Chemia Sp z o.o.

Gdańsk

Opinie o Chemia Sp z o.o.

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

Czy na tak stawiane zarzuty @mirusek możesz podać uzasadnienie i przykłady zachowań, które to poświadczą? Forum to publiczne miejsce, w którym pozostawiane wpisy powinny być rzetelne i posiadać argumentację.

mirusek

pamiętam pracowników z lat 80-90,kadra kierownicza to sami komuniści ,zwalczający w miejscu pracy ludzi Solidarności. Jankowski Sawicki , banda oszustów i typowych hien na pieniądze . Jak najwięcej i jak najszybciej żeby tylko uciec przed prokuratorem. Maja b. dużo na sumieniu. Zycze tym oszustom , jednego źeby odpowiedzieli przed sadami za łamanie regulaminu pracy i za afery finansowe a maja wiele za swoimi czerwonymi pazurami Narka...

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@Igaa czy w firmie zaszły ostatnio jakieś zmiany? Jak obecnie wygląda praca w Chemia? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Mogłabyś też podać informacje o zajmowanym przez Ciebie stanowisku? Zakres obowiązków, czy też dział w którym się pracuje może mieć znaczny wpływ na to jak postrzega się pracę w firmie.

pokos
użytkownik zarejestrowany

effend, powiedz mi szczerze czy każdy ma szansę na to aby przejść przez takie szkolenie ? Chciałbym wiedzieć czy u nich można zarobić wystarczająco dużo aby nie musieć o drugim zatrudnieniu ? Dajcie znać

Iga

Fakt wynagrodzenie to najniższa krajowa nie ważne twoje wykształcenie czy doświadczenie. Jestem po skończonej chemii w Gdańsku do tego mam sporo doświadczenia w swoim zawodzie ale moja pensja tragiczna..do tego wymagali odemnie abym prowadziła nauka dla pracowników, którzy nie posiadali zielonego pojęcia co robią :/ http://i.szkola.pl/jak-wybrac-korepetytora-z-chemii-w-gdansku-i-nie-tylko

andrzej

Ta firma to jakis reklikt komuny. czesc pracowników to stare baby, ktore patrza na innych z jakas nienawiscia rodem z prlu, inna czesc to typowe hieny (okolo 70%) pracownikow- w wiekszosci baby ktore po paru dniach pracy niszcza "nowych", na ktorych zrzucane sa obowiazki ponad sily za min,krajowa. Dyrektor p. Bartosz to typowy wyjątkowo zaklamany karierowicz o okropnym charakterku,rzucajacy mięsem na wszystkich bez względu na okoliczności i poniżający w sposób bardzo bolesny i z uśmiechem. prezes mily ale bez wladzy. Ogolnie przeklenstwa, chamstwo, brak normalnych warunkow pracy ( stres, brak przerw, praca ponad norme) . Wywalaja czlowieka chwile po tym jak widza ze nie zostaniesz 3 h po pracy, nie placa za nadgodziny, marze na produktach tragicznie wysokie ( femax, bokaro duzo taniej maja). Atmosfera jest naprawde niskich lotów. Nie polecam normalnym ludziom, ktorzy szanują siebie, swoje nerwy i innych ludzi dookola.Jedyny normalny dział to dział IT i niektore osoby z ksiegowości

ex-pracownik

haha PISZ !!! Skoro to robią tzn. ,że się nie boją !

Damian
użytkownik zarejestrowany

Dla zainteresowanych pracą: Przedsiębiorstwo Handlowe „CHEMIA” Sp. z o.o. firma branży budowlanej, działająca na rynku ponad 60 lat poszukuje do centrali w Kowalach k/Gdańska osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego-Inwestycyjnego, gdzie oferują dość przyzwoite warunki pracy. Może ma ktoś dośw. i może napisać jak to wygląda w rzeczywistości?

Miś

nie polecam pracy w hurtowni budowlanej- Chemia Gdańsk oddział Bydgoszcz .Pracowałem jako handlowiec , NIE WARTO !!! p.s.marta i monik 100% racja !!! Ciekawe jak tam oddział w Toruniu sobie radzi ?

Prezes odmawia jakiej kolwiek premi swiatecznej pod pretekstem że nie ma kasy, jeszcze przed koncem roku kupuje za gotówkę Nowego Passata z najbogatszym wyposazeniem + nowe Mondeo dla dyrektora, ale jakiej kolwiek kasy (nawet po 50pln) firma nie ma... Pensje są lepsze w Bacie i Bysewie. Pracownicy działu logistyki próbują odrabiać w jaki kolwiek sposób. Handlowcy mają bardzo małe pole do popisu z racji na ceny i zmniejszajacy sie asortyment. Socjal praktycznie nie istnieje. Wypłaty za nadgodziny obcinane - "bo za dużo"...

marta

Prezes miękki, dyrektor karierowicz, rządzą baby, nikt nic nie wie, pensje żenujące, co miesiąc złe wyniki a obarczani są losowo różni ludzie

Gall Anonim

Raczej nie polecam, chyba że ktoś ma zapędy maso. Nie szanują pracowników. Płacą marne grosze i co chwila wymyślają dodatkowe obowiązki. W biurze panowała niemiła atmosfera. Popierano donosicieli. W magazynach szeregowi pracownicy próbowali "dorobić" do pensji. Jedyny plus- to kiczowata pensja wypłacana na czas :) Cieszę się, że już nie muszę tam pracować.

budowlaniec

na pewno mówi o Bydgoszczy , kierownik tego składu niedawno znowu wymienił ph

ania
@haha 16.03.2015, 10:17
chemia Bydgoszcz, brak slow. gapa i karakan z gda są gorszy niż kobitki z S10. i żebym tutaj nie pisał o ich wałach! a świat si...

no jakbym czytala moje myśli . Dyrektor karakan to powinien mieć sprawe za mobbing przeklenstwa i nieprzestrzeganie praw praconików i bhp pracy mimo że klamie w żywe oczy że pomoże po czym zwalnia. Gapa to chyba ta ruda z handlu w gdansku- ta osoba to jest wąż- niszczy dla przyjemności i patrzy jak twoja kariera w gruzal lezy. To sa zli ludzie. Juz niewazne czy jestes dobry w pracy czy nie oni poprosu lubia szkodzic innym .Laski (ktorych jest ok 90%) ogolnie co 5 minut na peta chodza i tam takie obrabianie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] odchodzi i takie podkopywanie że ręce opadają. PRacowalam w kilku firmach ale tam jest dno.Specyficzne srodowisko pasujące do otoczenia szadółek smierdzi z dworu śmierdzi i od atmosfery.

Miś
@ania 13.07.2015, 00:36

to już wiem od kogo kierownik z Bydgoszczy się uczy ...

ja

kolego mowisz o bydgoszczy??

ex-pracownik

zgadzam się ,pensja lipa, handlowcy mają mobbing w jednym z oddziałów , kierownik zmienia przedstawicieli co 3 miesiące , jedni na drugich kablują i patrzą tylko na swoje tyłki .Firma jest ogólnie słaba finansowo daje niskie limity klientom (konkurencja potrafi dać 4 x większy limit kredytowy ) , mają słabe ceny ,towar ten sam co wszędzie , nie ma czym walczyć ! Strata czasu .

lipa pracowalem jako kierowca to 1400 na reke, atmosfera nie mila. nie polecam!!!(usunięte przez administratora)

Słowa kojarzące się z Chemia Sp z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Chemia Sp z o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w Chemia Sp z o.o.:

Zostaw opinię o Chemia Sp z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemia Sp z o.o.