Stanger

Katowice

Stanger

Opinie o Stanger

Olga

Zastanawiam się jaka jest przyczyna tej ciszy?

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Jasiek

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!!!

Wiki

Może dowiem się jaka jest atmosfera w pracy? Tak dziwnie piszecie!!

anonymous
@Wiki 22.04.2018 15:27

Co napiszę opinię to dziwne ale "ktoś" usuwa. Jeszcze raz piszę,że dno

Hanna

@Ten co zawsze tak jak wspomniałam wcześniej możesz tą kwestię poruszyć z administratorem forum (admin@gowork.pl). A skoro w ogłoszeniach zmieniają się nazwy to znaczy, że nie jest to ciągle to samo ogłoszenie tylko faktycznie firma Stanger ma zapotrzebowanie.

@Hanna 19.03.2018 15:45

Napisałem wyraźnie, że zmienia się tylko dodatek do nazwy firmy.

Hanna

@Ten co zawsze a od kiedy istnieje strona firmy Stanger? To oznacza, że cały czas jest zapotrzebowanie w firmie na te stanowiska pracy?

Hanna

Pewnie zaglądają tu czasem osoby bezrobotne z Katowic. To mam taką wiadomość, że na stronie firmy Stanger znajdziecie ogłoszenia o pracę na stanowiska: KOORDYNATOR ROBÓT BUDOWLANYCH, TECHNOLOG PRODUKCJI, SPECJALISTA DS ZAOPATRZENIA, CIEŚLA-ZBROJARZ, MALARZ-GIPSIARZ, PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY, KIEROWCA KAT. B http://stanger.net.pl/kariera/

Hanna

@Ten co zawsze no ale nie można wykupić usługi usuwania niewygodnych komentarzy. Kasowane są wpisy naruszające regulamin i jeżeli nie wierzysz to możesz tą kwestię przedyskutować z administratorem forum Gowork.pl (admin@gowork.pl).

Hanna

@Ten co zawsze możecie zajrzeć w zakładkę Dla Pracodawcy na stronie Gowork.pl i tam możecie sobie o warunkach przeczytać. Nikt nic nie ukrywa.

Hanna

@Ten co zawsze nie ukrywam się pod nickiem. Nie jestem mężczyzną i osobą, o której piszesz. Nie jestem w żadne sposób związana z firmą i wiem jako moderator forum Gowork.pl, że firma nie może usuwać komentarzy, które jej się nie podobają tylko te, które naruszają regulamin. Działa to tak samo jak w przypadku archiwizowania przez admina.

minister

Pracowalem rok czasu u md. prowadziłem dla niego budowy. Z jednej strony to nawet go lubialem z drugiej hmmm.... kompletny brak szacunku dla pracowników wyplata zawsze byla na raty z opoznieniem nawet 2 miesięcy ale musze przyznac ze rozliczyl się ze mna co do grosza. praca czasem po 24 h/dobę. Dziwny czlowiek z jednej strony go lubialem a z drugiej strony za bezczelnosc i arogancje czasem wypadalo by dac w mordę.

Hanna

@czarna przez 3 dni pracy w firmie Stanger byłaś w stanie już ocenić całą kadrę i pracę tam? Nie sądzisz, że to za krótki czas na taką ocenę? @Michael usunął Ci zapewne post administrator, bo musiał łamać regulamin naszego forum. W razie wątpliwości masz tutaj informacje: https://www.gowork.pl/regulamin

@Hanna 12.01.2018 14:09

W tej firmie wystarczy kilka godzin pracy by zapoznać się ze wszystkimi jej mankamentami

inwestor

Mocno się zastanów zanim zaczniesz współpracę z ta firmą,jedynie co potrafią to ładnie gadac (usunięte przez administratora)

Michael
@inwestor 23.03.2016 18:01

Moj post usuneli.Ciekawe dlaczego?

czarna

odradzam kontakt z firmą. Byłam na 3 dni pracy w firmie w Będzinie. Niewykwalifikowana kadra, nie wiadomo kto za co jest odpowiedzialny, (usunięte przez administratora)....odradzam kontaktu z tą firmą

Hanna

@Ten co zawsze osoba, o której piszesz nie może być adminem. Admini to niezależne osoby zatrudnione przez serwis. Upominam również Was wszystkich do przestrzegania regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin i nie pisania obraźliwie o innych osobach. @ja według Kodeksu pracy art.943. § 2. "mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie tego doświadczyłeś? Musimy to określić, bo na forum zaglądają osoby zainteresowane pracą i mogą się tylko tutaj znajdować prawdziwe i udowodnione informacje.

Hanna

@rusałek a czemu nie podzielasz? Masz dobrą opinię na temat firmy Stanger? Pracujesz tam? Mógłbyś uzasadnić szerzej swoją wypowiedź? Podałbyś zalety tego pracodawcy? Na jakie warunki można liczyć w pracy? Wszystkie informacje będą pomocne.

rusałek

Nie podzielam tych wszystkich negatywnych opinii.

Hanna

@Inwestor, a Ty dlaczego nie polecasz?

Inwestor

Nie polecam !!!

Stefan

Pracuję w tej firmie ponad 2 lata i jestem oburzony tym co tutaj widzę. Pracownicy nie przychodzą do pracy, mają wszystko w nosie, przychodzą do pracy pod wpływem alkoholu a potem wypisują takie głupoty - że robota jest zła, szef niedobry itp. Jak ktoś chce pracować to polecam. Nie mówię ze jest lekko - wiadomo terminy gonią ale przynajmniej wiem za co pracuję, wyplata zawsze na czas, miła kulturalna obsługa w biurze. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii o tej firmie - pewnie połowa to konkurencja albo te osoby które opisałem wcześniej.

@Stefan 11.12.2015 21:22

Gdyby tak było jak piszesz to jeszcze w tym samym dniu by wylecieli z pracy. Z tych twoich "opinii" tylko jedna jest prawdziwa- "miła kulturalna obsługa w biurze"

CIEKAWY

WITAM NAWIĄZALIŚMY WSPÓŁPRACE Z FIRMĄ STANGER. Z POCZĄTKU BYŁO CIĘŻKO SIĘ DOTRZEĆ PONIEWAŻ JAK PRZEDMÓWCA STWIERDZIŁ SĄ DUŻE WYMAGANIA. POTWIERDZAM. WAŻNE ŻE JAK SIĘ SPEŁNIA WYMAGANIA JAKOŚCIOWE TO NIEMA PROBLEMU Z WYPŁATĄ ZA ZADANIE

Podwykonawca

Witam - mają mega wymagania jakościowe - jak jakość jest zachowana i termin to i termin płatności jest przez Stanger zachowany co do dnia

BHP

Stanger mocno zmienił się na lepsze - współpracuje z tą firmą od około 7 lat ale zawsze mimo zawirowań z nimi działałem. Teraz musze przyznać że od około roku wszystko w terminie płacone - Polecam współpracę na 100 % Zarząd spółki realny i wypłacalny

nie polecam

Na rynku to oni są od niedawna ,można to sprawdzić w KRS-ie. Chyba że wcześniej te same osoby działały pod inną nazwą, ale jak taka solidność i rzetelność to po co nazwę zmieniać???

kontrachent

Uwaga dla osób prowadzących działalność gospodarczą !!! Nie polecam pod żadnym względem współpracy.

Kord

Po jakimś czasie Pan MD sie odezwał. Wyjaśniliśmy sobie jak wyglada proces szkoleniowy w firmie i było to rozbieżne z moimi oczekiwaniami i wyobrażeniem. Pieniądze zostały wypłacone. Miła niespodzianka i jestem zmuszony zmienić opinie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

prawdomówny

nie polecam nikomu tej firmy i tyle w temacie! (usunięte przez administratora)

lolek

Dlaczego piszesz takie rzeczy? To nie jest prawda a tak w zasadzie z firmą nie chcą niektórzy rozmawiać właśnie z powodu takich opinii!!!! Nie jest to spowodowane tym że firma nie płaci, bo płaci! Nie znasz człowieku realiów w branży budowlanej i zasad np. odbiorów dla dostawców usług i materiałów co wpływa na termin wystawienia faktur i płatności. Tacy ludzie jak Ty nie ułatwiają nam pracy! Na przyszłość zapytaj o szczegóły zanim napiszesz niesprawiedliwą opinię która pójdzie w eter.

maybenew

Jak wygląda praca w logistyce, zakupach?

Zostaw opinię o Stanger - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stanger