Maintec Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Maintec Sp. z o.o.

Stolarz

Jeszcze przed świętami się wybieram przez nich do Belgii. Juz dostałem umowy i wszystko gra. Zobaczymy jak na miejscu. Ktos juz jest tam jako stolarz?

Drewniany_Kloc

Hah, marudy, marudy, marudy... Ja wyjechałem prawie rok temu do Belgii. O nic prosić się nie trzba, jest problem, zglaszam i jest załatwione. Widziałem ja juz takich oszukanych... albo nawaleni jak PKS albo do pracy na kawe przychodzili. Czy to aż tak trudne, żeby zrozumieć ze w pracy sie pracuje? Umowa działa w dwie strony. Pozdro dla Oszukanych i niesłusznie zwolnionych. A Maintec w Belgii można polecić smiało!!!!

Agata

@pracowita.marta nie jestem osobą z firmy Maintec Sp. z o.o., więc Ci nie pomogę. Przez stronę internetową firmy spróbuj się skontaktować w swojej sprawie. @Anonim jesteś pewien, że bez powodu było zwolnienie? Może jednak popełniłeś jakiś błąd, za który firma miała prawo Cie zwolnić.

Anonim

Anonim
@Anonim 25.09.2017 18:03
Co sądzicie o agencji pracy w Brnie, ktora zatrudnia w firmie Tyco Electronic w Kurim? Proszę o opinie....

Zwalniają bez powodu. Właśnie szukam pracy

Agata

@Maintec Polska dziękuję za odpowiedź. Kontakt z pracownikiem ceni się w tych czasach. @Ciekawy ostanie wpisy są z sierpnia, więc jako takiego milczenia na forum nie ma, ale w Polsce zwykle tak jest, że jak ktoś jest zadowolony ze swojej pracy to nie chwali się tym nigdzie. Opinie pojawiają się w momencie negatywnych doświadczeń.

pracowita.marta
@Agata 14.09.2017 12:24

Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana pracą w Brnie. Niestety mam złe doświadczenie z agencjami pracy w Czechach. Czy mogłabym otrzymać wzór umowy z Państwem. wstępnie mam podjąć pracę w poniedziałek. Z góry dziękuję za pomoc.

patryk

Witam chciałbym napisać coś o tej firmie są to zwykli oszuści dokładnie 24 o godzinie 4:30 miałem wyjazd do Czech z Opola oczywiście wyjazd był, umowa została podpisana ale kiedy już byłem na miejscu w czechach okazało się wszystko inaczej, umowę podpisałem śmieciową w której były większe zarobki dzwoniąc do tej agencji mówili że dojazd będzie z pod hotelu do pracy jak i również w 2gą stronę okazało się to kłamstwem ponieważ dojazdy były na własną rękę pierw Tramwajem pozniej Autobusem około 11 km warunki w hotelu nie są ciekawe pokoje są brudne i zaniedbane już nie mówię o sprzecie który powinien być do codziennego użytku pralki to na oczy nie widziałem do tego polacy którzy tak pracują to sami alkoholicy i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jednej osobie zginął portfel i telefon każdy każdego oskarża 2 dni męczyłem się z powrotem do polski przez ta firmę po prostu mówiąc nabijają ludzi w butelke pamiętajcie szkoda waszego czasu na tą firmę w polsce lepiej płacą po prostu byłem i widziałem na własne oczy nie polecam i ostrzegam pozdrawiam

pracowita.marta
@patryk 29.09.2016 17:33

zastanawiam się nad pracą... czy mógłbyś pokazać umowę od nich? z góry dziękuję :)

Men

Pracowałem z firmą Maintec w Holandii i byłem bardzo zadowolony z tej współpracy. Nie rozumiem niektórych wypowiedzi i mam wrażenie, że piszą je osoby mające osobista urazę. To bardzo wypacza wizerunek agencji.

Ciekawy

Jaki jest powód takiego milczenia pracowników firmy?

Agata

@Men masz rację, że dobrze świadczy o firmie, która odpowiada swoim pracownikom. Może jednak są na forum jacyś pracownicy Maintec i udzielą rad? Jest wiele stanowisk (https://maintec.net/pl/oferty-pracy/) i każdy chciałby wiedzieć czy warto próbować.

Maintec Polska
@Agata 24.08.2017 14:37

Witam serdecznie Pani Agato, Staramy się być w stałym kontakcie z naszymi pracownikami oraz kandydatami. W razie jakichkolwiek pytań najszybciej można uzyskać informację telefonicznie, lub poprzez kontakt mailowy praca@maintec.net Zachęcamy do kontaktu! Pozdrawiamy, Zespół Maintec Polska

Men

Czy jesteście pewni że nie można powiedzieć cos dobrego o agencji? Widzę jak sa aktywni na forum i wyjaśniają sprawy.

Liwiec

Maintec to fajna agencja, mają dużo ofert pracy i sądzę, że jak ktoś potrzebuje pracy to cos znajdzie.

Iza

Maintec ma dużo różnych prac szkoda tylko , że nie ma nic dla kobiet.

Agata

W ostatnim czasie pojawiło się kilka ofert do pracy w Hasselt. Jak ocenianie prace w tym miejscu?

Murator

Jestem blacharzem i pracuje z nimi już długo. Nigdy nie było żadnych problemów, kasa w terminie, uzgodnione warunki zawsze były spełnione. Tylko pracować z nimi.

Toczek

Do niedawna z nimi współpracowałem, ale w Holandii. Kasa sie zgadzała, godziny były, chwalić ich nie będę, ale z obietnic się wywiązali. Nie jest źle.

Men

Widziałem ofertę pracy dla elektryka praca w Belgii.Czy to jest aktualne? Ile można zarobić ,jakie mieszkania?

nikola

Firma nie poważna, wydzwaniają, piszą maile, oferty wysyłają że praca jest, czeka, tylko się decydować. Potem cisza, nikt nic nie wie, na maile nikt nie odpowiada. Czy ktoś pracę dostał czy nie, zero wyjaśnień.

Janusz W

Jak Pana oszukali? Pracuje też przez tą firmę w Niemczech.(niedawno zacząłem) Czy muszę się obawiać? Pozdrawiam

oszukany pracownik

Nie polecam. Mowia cos innego a rzeczywistosc jest jeszcze inna (gorsza). Maintec Opole to oszusci. W skali od 1 do 10( gdzie 1 oznacza totalne dno) oceniam na 0.

niecierpliwy

Co z ofertą na operatora elektrodrążarki WEDM w Belgi z września? Temat umarł? Brak info ze strony agencji oraz pracodawcy (prawdopodobnie firma Matrijzen Winters)

Anty wazelina .

Podejrzewam że te dobre opinie piszą Panie z Gdańskiego Zieleniaka albo ten Pan tzw.''Łowca Głów'' który każdemu obiecuje Prace. (usunięte przez administratora)

Nie Kaszub.

Ta firma straciła w mojej wiarygodności dużo ,raczej nie będę chciał z nimi wchodzić w żadne układy .Mieli się do mnie odezwać ale się nie odezwali po rozmowach wstępnych . Dziekuje postoje .

Mirek

Witam Ja pracuje w Niemczech przez firmę "Maintec" otrzymuje 2300€ netto jestem bardzo zadowolony z pracy. Próbowałeś kontaktować się z firmą ? Ja kontaktowałem się się wiele razy z koordynatorem na Niemcy. Zawsze mi pomagał jak było coś do załatwienia w Niemczech lub były niejasności. Ja jestem zadowolony z współpracy z firmą. Mogę polecić.

patryk

ja bym się zastanowił z pracą w czechach [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle chodzi mi o Firme maintec a dokładnie w czechach o firme filips

seb

a jak jest w czechach przez maintec ?

ja222

Witam.Dostałem ostatnio propozycję wyjazdu do Belgii na stanowisko cieśla zbrojarz. Czy jest tam może ktoś, i jakie są tam warunki bytowe, i przede wszystkim czy kasa się zgadza? Pracuje się dla MAINTEC-u czy bezpośrednio dla belgijskiego pracodawcy? Z góry dziękuję za jakieś odpowiedzi.

artur
@ja222 06.08.2016 23:58

witam pracuje sie dla belgijskiej firmy impact maintec to jest siostrzana firma impactu pracowalem dla nich i bylem zadowolony rozliczyli sie zemna co do grosza

Jack
@artur 07.08.2016 08:12

Witam mam ofertę do Belgii z tej firmy na operatora kop. niewiem co o tym myśleć po przeczytaniu opini

Gregor

narzekają pijaki i nieroby.

Bystry

To właściwie gdzie Oni maj siedzibę w Opolu czy w Gdańsku ..I patrząc na aktywność biura i szybkie reakcji na negatywy -Czuje ze połowa pozytywów jest pisana również przez biuro .

Maintec

Witam Pana, proszę przesłać CV, czasami krótsze, a bardziej wartościowe doświadczenie jest cenniejsze. Pozdrawiam, Maintec

romano

Witam, pracował ktoś może w Vyskovie (Czechy, 30 km do Brna)jako pracownik produkcji w branży automotive? Szczególnie interesowała by mnie opinia ludzi, którzy pracowali na stanowisku obsługi wtryskarek. Jak warunki mieszkaniowe, jak praca i ogólnie jak wrażenia?

Hosseee

Dla jakiego intrim manitec oni werbuja w Be ??? nie dla job talent ??? (sralent) tak mowia pracowwnicy tego intrimu ...

dawerker1

zapomnij to zlodzieje rowniez w belgii

kevin444

witan pracowalem przez ta firme w czechach w kurim przy kablach do aut i do tej pory nieotrzymalem kasy za grudzien i odradzam wszystkim wyjazd zwlaszcza do fabryki Tyco Electronics a warunki mieszkalne wolaja o pomste gozej niz w barakach

@kevin444 22.01.2016 16:08

Witam Panie Krzysztofie, nie wyjechał Pan przez biuro Maintec z Polski- pisałam już to Panu w mailu. Wyjechał Pan przez nasza konkurencję z Elbląga i to do nich proszę się zwrócić z tym pytaniem. Pomimo, że nazwa firmy jest ta sama to my nie mamy wpływu na to kiedy Państwo dostajecie wypłaty, nie mam nawet jak tego sprawdzić w systemie, ponieważ jest to organizowane w Czechach. Podawałam też Panu kontakt do koordynatorki w Czechach, żeby mógł Pan samodzielnie wyjaśnić tę sprawę. Jeśli to nadal nie skutkuje to proszę skontaktować się z biurem w Elblągu po pomoc. Pozdrawiam, Maintec

HenrykIX
@Maintec 04.02.2016 13:36

stary sposób jak świat. Normalnie, każda firma ma narzędzia do dbania o swoje logo i pilnuje tego. Jesli jest inaczej to po to aby mieć wygodna furtkę dla "korzystniejszych" poczynań. Tu jest najwyraźniej że inna firma o tej samej nazwie to tzw. Układ.

rozczarowany
@zico 03.01.2016 23:15
ja się pytałem czy ktoś pracował przez nich Czechach i może potwierdzić warunki które oferują? krys a pisanie że w ogłosze...

Witam. Ja miałem już podaną datę wyjazdu, wszystko dograne-umowa wstępna podpisana, wszystko pozałatwiane z obecnym pracodawcą.Jednak na 4 dni przed wyjazdem zadzwoniono do mnie,że niestety jest za dużo osób i mój wyjazd zostaje przełożony na następny tydzień. W następnym tygodniu skontaktowałem się z Agencją-a ta odpowiedziała,że nie mają żadnych informacji na temat wyjazdu i nie wiedzą kiedy on nastąpi... Coś tu jest nie w porządku

@rozczarowany 22.01.2016 20:31

Witam Pana, faktycznie na razie wszystkie nowe przyjęcia są wstrzymane (taka jest decyzja firmy), ale tak jak Pana już informowałam jak tylko się to wyjaśni to jest Pan pierwszy w kolejce do wyjazdu. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, będziemy w kontakcie. Pozdrawiam, Maintec

Zico

Czy ktoś może pracował przez tą firmę w Czechach/Zlin na produkcji przy montażu kabli i mógłby się podzielić informacjami jakie warunki płacowe i mieszkaniowe, czy wywiązują się z umowy itd., bardzo proszę ..........

Programista Oblatywacz

Witam pracowałem przez tą firmę. Kasa zawsze wypłacana na czas, zawsze się zgadzała pozytyw pełen. Nawet wypowiedzianą umowę miałem miesiąc przed końcem kontraktu co bardzo rzadko się zdarza. Pozdrawiam. P.S. W Holland poinformowanie pracownika o zwolnieniu w ostatni dzień pracy to zupełnie normalna sprawa każdy pracodawca tak robi ze względu na to że jesteśmy pracownikami tymczasowymi, tylko my Polacy nie jesteśmy w stanie tego pojąć. Proponował bym obejrzeć "Zeitgeist - Spisek rządzi światem" ;) Pozdrawiam.

jaaaa

pracowalem przez Maintec w 2012 roku jako spawacz mag. na stoczni IHC Meerweede. wszystko było OK.mieszkałem 30 km od stoczn, u takiej rodzinki holenderskiej ktora wynajmowała pokoje. pościel zmieniana co tydzień, TV, pełnezaplecze. stawke jaka miałem to 13.50 brutto. wszystko wypłacane na czas, wakacyjene, urlopowe... teraz też się zastanawiam czy do nich nie napisać.

Zainteresowany

Potrzebuje nazwiska bossa Maintec.Zna ktoś?

Daj kontakt.

Daj kontakt.

były pracownik

Jesteśmy w Holandii mordowani.Była firma o tym informowania.Wiesz co to nie pojedyncze przypatki.Wielu nas.

Uwaga!Dobre opinie o firmie piszą nadgorliwi polscy pracownicy.

Oferty Pracy

Brygadzista budowlany (Belgia) Maintec Sp. z o.o. 2015-07-10 Żródło: Gowork.pl Hasselt ( ) Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy, poszukujemy:                                                            Brygadzista (Belgia)     Obowiązki:&

@byly pracownik 10.07.2015 17:25
tak znalazlam prace przez maintec.pracowalam jako spawacz 21 miesiecy.potraktowali mnie jak psa.wypowiedzieli mi prace z godzin...

Proszę Pani, tak jak było już Pani wielokrotnie tłumaczone należne pieniądze otrzyma Pani w ustalonym terminie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, o czym również była już Pani (wielokrotnie) informowana pisemnie i ustnie. Co do rozwiązania umowy, to przyczyny zostały już Pani (również wielokrotnie) przedstawione. Życzymy Pani powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

Pokrzywdzeni
@Maintec 22.07.2015 11:48

Zerwała.Dzisiaj nawet mnie straszył pan....

ciekawy

mam od nich ofertę pracy ktoś coś więcej o tej agencji

mechanik 666

Oszusci i tyle. Pracowalem kiedys przez ta firme. Ta sa oszusci,powiedzieli ze ukradlem im kask na skuter. A w rzeczywistosci mialem swoj i nie zaplacili Mi za dwa tygodnie pracy, jak pojechalem na urlop. Uwazajcie na nich.

zg

A czy znalazł ktoś pracę przez tę firmę ?

Merkus

Przeszedłem przez wszystkie szczeble rekrutacji w tej firmie, znam język, mam doświadczenie na stanowisku, na które aplikowałem, wysłałem im wszystkie dokumenty jakie chcieli, twierdzili, że jestem świetnym kandydatem i nic...nagle przestali się odzywać...niepoważni ludzie

Jamjest

Co myślicie o tej firmie?

seweryn
@Jamjest 06.06.2012 15:25
Co myślicie o tej firmie?

jedyne co moge powiedzieć na temat tej firmy to tylko tyle że są to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nic więcej znam bardzo dużo osób oszukanych przez tą firmę sam do nich należę

@seweryn 12.03.2017 17:36

Witam serdecznie Jestem pewien iż doszło do jakiegoś nieporozumienia. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszą firmą w celu wyjaśnienia tej sytuacji. Zapraszamy do kontaktu Maintec

Zostaw opinię o Maintec Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maintec Sp. z o.o.