counter
2 10 20 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 415 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w INDECO-Mariusz Drazkiewicz?

Anna Nowy wpis

Nie polecam brak profesjonalizmu i ceny z kosmosu!!!

Patrycja Nowy wpis

Ostatnio nie widać nowych ofert pracy w firmie INDECO-Mariusz Drazkiewicz, czyżby ta firma nie potrzebowała teraz nowych fachowców? Czy wiadomo coś o aktualnym rozroście tego pracodawcy na Śląskim rynku usług Budowlanych? Chętnie dowiemy się, jakie ta firma oferuję swoim pracownikom dodatki płacowe oraz jak wygląda sprawa poziomu wynagrodzeń. Najnowsze informacje w tym wątku będą bardzo cenne dla innych osób.

Patrycja Nowy wpis

Bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi i nieobrażanie nikogo. Rozumiem, że pracowałeś lub pracujesz w firmie INDECO-Mariusz Drazkiewicz. Mógłbyś napisać, jak wygląda sprawa zatrudnienia w tym miejscu? Czy mają szansę dostać się do pracy osoby bez doświadczenia w temacie?

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w INDECO-Mariusz Drazkiewicz? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

SABINA

ODRADZAM I NIE POLECAM. Faktycznie jakiś (usunięte przez administratora) gościu. umawia się i nie przyjeżdża na pomiar potem zero kontaktu nie odbiera telefonów a to nie miał czasu a to zajęty. Przecież to twój biznes to pilnuj go - BEZNADZIEJA.

Tak4Nie

Patrycja

Ostatnie wpisy dotyczą INDECO-Mariusz Drazkiewicz z perspektywy klienta. A jakim firma jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co wyróżnia tego pracodawcę? Takie dodatkowe konkretne informacje będą bardzo pomocne dla osób, które obecnie są w trakcie poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia.

Tak5Nie

Angelika Dybka-Pietrzyk

Jedna , wielka porażka. Podczas pomiaru otrzymaliśmy informację, ze wycenę dostaniemy w ciągu dwóch - trzech dni. Po tygodniu sama zadzwoniłam to jeszcze nie zrobili. Kiedy po kilku dniach ją otrzymałam, poprosiłam tak jak się umawialiśmy o przesłanie wizualizacji na email, nie ma problemu wyślemy w przyszłym tygodniu . Po 3 tygodniach dzwonie z zapytaniem o wizualizacje na co otrzymałam bezczelna odpowiedź " NIE WYŚLEMY WAM BO NIE , chcecie to SE przyjdzcie i SE zobaczcie do biura " . No cóż, nie przyjdziemy SE i nie zobaczymy SE bo z taką osobą nie chcemy już mieć nic wspólnego. Nie polecamy

Tak12Nie

bezplodny kogut

poznacie wies i wies......niaka i szczekociny .....

Tak6Nie

Wigor

No dokładnie, chodzi o pracę, tylko o pracę, a nie ma co gadać jakie są osoby prywatnie, bo to nic nam na forum nie mówi, wiadomo przecież, że firma ma coś do zaoferowania

Tak4Nie

Tak1Nie

zgadzam sie z wypowiedza tego pana to jest miejsce pracy a nie miejsce spotkan widzialem jak przychodza mlode chyba byla jakas robota bo wi.....esn....iak byl zadowolony

Tak3Nie

in vitro

bys mu wozil na stolarnie panie z pod lasu

Tak3Nie

he he he....

Dobre :) teraz bede mu z usmiechem w twarz patrzyl he he he podpisuje sie pod tym co tu przeczytalem

Znam h.ja

Koleś jakiś dziwny z problemem jakby zozdwojenia jaźni raz jest miły za chwile pierdolniety

Bezplodny

Zeby oferowac uslugi budowlane to trzeba miec na wyposazeniu przynajmniej lopate i betoniarke a ON posiada tylko grabie

marcin

prawdziwy wies .......niak

Tak1Nie

dziwne zachowanie doroslego faceta koles slini sie na kazda laske jaka zobaczy a na temat mebli kuchennych zero pojecia

zwany kogut

praca na czarno bo jak stwierdzil ze go nie stac a jak dostalem propozycje innej pracy to sie obudzil i obiecywal ze mi to wynagrodzi, zdolny jest nawet do innych rzeczy

Tak5Nie

Osobiscie tez NIE POLECAM nie jest to dobre miejsce zeby pracowac duzo obiecuje i tylko na tym sie konczy

Niwka

Wlasciciel co innego mowi a jeszcze inaczej robi ( cwaniaczek- kombinator ) Brak pieniedzy na wyplaty ,placi na raty !!! Najlepiej dla niego zeby pracowac po 20 godzin na czarno lub umowe smieciowa !!!

Zostaw merytoryczną opinię o INDECO-Mariusz Drazkiewicz - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

INDECO-Mariusz Drazkiewicz
2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Wojska Polskiego 28