counter
1 11 79 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Czy Vent Trade Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Mily

Co z tymi godzinami?

Edyta
@Mily

Szkoda, że akurat ja nie mam pojęcia, o jakie godziny Ci chodzi. Na pewno pracujesz w Vent Trade, a więc wiesz, czy na ten moment potrzebują w firmie nowych pracowników? Szukałam wielokrotnie ich ogłoszeń w sieci, ale nic nie znalazłam i dlatego pytam o to Ciebie.

Xx Nowy wpis
@Mily

Godzin brak

Maciej

Witam mam pytanie ,. Chciałbym pracować jako monter wentylacji niestety płacę 1400zl zusu czy można liczyć na jakieś podwyżki że strony firmy ?? Jak to wygląda ??proszę o odpowiedź

Xx Nowy wpis
@Maciej

Hej , nie ma co się nastawiać na stałą pracę , po to jest działaność g. Jak jest zlecenie pracujesz jak nie ma to niestety siedzisz w domu wiadomo lepiej by było mieć umowę .. w razie choroby pojsc na L4 a w tym wypadku nic ci się nie należy .. a płacić trzeba .... Podwyżki nie dadzą wola wziąć kogoś nowego tutaj ludzi nie szanują. Jesteś tylko dla nich zarobkiem nic pozatym, ale tak to wygląda odradzam

Adam Nowy wpis

@Malme a jakie są dokładnie uprawnienia na zwyżki?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Malme

Witam firma śmieszna zatrudnia ludzi bez uprawnień na zwyżki nadających się tylko do ostrzenia noży.

Tak3Nie
Gorku

Hej, mam propozycję pracy w Szwecji.Czy rzeczywiście jest tak różowo? Tzn dobra kasa? Proszę o szczegółowa i merytoryczna wypowiedź.

Proceder

Ile można DOPISAĆ SOBIE TYCH GODZIN w ciągu dnia?

Ja
@Proceder

Tak z 1h dziennie żeby się nie gapneli

@Proceder

O kurcze my na przykład w ogóle nie przychodzimy do pracy.. I mamy zapłacone raz nie byłem cały miesiąc i mi zapłacili za 250h normalnie rewalecja polecam, nie trzeba nic robić a kasa leci.. (usunięte przez administratora)

Rewelacja
@Pracownik

Rewelacja. Pogratulować.

DOPISYWANIE GODZIN

No i dobrze. Trzeba łoić z kasy, jak jest możliwość. Dopisujcie ile wlezie. Skoro płacą to niech płacą hahaha.

Twardy

I nikt nie ma pretensji o dopisywanie godzin? To ja jestem chętny jak tak. U mnie w Lidzbarku nawet o minutę nie (usunięte przez administratora) się szefostwa.

Ja

Haha widzę że wszyscy w takiej samej sytuacji są obiecanki pewnej Pani. Wolała załatwić pracę jakimś nowym którzy nie mają zielonego pojęcia. A my już tyle z nimi współpracujemy i tak się odwdzieczaja.

Tak2Nie1
Bolo

Polecam bardzo tą firmę można dużo zarobić kasy a podrugie można też dopisywać sobie godziny

Kabaniero
@Bolo

A ile tam płacą? Czy każdy tyle samo sobie dopisuje godzin czy to jest zależne np od stażu pracy?

Niezadowolony pracownik

Współpracuje z tą firmą już jakiś czas umówiłem się z Panią Maja że po nowym roku będzie wyjazd A tu zero odzewu dzwonię co jakiś czas i albo nie odbiera albo czaruje swoimi wywodami. Nie polecam tej firmy !!!

Tak3Nie
Panocek
@Niezadowolony pracownik

Pracuję od roku mniej więcej. Pani Maja obiecywała podwyżkę, że zmienimy stara ruderę na hotel, Obiecanki cacanki. Ciężko się do niej dodzwonić. Ma wyjebke na wszystko.

Myszkin

Łazienka z prawdziwego zdarzenia, urządzona na bogato. Prysznic to prawdziwa frajda. Pokoje to też luxus, fototapety na ścianach. Super.Wszystko ok. Pan Torben dba o nas byśmy mieli jak w swoim domu a nawet lepiej.

TakNie2
Ochikara

Opłacane przeloty, wyżywienie na koszt pracodawcy. Gorąco polecam

TakNie3
Yyy????
@Ochikara

Kolejne kłamstwo się dziwić że ludzi nie ma firma do pracy... Kłamstwo i kłamstwo jakoś na montażu nigdy nikt mi za bilet nie zwrócił i nie dał jedzenia

Tak2Nie1
Mianowicie
Nazwa działu: Produkcja

POLECAM firmę. Praca na produkcji to min 10h dziennie, plus soboty. Stawka 17 euro. Na czysto idzie zarobić 16tysia. Mieszkanie za darmo. Komfortowe warunki.Stabilna praca w uznanej firmie. Możliwość podwyższenia swoich kwalifikacji. Miła atmosfera w pracy. Polska telewizja. Każdy z nas ma swój pokój. O dojazd do pracy się nie martwisz. Koordynator z Polski czuwa by wszystko było ok. Chętnych zapraszam do współpracy. Dzwońcie, ograniczona ilość miejsc.

TakNie4
Monter
@Mianowicie

Nigdy nie jest pewne min. 10h. Są okresy że robi się po 6h i nie w każdą sobotę. Jak przerobisz 270h to może wyjdzie 16tys. Brutto na działalności do tego ZUS, podatek od zagranicznych i polskich faktur.Ale to nie realne. Tv polskie jeśli masz swój dekoder. W pokojach większość po 2 osoby a w niektórych po 3i5 osób. Warunki pozostawiają wiele do życzenia ale wszystko jest w poprzednich komentarzach. Nikt z firmy tu nie był i nie widział tej rudery więc jeśli nie wiedzą niech nie piszą fałszywych komentarzy i nie obiecują ludziom wszelkie wygody:/

Tak3Nie1
Domis we can do it
@Monter

Polecam firme we can do it jak już też możesz pracować w firmie bez dzialanaosci w Szwecji

Chętny

Hej może ktoś dać nr telefonu aby się skontaktować bezpośrednio. Ja i kolega jesteśmy zainteresowani i posiadamy doświadczenie w branży. Umowa o pracę czy dzieło?

Pomocny
@Chętny

Kontakt znajdziesz na necie. A firmę zdecydowanie POLECAM. Kasa zawsze na czas.

Sama prawda !!!
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem dla tej firmy 1,5 roku i gdy się zmieniło na gorsze odszedłem. Po rocznym wyliczeniu wyszło mi na działalności na czysto 7500zł. Szału nie ma. Kontener z łazienką i prysznicami na dworze w przeciągu. Pluskwy w pokojach była dezynfekcja ale nie pomogło, są dalej. Myszy i szczury, kiedyś zabiliśmy dwa w kuchni, biegały po garach. Odchody w szafkach w kuchni. Dom to jakaś stara rudera, warunki fatalne. Za nadgodziny i pracę w nocy nikt nie dopłaca. Praca ciężka kręgosłupy siadają, cały czas na nogach, co chwilę jakieś kontuzje. O podwyżce można zapomnieć. Kierownik nie odbiera , boi się konfrontacji. Bardzo ciężki kontakt z nimi. Organizacja firmy fatalna, brak stałej pracy, zlecenia raz są raz nie.Część z chłopaków pije alkohol do nie przytomności, były bijatyki wyzwiska i szarpaniny, drą się w nocy i balują do 2-3 w nocy. Powiem tak gra nie warta świeczki:/

Hej
@Sama prawda !!!

Ile na godzinę miałeś??

Bgvh
@Hej

29euro mam teraz

Bgvh
@Bgvh

W innej firmie chcesz mogę dać namiary

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 200 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Vent Trade Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Nazwa działu: Handlowy

Mariusz

A kto to? Parę osób odeszło z tej firmy, znaleźli lepsza ofertę, część niewielka pracuje nadal, a tego pana nie znam

Edyta
@Mariusz

@Mariusz Rozumiem, że Ty jednak nadal pracujesz w Vent Trade. Co wpływa na to, że pracownicy odchodzą z tej firmy? Czy są to niskie warunki płacowe? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Anonim
@Edyta

Witam, nie pracuje już dla Państwa, a co wpływa że ludzie rezygnują myśle hmm.. 1.Ze napewno płaca, brak jakiejkolwiek podwyżki, w każdej firmie dostawałem przynajmjej raz na rok podwyżkę u Państwa niestety nie... (jak nie ten to następny takie podejście ma firma.. I uszanowania) 2. Brak stabilności, dużo zamieszania np.. Z organizacją pracy wyjazdów, kwestii dogadania.. I różne rodzaje kłamstwa od strony VT. 3 warunki mieszkaniowe pozostawiają wiele do życzenia.. Pluskwy i szczury, łazienka na dworze.. Dużo pijańatwa ze strony polskiej

Igor

Kiedy pracownik wywiązuje się ze swoich obowiązków to nigdy nie ma pretensji do kierownictwa a firma jest ok więc polecam!

Vent szit
@Igor

Chyba wy ludzi robicie w konia went srent, nawet ludzi normalnych nie potraficie załatwić, organizacja fatalna, zero pomocy ze strony biura, założyć działalność i mieć wszystko w nosie, a pracownik niech se radzi... I na was (usunięte przez administratora) Darmozjady z biura

TakNie
Bylem widziałem co sie dzieje
Nazwa działu: Produkcja

Ludzie w stokcholmie to jedna wielka patola pijaństwo, hamstwo, brudastwo, nie wyszyscy ale większość, zyc sie odechciewa ale co zrobić.. Jaka firma tacy pracownicy pozdr dobrze ze juz tam nie pracuje pozdr ekipe chlorow%

Łukasz B.
Nazwa działu: Produkcja

Pracę w Vent Trade oceniam jak najbardziej pozytywnie wszystko w jak najlepszym porządku. Pani Maja we wszystkim pomaga i załatwia na czas (te nie przychylne opinie na temat Pani Maji piszą osoby które zostały zwolnione przez swoją głupotę).Polecam

Tak3Nie1
Jekson
@Łukasz B.

Co ty pier...? Ja zwolnilem się specjalnie z pracy, miałem miec zagwarantowany wyjazd na 10000% do uk, kazali mi sie zwolnic z roboty.. Po paru dniach otrzymałem telefon od tej siksy, że wyjazd nieaktualny i życzy mi miłego dnia ze śmiechem w słuchawce....

Przyszły pracownik

Firma w ogóle nie jest wiarygodna najpierw Pani Maja każe się zwolnić i przygotować do pracy w ich firmie po czym 2 dni przed wyjazdem do pracy dzwoni i mówi że nie ma pracy.

Maja
@Przyszły pracownik

Oj chłopaki, bo my w firmie mamy niezły ubaw jak robimy ludzi w bambuko. Śmiejemy się tak że tarzamy się po podłodze. Ludzie naiwni z , myślą że załatwimy im robotę. Hahaha

Nie wiem co robić,
@Maja

Dlaczego ta Pani nie odbiera telefonu?? 2 tyg do niej dzwonię co to za firma?? Ma pojęcie o czym kolwiek? Nigdy sie z takim czymś nie spotkałem, czy mam napisane na czole (usunięte przez administratora)?

Angus
Nazwa działu: Handlowy

spółka córka W Gdańsku, masakra. Ludzie zatrudnieni po znajomosci, duza rotacja, slabe warunki. i Pan Artur - wodzirej zespołu

Xxx xxx,
Nazwa działu: Produkcja

Witam, po co firma do mnie wydzwania? Najpierw zwalniacie bo ludzi nabraliście, i że się nie nadawalem niby, czyżby brak chętnych do pracy? Dajcie mi spokój mam inną pracę!

Dzwon Zygmunta
@Xxx xxx,

Ta sama sytuacja, wyrzucacie z hukiem, potem dzwońicie że nie długo robota, gitarę zawracacie, potem ze czekać trzeba. Jeden wielki Czeski film. Szkoda nerwów na tą firmę

Wkurzony

Nie polecam tej firmy. Tu nie możesz być pewny pracy. Nawet jeśli pracujesz tu prawie 2 lata, ciężko harujesz jak wół, przychodzisz do pracy trzeźwy prawie zawsze, to nie możesz być pewny że Cię nie wywala na zbity pysk.

Zadowolony stokholm
@Wkurzony

Hej kolego dlaczego nie przeniosles się do Sztokholmu?? Tu nikt ci nic za picie nie zrobi, chlejesz ile chcesz z chłopakami jest super, rano na kacu nikt z alkomatem nie sprawdza, a wiadomo nic tak nie pomaga na praca jak ciężka praca z %%polecam

Darunio
@Zadowolony stokholm

To może zmience nazwę na DRINK METYL VENT TRADE?

Lolek

Fajna firma, dobrze mi się pracuje i zastanawiam się czy to konkurencja tak inspiruje do pisania?

TakNie2
@Lolek

Gdzie tak dobrze ci się pracuje?? Na montażu?

Marian
@anonim

Tak na montażu ale w innej firmie bez spiny z innymi normalnymi ludźmi a nie brudasami i w kiepskich warunkach

Hugo

Masakra VT spółka córka W Gdańsku, rotacja ogromna, a nowych pracowników nawet nie szkolą, a żądają najlepiej za darmo nowy dostawców !!!. Stanowczo odradzam...

Rafal

Drodzy Państwo z venttrade, jest wiele firm w Niemczech belgi we Francji, które ze godzinę pracy na własnej działalności oferują znacznie więcej niż Panstwa firma ludziom na polskiej działalności, stawki zaczynają się od 20 euro w górę z zakwaterowaniem, jest lżej! Sam pracuje za większe pieniądze i się nie opracuje tak jak w Szwecji.. Dajcie ludziom więcej zarobić a nie dla siebie i nic was nje obchodzi

pluskwa

popros Torbena usunie pluskwe lub ciebie.Ciebie mu.bedzie latwiej

Zostaw opinię o Vent Trade Sp. z o.o. - Koźmin

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Vent Trade Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 30