Opinie o Patron-Opieka Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Patron-Opieka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Patron-Opieka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patron-Opieka Sp. z o.o. w Gdańsk

Stasiek Nowy wpis

Przeglądałem oferty dla opiekunek osób starszych do Niemiec i chciałbym dopytać czy są też zlecenia dla mężczyzn opiekunów bo większość ogłoszeń jest skierowana do kobiet. Mam doświadczenie jako pielęgniarz i chciałbym spróbować swoich sił na takim wyjeździe. Dodatkowo znam komunikatywnie niemiecki. Czy jak się już trafi odpowiednia oferta to stawki są takie same jak dla kobiet czy są różnice?

Lidia Nowy wpis

Szukając pracy zadzwoniłam do Patron Opieką na numer podany w internecie 734 487 112. Mily pan Radek skierował mnie do pana Wojtka a ten po rozmowie znalazł mi ofertę do pracy na Wielkanoc. Dodatek świąteczny 100 euro i stawka głowy nie urywała. Miałam odpowiedzieć po weekendzie.Tak zrobiłam. Męski głos poinformował mnie że to pomyłka.Nie nazywa się Wojtek ani Radek ani nie ma nic wspólnego z firmą opiekuńczą. Sprawdziłam więc poprawność wybranego numeru w internecie oraz w historii wybieranych w telefonie. Był ten sam. Zadzwoniłam więc z innego telefonu. .Męski głos może Radkka już należał do firmy. Powiedzial że się dowie od pana Wojteka. A potem .......stał się cud. Na poprzedni ttelefon z którego niby źle wybierałam numery zadzwonił do mnie ten sam głos już po konsultacji z głosem Wojtka i powiedział że oferty dla mnie nie ma. Gdy do mnie dzwonił byłam w trakcie czytania opinii o tej firmie w internecie.Nie są dobre. Po przeczytaniu ich na pewno nie skorzystała bym z jej usług nawet gdyby była aktualna. Obsługa tych żartobliwie nazywanych "głosów" była bezczelna. Bez powodu. Słabo znam niemiecki. To może być powód że nie ma oferty dla mnie ale jeśli już ja dają a potem znajdują kogoś z lepszą znajomością języka to z pewnością nie tak należy się zachowywać. Aż strach pomyśleć co może się wydarzyć przy takiej współpracy .Wierzę opiniom że nie odbierają telefonów , kłamią, i lekceważą ludzi.

Jagoda

Firma robi problemy z wypłatą wynagrodzenia zapisanego w umowie. Szefowa arogancka i nie kompetentna. Nie interweniują w przypadku gdy rodzina niemiecka zmusza opiekunki do rozkładania leków. Nie polecam.

Regina Nowy wpis
@Jagoda

Też tak,uważam,pani prezeska ,która w początkowej rozmowie z opiekunką jest miłą:(,po przekazaniu problemów ,które są z rodziną na zleceniu,np.z wyżywieniem,problemy z godzinami (usunięte przez administratora) opiekunki(przeciez nikt 24h godz nie moze być do dyspozycji!),"udaje",ze nie odbiera telefonów przez kilka dni,tzn gra na zwłokę,potem mówi,że :znajdzie"inne zlecenie,potem znów kilka dni nie odbiera telefonu a potem mówi,że zgłosiła pośrednikowi niemieckiemu problemy z wyżywieniem ale już z okropnym traktowaniem opiekunki już nie.Ta firma dba TYLKO o interesy niemieckiego pośrednika i swoje-czytaj:kasa musi się zgadzać:(wszystko kosztem opiekunki.Manipulacje i kłamstwa. Zapisy w umowie nie zgadzały się ze stanem faktycznym!i pani prezeska nic w tym kierunku nie przekazała stronie niemieckiej-pośredniczącej! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! TEJ FIRMY!!!

Jaka umowa obowiązuje w Patron-Opieka Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Patron-Opieka Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta ze znajomością jęz. niemieckiego?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik Instalator AV
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Przedstawiciel handlowo-techniczny
Rzeszów
Clima Gold
kama.olszewska0@wp.pl

Dodam że na tzw . warunkach niemieckich,więc jak ktoś chce odkładać na polską emeryturę to nie ta opcja,a trzeba wiedzieć że wysokość składki nie da w przyszłości pełnej niemieckiej ,tylko dodatek do polskiej.Składka w tej firmie jest jedną z wyższych na rynku wie jak komuś to odpowiada,to warto no i wyjątkiem jest przestrzeganie prawa do pilnowanie przez firmę,prawa do odpoczynku . Mogę polecić tę firmę z czystym sumieniem.

kama.olszewska0@wp.pl

uczciwa,odpowiedzialna firma,składki odprowadzane,transport, przekazanie sztelli,wypłata - wszystko OK, tylko nieco zainteresowanie ,co robi opiekunka nie bardzo,byle rachunek się zgadzał,miałam możliwość wspòłpracować ze stacją Pflege i tam było zainteresowanie i kontrola pracy, jeśli ktoś przywiązuje wagę do tego co pozostawiają zmiennicy i do jakości pielęgnacji,to jest zdany na siebie,ale tak chyba ma większość firm pośredniczących, w każdym razie od strony organizacji i zadbania o opiekunkę - SUPER.

Zostaw merytoryczną opinię o Patron-Opieka Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Patron-Opieka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patron-Opieka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patron-Opieka Sp. z o.o.?

Patron-Opieka Sp. z o.o.
  • Al. Grunwaldzka 56 lok. 202