Opinie o Time Personale Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Time Personale Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Time Personale Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Time Personale Sp. z o.o. w Gdańsk

kik

firma nie jest tragiczna , napewno lepiej sie wyjdzie na niej niz zamieszkujac samemu w norwegii ,opłacajac mieszkanie , samochód do pracy ,wyzywienie i rachunki z stawki srednio 155na godzinę

pracuje na top side. Moje zdanie jest takie ze jak pracownik pokazuje i daje od siebie wszytsko, aby pokazac na co go stać to pracodawca potrafi wynagrodzic i zauważyc jego dobra, solidną prace. Globus jest wporządku, trzeba pamietać ze zaden pracodawca nie toleruje picia w pracy i przychodzenie w takim stanie do pracy. Jezeli chodzi o wynagrodzenie to w polsce podpisuje sie wstepna umowe i wiecie ile bedziecie mieli więc nie musicie sie na to godzić mozecie pracowąc za "grosze" w polskiej stoczni. Kadra prowadząca jest ok, a cwaniaków jest w kazdej firmie pełno i większośc z nich pisze tu te negatyne opinie, bo zapewne zostali przyłapani na gorącym uczynku ;!!!

lolo

witam dostałem oferte wyjazdu ,ale póżniej się okazało że statki nie doszły i przełożyli wyjazd po nowym roku,czyżby było tak jak piszecie/

ktos

Wyzywienie trzeba miec w Norwegii swoje,czy daja tam jesc?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Time Personale Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Nord

Mam pytanie: Jakie są warunki socjalne na Floro?? Prosze o objektywne opinie

Wolność

Wyjechałem niedawno z Time Personale.Pojechałem do Floro.Jeżeli chodzi o warunki płatności to jadąc tam każdy wie za ile jedzie i nie powinien narzekać.Jeżeli chodzi o moją opinie to nie jest najlepsza ,obiecali mi w biurze w Gdańsku że we Floro otrzymam umowę z norwegiem.Jedna wilka ściem umowa z polakiem brak wypowiedzenia,możesz w każdym momencie pozostać na ulicy bez kasy i domu skazany na powrót własnymi środkami umowa sporządzona w Cyprze żeby kombinować i uciekać od podatków właścicielem jest Polak. Jeżeli chodzi o spanie nie narzekałem na warunki socjalne jedna łazienka było nas 7 osób jeden srocz i jeden prysznic.Instalacja w domku nieprzygotowana do osprzętu(usunięte przez administratora)non stop musieliśmy sobie zmodernizować.Brak pralki dowieźli po 6 dniach i pozostawili bez podłączenia musieliśmy sobie sami radzić.Wielkim minusem dla mnie było chociaż (usunięte przez administratora) nasz kierownik Polak na stoczni mi powiedział że nie mam tego w umowie,był dojazd ponad godzina do miejsca pracy,brak łączno

mefisto-spawacz

Mam ofertę wyjazdu z tej firmy,czy ktoś może mi rozjaśnić temat jak jest-praca,wynagrodzenie,warunki socjalne.Bo jak wiadomo wszystko pięknie wygląda przed podpisaniem umowy.

jakis typek

te opinie to pisza pijaki ktorych firma wyrzuca juz nie pamietacie w jakich warunkach pracowaliscie w stoczniach w polsce nie ktorym wyjazd zycie uratowal wiec o czym wy piszecie miejcie odrobine honoru i idzcie do innej firmy nie powiem ze jest idealnie ale lepiej niz w polskiej firmie jast jest kilka istotnych problemow lecz wszystko jest do przejcia najgorszy jest fakt tego powrotu nikt nic nie mowi a dopiero dwa trzy dni przed wyjazdem dzwonia ze jedziesz. po drugie jak wy sie zachowujecie bedac tam popatrzcie na siebie z boku przy zonie to tacy malutcy jestescie szkoda mowic . JAK DZIECI

spawaczyna

Dużo nie będę sie rozpisywał totalny syf i tragedia nie polecam tej firmy

sprężynka

dziadostwo na całej lini. porażka total. obiecanki cacanki. wrozenie z fusow. kolejna macka rodziny (usunięte przez administratora)

pracownik TP

Ludzie ta firma to jedna wielka farsa!!!!! Parówa w niczym nie pomoze,a najwyzej zaszkodzi. Skandaliczne warunki dojezdzania do pracy(prawie godzina w jedna strone), jak i wynagrodzenie stawiaja ta firme w negatywnym swietle,poza tym smieciowe umowy nadaja sie tylko do toalety do czterech lirer. W najblizszym czasie wróże tej firmie ze odejdzie z niej bardzo duzo ludzi,do Aramexu lub do kazdej innej firmy ktore na dzien dzisiejszy proponuja wiecej.

fan time

Witam Tak zle to chyba nie jest. W marcu ma byc jakis kontrakt dla szlifierzy odlewow na stoczni w Norwegii. Macie jakas wiedze na ten temat Pozdrawiam

jarek

Firma to przekręt za przekrętem. Stawki 100 nok i 80 nok diety. Przeciez to jest niedopuszczalne!!!

byly pracownik tp

Słaba płaca, kombinacje na kazdym kroku, trzeba wszystkiego pilnować, bo przy wyplatach prawie kazdemu cos brakuje. Cięzko cokolwiek w tej firmie załatwić, mało szacunku dla pracownikow. Wozenie autokarami do Norwegii, wielogodzinne czekania na stacja pociagowych, na portach promowych. Ojj duzo tego jest..

mało płacą i mają straszne warunki socjalne w pracy jak i poza nią

time

parówy i tyle

nadzieja

to prawda w firmie zmienilo sie duzo , bardzo duzo , ale na gorsze

CZYTAŁEM WIELE NIEPOCHLEBNYCH OPINII O T.PERSONALE Z PRZED DWÓCH LAT.MAM NADZIEJĘ ŻE ZMIENIŁO SIĘ NA LEPSZE W TEJ FIRMIE..??..??..

MOŻE NIEDŁUGO WYJADĘ Z TIME PERSONALE?WTEDY BĘDĘ MÓGŁ NAPISAĆ JAKĄŚ OPINIĘ........

Zostaw merytoryczną opinię o Time Personale Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Time Personale Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Time Personale Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Time Personale Sp. z o.o.