Opinie o Agencja Handlowo-Usługowa Omega Cz. L. Polakowscy w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agencja Handlowo-Usługowa Omega Cz. L. Polakowscy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Handlowo-Usługowa Omega Cz. L. Polakowscy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Handlowo-Usługowa Omega Cz. L. Polakowscy w Siemianowice Śląskie

Xxx Nowy wpis

Miałem okazję pracować w firmie dużo się nauczyłem. Choć zarobki liche ale trochę umiejętności nabyłem. Przydało się w innych firmach

Weronika Nowy wpis
@Xxx

Ja to widzę, że te zarobki to temat numer jeden tutaj i chyba jedyna wada w firmie. Ty kiedy tu pracowałeś? Bo może do dziś coś w końcu podskoczyło?

Xxx Nowy wpis
@Weronika

2012/2013 rok

Jeremi

Idealnej firmy to nigdzie nie znajdziecie ale uważam, ze firma nasza jest na tyle dobrze, że warto pracować i poprawiać.

@Jeremi

Zarobki słabe, Lesiu (usunięte przez administratora) nic się w tej firmie nie zmienia. I nie jedna osoba po odejściu została doceniona w innej firmie

Jacek
@Karolina

Ja w tej firmie bardzo dużo się nauczyłem, dzięki temu rzeczywiście zdobyłem pracę za lepsze pieniądze, ale fakt jest taki, że pracuję o wiele dłużej w tygodniu i nie ukrywam, że teraz jest stres, no ale coś za coś. Pracę w Omedze bardzo dobrze wspominam, w porównaniu z tym co przeszłem w innych firmach, była w Omedze bardzo dobra organizacja i ludzkie podejście do pracownika. A ciebie Karolina to nie pamiętam,, nikt tam taki nie pracował :)))

Aleksandra
@Karolina

A czy jest dużo nadgodzin?

@Jacek

Mąż pracował

Weronika
@Karolina

A kiedy i jak długo? Bo może faktycznie jednak trochę się pozmieniało?

Aleksandra Nowy wpis
@Karolina

To ile tam teraz dają? Minimalna pewnie? Czy nie?

Rekrut

Jakich zarobków można oczekiwać jako doradca klienta?

Iza

Czyli na święta dostajecie bony tak?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Agencja Handlowo-Usługowa Omega Cz. L. Polakowscy? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Olek

A czy jakikolwiek pakiet socjalny jest tu w ogólne proponowany? Tzn z komentarzy wynika, że chyba jest, ale co konkretnie oferują?

Gorol
@Olek

W czasie gdy ja pracowałem 2018 / 2019 r, na Boże Narodzenie właściciele dali 100 zł na karcie podarunkowej do Silesia w Katowicach. I to by było na tyle, co w tamtym okresie dostali pracownicy przez cały rok. Innych tzw. Bene Fit-ów nie było. Jeżeli coś się zmieniło dajcie znać

Techniczny
@Gorol

Pracowałem tam w tym samym okresie, i potwierdzam, że było to tylko 100zł przez cały rok. Ludzie którzy w dzisiejszych czasach pracują w OMEGA i firmach podobnych, dają z siebie robić wyrobników, mało zarabiają, i tylko narzekają, i nic z tym nie robią, po prostu nie mają szacunku do samych siebie, Więc nic dziwnego, że tak są traktowani.

@Techniczny

Każdemu wg wkładu i kwalifikacji, Pozostaje współczuć, że jest ci przykro

Pracownik Techniczny

Ciężka, nieprzyjemna atmosfera. Kapuś kapusia, kapusiem pogania, i jakby tego było mało- wazeliniarzy też nie brakuje. Jest garstka ludzi, którzy są naprawdę spoko, ale są w zdecydowanej mniejszości. Więc jeżeli jesteś kapusiem, i wazeliniarstwo nie jest ci obce,-nie ważne co potrafisz- ta praca jest dla ciebie! [tylko uważaj, konkurencja ogromna]. Jeżeli jednak masz choć trochę oleju w głowie, to omijaj tą firmę z daleka!

@Pracownik Techniczny

Tak sądząc po twojej zajadłości, to ty tam po prostu nie pasowałeś Nie kupuję twojej gadki, zbyt skrajna, a z doświadczenia wiem, że jak ktoś narzeka na kapowanie, to zwykle przeszkadza solidnym pracownikom. Ciekawe ile gwiazdek dostał byś od załogi tej firmy ?

Pracownik Techniczny
@Gandalf

Witam cię Gandalf. Nie uważam, aby moja opinia była "zajadła". Pracowałem tam mniej więcej rok, i są to moje spostrzeżenia. Ale Masz rację w jednej kwestii- ja tam nie pasowałem,- bo kapusiem, ani wazeliniarzem nie jestem, i nie toleruje takich zachowań... Były jeszcze inne czynniki, ale nie chce mi się o nich pisać, tym bardziej, że w innych artykułach są one poruszone. Nie mniej, jeśli są ludzie, którym w firmach tego typu dobrze się pracuje, dobrze się tam czują,- to super!

@Pracownik Techniczny

Słabe jest to co piszesz, i obraża innych pracowników, tym samym sam wystawiasz sobie opinię

Tonik

@Techniczny Ocena umiejętności to kolejny problem. Każdy uważa się się wybitnego fachowca ale faktycznie często dużo brakuje!!

Gutek

Idealnie nigdzie nie jest ,ale może po prostu nie każdy potrafi spełniać oczekiwania firmy.

Techniczny
@Gutek

Tak jak Napisałeś Gutek "idealnie nigdzie nie jest", ale kto szuka ten znajduje. Ich oczekiwania- chcą mieć fachowców z najwyższej półki za te psie pieniądze które płacą. Dziś na szczęście jest tak, że szanujący się fachowiec ma dobrą pracę, za odpowiednie pieniądze, i jest szanowany przez pracodawcę, a nie jest wyrobnikiem za marną kasę, w firmach typu OMEGA.

były pracownik techniczny

Pracowałem w OMEGA kilka miesięcy,- wkurzyli mnie o jeden raz za dużo, i odszedłem w trybie natychmiastowym:) W przeciągu tygodnia znalazłem pracę bliżej domu, w dużo lepszych warunkach, i za o wiele,- wiele lepszą płace, wynikającą z umowy i pełen pakiet socjalny. W dzisiejszych czasach, gdy pracy jest mega dużo, ludzie w tej firmie traktowani są jak wyrobnicy, ale co się dziwić- oni sami na to pozwalają! Nie wiem czemu-może mają problem z poczuciem własnej wartości? Dobra praca jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko poszukać! A nie tkwić w tym dziadostwie, i liczyć na to, że szef żuci jakiś ochłap,- bo nie żuci. O kapusiach i wazeliniarzach nie będę pisał,- zgadzam się z poprzednim wpisem. Wnioski wyciągnijcie sami.

Inny pracownik techniczny

Skoro ktoś już zaczął, to i ja dorzucę coś od siebie. Pracowałem tam pare miesięcy jako "pracownik techniczny"- wszyscy w warsztacie mają takie stanowisko. Zgadzam się w całości z poprzednim artykułem, i dodam jeszcze,- Pracowników technicznych-wykwalifikowanych można policzyć na palcach jednej ręki, i nie jest to pięć, tylko dużo mniej. Brak merytorycznej rozmowy na zagadnienia techniczne, brak prawdziwych rysunków technicznych,- trudno się dziwić, gdy w tej firmie pracują murarze, kucharze, blacharze, pracownicy telemarketingu bankowego, a nawet podobno były pracownik poczty, i czort wie kto jeszcze. Tak właśnie mniej więcej przedstawia się "śmietanka techniczna" firmy OMEGA- żałosne!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Handlowo-Usługowa Omega Cz. L. Polakowscy - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Agencja Handlowo-Usługowa Omega Cz. L. Polakowscy?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Handlowo-Usługowa Omega Cz. L. Polakowscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Agencja Handlowo-Usługowa Omega Cz. L. Polakowscy
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Pszczelnicza 14
    41-100 Siemianowice Śląskie