźnie napisane zarobek 6 tyś netto.Po aplikowaniu na 2 dzień zadzwoniła pani z Ms team Jawor odrazu uprzedzałem ze nie mam doswiadczenia na kop ładowarke lecz pani uprzejmie zapytała szefa czy to w czymś bedzie kolidować i powiedziala ze nie koliduje w niczym więc zaprosili mnie na rozmowe kwalifikacyjną. Na rozmowie zaproponował mi pomocnika budowlanego ze zgledu na brak doświadczenia.. Przyszedłem na rozmowe o kop-ład a bezczelny facet proponowal na pomocnika.. W moim cv byly uprawnienia na kat c+e na koparke kl3 na ładowarke kl3 na kop-ład kl3, 4 kursy spawacza z 3 letnim doświadczeniem do tego uprawnienia do 1kv. Fakt że nie mam doswiadczenia na sprzecie maszyn ciężkich ale ten arogancki facet zaprosił mnie o aplikowaniu na kop-ład wiedzac ze uprzedzałem ze nie mam doswiadczenia... Zmarnowal mi czas i pieniadze na paliwo... A ze jestem taki ze sie odwdzięczyc potrafie to przyjełem jego oferte i nie poszedłem na badania wstępne i nie podjełem tej pracy... Malo tego oferty ich sa w olx z zapisem umowa o pracę a daja umowe zlecenie czyli śmiećiową umowę.uprzedzam kandydatów bez doswiadczenia a posiadających uprawnienia przed tym pracodawca na łopacie nie nauczysz sie kopac koparka ani samym patrzeniem z boku... Firma jest liderem krecenia makaronu na uszy.. Pozdrawiam serdecznie ms team

Maryjan

Praca tragedia nie polecam. Niskie zarobki, duża rozbieżność między pracownikami. Nowy dostaje tyle co pracownik, który pracuje lata. Kadra kierownicza tragedia... Jedyną techniką jaka znają to zastraszanie ludzi. Brakuje im wiedzy o robocie i o zarządzaniu ludźmi, a w wielu przypadkach ociera się o mobbing. Plany dla pracowników są nie realne. Płaci najniższą krajową a resztę nadgodzin pod stołem do kieszeni.

mirek Nowy wpis
@Maryjan

to jak ty taki znawca to czemu ty firmy nie otworzysz , jak tak zarządzać ludźmi potrafisz i wszystko umiesz : ) chyba muszą coś potrafić jak się na rynku tyle trzymają :)

123 Nowy wpis
@mirek

Tak potrafią zwłaszcza szef siedzieć przed laptopem lub w solarium.

Dekiel Nowy wpis

Fela, ale to są informacje od pracowników. Więc nie musisz się obawiać. Chcesz harować, być wyzyskiwany, pracować w wykopach na za..du..piach to idealne miejsce dla ciebie. Musisz uważać, wszyscy klepią, i pod..pierda..lają, w ten sposób szukają zaufania i poklasku u szeryfa.

Fela

Informacje różne dlatego proszę o informacje od pracowników. Jak jest?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MS Team Sp. z o. o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Wykorzystują nie polecam

Ryszard
@Piotr

W jaki sposób w Twojej ocenie rzekomo firma MS Team wykorzystuje swoich pracowników? Być może chodziło Ci zupełnie o co innego, jednak jest to wątek poświęcony dyskusji o pracy w tej firmie, dlatego przypuszczam, że wypowiadałeś się właśnie z poziomu byłego bądź obecnego pracownika. Ktoś z Was mógłby potwierdzić bądź zdementować tę informację?

Były pracownik.

Praca w firmie MS Team to czysta przyjemność. Przyjazne kierownictwo, szybki czas wypłat, wszystkie szczegółowe informacje zostają od razu omówione w tym termin wypłat. I tu potwierdzam 100% słowność, gdyż wynagrodzenie dostałem nawet przed wstępnie ustalonym terminem. Jedyne wymagania to rzetelność i punktualność, także jeśli traktujemy pracę poważnie to zostaniemy również docenieni. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy z tą firmą.

@Były pracownik.

To jak ci tam było dobrze to poco się zwolniłes ???

YYY

a dlaczego tchórze oczerniacie firmę w sieci a przed "szefunciem" siedzicie cicho... :)

@YYY

Bo będzie się mścił.

Ilona

@Bobik wyrażajmy opinie z poszanowaniem godności innego człowieka, nie obrażając drugiej osoby. Jeśli Twoim zdaniem, zarządzanie MS Team odbiega od wzorcowego, opisz to, używając konstruktywnej i merytorycznej krytyki. Wszelkie informacje na temat tej firmy z pewnością komuś się przydadzą.

@Ilona

Czy pani pisała ze słownikiem.?

@Ilona

To co umowimy się.p. Ilono???

Bocian

Sławek dodaj więcej fotek z Grześkiem. jakaś sesja w plenerze???

Były

P.pani ale te info sa rzetelne i pomocne. A może się spotkamy na kawusie i porozmawiamy ???

Bobik

Mój ojciec tam pracował. To w jaki sposób ten lalusiowaty prezesik traktuje pracowników jest kary godne.

@Bobik

Opiszesz co dokladnie robi?

Faja
@anonymous

Naśmiewa się i gardzi pracownikiem.

Bartosz

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Jarek
@Bartosz

Jeśli lubisz być wykorzystywany i pracować na zadupiach w środku lasu lub polu.Wyjezdzac rano i wracać wieczorem to życzę ci miłej pracy.

Ilona

@Były, a może mógłbyś tu, na forum napisać nam jaka sytuacja panuje w firmie. Pomocne będą również informacje o warunkach zatrudnienia czy atmosferze pracy. Interesuje mnie również czy w MS Team jest możliwość rozwoju. Czy można liczyć na dłuższą współpracę z tą firmą?

@Ilona

A pani to matka żona czy kochanka? Bo tak zacięcie pani broni imienia tej firmy. Proszę zapytać byłych pracowników jakie mają zdanie ale nie tych co zostali zwolnieni tylko tych co sami odeszli.

Były

Jeśli jesteś nowy i chcesz się dowiedzieć o sytuacji jaka panuje w firmie jaki jest szef zapytaj sprzątaczki ona prawdę ci powie. W tej firmie największą wiedzę ma Cięciu.

Ham

Ciekawe co by było jakby Szefo dowiedział się o tym co dwaj jego pracownicy wyprawiali w Nowej Rudzie.

Koniu

Co prawda w oczy kole? Prezesa

Koniu

Hej anonymouse dobrze wiem kim jesteś. Skoro jest tak super extra w firmie to powiedz ilu już się przewinęło ludzi w ciągu roku hmm?i dlaczego byli uczniowie niechca u was pracować hmm??? Każdy które pracuje czy pracował to prawdę powie dobrego zdania na temat Prezesa niestety niema. Za jego podejście do pracownika.

@Koniu

To po co tam pracujesz ???????????? skoro ci tak zle - wiadomo tylko marudzisz na forum a wazelina jest ????????????haha ha

@@

Ja powiedziałem prawdę prezesikowi potem byłem gnębiony przez niego.

@@@

O to jesteś jakimś desperatom bo pracy dużo na rynku ,to po co tam nadal pracujesz - ja bym takiego pracownika nie chciał który za plecami (usunięte przez administratora) obrabia

Koniu oj to masz jakiesz fałszywe doniesienia bo ja tam pracuje i nic takiego tam nie ma , a szef zawsze ma prawo na budowę przyjechać , jeżeli jesteś tez pracownikiem to powiem ci ze mam nadzieje pierwszy polecisz bo z takimi fałszerzami to ja nie zamierzam pracować ...

Saco

A co do oferty na Olx Wynajem wywrotki z HDS. Proponuję zajrzeć dobrze do dowodu i zobaczyć czy na pewno ma 10t załadunku.bo mandaty są wysokie za przeładowanie auta. Panie Prezesie

Zostaw merytoryczną opinię o MS Team Sp. z o. o. - Jawor

• Jak się pracuje w MS Team Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MS Team Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MS Team Sp. z o. o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Kościuszki 13
    59-400 Jawor