Opinie o Chemia Sp z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Chemia Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Chemia Sp z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemia Sp z o.o. w Gdańsk

Dawny pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Justyna R. jeszcze pracuje w Gdańsk Kowale ?

chamia

dramat i toksyczna atmosfera

@chamia

Gra..a wszyscy dobrze wiemy, ze to twoja osoba wprowadzała toksyczna atmosferę na oddziale a dramatem niestety była twoja praca.

Kacper
@pracownik

Pracownik. W Bechcickim robiła to samo, na koniec opisała oddział na goworku w samych najgorszych słowach. A jak czas pokazał dziewczyna ma tylko do zaoferowania przerost formy nad treścią i nic wiecej :)

toksyczny współpracownik
@chamia

"Koleżanko" jest nam bardzo przykro, że wg ciebie twoi byli (na szczęście dla nas) współpracownicy okazali się tak okrutni dla ciebie. Z tego co wiem nie jest to twoja pierwsza przygoda w hurtowni budowlanej i dziwnie się składa, że za każdym razem zostałaś "skrzywdzona". Moim zdaniem masz wielki problem ze sobą i powinnaś się wybrać na terapię, gdzie tematem byłaby "współpraca z innymi" ! Potrafiłaś tylko narzekać i próbowałaś wprowadzać swoje RZĄDY a twoim nadrzędnym celem było tylko regularne jedzenie ! Wyniki twojej pracy były katastrofalne i na pewno nie będziemy płakać za tobą ! Serdecznie (nie)pozdrawiamy

Grażyna były pracownik Bdg
@chamia

do tej pory nie skomentowałam Chemii ale teraz skomentuję. Atmosfera normalna spiny jak zawsze międzyludzkie są ale wszystko w granicach normy. Ale tutaj akurat złego słowa na tą firmę nie powiem. Pozdrawiam Łukaszów dwóch a zwłaszcza tego seksistowskiego "Zawiszanina " i przystojnego Pana Jarosława.

@Grażyna były pracownik Bdg

@Grażyna były pracownik Bdg Super, że zdecydowałaś podzielić się z nami opinią na temat pracy w Chemia Sp z o.o.. Co napiszesz na temat warunków jakie oferuje ten pracodawca? Jak wygląda wynagrodzenie, umowa?

Chamia Nowy wpis
@toksyczny współpracownik

To chyba było do mnie dawno dawno temu . Pisanie komuś że musi się udać na terapię bo jest ciągle zwalniany to (usunięte przez administratora). Nigdy nie byłam zwalniana. Uwaga ta pokazuje że ta firma niszczy ludzi psychicznie co widać po tym wpisie. Jeśli to było do mnie (a nie do innej tak samo traktowanej byłej pracownicy to jestem w szoku że ktoś odpisał o regularnym jedzeniu bo pamiętam że nic nie jadłam tam że stresu za to pamiętam że nie zostałam wdrożona i wymuszano nadgodziny do wieczora z które nie dostawało się wynagrodzenia. Nie było też dostepu do światła dziennego (zasłonięte paletami okno a praca 8-10h przy komputerze bez przerw), po tej pracy znazlam zatrudnienie w dziale IT Bosch warszawa i moja umowa została przedłużona po okresie próbnym byłam straktowana z szacunkiem więc zapewniam że to Pastwa firma ma duży problem, po prostu niski poziom kultury i intelektu

Jhj Nowy wpis
@chamia

Tragiczna atmosfera i poniżanie ludzi, nie wiem jak jest teraz..sugerowanie chorób psychicznych jest kropka nad i tego co tam się dzieje.pewnie są tacy którzy wezmą to do siebie i rzeczywiście się załamia, tylko dlatego że banda cwaniaków nie uzyskuje tyle ile chce z wyzysku nieswiadomych niczego nowych pracowników . dobrze że ktoś mówi nie.pamietam smutny widok dwóch wspopracownic które zastanawiały się o ktorej w nocy wrócą zbiorowym transportem do domu bo jak zwykle czekały ich nadgodziny i nie były to pracownice magazynu a dział logistyki praca przy komputerze. Żal wspominać .

Zuzanna Nowy wpis

Wspominacie o atmosferze w dziale finansowym. A jak wygląda w dziale z przedstawicielami handlowymi? Widziałam aktualne ogłoszenie i zastanawia mnie, jak tam się pracuje? Atmosfera spoko? Przełożeni do dogadania się?

Magda

A czy dział księgowości nie szuka kogoś nowego?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
PF

Jak obecniebprzedstawia się praca w Chemii? Jakie pieniądze, ludzie? Interesuje mnie dział księgowości, administracja dział prawny czy windykacji?

Szymon
@PF

Interesuje Cię zatrudnienie w firmie, ale nie napisałeś na jakim stanowisku. Na stronie http://www.chemiagda.pl/praca.html są aktualne oferty pracy. Pracodawca szuka przedstawiciela handlowego w różnych lokalizacjach, magazyniera i kierownika oddziału. Wysokość pensji zapewne jest ustalana indywidualnie, więc jeśli zdecydujesz się na rozmowę rekrutacyjną dowiesz się jaki warunki pracy proponują.

PF
@Szymon

Napisałem dział finansowy( księgowość lub pokrewne), Jeżeli dalej jest taka toksyczna atmosfera jak pisali poniżej to nie chciałbym tam pracowac.

Zuzanna

Wypadałoby Was poinformować, że Chemia w chwili obecnej przeprowadza procesy rekrutacyjne. Wolne stanowiska, o które możecie się ubiegać to: Kierownik Oddziału, przedstawiciel handlowy Stacjonarny, Przedstawiciel Handlowy, Kierowca - Magazynier i Operator Wózka Widłowego. Szczegółowe informacje dotyczące wymagań, jakie trzeba spełniać na poszczególne stanowisko są tu: http://www.chemiagda.pl/praca.html#content Zachęciłam Was na tyle, że zechcecie spróbować swoich sił w tym przedsiębiorstwie?

Karol

Cieszę się, że pracuję w firmie z tradycjami. Maja swoją pozycję na rynku. Maruderzy zawsze byli i będą!!

Zuzanna

Czy na tak stawiane zarzuty @mirusek możesz podać uzasadnienie i przykłady zachowań, które to poświadczą? Forum to publiczne miejsce, w którym pozostawiane wpisy powinny być rzetelne i posiadać argumentację.

mirusek

pamiętam pracowników z lat 80-90,kadra kierownicza to sami komuniści ,zwalczający w miejscu pracy ludzi Solidarności. Jankowski Sawicki , banda oszustów i typowych hien na pieniądze . Jak najwięcej i jak najszybciej żeby tylko uciec przed prokuratorem. Maja b. dużo na sumieniu. Zycze tym oszustom , jednego źeby odpowiedzieli przed sadami za łamanie regulaminu pracy i za afery finansowe a maja wiele za swoimi czerwonymi pazurami Narka...

Zuzanna

@Igaa czy w firmie zaszły ostatnio jakieś zmiany? Jak obecnie wygląda praca w Chemia? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Mogłabyś też podać informacje o zajmowanym przez Ciebie stanowisku? Zakres obowiązków, czy też dział w którym się pracuje może mieć znaczny wpływ na to jak postrzega się pracę w firmie.

pokos

effend, powiedz mi szczerze czy każdy ma szansę na to aby przejść przez takie szkolenie ? Chciałbym wiedzieć czy u nich można zarobić wystarczająco dużo aby nie musieć o drugim zatrudnieniu ? Dajcie znać

Iga

Fakt wynagrodzenie to najniższa krajowa nie ważne twoje wykształcenie czy doświadczenie. Jestem po skończonej chemii w Gdańsku do tego mam sporo doświadczenia w swoim zawodzie ale moja pensja tragiczna..do tego wymagali odemnie abym prowadziła nauka dla pracowników, którzy nie posiadali zielonego pojęcia co robią :/ http://i.szkola.pl/jak-wybrac-korepetytora-z-chemii-w-gdansku-i-nie-tylko

andrzej

Ta firma to jakis reklikt komuny. czesc pracowników to stare baby, ktore patrza na innych z jakas nienawiscia rodem z prlu, inna czesc to typowe hieny (okolo 70%) pracownikow- w wiekszosci baby ktore po paru dniach pracy niszcza "nowych", na ktorych zrzucane sa obowiazki ponad sily za min,krajowa. Dyrektor p. Bartosz to typowy wyjątkowo zaklamany karierowicz o okropnym charakterku,rzucajacy mięsem na wszystkich bez względu na okoliczności i poniżający w sposób bardzo bolesny i z uśmiechem. prezes mily ale bez wladzy. Ogolnie przeklenstwa, chamstwo, brak normalnych warunkow pracy ( stres, brak przerw, praca ponad norme) . Wywalaja czlowieka chwile po tym jak widza ze nie zostaniesz 3 h po pracy, nie placa za nadgodziny, marze na produktach tragicznie wysokie ( femax, bokaro duzo taniej maja). Atmosfera jest naprawde niskich lotów. Nie polecam normalnym ludziom, ktorzy szanują siebie, swoje nerwy i innych ludzi dookola.Jedyny normalny dział to dział IT i niektore osoby z ksiegowości

ex-pracownik

haha PISZ !!! Skoro to robią tzn. ,że się nie boją !

Damian

Dla zainteresowanych pracą: Przedsiębiorstwo Handlowe „CHEMIA” Sp. z o.o. firma branży budowlanej, działająca na rynku ponad 60 lat poszukuje do centrali w Kowalach k/Gdańska osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego-Inwestycyjnego, gdzie oferują dość przyzwoite warunki pracy. Może ma ktoś dośw. i może napisać jak to wygląda w rzeczywistości?

Miś

nie polecam pracy w hurtowni budowlanej- Chemia Gdańsk oddział Bydgoszcz .Pracowałem jako handlowiec , NIE WARTO !!! p.s.marta i monik 100% racja !!! Ciekawe jak tam oddział w Toruniu sobie radzi ?

Prezes odmawia jakiej kolwiek premi swiatecznej pod pretekstem że nie ma kasy, jeszcze przed koncem roku kupuje za gotówkę Nowego Passata z najbogatszym wyposazeniem + nowe Mondeo dla dyrektora, ale jakiej kolwiek kasy (nawet po 50pln) firma nie ma... Pensje są lepsze w Bacie i Bysewie. Pracownicy działu logistyki próbują odrabiać w jaki kolwiek sposób. Handlowcy mają bardzo małe pole do popisu z racji na ceny i zmniejszajacy sie asortyment. Socjal praktycznie nie istnieje. Wypłaty za nadgodziny obcinane - "bo za dużo"...

marta

Prezes miękki, dyrektor karierowicz, rządzą baby, nikt nic nie wie, pensje żenujące, co miesiąc złe wyniki a obarczani są losowo różni ludzie

Gall Anonim

Raczej nie polecam, chyba że ktoś ma zapędy maso. Nie szanują pracowników. Płacą marne grosze i co chwila wymyślają dodatkowe obowiązki. W biurze panowała niemiła atmosfera. Popierano donosicieli. W magazynach szeregowi pracownicy próbowali "dorobić" do pensji. Jedyny plus- to kiczowata pensja wypłacana na czas :) Cieszę się, że już nie muszę tam pracować.

budowlaniec

na pewno mówi o Bydgoszczy , kierownik tego składu niedawno znowu wymienił ph

haha
@budowlaniec

chemia Bydgoszcz, brak slow. gapa i karakan z gda są gorszy niż kobitki z S10. i żebym tutaj nie pisał o ich wałach! a świat się kołem toczy koledzy.

ania
@haha

no jakbym czytala moje myśli . Dyrektor karakan to powinien mieć sprawe za mobbing przeklenstwa i nieprzestrzeganie praw praconików i bhp pracy mimo że klamie w żywe oczy że pomoże po czym zwalnia. Gapa to chyba ta ruda z handlu w gdansku- ta osoba to jest wąż- niszczy dla przyjemności i patrzy jak twoja kariera w gruzal lezy. To sa zli ludzie. Juz niewazne czy jestes dobry w pracy czy nie oni poprosu lubia szkodzic innym .Laski (ktorych jest ok 90%) ogolnie co 5 minut na peta chodza i tam takie obrabianie (usunięte przez administratora) odchodzi i takie podkopywanie że ręce opadają. PRacowalam w kilku firmach ale tam jest dno.Specyficzne srodowisko pasujące do otoczenia szadółek smierdzi z dworu śmierdzi i od atmosfery.

Miś
@ania

to już wiem od kogo kierownik z Bydgoszczy się uczy ...

Zostaw merytoryczną opinię o Chemia Sp z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Chemia Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chemia Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chemia Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Chemia Sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chemia Sp z o.o.