IMPACT INTERIM NV.BELGIA

Hasselt

IMPACT INTERIM NV.BELGIA

Opinie o IMPACT INTERIM NV.BELGIA

Sylwia

@Piotrek A co mógłbyś powiedzieć na temat ubezpieczenia, które oferuje firma IMPACT INTERIM NV.BELGIA? Przy tego typu pracy, gdzie trzeba pojechać daleko od domu, to ubezpieczenie jest szczególnie ważne. Dlatego chciałabym, abyś napisał o nim kilka słów. Będę wdzięczna. @kad Ogłoszenia firmy można znaleźć tutaj. Brakuje jednak tam języka polskiego. Zostawiam link do anglojęzycznej wersji - https://www.impact.be/en/job

Piotrek

Pracowałem przez wiele agencji pracy, w większości w Holandii i ogólnie polecam. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe, ja miałem normalne mieszkanie z dwoma 1 osobowymi pokojami. Czyli pełna swoboda do kuchni, łazienki, pralki, lodówki itd., i jesteś na pokoju sam. I to za jedyne 65 euro tygodniowo. Pierwszy raz się spotkałem z tak dobrym standardem zakwaterowania oferowanym przez agencję pracy. Zazwyczaj to bywało odwrotnie, czyli napakowane ludzi na domach jak kurczaków na fermie; kolejki do WC, prysznica, kuchni i wszystkiego + koleg(a)(dzy) w pokoju - to była wcześniej norma w innych agencjach - i to za oczywiście większe pieniądze. Praca w porządku, z normalną atmosferą a nie jakiś polski (usunięte przez administratora), z nienormalną atmosferą - co też u konkurencji często się zdarza. Musiałem wracać niestety nagle do kraju z powodu sytuacji osobistej. Szkoda, bo takie rzeczy się szybko nie powtarzają.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się newsów o IMPACT INTERIM NV.BELGIA jako pracodawcy.

kad

nie moge znaleźć ofert pracy z tej agencji pomoże ktoś ?

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Hasselt.

Pacior

Ja od niedawna współpracuje z Impact i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wynagrodzenie na czas, dobre warunki mieszkaniowe i ogólne wywiązywanie się z ustaleń wynikających z umowy. Może w przeszłości w firmie były jakieś problemy ale teraz ja ich nie dostrzegam.

Touax2016

Ludzie nie piszcie bzdor.Nie porozumienia sa wszedzie,ale tak dobrej agencji i z tak dobrymi warunkami mieszaniowymi nie widzialem nigdy.A z agencja jak z agencja trzeba pilnowac swego.Pracoja tam Polskie dziewczyny i sa pomocne.Wytlumacza itp.Po Angielsku tez sie dogadasz.Takze mimo jakichs tam ne porozumien polecam ta Agencje.

IMPACT INTERIM NV.BELGIA ma teraz aktualne oferty pracy w Hasselt. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Cezary

Firma ma opinię dobrego pracodawcy więc może trzeba jeszcze raz poprosić a nie podejrzewać o złą wolę.

Pawellll

Jak dla mnie najlepszy interim jaki spotkałem. Dużo mi pomogli ludzie z Hasselt. Wyplaty OK. Na czas. Mieszkanie dostałem służbowe dla mnie oraz mojej żony. Wielki PLUS Polecam

rozsadny
@Pawellll 26.10.2017 15:11

Ciekawa sprawa jak poprosilem o umowe pracy oraz najmu lokalu nawet nie odpisali a tak bardzo sie starali mnie namowic na wspolprace . Ludzie najpierw umowa pracy i najmu upewnijcie sie ze wszystko jest tak jak powinno poza tym zawsze umowa moze byc dostosowana do pracownika a jak sa sztywni i nie chca z wami negocjowac to niech sami sobie pracuja jak nie beda elastyczni to zamkna interes . Nie dajcie sie oszukiwac zadnej agencji pracy !!!!

.....
@rozsadny 29.11.2017 21:19

co za bzdury, umowa najmu to nie interes pracownikow ktorzy nie sa najemcami, pracownikcy dostaja dokumenty do meldunku i tyle jak w kazdej agencji.

rozczarowany

Moj wyjazd byl dwa razy przekladany, a w koncu anulowany, bo " klient mial jakies opoznienie z materialem". Na szczescie za busa nie placi sie zaliczki

elektryk

Belgia jest do (usunięte przez administratora), nikt ci nie pomoze,w urzedzie nie chca z toba rozmawiac, w pracy nie rozmawiaja po angielsku. przed wyjazdem nikt nie wspomina o podatku a dla bezdzietnego to jest okolo 40%. wypytujcie o wszystko PRZED WYJAZDEM. pozniej jest juz za pozno. Impact ma najlepsze warunki mieszkaniowe, z tego co widzialem, ale na szczescie sa inne krahe gdzie placa duzo lepiej, tutaj przyjezdzal juz tylko w odwiedziny

Impact

Panie Przemyslawie, nigdy nie przeslal nam Pan zestawienia, ktore wyplaty/godziny sie wedlug Pana nie zgadzaja, chociaz kilkakrotnie o to prosilismy. Zwrot kaucji otrzymal Pan przelewem. Nigdy nam sie jeszcze nie zdarzylo, zebysmy musieli skladac reklamacje w naszym banku, ale w obecnej sytuacji niezwlocznie to zrobimy. Prosze jak najszybciej przeslac nam wyciag z konta bankowego potwierdzajacy, ze taka platnosc nie miala miejsca. Z kazdym kolejnym pytaniem prosze kontaktowac sie bezposrednio z nami ( skroci to czas oczekiwania na odpowiedz), z policja lub adwokatem. Prosze nie wypisywac takich rzeczy w internecie, bo ktos moze pomyslec, ze to prawda.

Jacek "Putin"

Witam.pracowałem dla IMPACT INTERIM Hasselt,mieszkałem na dwóch mieszkaniach,mieszkania duże ,pokoje dosyć spore internet dobry,nie przeludnione pokoje,wyposażone a jeśli coś potrzeba to wystarczy zgłosić, do pracy miałem nie daleko dostałem rower, masz dalej dostaniesz skuter,praca dobra jeśli coś potrafisz zawsze nadgodziny,tygodniówka wychodzi około 400 Eur po odliczeniu mieszkania , wiadomo jak to agencja nieraz coś sie nie zgadza w wypłacie jeśli wina leży po stronie agencji zawsze jest wyrównane,ale trzeba swego pilnować,jeśli chodzi o kaucje to ja osobiście nie otrzymałem zwrotu pełnej z powodu jakś potrąceń, mimo to polecam współpracę z w/w agencją....

Mati81

jak dla mnie nic do zarzucenia, to nieprawda ze mieszkania nie sa wyposazone, wszystko bylo jak trzeba, transport tez. o kaucji bylo wiadomo i nie jest to wysoka kwota patrzac na koszty zycia w belgii. moge tylko polecic wspolprace z nimi.

Wojtek

Panie anonimie xyz ktory jak sadze nie sprawdzil sie w pracy a jego zyczeniowe podejscie do rzeczywsitosci zostalo zweryfikowane, wstyd to czytac wynuzenia w stylu: "jezyk ortograficzny" .

xyz

Do Wojtek z dnia 02-03-2017 . Alternatywy proszę szukać dla siebie. Radzę cokolwiek pisać w ręku z językiem ortograficznym. WSTYD - że tacy pracownicy dostają zatrudnienie. Zresztą jacy pracownicy , taka firma IMPACT. Odradzam wszystkim zatrudniania się w tej firmie, a o zamieszkaniu i niektórych koordynatorach można pisać nowelę.

Wojtek

Dla wszystkich zainteresowanych praca, tak pobieramy kaucje w wysokoci 150€ podzielona na 3 raty po 50€. Wszyscy ktorzy planuja wejsc z drzwiami do pokoju musza sie liczyc z jej utrata. Kazdy kto w minimalnym stopniu zapoznal sie z realiami zycia w BL wie ze jest to kwota symboliczna. Tak internet jest limitowany do 100GB - sciaganie filmow ani gier nie wchodzi w gre;) ale nepewno wszelkie komunikatory [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] inne formy stadartowej rozrywki tak. Nie nie mozemy zaoferowac auta na dojazdy wiec czasem szukamy alternatyw. Wyposarzenie mieszkan jest uzupelniane na bierzaco, z niewiadomych przyczyn ginie.

Łuki

Definitywnie odradzam tą firmę, w mieszkaniach nie ma standardowego wyposażenia: czajnik, sztućce, kubki, suszarka, garnki, kosz na śmieci itp, internet jest na limit, który kończy się po tygodniu, obiecują skuter a dostajesz damski rower, każda wypłata jest inna mimo tych samych godzin, zarabia się na prawdę mało...ostatnio wypłata była opóźniona o 4 dni, dostaliśmy ją dopiero po świętach. Agencja jest oparta na dużych kłamstwach. Pobierają dużą kaucję za mieszkanie o czym wcześniej nie było mowy. Jedna wielka porażka!

IMPACT
@Łuki 21.04.2017 18:53

Drogi Panie Luki, Pracuje Pan przez nasza agencje od marca tego roku. Jezeli to, co Pan pisze, byloby prawda (a nie jest), moglby Pan przeciez zmienic prace na inna. Posrednikow pracy w Belgii jest mnostwo, w Holandii jeszcze wiecej, wiec co Pana u nas trzyma? Zapewne regularne wyplaty, co piatek, z wyjatkiem kiedy przed weekendem wypada swieto, wyplata przychodzi w poniedzialek (ile jest takich sytuacji w roku?); zapewne umeblowane i wyposazone mieszkania, z ktorych co jakis czas znikaja czajniki bezprzewodowe, kubki, sztucce, ktore regularnie musimy uzupelniac; zapewne srodek transportu poniewaz Pan wlasnego nie posiada i tak, jest to zwykly rower, tzw. "city bike", nowy, w cenie 150,00 €. Niestety nie posiadamy salonu rowerowego, gdzie mozna sobie wybrac model, kolor i liczbe przerzutek. Zarabie sie tyle, ile jest podane w ofercie, i w zaleznosci od przepracowanych godzin. Pan Luki czesto przychodzi spozniony do pracy (2 godziny po czasie), albo jest jeden dzien "chory", zawsze w poniedzialek. Tak wiec drogi Panie, prosze przestac przekrecac fakty i spojzec lepiej na siebie, jakim jest Pan czlowiekiem. Pozdrawiam

cat

3,5 roku pracowałem dla Impaktu 3 firmy branża mechaniczna i nie dam złego słowa powiedzieć o tej agencji.

Rysiek

"Pracownica" to typowy troll forumowy, widzialem te same opinie skopiowane na profilach innych biur. Nadaje sie do usuniecia przez administratora!

Wojtek

Pracownica: ja jako pracownik impactu twierdze ze to co Pani pisze to brednie wyssane z palca, ja nazywam sie Wojciech Pietrzak a pani jest anonimem, z konkurencji? Jesli ma Pani odrobine odwagi to sie Pani przedstawi i powie kiedy i komu zanizylismy wyplate, na ta chwile zareczam Pani nie ma zadnych spraw sadowych, nie wytoczylismy ich nawet wandalom niszczacym nasze mieszkania.

abc

Przestrzegam wszystkich potencjalnych pracowników zatrudnionych przez Impact o propozycji zamieszkania w Herk-de-Stadt TRAGEDIA. Mieszkania te są pracownicze ???, jednak to fikcja. Mieszkają pracownicy, dojeżdżają żony z Polski (bez zgody współlokatorów )i jest, jak u siebie w domu. Pozostali to intruzi, podporządkowani. Żadnej kontroli mieszkania przez pracodawcę nie ma. Od tygodniowych zjazdów rodzinnych - nie są mieszkania pracownicze !!!!!!

Pracownica

Dodatkowo dodam ze dobre opinie sa dopisywane przez samych pracownikow biur impact. Tez tak mialam robic. W niejednej rozprawie w Sadzie, ktora toczy sie przeciwko impactowi zeznaje i pomoge tym ludziom walczyc z nimi poniewaz nie sa uczciwi i traktuja ludzi bardzo zle.

Hatige
@Pracownica 01.02.2017 16:47

Aż tak to wygląda ? Mojemu mężowi zaoferowali pracę , lecz on miał wypadek w listopadzie i uraz odnowił się właśnie teraz przed tym wyjazdem .Już sobie bilet zarezerwował na niedzielę. To co opisujesz to straszne , ale dobrze że napisałaś jest to przestroga .Fakt są b.mili w rozmowach jak proponują itd . a tu takie buty wychodzą na miejscu ńo nieźle .Współczuję tym ktorzy zostali pokrzywdzeni , a męża nie puszczę.

Pacownica

Firma która na początku zwodzi ludzi do pracy oferuje pomoc we wszytkim niestety potem wykorzystuje, kaucji za mieszkanie nie oddaje oraz ma problemy z wyplatami, sa dawane zduzym opoznieniem i duzo zanizone. Po rezygnacji czyli nie podpisaniu kolejnego kontaktu (co tygodniowego) zaczynaja stwarzac problemy. Niekiety ludzie jadą do pracy na konkretne stanowisko po przyjezdzie okazuje sie ze praca jest w zupelnie w innym charakterze a nieraz i praktykanta lub ucznia. Ludzie rezygnuja z pracy w Polsce bo liczą na zarobienie lepszych pieniedzy niestety nie przez Impact. W ich kierunkiu jest juz kilka wniesionych i w trakcie trwajacych spraw Sądowych. Są oszustami i nie traktuja ludzi uczciwie.Nieraz dopiero po czasie wychodzą ich oszustwa. Nie dajdzie sie. Moj mąż pracowal przez nich w fabryce. Ja w jednym z ich biur i naprawde strasznie mi bylo zal czlowieka ktory dzien przed wigilia przyjechal do biura i powiedzial ze jego wynagrodzenie nie przyszlo a mialobyc wczoraj. Nie mogl jechac do nowonarodzonego syna bo nie wyplacili mu wynagrodzenia. Kiedy powiedzial ze nie podpisuje kolejnego kontraktu firma stwierdzila ze nie nalezy mu sie kacja za mieszkanie oraz zalegla pensja. Pomimo ze kontrakty sa cotygodniowe, sprawa trafila do Sądu. To tylko jeden z przykadow. Kolejne sa takie ze pod nieobecnosc innego zatrudnionego mezczyzny do wynajmowanego pokoju pracownik Impactu przyjezdzal w roznych porach rowniez pod jego nieobecnosc, wchodzil przegladal rzeczy , jednego dnia okazalo sie ze rozrzucil ubrania zniszczyl sciane rysujac ja potem zrobil zdjecia.(wiedzieli ze pracownikowi nie przedluza kontraktu) w ten sposob. pracownikowi nie oddali zaglej pensji i kaucji wyniesli jego rzeczy z domu na klatke schodowa i oznajmili telefonicznie ze musieli go natychmiastowo wydalic z mieszkania a dzisiejszy dzien w pracy byl jego ostatnim. Mezczyzna zostal na lodzie jednego dnia bez pieniedzy pracy dodam ze byla to godzina 22;00 piatek. Nie przyjezdzajcie do pracy przez ta firme. Sa inne ktore sa naprawde uczciwe.

nowy

A może ktoś podpowie dla jakiej firmy Impact szuka elektrodrążaczy? Stawka 14-15€ brutto. Czy oni na prawdę oferują rower i skuter by dojeżdżać do pracy, zimą też? Nie bardzo mam zamiar brać auto z Polski. I jeszcze pytanie jak liczyć netto? Podobno podatek to 31% ale dla osób posiadających rodzinę na utrzymaniu jest o wiele mniejszy, kilkanaście procent?

stary
@nowy 27.09.2016 17:30

Oferta chyba nieaktualna, nikt nic nie wie, cisza.

Griizlymisiek

Sam fakt że pracuję dla tej firmy już osiem lat , świadczy o czymś, a mam już niespełna 62 lata. Dla zainteresowanych mogę podpowiedzieć: lepiej żebyś umiał coś robić, tu potrzeba fachowców a nie panienki do przyuczenia. Wówczas jesteś doceniany i mentalnie i finansowo. Powodzenia! Do odważnych świat należy.

grr

Jest ok, w porownaniu do polski warunkow to niebo a ziema, kasa na czas, mieszkanie - standart podstawowy, czasem 2osobowe pokoje. Najwazniejsze zeby w firmie pokazac sie z dobrej strony przez pierwszych pare tyg, potem to juz leci

Darek

Otrzymałem propozycję pracy od firmie IMPACT Proszę o opinię na tema zakwaterowania,rozliczeń i samego podejścia firmy do pracowników.

ktos

Nie polecam tam jechec belgowie elektrycy nie znaja nazw po angielsku rzeczy elektrycznych wykorzystujaja cie masz byc robotem to nie wina impactu tylko tych nieudacznikow elektrycy bez ang.nie radze nikomu tam jechac totolni idioci szkoda kasy i stresu jaki ci zaoferuja totalna porazka tryb cy

Griizly

Jedziesz do Belgii to nie wymagaj ze wszyscy bieda znać angielski. To tak jak byś przyjechał z Anglii do polski i oburzył byś się, że nie możesz się dogadać i to nie tylko w pracy. Naucz się niderlandzkiego, cwaniaku. Po prostu robić soie nie chciało, nie mówią już o nauce języka.

Griizly
@Griizly 13.07.2015 18:32

W miarę komunikatywny angielski lub niemiecki, a o francuskim już nie wspomnę. Wszystko zależy od regionu. Choć Belgia nie większa od woj śląskiego to na południu mówią po francusku, na północnym zachodzie dogadasz się po angielsku, a na północnym wschodzie po niemiecku. I to cała prawda. Powodzenia

Zostaw opinię o IMPACT INTERIM NV.BELGIA - Hasselt

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMPACT INTERIM NV.BELGIA