Opinie o Stanger

ja

Odradzam tam pracować. Nie można doprosić się umowy, w umowach dziwne zapisy- radzę dokładnie je czytać... Zgadzam się co do panującego mobingu... FIRMA CZT to firma z 5tysięcznym kapitałem- może zwinąć się w sekundę. Zarząd to grupa nieprofesjonalnych ludzi- zwłaszcza Michał Doniec. ODRADZAM!!!!

Hanna

@rusałek a czemu nie podzielasz? Masz dobrą opinię na temat firmy Stanger? Pracujesz tam? Mógłbyś uzasadnić szerzej swoją wypowiedź? Podałbyś zalety tego pracodawcy? Na jakie warunki można liczyć w pracy? Wszystkie informacje będą pomocne.

rusałek

Nie podzielam tych wszystkich negatywnych opinii.

Hanna

@Inwestor, a Ty dlaczego nie polecasz?

Inwestor

Nie polecam !!!

inwestor

Mocno się zastanów zanim zaczniesz współpracę z ta firmą,jedynie co potrafią to ładnie gadac (usunięte przez administratora)

Stefan

Pracuję w tej firmie ponad 2 lata i jestem oburzony tym co tutaj widzę. Pracownicy nie przychodzą do pracy, mają wszystko w nosie, przychodzą do pracy pod wpływem alkoholu a potem wypisują takie głupoty - że robota jest zła, szef niedobry itp. Jak ktoś chce pracować to polecam. Nie mówię ze jest lekko - wiadomo terminy gonią ale przynajmniej wiem za co pracuję, wyplata zawsze na czas, miła kulturalna obsługa w biurze. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii o tej firmie - pewnie połowa to konkurencja albo te osoby które opisałem wcześniej.

Ten co zawsze
@Stefan 11.12.2015 21:22

Gdyby tak było jak piszesz to jeszcze w tym samym dniu by wylecieli z pracy. Z tych twoich "opinii" tylko jedna jest prawdziwa- "miła kulturalna obsługa w biurze"

Ten co zawsze
@Ten co zawsze 25.01.2016 15:27

A to dziwne. Kto i jakim prawem przeniósł moją wypowiedź z innego konta do tego chłamu. Wystarczy popatrzeć na daty postów. Ten debil nawet nie umie dobrze liczyć.Te firmy pana MD to jedna kpina i żarty z ludzi , którzy chcą naprawdę popracować. A posty niewygodne usuwa oczywiście pan MD

CIEKAWY

WITAM NAWIĄZALIŚMY WSPÓŁPRACE Z FIRMĄ STANGER. Z POCZĄTKU BYŁO CIĘŻKO SIĘ DOTRZEĆ PONIEWAŻ JAK PRZEDMÓWCA STWIERDZIŁ SĄ DUŻE WYMAGANIA. POTWIERDZAM. WAŻNE ŻE JAK SIĘ SPEŁNIA WYMAGANIA JAKOŚCIOWE TO NIEMA PROBLEMU Z WYPŁATĄ ZA ZADANIE

Podwykonawca

Witam - mają mega wymagania jakościowe - jak jakość jest zachowana i termin to i termin płatności jest przez Stanger zachowany co do dnia

BHP

Stanger mocno zmienił się na lepsze - współpracuje z tą firmą od około 7 lat ale zawsze mimo zawirowań z nimi działałem. Teraz musze przyznać że od około roku wszystko w terminie płacone - Polecam współpracę na 100 % Zarząd spółki realny i wypłacalny

nie polecam

Na rynku to oni są od niedawna ,można to sprawdzić w KRS-ie. Chyba że wcześniej te same osoby działały pod inną nazwą, ale jak taka solidność i rzetelność to po co nazwę zmieniać???

kontrachent

Uwaga dla osób prowadzących działalność gospodarczą !!! Nie polecam pod żadnym względem współpracy.

Kord

Po jakimś czasie Pan MD sie odezwał. Wyjaśniliśmy sobie jak wyglada proces szkoleniowy w firmie i było to rozbieżne z moimi oczekiwaniami i wyobrażeniem. Pieniądze zostały wypłacone. Miła niespodzianka i jestem zmuszony zmienić opinie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

prawdomówny

nie polecam nikomu tej firmy i tyle w temacie! (usunięte przez administratora)

lolek

Dlaczego piszesz takie rzeczy? To nie jest prawda a tak w zasadzie z firmą nie chcą niektórzy rozmawiać właśnie z powodu takich opinii!!!! Nie jest to spowodowane tym że firma nie płaci, bo płaci! Nie znasz człowieku realiów w branży budowlanej i zasad np. odbiorów dla dostawców usług i materiałów co wpływa na termin wystawienia faktur i płatności. Tacy ludzie jak Ty nie ułatwiają nam pracy! Na przyszłość zapytaj o szczegóły zanim napiszesz niesprawiedliwą opinię która pójdzie w eter.

maybenew

Jak wygląda praca w logistyce, zakupach?

Praca

Jak się można skontaktować w sprawie pracy? Żadne telefony nie działają.

Fan

Jestem wielkim fanem firmy, polecam ją wszystkim i kibicuję. Trzymam kciuki za Wasz rozwój!!!

antek

Wogle zastanawia mnie fakt jakie kompetencje u kandydata są dla nich najważniejsze, jakie są wartości i cele firmy- (jeśli np. celem jest maksymalizacja zysku,to można spodziewać się mocnego nacisku na wyniki. Jeśli celem jest zaś dostarczanie wysokiej jakości usług, to nacisk będzie położony na obsługę klienta i dobrej jakości produkt) – ma to o tyle znaczenie, że określa to, z czego pracownicy są najmocniej rozliczani.

antek

Witam. Ja osobiście jestem zainteresowany pracą w tej firmie i chciałbym zasięgnąć wiecej informacji dotyczących jej działalności i sposobu wynagrodzeń. Ktoś z Was może tam aktualnie pracuje i może podzielić się doświadczeniami? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

Oczywiście jak jesteś w pracy 31 dni w miesiącu i nie popełniłeś żadnego błędu i nie spóźniałeś się i co najważniejsze, jak zostawałeś po godzinach co drugi dzień bo robota musi być zrobiona. To wtedy kasa będzie jak wyżej pisze kolega z lekkim opóźnieniem.

ja

najmniej to 1600 zł netto

donosiciel

sytuacja jak w każdej firmie... Darmozjady się awanturują, bo nie zauważyli, że komuny już nie ma i zasada "czy się stoi czy się leży 5 tysięcy się należy" przeszła już do historii... W Obecnym ustroju pracodawca płaci, pracodawca wymaga... Mam w stangerze kilku kolegów - i nie dramatyzują... Mówią, że są regularne kontrole trzeźwości, że wymaga się od pracowników przestrzegania bhp - czyli normalka dla każdego pracownika, który pracował w dużej firmie. Że szef w porządku, wypłata z opóźnieniami ale jest. naprawdę nie wiem o co się czepiacie. Zawsze znajdzie się jakiaś ofiara losu, która przyjdzie z firmy na kurzej nóżce i ma żal, że ktoś go złapał na tym, że oszukuje pracodawcę... Koleżka jeden z drugim mówili mi - że pracują już długo, nie chleją po hotelach, kaski noszą i mają spokój... więc jak zawsze prawda jest po środku.

spawacz

bez komentarza - albo z - wywalił pół hali - zatrudnił ludzi z prawdziwego zdarzenia - fachowców - spawaczy. Robota bajka.

Musze napisac cos od siebie mysle ze osoby wypisujace wiele opinii na temat firmy Stanger znaja mnie dobrze. Moja domena to dostawy - eks. chce powiedziec ze tak jak wszyscy na poczatku mialem umowe o dzielo - na koniec zostala wypisana i rozliczona jak nalezy. Nigdy nie mialem problemow zwiazanych z odbiorem wynagrodzenia - owszem byly opoznienia. Wiem ze z kasa maja problemy osoby ktore olewaly robote albo ja w nieskonczonosc przedluzaly!!! i w tym wypadku i ja nie mialem na czas. Dzis pracuje jako handlowiec techniczny, i nie urywam ze chce wrocic do Stangera. Opinie i ludzie to sa 2 skrajne swiaty negatywy pisza pseudo pokrzywdzeni, lesery przez ktorych nieraz trzebabylo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] godzinami zeby nadrobic. Odnosnie rekrutacji Wszyscy ale to wszyscy sa sprawdzani na umowie o dzieło przez 7 do 21 dni. Potem umowa o prace. Wg mnie robota byla ok. Licze na to ze znow sie zalapie bo jak to mowia wszedzie dobrze gdzie nas niema.

@pracownik 23.10.2014 13:43

i ju pracuje :) a inni niech sobie piszą

nie jestem kotem

to może z drukowaniem broszurek poszłoby lepiej niż z konstrukcjami stalowymi... :)

nie pracuje ten co nie chce i tyle. Ja pracuje i mimo ciężkiej pracy jest ok.

gość

jak jest z godzinami pracy , z tego co mi oferowali to jest non sto po (usunięte przez administratora) + soboty, ale nie wiem ile w soboty z góry dziękuję za opd.

ex

Omijać szerokim łukiem, szczególnie jeśli masz pracę, nawet najgorszą, nie zmieniaj jej na to (usunięte przez administratora)

do wszystkich pracowników

Praca bez WAŻNEJ umowy jest karalna. Ukarany może być zarówno pracodawca, jak i rownież PRACOWNIK!

tam nie ma żadnego długoletniego pracownika, nawet "długomiesięcznego"

chudy

te 4500 to za 300 godzin czy brutto , jeszcze ro temu to bylo maks 15 zl na reke

...

i co? dalej wam tam tak fajnie??..

Jonek
@... 21.07.2014 19:42
i co? dalej wam tam tak fajnie??..

Jest ok. nawet płacą co 2 tygodnie.

?
@Jonek 21.07.2014 20:15
Jest ok. nawet płacą co 2 tygodnie.

po 1000, czy po 100zł?

GIT

Poki co robia od 3 tygodni i zgadzam sie z pozytywami. Pracuje w Stanger Polska Sp. z o.o.

spawacz

a zarobki dla spawacza MAG na jakim poziomie?

@Tyracz 08.07.2014 19:36
Ja jestem zadowolony z zarobków jako spawacz MAG

Nie zapytam ile zarabiasz,ale możesz napisać jakie są widełki płacowe (od do). Jeśli to nie problem.

@spawacz 10.07.2014 18:05

do 4500 zł

Malarz

Potwierdzam słowa Tyracza. Jest nowy inwestor i sporo zleceń i póki co praca na dwie zmiany.

Tyracz

Zobacz dziś jest 8.07 a wczoraj były wypłaty. Byłem w niedziele w robocie po pierwsze dostaliśmy obiad, wody do bólu. Przychodzimy w poniedziałek do pracy a tu dyrektor wypłacił nam ekstra za niedziele i od razu wynagrodzenie za cały miesiąc.

Tyracz

Uważam że po zaplanowanych zmianach jest ok.

Malarz

Witam jestem malarzem w firmie Stanger. Stwierdzam że praca jak każda inna. Szef uczciwy wypłata ok - zgodnie z ustaleniami. A co do godzin to tak jak w każdej innej firmie budowlanej.

oj
@Malarz 04.07.2014 15:51

Czy szef sam to pisał przepraszam?

Błaszka

Ja pracowałem jeden dzień i mi wystarczy (usunięte przez administratora)

stach

witam agab widze że tez niezadowolono odezwij sie do mnie może cos razem zagaimy

no body

Pracowalem tam prawie rok czasu wiec duzo wiem na temat firmy...Nie oczerniajcie Firmy Stanger i jej Prezesa...Jezeli macie jakies powody zeby go oczerniac to nie pracujcie...Ja bym tam z checia wrocil....Pozdrawiam

slusarz 2

Witam chcialbym, podzielic sie opinia na temat Stanger Bedzin. Pracuje od jakiś 3 miesięcy, warunki z tygodnia na tydzien sie zmianiaja - na lepsze - wczoraj dostalismy kontener socjalny. w najblizszym czasie zostanie wykonane ogrzewanie na hali. Jednym slowem jes ok

slusarz

Pracuje 2 m-ce póki co jest ok

toyo

ja uważam że mimo czasowych opoznien to jest ok. i szef wiele razy daje szanse nawet jak ktos zepsuje material...

hmm

Co Ty chłopie szyjesz pewnie jesteś jednym z tych na których my musimy zapychac..... kolejny leser.... Ja temu szefowi współczuje znaleźć normalnych ludzi którzy chcą pracować. Ja pracuje i sobie chwale....

nikt

i jak wreście jest - pracujesz tam ?

gość

Witam. jestem umówiony na rozmowę z kierownikiem. chciałbym sie dowiedzieć co i jak jakie są tam zarobki itp. z tego co przeczytalem do tej pory to widze bardzo nie pochlebne opnie. jednak spróbować warto, najlepiej sie przekonac na wlasnej kórze jak tam jest.

htr

Potwierdzam

Zostaw opinię o Stanger - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stanger