CZT Sp. z o.o.

CZT Sp. z o.o.
5 8

Opinie o CZT Sp. z o.o.

Sławomir

Szukam informacji o warunkach zatrudnienia w CTZ. Czy są na forum pracownicy tej firmy i mogliby przybliżyć realia pracy w tego pracodawcy? Czy od ostatnich wpisów coś się w firmie zmieniło? Czy są obecnie poszukiwani pracownicy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Podzielcie się swoim doświadczeniem. Osoby zainteresowane pracą w tej firmie chętnie dowiedzą się czegoś więcej na temat zatrudnienia.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w CZT Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Ten co zawsze
@anonymous 13.06.2018 20:34

I znowu zamiast Ten co zawsze wstawili mi Anonymusa

Sławomir

@Ten co zawsze, Twój komentarz brzmi tak, jakby pracodawca nie wywiązywał się ze swoich zobowiązań. Czy występują w CZT jakieś problemy z płatnościami? Takie szczegóły mogą być bardzo pomocne dla innych.

Ten co zawsze
@Sławomir 11.05.2018 00:40

Dziwne, że zmienia się mojego nicka i kto to robi?. Mój nick to Ten co zawsze a nie Anonymus

Zainteresowany

Czy wie ktoś może kto pracował w tej firmie ile można wyciągnąć jako dyrektor ds. technicznych lub na innych stanowiskach? i ile się ma na umowie a ile w rzeczywistości można wyciągnąć miesięcznie ?

Zainteresowany
@Ten co zawsze 17.04.2018 15:22

A czy np. jest możliwość umówienia się że na umowie mam np. najniższą a w rzeczywistości mam wypłacaną wyższą kwotę a niżeli na umowie ( to tak apropo zajęć komorniczych ) czy można to obejść jakoś?

Sławomir

Jakie są wasze wrażenia dotyczące CZT? Pisaliście o kłopotach z płatnościami, czy ten problem został już wyjaśniony? Dajcie znać, czy firma potrzebuje nowych ludzi i czy podoba wam się atmosfera panująca w tym miejscu pracy.

james bond

proszę o kontakt osoby poszkodowane: fawretto@o2.pl ten co zawsze odezwij się jestem zainteresowany współpracą

anonymous

Zgadza się

Tomek Konieczny

Pracodawca bardzo solidny, wypłaty zawsze na czas - atmosfera bardzo dobra. Pracy jest dużo ale to tylko lepiej bo firma ma stały dopływ gotówki. Dla mnie 4 +

Były pracownik CZT i STANGER
@Tomek Konieczny 01.08.2017 12:19

Chyba Pan firmy pomylił:)

Project Manager

Pracowałem tam i mam dobre wspomnienia co do tego okresu. Dużo się nauczyłem i rozwinąłem swe doświadczenie zawodowe dzięki Panu Dońcowi. Gdyby nie przymus zmiany miejsca zamieszkania pewnie dalej bym tam pracował. A w kwestii wynagrodzenia miały miejsce drobne opóźnienia w wynagrodzeniu lecz były i chwile w których można było liczyć na pomoc finansową w postaci zaliczki. Podwykonawcy którzy terminowo i sumiennie wykonywali pracę byli traktowani priorytetowo. Pzd.

Zostaw opinię o CZT Sp. z o.o. - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CZT Sp. z o.o.