Opinie o Stanger w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stanger. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Stanger o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanger w Katowice

Kord

Po jakimś czasie Pan MD sie odezwał. Wyjaśniliśmy sobie jak wyglada proces szkoleniowy w firmie i było to rozbieżne z moimi oczekiwaniami i wyobrażeniem. Pieniądze zostały wypłacone. Miła niespodzianka i jestem zmuszony zmienić opinie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

prawdomówny

nie polecam nikomu tej firmy i tyle w temacie! (usunięte przez administratora)

lolek

Dlaczego piszesz takie rzeczy? To nie jest prawda a tak w zasadzie z firmą nie chcą niektórzy rozmawiać właśnie z powodu takich opinii!!!! Nie jest to spowodowane tym że firma nie płaci, bo płaci! Nie znasz człowieku realiów w branży budowlanej i zasad np. odbiorów dla dostawców usług i materiałów co wpływa na termin wystawienia faktur i płatności. Tacy ludzie jak Ty nie ułatwiają nam pracy! Na przyszłość zapytaj o szczegóły zanim napiszesz niesprawiedliwą opinię która pójdzie w eter.

maybenew

Jak wygląda praca w logistyce, zakupach?

Inżynier Budowy

Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę w tej firmie już parę lat temu, ale chętnie teraz wypowiem się z perspektywy lat (jak emocje już opadły) o swoich wrażeniach z "pobytu" w tej firmie. Był to zapewne pobyt jak wspomniałam, bo ani pracą, ani współpracą tego nazwać nie mogę. Otrzymałam telefon od "dyrektora", który zaprosił mnie na rozmowę. Po przyjeździe na miejsce- po godzinnym poszukiwaniu właściwie, gdzie to "biuro" firmy się znajduje, próbach dodzwonienia się na numer, z którego otrzymałam zaproszenie na rozmowę - wreszcie cudem jakoś dotarłam. Miejsce nieprzyjemne, pośród jakichś starych magazynów, nie wyglądające jak siedziba firmy. Po przyjściu do tegoż biura okazało się, że wspomniany dyrektor zapomniał, że umówił się na rozmowę kwalifikacyjną. No cóż. Po odbyciu rozmowy z sekretarką- czy kim ta Pani tam była- powtórnie musiałam przyjść na rozmowę. Druga rozmowa odbyła się zgodnie z planem. Nieskomplikowana, całkiem przyjemna rozmowa. Po omówieniu wszystkich szczegółów, wszystko pięknie, ładnie. Kolejnego dnia przyszłam w owe miejsce docelowo już "do pracy". Nakazano zapoznać się z dokumentami firmy. Przez kolejne chyba 3 dni nadal nie otrzymałam żadnych dyspozycji, natomiast upominałam się w międzyczasie o umowę i skierowanie na badania. W międzyczasie 'dyrektor' zabrał mnie na jakąś budowę (haha, tak, wielkie słowa..) oczywiście bez badań, ani ŚOI. Po chyba 3 dniach otrzymałam po wielkich prośbach jakiś kwit... który miał być wstępem do umowy (haha). Zawierał jakieś durne zapisy na zasadzie lojalki. Będąc świeżo po studiach, człowiek raczej nie myśli o podpisywaniu umów z jaką firemką, która każde ci na 10 lat się związać z nimi, a jak nie to masz im płacić pół miliona zł kary. Oczywiście zero info o jakimś zadośćuczynieniu z tego tytułu. Koniec końców żadnej umowy nie dostałam. Jak odmówiłam podpisania tego "kwitu" to powiedzieli mi, że się nie nadaje chociaż nawet nie zdążyłam niczym się wykazać (haha). Dyrektor dużo mówił, dużo też rzucał podtekstów seksualnych za co powinien ponieść odpowiedzialność. Pracownicy tej firmy jakby nieco zastraszeni, nie wiem. Wszystko takie trochę creepy. Generalnie odradzam współpracę, bo to jakiś śliski temat. Stracone pare dni z życia.

Czy jesteś gotowy/a do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Praca

Jak się można skontaktować w sprawie pracy? Żadne telefony nie działają.

Fan

Jestem wielkim fanem firmy, polecam ją wszystkim i kibicuję. Trzymam kciuki za Wasz rozwój!!!

antek

Wogle zastanawia mnie fakt jakie kompetencje u kandydata są dla nich najważniejsze, jakie są wartości i cele firmy- (jeśli np. celem jest maksymalizacja zysku,to można spodziewać się mocnego nacisku na wyniki. Jeśli celem jest zaś dostarczanie wysokiej jakości usług, to nacisk będzie położony na obsługę klienta i dobrej jakości produkt) – ma to o tyle znaczenie, że określa to, z czego pracownicy są najmocniej rozliczani.

antek

Witam. Ja osobiście jestem zainteresowany pracą w tej firmie i chciałbym zasięgnąć wiecej informacji dotyczących jej działalności i sposobu wynagrodzeń. Ktoś z Was może tam aktualnie pracuje i może podzielić się doświadczeniami? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

Oczywiście jak jesteś w pracy 31 dni w miesiącu i nie popełniłeś żadnego błędu i nie spóźniałeś się i co najważniejsze, jak zostawałeś po godzinach co drugi dzień bo robota musi być zrobiona. To wtedy kasa będzie jak wyżej pisze kolega z lekkim opóźnieniem.

najmniej to 1600 zł netto

donosiciel

sytuacja jak w każdej firmie... Darmozjady się awanturują, bo nie zauważyli, że komuny już nie ma i zasada "czy się stoi czy się leży 5 tysięcy się należy" przeszła już do historii... W Obecnym ustroju pracodawca płaci, pracodawca wymaga... Mam w stangerze kilku kolegów - i nie dramatyzują... Mówią, że są regularne kontrole trzeźwości, że wymaga się od pracowników przestrzegania bhp - czyli normalka dla każdego pracownika, który pracował w dużej firmie. Że szef w porządku, wypłata z opóźnieniami ale jest. naprawdę nie wiem o co się czepiacie. Zawsze znajdzie się jakiaś ofiara losu, która przyjdzie z firmy na kurzej nóżce i ma żal, że ktoś go złapał na tym, że oszukuje pracodawcę... Koleżka jeden z drugim mówili mi - że pracują już długo, nie chleją po hotelach, kaski noszą i mają spokój... więc jak zawsze prawda jest po środku.

spawacz

bez komentarza - albo z - wywalił pół hali - zatrudnił ludzi z prawdziwego zdarzenia - fachowców - spawaczy. Robota bajka.

Musze napisac cos od siebie mysle ze osoby wypisujace wiele opinii na temat firmy Stanger znaja mnie dobrze. Moja domena to dostawy - eks. chce powiedziec ze tak jak wszyscy na poczatku mialem umowe o dzielo - na koniec zostala wypisana i rozliczona jak nalezy. Nigdy nie mialem problemow zwiazanych z odbiorem wynagrodzenia - owszem byly opoznienia. Wiem ze z kasa maja problemy osoby ktore olewaly robote albo ja w nieskonczonosc przedluzaly!!! i w tym wypadku i ja nie mialem na czas. Dzis pracuje jako handlowiec techniczny, i nie urywam ze chce wrocic do Stangera. Opinie i ludzie to sa 2 skrajne swiaty negatywy pisza pseudo pokrzywdzeni, lesery przez ktorych nieraz trzebabylo (usunięte przez administratora) godzinami zeby nadrobic. Odnosnie rekrutacji Wszyscy ale to wszyscy sa sprawdzani na umowie o dzieło przez 7 do 21 dni. Potem umowa o prace. Wg mnie robota byla ok. Licze na to ze znow sie zalapie bo jak to mowia wszedzie dobrze gdzie nas niema.

@pracownik

i ju pracuje :) a inni niech sobie piszą

nie jestem kotem

to może z drukowaniem broszurek poszłoby lepiej niż z konstrukcjami stalowymi... :)

nie pracuje ten co nie chce i tyle. Ja pracuje i mimo ciężkiej pracy jest ok.

gość

jak jest z godzinami pracy , z tego co mi oferowali to jest non sto po (usunięte przez administratora) + soboty, ale nie wiem ile w soboty z góry dziękuję za opd.

ex

Omijać szerokim łukiem, szczególnie jeśli masz pracę, nawet najgorszą, nie zmieniaj jej na to (usunięte przez administratora)

do wszystkich pracowników

Praca bez WAŻNEJ umowy jest karalna. Ukarany może być zarówno pracodawca, jak i rownież PRACOWNIK!

tam nie ma żadnego długoletniego pracownika, nawet "długomiesięcznego"

chudy

te 4500 to za 300 godzin czy brutto , jeszcze ro temu to bylo maks 15 zl na reke

Zostaw merytoryczną opinię o Stanger - Katowice

• Jak się pracuje w Stanger?

Zobacz opinie na temat firmy Stanger tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanger?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stanger?

Kandydaci do pracy w Stanger napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stanger
1.5/5 Na podstawie 289 ocen.

Stanger