Opinie o Stanger w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stanger. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Stanger o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanger w Katowice

Hanna

@Ten co zawsze a od kiedy istnieje strona firmy Stanger? To oznacza, że cały czas jest zapotrzebowanie w firmie na te stanowiska pracy?

@Hanna

Od ładnych kilku lat i stanowiska wiszą tam cały czas. Zmieniają się tylko dodatki do nazwy Stanger i adresy firmy co u nich wpadło już w nawyk. Rzadko kto pracuje u nich dłużej niż kilka miesięcy.(usunięte przez administratora). A Ty piszesz,że nie ma wpływu właściciel firmy na to co jest o nim napisane

Hanna

Pewnie zaglądają tu czasem osoby bezrobotne z Katowic. To mam taką wiadomość, że na stronie firmy Stanger znajdziecie ogłoszenia o pracę na stanowiska: KOORDYNATOR ROBÓT BUDOWLANYCH, TECHNOLOG PRODUKCJI, SPECJALISTA DS ZAOPATRZENIA, CIEŚLA-ZBROJARZ, MALARZ-GIPSIARZ, PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY, KIEROWCA KAT. B http://stanger.net.pl/kariera/

Hanna

@Ten co zawsze no ale nie można wykupić usługi usuwania niewygodnych komentarzy. Kasowane są wpisy naruszające regulamin i jeżeli nie wierzysz to możesz tą kwestię przedyskutować z administratorem forum Gowork.pl (admin@gowork.pl).

Hanna

@Ten co zawsze możecie zajrzeć w zakładkę Dla Pracodawcy na stronie Gowork.pl i tam możecie sobie o warunkach przeczytać. Nikt nic nie ukrywa.

Inżynier Budowy

Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę w tej firmie już parę lat temu, ale chętnie teraz wypowiem się z perspektywy lat (jak emocje już opadły) o swoich wrażeniach z "pobytu" w tej firmie. Był to zapewne pobyt jak wspomniałam, bo ani pracą, ani współpracą tego nazwać nie mogę. Otrzymałam telefon od "dyrektora", który zaprosił mnie na rozmowę. Po przyjeździe na miejsce- po godzinnym poszukiwaniu właściwie, gdzie to "biuro" firmy się znajduje, próbach dodzwonienia się na numer, z którego otrzymałam zaproszenie na rozmowę - wreszcie cudem jakoś dotarłam. Miejsce nieprzyjemne, pośród jakichś starych magazynów, nie wyglądające jak siedziba firmy. Po przyjściu do tegoż biura okazało się, że wspomniany dyrektor zapomniał, że umówił się na rozmowę kwalifikacyjną. No cóż. Po odbyciu rozmowy z sekretarką- czy kim ta Pani tam była- powtórnie musiałam przyjść na rozmowę. Druga rozmowa odbyła się zgodnie z planem. Nieskomplikowana, całkiem przyjemna rozmowa. Po omówieniu wszystkich szczegółów, wszystko pięknie, ładnie. Kolejnego dnia przyszłam w owe miejsce docelowo już "do pracy". Nakazano zapoznać się z dokumentami firmy. Przez kolejne chyba 3 dni nadal nie otrzymałam żadnych dyspozycji, natomiast upominałam się w międzyczasie o umowę i skierowanie na badania. W międzyczasie 'dyrektor' zabrał mnie na jakąś budowę (haha, tak, wielkie słowa..) oczywiście bez badań, ani ŚOI. Po chyba 3 dniach otrzymałam po wielkich prośbach jakiś kwit... który miał być wstępem do umowy (haha). Zawierał jakieś durne zapisy na zasadzie lojalki. Będąc świeżo po studiach, człowiek raczej nie myśli o podpisywaniu umów z jaką firemką, która każde ci na 10 lat się związać z nimi, a jak nie to masz im płacić pół miliona zł kary. Oczywiście zero info o jakimś zadośćuczynieniu z tego tytułu. Koniec końców żadnej umowy nie dostałam. Jak odmówiłam podpisania tego "kwitu" to powiedzieli mi, że się nie nadaje chociaż nawet nie zdążyłam niczym się wykazać (haha). Dyrektor dużo mówił, dużo też rzucał podtekstów seksualnych za co powinien ponieść odpowiedzialność. Pracownicy tej firmy jakby nieco zastraszeni, nie wiem. Wszystko takie trochę creepy. Generalnie odradzam współpracę, bo to jakiś śliski temat. Stracone pare dni z życia.

Czy jesteś gotowy/a do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Hanna

@Ten co zawsze nie ukrywam się pod nickiem. Nie jestem mężczyzną i osobą, o której piszesz. Nie jestem w żadne sposób związana z firmą i wiem jako moderator forum Gowork.pl, że firma nie może usuwać komentarzy, które jej się nie podobają tylko te, które naruszają regulamin. Działa to tak samo jak w przypadku archiwizowania przez admina.

minister

Pracowalem rok czasu u md. prowadziłem dla niego budowy. Z jednej strony to nawet go lubialem z drugiej hmmm.... kompletny brak szacunku dla pracowników wyplata zawsze byla na raty z opoznieniem nawet 2 miesięcy ale musze przyznac ze rozliczyl się ze mna co do grosza. praca czasem po 24 h/dobę. Dziwny czlowiek z jednej strony go lubialem a z drugiej strony za bezczelnosc i arogancje czasem wypadalo by dac w mordę.

Hanna

@czarna przez 3 dni pracy w firmie Stanger byłaś w stanie już ocenić całą kadrę i pracę tam? Nie sądzisz, że to za krótki czas na taką ocenę? @Michael usunął Ci zapewne post administrator, bo musiał łamać regulamin naszego forum. W razie wątpliwości masz tutaj informacje: https://www.gowork.pl/regulamin

@Hanna

W tej firmie wystarczy kilka godzin pracy by zapoznać się ze wszystkimi jej mankamentami

inwestor

Mocno się zastanów zanim zaczniesz współpracę z ta firmą,jedynie co potrafią to ładnie gadac (usunięte przez administratora)

Michael
@inwestor

Moj post usuneli.Ciekawe dlaczego?

Hanna

@Ten co zawsze osoba, o której piszesz nie może być adminem. Admini to niezależne osoby zatrudnione przez serwis. Upominam również Was wszystkich do przestrzegania regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin i nie pisania obraźliwie o innych osobach. @ja według Kodeksu pracy art.943. § 2. "mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie tego doświadczyłeś? Musimy to określić, bo na forum zaglądają osoby zainteresowane pracą i mogą się tylko tutaj znajdować prawdziwe i udowodnione informacje.

Hanna

@rusałek a czemu nie podzielasz? Masz dobrą opinię na temat firmy Stanger? Pracujesz tam? Mógłbyś uzasadnić szerzej swoją wypowiedź? Podałbyś zalety tego pracodawcy? Na jakie warunki można liczyć w pracy? Wszystkie informacje będą pomocne.

rusałek

Nie podzielam tych wszystkich negatywnych opinii.

Hanna

@Inwestor, a Ty dlaczego nie polecasz?

Inwestor

Nie polecam !!!

Stefan

Pracuję w tej firmie ponad 2 lata i jestem oburzony tym co tutaj widzę. Pracownicy nie przychodzą do pracy, mają wszystko w nosie, przychodzą do pracy pod wpływem alkoholu a potem wypisują takie głupoty - że robota jest zła, szef niedobry itp. Jak ktoś chce pracować to polecam. Nie mówię ze jest lekko - wiadomo terminy gonią ale przynajmniej wiem za co pracuję, wyplata zawsze na czas, miła kulturalna obsługa w biurze. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii o tej firmie - pewnie połowa to konkurencja albo te osoby które opisałem wcześniej.

@Stefan

Gdyby tak było jak piszesz to jeszcze w tym samym dniu by wylecieli z pracy. Z tych twoich "opinii" tylko jedna jest prawdziwa- "miła kulturalna obsługa w biurze"

CIEKAWY

WITAM NAWIĄZALIŚMY WSPÓŁPRACE Z FIRMĄ STANGER. Z POCZĄTKU BYŁO CIĘŻKO SIĘ DOTRZEĆ PONIEWAŻ JAK PRZEDMÓWCA STWIERDZIŁ SĄ DUŻE WYMAGANIA. POTWIERDZAM. WAŻNE ŻE JAK SIĘ SPEŁNIA WYMAGANIA JAKOŚCIOWE TO NIEMA PROBLEMU Z WYPŁATĄ ZA ZADANIE

Podwykonawca

Witam - mają mega wymagania jakościowe - jak jakość jest zachowana i termin to i termin płatności jest przez Stanger zachowany co do dnia

BHP

Stanger mocno zmienił się na lepsze - współpracuje z tą firmą od około 7 lat ale zawsze mimo zawirowań z nimi działałem. Teraz musze przyznać że od około roku wszystko w terminie płacone - Polecam współpracę na 100 % Zarząd spółki realny i wypłacalny

nie polecam

Na rynku to oni są od niedawna ,można to sprawdzić w KRS-ie. Chyba że wcześniej te same osoby działały pod inną nazwą, ale jak taka solidność i rzetelność to po co nazwę zmieniać???

kontrachent

Uwaga dla osób prowadzących działalność gospodarczą !!! Nie polecam pod żadnym względem współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Stanger - Katowice

• Jak się pracuje w Stanger?

Zobacz opinie na temat firmy Stanger tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanger?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stanger?

Kandydaci do pracy w Stanger napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stanger
1.5/5 Na podstawie 289 ocen.

Stanger