CZT Sp. z o.o.

Będzin

Opinie o CZT Sp. z o.o.

poszkodowany

Będzie pozew zbiorowy,szukamy wiecej firm poszkodowanych,prosze o podawanie nr tel na adres corby6@o2.pl

Pi

Nam tez nie zaplacili ok. 40000zl!

anonymous
@Pi 18.12.2017 21:53

mogę pomóc odzyskać, proszę o kontakt tel.798 117 678

Tomek Konieczny

Pracodawca bardzo solidny, wypłaty zawsze na czas - atmosfera bardzo dobra. Pracy jest dużo ale to tylko lepiej bo firma ma stały dopływ gotówki. Dla mnie 4 +

Ten co zawsze
@Tomek Konieczny 01.08.2017 12:19

Czyżby pan Doniec chciał się dowartościować? Plusy na temat "firm" pana Dońca pisze wyłącznie pan Doniec. Nikt rozsądny na plus na jego i jego półek temat nic nie napisze. Wzięli się już za poważniejsze od tego ........ spółki (np. zakopiańska) to co raz bliżej do niego. I nic nie pomoże, że wszystko zapisane na teściów,rodziców,żonę , córkę itp. On przecież "nic nie ma" nawet adresu zameldowania. Ale już nie długo :)

Project Manager

Pracowałem tam i mam dobre wspomnienia co do tego okresu. Dużo się nauczyłem i rozwinąłem swe doświadczenie zawodowe dzięki Panu Dońcowi. Gdyby nie przymus zmiany miejsca zamieszkania pewnie dalej bym tam pracował. A w kwestii wynagrodzenia miały miejsce drobne opóźnienia w wynagrodzeniu lecz były i chwile w których można było liczyć na pomoc finansową w postaci zaliczki. Podwykonawcy którzy terminowo i sumiennie wykonywali pracę byli traktowani priorytetowo. Pzd.

Ten co zawsze
@Project Manager 19.12.2017 12:46

Ni rób w konia innych - potencjalnych klientów. Sprawdź dlaczego podwykonawcy CZT koczują przed aktualną siedzibą "firmy" w Inkubatorze Sosnowiec.

Ddddd

Też jestem poszkodowany przez tą firmę

xxx

To to samo co Stanger Polska, Poland w różnych spółkach z o.o. i komandytowych.

Zostaw opinię o CZT Sp. z o.o. - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CZT Sp. z o.o.