Luna Polska Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Luna Polska Sp. z o.o.
2 7 6 1

Opinie o Luna Polska Sp. z o.o.

Administrator

Dawno na forum nie było merytorycznych wypowiedzi na pracy w Luna Polska Sp. z o.o.. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

admin

Znasz wady i zalety pracy w tej firmie? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat zatrudnienia i pomóż poznać prawdę o firmie Luna Polska Sp. z o.o..

wlkp
@admin 15.06.2015 07:56

Luna Polska to chyba Katowice a nie Siemianowice? Jak jestem ciekawy warunków pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy? Czego można oczekiwać?

Katja
@wlkp 11.08.2016 14:28

niczego.... ta firma to parodia siebie sprzed 10 lat :-(

kapral
@Katja 25.01.2017 12:27

BRAWO za ten wpis, czas u niego się zatrzymał nic nowego jest tak jak w rudzie sprzed 10 lat kruch z kasą i tylko patrzy tymi oczkami co nowego dzisiaj powie

Zostaw opinię o Luna Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Luna Polska Sp. z o.o.