Luna Polska Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie

Opinie o Luna Polska Sp. z o.o.

Znasz wady i zalety pracy w tej firmie? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat zatrudnienia i pomóż poznać prawdę o firmie Luna Polska Sp. z o.o..

Katja
@wlkp 11.08.2016 14:28
Luna Polska to chyba Katowice a nie Siemianowice? Jak jestem ciekawy warunków pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy? Cze...

niczego.... ta firma to parodia siebie sprzed 10 lat :-(

kapral
@Katja 25.01.2017 12:27
niczego.... ta firma to parodia siebie sprzed 10 lat :-(

BRAWO za ten wpis, czas u niego się zatrzymał nic nowego jest tak jak w rudzie sprzed 10 lat kruch z kasą i tylko patrzy tymi oczkami co nowego dzisiaj powie

Zostaw opinię o Luna Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Luna Polska Sp. z o.o.