Vent Trade Sp. z o.o.

Adres: 30, 83-236 Koźmin

NIP: 5922263118 REGON: 360155241 KRS: 0000532087

Vent Trade Sp. z o.o.

Opinie o Vent Trade Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Bida z nędza
 Opinia

Zgadzam się z przedmówcą. Nie tylko ty, wielu ma już dość tyrania w tym Stochholmie ale każdy boi lub wstydzi się powiedzieć pass. Poza tym zakwaterowanie na firmie pozostawia sporo do życzenia.

Stockholm
 Opinia

Witam, pracuje w tej firmie trochę czasu, na dzień dzisiejszy mieszkam i pracuje pod 100km od stokcholmu, praca bardzo ciężka sam myślę od pewnego czasu nad zmianą... Ręce i nogi siadają, jest ciężko.

MASAKRA!!!
 Opinia

Organizacja fatalna. Pracowałem tam 3 miesiące i dałem sobie spokój. Warunki mieszkaniowe TRAGEDIA!!! Dom sprzed wojny. Pająki, szczury, pluskwy wszystkich gryzą, picie alkoholu pomaga zasnąć i na chwile zapomnieć o tym koszmarze. Jedna wielka melina. W tym domu brak łazienki, jest na dworze w przeciągu. W tym domu dzieje się coś dziwnego, ludzi coś budzi koło 3 w nocy, coś biega po schodach, jeden gość uciekł w nocy z krzykiem, szukaliśmy go godzinę, na drugi dzień spakował się i powiedział że do tego domu już nie wróci. Dał se spokój chłopina. najgorsze warunki w jakich mieszkałem za granicą, śmierdzi stęchlizną i meliną MASAKRA!!! Odradzam

Trzeba wiac
 Opinia

Tragedia!!!! Po przyjeździe myślałem że to jakiś żart, że jestem w ukrytej kamerze i zaraz ktoś wyskoczy i powie MAMY CIĘ.! Warunki mieszkaniowe to jedna wielka kpina, zwierzęta w Szwecji w oborze maja lepiej. 4 chłopa na pokój, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Mieszkamy w stodole. Kibel w kontenerze na dworze. W co ja się wpakowalem. Pani co rozmawiała że mną zapewniała mnie ze to hotel 3 gwiazdkowy. Chyba że jak nie naprawia dziurawego dachu to te 3 gwiazdy na niebie zobaczymy.

TakNie1
Sorry
 Opinia

Jak pracowałem dla tej firmy to mieszkaliśmy w starej szopie. Toaleta w kontenerze. Picie alkoholu na porządku dziennym. Jeden co tam pracuje to kabluje non stop. Po pijaku wsadził palce w maszynę i nikt mu za to nic nie zrobił.

kapucyn
 Opinia

brak gwarancji godzin.polaki podlizuzy warunki socjalne slabe dokladnie jak nizej opisane.

Lubelskie
 Opinia

Szczerze odradzam, brak planowania praca na tydzień dwa potem zjazd do domu (szkoda czasu na takie firmy odradzam)

Mmm

Polecam! Firme jestem zadowolony

Bronek
 Opinia

Amatorski sposób prowadzenia rekrutacji . Jedno wielkie zamieszanie; brak jednoznacznych informacji. Szkoda czasu.

Tak10Nie
Br,
@Bronek 30.08.2018 16:05

Szkoda nerwów :(

Tak3Nie
Beata
@Br, 08.09.2018 08:35

Wprawdzie od Twojego wpisu minęło już trochę czasu, to jednak zachęcam Cię do rozwinięcia myśli. Niestety w takiej formie jest ona w żaden sposób nie zrozumiała. Co konkretnego masz na myśli?

Niewierny Tomasz
 Opinia

Nie wiem co wy chcecie od Pani Maji .To osoba kompetentna ,uczciwa ,wiarygodna ,itp.Jeszcze zajrzal by jej pod ogon .Pozdrawiam P.Maje ????????????????????????????????????????????????????????????????

Wkurzony pracownik
 Opinia

Witam niestety, brak konkretów i dużo zamiesznia wszytko na już na ostatnia chwile.. :((( warunki są słabe... Mieszkanie w szczerym polu (Stodoła przerobiona na pokoje.. Brak łazienki WC w środku, żeby się umyć lub załatwić potrzeby fizjologiczne trzeba wyjść na dwór do kontenera ehh :( w zimę to porażka (chyba że ktoś jest morsem). Płacić płacą. Jedyny plus. Dużo Polaków kabluje na siebie na wzajem piszą mejle ehh ogólnie typowa zagranicą i Polak za miedza.. Firma ocenia pracowników np. Po 2dniach oni stwierdzają czy się nadajesz czy nie( śmiech) opinie biorą odpolaczkow.. Uczyć też nie chcą musisz się na siłę dopoytywac Także po paru dniach mzoesz wrócić do domu... Szkoda że takie podejście no nic to by hylo na tyle

Tak2Nie
Fx
 Opinia

Brak kompetencji Pani pracującej w biurze (usunięte przez administratora) jest tak rażący, że proponując umowę na działalności gospodarczej nie jest w stanie powiedzieć czy 17EUR jest stawką z VATem czy bez. Po ułożeniu sobie wszystkich planów pod wyjazd mówią Ci w dzień w którym pytasz się o podpisanie umowy, że niestety nie poszukują teraz pracowników tylko budują sobie bazę pracowników w razie W. Rozmowa z kierownikiem w Szwecji o 9 rano "chłopaki robią po 200h, są dwie zmiany, potrzebuje co najmniej 2 ludzi", 3h później telefon z biura "przykro nam ale nie możemy teraz podpisać umowy, decyzja odgórna". Szkoda czasu i zaangażowania... Całkowity brak profesjonalizmu.

Tak9Nie
POLECAM
 Opinia

Firma jest wporzadku .Stek bzdur az oczy bola typu "nie polecam" .1-pieniądze do dziesiatego sa wyplacane w naleznej kwocie (ani pensa mniej ani więcej ) 2-zakwaterowanie jest ,za które pracownik nie ponosi kosztow 3-dojazd organizowany przez pracodawce (auto zatankowane przez firme) 4-praca jest w wymiarze co najmniej 8h

krus
 Opinia

był tam ktoś z was rozpoczęcie @ chciałbym się skontaktowac.

Opinia

Czy ktoś wyjechał do pracy do Szwecji w tej firmie? jak to wygląda na miejscu? Rzeczywiście nie ma gwarancji godzin? Jak wygląda zakwaterowanie? Proszę o opinie.

Stasiak
 Opinia

Nie polecam!!!! Tej firmy nie potrafią zorganizować wyjazdu!

Tak5Nie
Michał
 Opinia

Ogólnie to nie polecam firmy... Tak jak ktoś napisał wyżej firma bardzo niekonkretna. Nie potrafi zagwarantować pracy... Robią z ludzi idiotow szkoda gadać..

Tak6Nie
Mirek
 Opinia

Czy ktoś cos moze napisac na temat firmy ?

Tak3Nie
Niedoszły pracownik
@Mirek 17.05.2018 12:33

Pani co rekrutuje to skończona id... Zero informacji, nie umie nic zorganizować zero konkretów.. Każe kupować bilet nie mając umowy... A umowa to zlecenie lub dzialanosc.. Zjazdy co miesiąc miesiąc przerwy więc bez rewelacji.. Mówią co innego oczywiście...

Tak7Nie

Zostaw opinię o Vent Trade Sp. z o.o. - Koźmin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vent Trade Sp. z o.o.