CZT Sp. z o.o.

Będzin

Opinie o CZT Sp. z o.o.

Zainteresowany

Czy wie ktoś może kto pracował w tej firmie ile można wyciągnąć jako dyrektor ds. technicznych lub na innych stanowiskach? i ile się ma na umowie a ile w rzeczywistości można wyciągnąć miesięcznie ?

Zainteresowany
@Ten co zawsze 17.04.2018 15:22

A czy np. jest możliwość umówienia się że na umowie mam np. najniższą a w rzeczywistości mam wypłacaną wyższą kwotę a niżeli na umowie ( to tak apropo zajęć komorniczych ) czy można to obejść jakoś?

Sławomir

Jakie są wasze wrażenia dotyczące CZT? Pisaliście o kłopotach z płatnościami, czy ten problem został już wyjaśniony? Dajcie znać, czy firma potrzebuje nowych ludzi i czy podoba wam się atmosfera panująca w tym miejscu pracy.

Ten co zawsze
@Sławomir 15.04.2018 18:46

Nic się nie zmieniło i nie zmieni dopóki pan D. będzie w tych firmach. Atmosfera taka jak pensje - żadna

james bond

proszę o kontakt osoby poszkodowane: fawretto@o2.pl ten co zawsze odezwij się jestem zainteresowany współpracą

xxx

To to samo co Stanger Polska, Poland w różnych spółkach z o.o. i komandytowych.

anonymous
@xxx 12.06.2015 12:41

Zgadza się

Tomek Konieczny

Pracodawca bardzo solidny, wypłaty zawsze na czas - atmosfera bardzo dobra. Pracy jest dużo ale to tylko lepiej bo firma ma stały dopływ gotówki. Dla mnie 4 +

Były pracownik CZT i STANGER
@Tomek Konieczny 01.08.2017 12:19

Chyba Pan firmy pomylił:)

Pi

Nam tez nie zaplacili ok. 40000zl!

anonymous
@Pi 18.12.2017 21:53

mogę pomóc odzyskać, proszę o kontakt tel.798 117 678

Project Manager

Pracowałem tam i mam dobre wspomnienia co do tego okresu. Dużo się nauczyłem i rozwinąłem swe doświadczenie zawodowe dzięki Panu Dońcowi. Gdyby nie przymus zmiany miejsca zamieszkania pewnie dalej bym tam pracował. A w kwestii wynagrodzenia miały miejsce drobne opóźnienia w wynagrodzeniu lecz były i chwile w których można było liczyć na pomoc finansową w postaci zaliczki. Podwykonawcy którzy terminowo i sumiennie wykonywali pracę byli traktowani priorytetowo. Pzd.

Ddddd

Też jestem poszkodowany przez tą firmę

Zostaw opinię o CZT Sp. z o.o. - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CZT Sp. z o.o.