MAXSTEEL

Katowice

Opinie o MAXSTEEL

Zenek

MAXSTEEL ma dobrą opinię jako pracodawca. Szkoda, że na forum tak mało piszecie swoich opinii. Dla mnie to znaczy dużo, !!

Hanna

@Ania, obłudą? O czym dokładnie mówisz?

franek

Witam, nie wiecie może czy ta firma nie prowadzi rekrutacji i jakie są tam aktualne warunki pracy i wynagrodzenia? czytałem to i owo,ale jestem nieufny z góry dzięki za informacje.

Ania

Dlaczego nie umieszczać nazwisk powinni byc wywieszeni na wejsciu do PUP i na wszystkich ogłoszeniach w związku z pracą, żeby niewinni ludzie nie musieli się prosić o swoje pieniądze za uczciwią i ciężą prace.W życiu się nie spotkałam z taką obludą jak w przypadku Tych państwa.

miro666

Zastanawiające jak człowiek opisuje prawdę o osobach które okłamują wszystkie instytucje oraz ludzi którzy pracowali w tej chorej firmie to się opinia traci po jakimś czasie ze strony maxsteel,będę pisał do skutku niech nikt nie da się zwieść nigdy w życiu tym osobą mówię tu o p.Jacku W. i p.Annie W.ta firma padła już nikt nie pracuje u tych kłamców i oszustów,zalegają z wypłatami za parę dobrych miesięcy oprócz tego na głowie mają samych komorników,PIP,SĄD PRACY i ZUS którego szanowni właściciele też pracownikom nie płacili takie osoby powinny mieć zakaz dożywotnio prowadzenia czegokolwiek a kary finansowe powinny im dać do myślenia że tak robić nie wolno.

Też byłem pracownikiem firma uczciwa, atmosfera w pracy spokojna. Tylko niech kadra kierująca popatrzy czasami w stronę osób które wykonują tam czarną robotę!

jo

też tam pracowałem trzy miesiące i wiem że nie wszystko prawda co tu piszecie. warunki faktycznie nie najlepsze i kasa też ale na pewno jest na czas, tu nie ma co oszukiwać!!

nik

Firma ( nie lubie nadluzywac tego slowa ) niestety- Dziadostwo. Dziadowska hala, dziadowski kierownik, jeszcze bardziej dziadowskie to \"cos\" co nazywa sie w tej firmie maszyny, dziadowski dojazd, zimno, cimno. Desperantom polecam.

endrou

Ja nie wiem skąd Ty wziąłeś takie doświadczenia ale chyba nie mówimy o tej samej firmie.... co prawda firma dopiero się rozwija ale na każdym kroku poszerza swoje możliwości... wypłaty zawsze w terminie umowa o prace czego więcej chcieć. Praca nie jest dla leniów i złodziei to fakt

Firma która oszukuje swoich pracowników . Pracowałem u nich 3 m-ce i do tej pory niedostałem żadnych pieniędzy za przepracowane miesiące. Jednym slowem nieuczciwa Firma. [usunięte przez moderatora] ???????????????????? do potęgi.

Zostaw opinię o MAXSTEEL - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAXSTEEL