CZT Sp. z o.o.

Będzin

CZT Sp. z o.o.

Opinie o CZT Sp. z o.o.

anonymous

Pracowałem w tej firmie 2 miesiące w Warszawie i nawet za hotel nie zwrócili sam musiałem zapłacić żenada!!!!!!!!

Sławomir

@Ten co zawsze, przypomina Ci, że na forum Gowork.pl trzeba przestrzegać regulaminu, a regulamin zabrania podawania danych personalnych innych osób. Inicjały też się do tego zaliczają. Nieprzestrzeganie regulaminu może skutkować usunięciem wpisu. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin.

Łysy
@Sławomir 21.07.2018 15:39

Potwierdzam, że nic się nie zmieniło, dalej szukają pracowników

@Sławomir 21.07.2018 15:39

Człowieku, ty chcesz się dowiedzieć o firmie czy jesteś przydupasem pana M.D. Jeśli próbujesz przekazać jakieś informacje to podawaj aktualne linki. Przypominaj sobie kim jesteś i kim starasz się być. Czyżbyś już dostał "fuchę" w CZT. A propos To też jest skrót (inicjały)

Sławomir

Szukam informacji o warunkach zatrudnienia w CTZ. Czy są na forum pracownicy tej firmy i mogliby przybliżyć realia pracy w tego pracodawcy? Czy od ostatnich wpisów coś się w firmie zmieniło? Czy są obecnie poszukiwani pracownicy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Podzielcie się swoim doświadczeniem. Osoby zainteresowane pracą w tej firmie chętnie dowiedzą się czegoś więcej na temat zatrudnienia.

@Sławomir 14.07.2018 16:02

Nic się nie zmieniło i nie zmieni w firmach którymi zarządza pan MD. A vacaty mają jak zwykle było na stronach Stangera i CZT . Nic się nie zmieniło

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w CZT Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

@Administrator 13.06.2018 09:11

Jest dokładnie tak samo ja w spółkach Stanger ( z jakimi kolwiek dodatkami typu sp. z o.o ,sp kom itp. czyli dokładnie poniżej najbardziej minimalistycznych wymagań. Oficjalnie pan MD nie istnieje w tych spółkach ale nikt nawet się nie podrapie jak się nie zgodzi na to. W tych firmach zmieniają się tylko rozszerzenia firm i ich adresy . Wystarczy popatrzeć na oficjalną stronę firmy . Nie zmieniła się od paru lat.Ego pana MD przerasta jego możliwości. Jedyne co to tylko on ma kasę z robót a wszyscy (jego "prezesi" i kadra decydująca już nie raz mieli problemy i komornika dzięki niemu. Dobra nie chcę sobie psuć więcej humoru. Może następnym razem

@anonymous 13.06.2018 20:34

I znowu zamiast Ten co zawsze wstawili mi Anonymusa

Sławomir

@Ten co zawsze, Twój komentarz brzmi tak, jakby pracodawca nie wywiązywał się ze swoich zobowiązań. Czy występują w CZT jakieś problemy z płatnościami? Takie szczegóły mogą być bardzo pomocne dla innych.

@Sławomir 11.05.2018 00:40

Myślę,że lada moment znowu pan MD zmieni nazwę firmy np. na CZT sp.Komandytowa albo coś podobnego.Płaci komu chce a najczęściej nikomu. Schemat jak w przypadku jego spółek Stanger ale tam już prokurator przekazał do sądu. Szkoda tylko naiwnych "oficjalnych" prezesów jego spółek.

oczywiście

@Sławomir 11.05.2018 00:40

Dziwne, że zmienia się mojego nicka i kto to robi?. Mój nick to Ten co zawsze a nie Anonymus

Zainteresowany

Czy wie ktoś może kto pracował w tej firmie ile można wyciągnąć jako dyrektor ds. technicznych lub na innych stanowiskach? i ile się ma na umowie a ile w rzeczywistości można wyciągnąć miesięcznie ?

@Zainteresowany 17.04.2018 10:20

Tyle co na umowie tyle do ręki pod warunkiem, że będzie na wypłatę

Zainteresowany
@Ten co zawsze 17.04.2018 15:22

A czy np. jest możliwość umówienia się że na umowie mam np. najniższą a w rzeczywistości mam wypłacaną wyższą kwotę a niżeli na umowie ( to tak apropo zajęć komorniczych ) czy można to obejść jakoś?

Sławomir

Jakie są wasze wrażenia dotyczące CZT? Pisaliście o kłopotach z płatnościami, czy ten problem został już wyjaśniony? Dajcie znać, czy firma potrzebuje nowych ludzi i czy podoba wam się atmosfera panująca w tym miejscu pracy.

james bond

proszę o kontakt osoby poszkodowane: fawretto@o2.pl ten co zawsze odezwij się jestem zainteresowany współpracą

Zgadza się

Tomek Konieczny

Pracodawca bardzo solidny, wypłaty zawsze na czas - atmosfera bardzo dobra. Pracy jest dużo ale to tylko lepiej bo firma ma stały dopływ gotówki. Dla mnie 4 +

@Tomek Konieczny 01.08.2017 12:19

Czyżby pan Doniec chciał się dowartościować? Plusy na temat "firm" pana Dońca pisze wyłącznie pan Doniec. Nikt rozsądny na plus na jego i jego półek temat nic nie napisze. Wzięli się już za poważniejsze od tego ........ spółki (np. zakopiańska) to co raz bliżej do niego. I nic nie pomoże, że wszystko zapisane na teściów,rodziców,żonę , córkę itp. On przecież "nic nie ma" nawet adresu zameldowania. Ale już nie długo :)

Były pracownik CZT i STANGER
@Tomek Konieczny 01.08.2017 12:19

Chyba Pan firmy pomylił:)

Project Manager

Pracowałem tam i mam dobre wspomnienia co do tego okresu. Dużo się nauczyłem i rozwinąłem swe doświadczenie zawodowe dzięki Panu Dońcowi. Gdyby nie przymus zmiany miejsca zamieszkania pewnie dalej bym tam pracował. A w kwestii wynagrodzenia miały miejsce drobne opóźnienia w wynagrodzeniu lecz były i chwile w których można było liczyć na pomoc finansową w postaci zaliczki. Podwykonawcy którzy terminowo i sumiennie wykonywali pracę byli traktowani priorytetowo. Pzd.

Zostaw opinię o CZT Sp. z o.o. - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CZT Sp. z o.o.