Opinie o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Perfect Match Detachering BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Perfect Match Detachering BV o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

fly19

Książe na włościach osłabiłeś mnie swoją opinią. Skoro pracujesz w The Perfect Match rok to siłą rzeczy nie może być źle. Gdyby tak było to już dawno znalazłbyś nową pracę. Najbardziej niewdzięczni są tacy pracownicy co to pracują masę czasu a za plecami wbijają nóż w plecy pracodawcy, żenujące. Albo się komuś podoba i pracuje, albo szuka nowej pracy. Ludzie pomyślcie zanim coś powiecie, napiszecie...

książę na włościach

powiem tak ; pracuje w PM około roku; firma jak firma chcesz pracować to pracujesz nie chcesz to spadasz ; problrmem w PM jest usankcjonowana[usunięte przez moderatora] i[usunięte przez moderatora]a holenderskiego; firma po prostu[usunięte przez moderatora] dramat polega na tym że: - nie płacą pieniędzy wakacyjnych - nie płacą nadgodzin ( stawki 125% ,150%.200% zgodnie z prawem) W Perfect Match po prostu masz mieć 5,25 i tyle : przepracowałeś powiedzmy 45 godzin to dostaniesz 45x5,25 czyli 236 Euro a powinieneś dostać dużo więcej bo 8% wakacyjnego zwykle około 35 Euro brutto tygodniowo + jakieś 50-70 Euro za nadgodziny ; w Perfect Match wszystko gra; niby nie płacisz za mieszkanie ( ja pracując w innej agencji płacąc 70 E za mieszkanie na tydzień miałem dokładnie taką samą stawkę czyli 8,39 br/h zarabiałem o 65 Euro więcej niż w Mat (usunięte przez administratora) gdzie za mieszkanie nie płacę ;i jak podkreślam była to stawka minimalna która niższa być nie może bo prawo nie pozwala na to Co do mieszkań bywa różnie co do prac też z reguły jak nie masz stałej roboty to faktycznie kiszka siedzisz w domu i nic nie zarobisz szkoda czasu ; ja na szczęście mam stałą pracę i finansowo nie narzekam co nie zmienia faktu że tydzień w tydzień firma pompuje mnie na jakieś 100 Euro ;zarabiam ok 350 bo są nadgodziny a powinienem 450 albo więcej podejrzewam że PM w końcu dosięgnie sprawiedliwość i będą musieli oddać wszystko co [usunięte przez moderatora] ;podobno aktualnie jest pozew zbiorowy przeciwko firmie; zyczę chłopakom powodzenia w walce o swoje

xxxxxx

[usunięte przez moderatora]prawda firma wcale nie jest taka zła!najlepsza też nie ale jest ok. Śmieszne są wypowiedzi ludzi ktorzy mowia o tej firmie ze zla itp juz nie bede cytowac a siedza w firmie rok lub wiecej hahaha sami pojedzcie i sprawdzcie ale nie jest tak jak tu pisza:)

Hans

Co mogę opowiedzieć jako były pracownik tej firmy o The Perfect Match Detachering BV. Na początek Poznań. To że Poznań Cie rekrutuje na jakieś konkretne stanowisko, to nie znaczy że na miejscu biuro będzie tego samego zdania. O ile nie zatrudniasz się tam jako rzeźnik to możesz trafić wszędzie. Nie ważne co ci obiecuje Poznań. Stawki. Stawką podstawową jest 5,25 euro (pięć dwadzieścia pięć) jeżeli ukończyłeś 23 lata (czyli najwyższa stawka), przy trzeciej umowie (umowy co 3 mce) masz szanse na nieco więcej. Stawka bierze się stąd że odciągają ci za mieszkanie i za wiele innych tajemniczych rzeczy. Ciekawostką jest to że gdybyś nie mieszkał w firmowej kwaterze, także ci będą odciągać. Nie dostaniesz wakacyjnego. Nie to że ci je zabiorą, po prostu przy podpisywaniu umowy podpisujesz plik różnych dokumentów w których pewnie jest twoje oświadczenie że nie chcesz. Co do dokumentów to część jest po Holendersku i nie licz że ktoś ci wyjaśni co podpisujesz. Zakwaterowanie. Możesz trafić albo "na domek" które z reguły są całkiem cywilizowane chyba że trafisz do pięknego domku z wielkim stylowym salonem, tylko że ten domek będzie stał 10m od obory ze świniami (obory holenderskiej czyli wielkości hangaru samolotowego). Albo trafisz na kemping do domku z płyty wiórowej. Kempingi mają to do siebie że kwitnie tam życie towarzyskie - picie, ćpanie i zabawa. W związku z tym rotacja ludzi jest tam spora. Idziesz do pracy. Do pracy dostaniesz się na trzy sposoby: - Albo zawiezie cie tam ktoś kto dostał firmowe auto i już tam pracuje, lub zwyczajnie ma po drodze. - Albo dostaniesz rower. Rower dostajesz wtedy gdy masz prace w odległości mniejszej niż 7 czy 10 km. - Albo zawiezie cie tam kierowca. O ile trafisz na kierowce koordynatora to spoko. Jeżeli zaś trafisz na kierowce kierowce to możesz mieć problem. Mianowicie osoby wykonującą prace kierowcy w firmie PerfectMatch nie na widzą swojej pracy. Z tej ich frustracji wynika to że często wożą ludzi naćpani. Oraz to że będą Ci stale dawać do zrozumienia że tak w ogóle to kierowca właściwie to ci robi łaske że cie wiezie. Wkupić się w ich łaski możesz tym że albo poczęstujesz ich ćpaniem, albo poprosisz o to żeby ci to ćpanie kupili. Idziesz do pracy. Jak wyżej wspomniałem. Trafić możesz wszędzie. Jeżeli jesteś kobietą to pewnie to będzie taśma. Jeżeli facetem, to dokładnie wszystko, przerzucanie flaków, przerzucanie półtusz (tu się przyda doświadczenie w treningu strongmenów), budowa, rozładunek, cokolwiek. Wypłata. Jeżeli się zdarzy, że się doliczysz tego że brakuje ci kilku euro na przelewie i pójdziesz zapytać się o to do biura to usłyszysz że to błąd systemu. Ciekawostką jest fakt, że system jeszcze nigdy się nie pomylił na niekorzyść firmy. Jeżeli będziesz uporczywie dochodził swoich pieniędzy w biurze, możesz być pewny że niebawem spędzisz długie dni bez pracy. To z grubsza tyle pozdrawiam.

Pracownik Produkcji

Rozmowa szybka i na temat panie w biurze miłe pytań nie było zamiast tego wypełniłam test czy sie nadaje do zakładu :)

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
sandra

cyganskie [usunięte przez moderatora]ak z daleka od nich

Kali

Witam,jesli ktos ma pytrania odnosnie firmy,prosze pisac ,siedze w tym głęboko

Aga

LUDZIE TA FIRMA TO BANDA[usunięte przez moderatora] JA POJECHAŁAM W NIEDZIELE A W PONIEDZIAŁEK JUŻ WRACAŁAM OKAZAŁO SIĘ ZE PRACY NIE MA KAUCJĘ PŁACI ZA WSZYSTKO BUTY POŚCIEL ROWER I MIESZKANIE POTEM DADZĄ CI PRACĘ ABY ODROBIĆ NA KAUCJĘ I POTEM SIEDZISZ I CZEKASZ NAWET 2LUB 3 TYGODNIE JAK WEZMĄ CIEBIE NA 2LUB3 DNI DO PRACY DOBRZE ŻE MIAŁAM NA PODRÓŻ DO DOMU I WRÓCIŁAM ODRADZAM WSZYSTKICH FIRMA PRZEZ TELEFON OBIECUJĘ ZE PRACA JEST NIE PRAWDA NIE SŁUCHAJCIE ICH ZWABIAJĄ LUDZI A TAM SAMA PATOLOGIA OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMĄ.

damian

jahooo - 2012-05-17 19:19:35 Witam Dostałem wlaśnie propozycje wyjazdu jako lakiernik czy ktos moze doradzic jak jest?? pilne. dziekiJA TEZ DOSTAŁEM WŁAŚNIE PRACE W TEJ FIRMIE,MAM PRACOWAĆ PRZY SAMOLOTACH,GŁOWNIE PRZYGOTOWYWAĆ JE DO MALOWANIA,JEŚLI PAN CHCE MOŻEMY SIE SKONTAKTOWAĆ I RAZEM WYJECHAĆ DO TEJ FIRMY,MYŚLĘ ZE ZE DWÓJKĘ ZAWSZE RAŹNIEJ.PODAJE PANU MÓJ MAIL damian.damian561@wp.pl lub pod nr.tel.883 076 028

WITAM

JA TEZ DOSTAŁEM WŁAŚNIE PRACE W TEJ FIRMIE,MAM PRACOWAĆ PRZY SAMOLOTACH,GŁOWNIE PRZYGOTOWYWAĆ JE DO MALOWANIA,JEŚLI PAN CHCE MOŻEMY SIE SKONTAKTOWAĆ I RAZEM WYJECHAĆ DO TEJ FIRMY,MYŚLĘ ZE ZE DWÓJKĘ ZAWSZE RAŹNIEJ.PODAJE PANU MÓJ MAIL damian.damian561@wp.pl lub nr.tel. 883 076 028

jahooo

majstenka75

Potwierdzam jedną z powyższych wypowiedzi, że zawsze wypłacane jest za 42 godziny, bo takie jest prawo!!! Jeśli pracujecie więcej to dostaniecie tą kasę albo jak będzie przestój w pracy albo jak pojedziecie sobie na urlopik. Poczytałam trochę o domach - prawda jest taka, że to ludzie odpowiadają za domy i relacje między nimi - a nie firma - firma nie będzie sprzątać każdemu itp. Na każdą agencję pracy znajdą się dobre i złe opinie. Jak widzę, że ktoś pracował rok lub nawet dłużej i później piszę, że to [usunięte przez moderatora] to mnie krew zalewa - to nie jest [usunięte przez moderatora], którego nie można opuścić - W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ ODEJŚĆ Z PERFECT MATCHA i znaleźć inną pracę. Tyle na ten temat!

elo

[usunięte przez moderatora]SMIECIE I [usunięte przez moderatora] NIE PRACUJCIE TAM!

anty polak

ogarnijcie sie polaki pleeeeeeee

wyplacaja aksymalnie do 42 godzin reszta w rezerwe,czytajcie salarisy ciemniaki

aaa

no wlasnie masz zamiar...gadanie nic wiecej.Powinienes dawno ich zglosic a nie krzyczec ze to zrobisz...frajerstwo totalne...o tym mowilam potraficie tylko gadac i sie zalic ale zrobic cos ku lepszemu to juz za ciezko.Lepiej sobie popisac na forum jak to duzo sie wie i jak malo z ta wiedza robi.

aaa

no wlasnie masz zamiar.czemu jeszcze tego nie zrobiles?.Zwykle ci co duzo gadaja malo robiajak powyzej zreszta

aaa

To ty napisalas ze jak sie pracowalo w McDonaldzie to podlegalo sie bezposrednio pod zaklad.Zwrocilam Ci uwage ze zawsze sie podlega pod biuro.Naucz sie czytac ze zrozumieniem i pocwicz pamiec bo widze nawet nie pamietasz co pisalal.A i jeszcze jedno,skoro wiedzialas ze McDonald byl najlepsza opcja to czemu nie poszlas tam do pracy ,co czekalas az ci zaoferuja cos gorszego?Pewnie oni cie tam nie chcieli a teraz sie zalisz,biedulenko.Smieszna jestes ze brak slow.

aaa

Napisalam wyraznie ze jesli ktos chce wyjechac na dluzszy czas do Holandii to biura pracy jak match sa fajne.Przyjezdzasz masz gdzie mieszkac i w miedzyczasie szukasz mieszkania.Porzadne biura pracy jak tempo-team czy adecco nie maja firmowych mieszkan ani nie daja dojazdu do pracy.A jak sie przyjezdza w pojedynke to nie jest sie w stanie zaltwic mieszkania samemu od razu.Trzeba na to czasu no i pieniedzy a ludzie jadacy do Holandii raczej ich nie maja.Na start najlepsze sa takie biura jak match.Ci co przyjechali do matcha a mieli ambicje na cos normalnego z czesem odeszli,poszukali mieszkania i innej pracy.Ci co mieli ambicje,a Ci co sa sierotami siedza teraz i wypisuja zale na tym forum.Nie rozumiem jak mozna widzac ze biuro pracy jest nieuczciwe pracowac w nim dluzej niz 3,4 miesiace.

Ninna

Powiem tak, pracuje juz za granica okolo dwoch lat, naoogladalam sie co nie co, nigdy nie pracowalam w The Perfect Match ale powiem tylko tyle, kazda firma ma plusy i minusy nie ma idealnych firm. Jednak gorzej bywa z pracownikami, przyjezdzaja (usunięte przez moderatora) ktorzy bez jezyka i doswiadczenia jakiegokolwiek mysla ze na produkcji zarobia kokosy, ja pracuje za neiduze pieniadze, ale ciesze sie ze mam ich wiecej jakbym miala miec bedac w Polsce. Nie zarabiam tyle ile bym chciala pomimo ze znam jezyk i am juz spre doswiadczenie, ale mam zycie takiego jakiego bym nie miala w Polsce i ciesze sie ze nie usze sie o nic martwic. Co do domow, syfu itd. to kchani Polacy! Mozecie podziekowac kolegom i kolezankom, ktorzy przyjechali na wakacje sie bawic i balowac, ludzei nie przychodza do pracy bo pija dzien wczesniej a potem sie dziwia ze fabryki ich nie planuja! Zyja jak zwierzeta, gorzej jak swinie czasem a potem wracaja do Polski z niczym i psuja opinie firm. Powiem tylko tyle Ty jestes w porzadku firma dla Ciebie tez jest w porzadku.

Vanadis

Śmieszna jesteś;] pracy w Mc donaldzie nawet nie zaczęłam, bo nie chciałam. A to co mówisz, że każdy kto jedzie za granicę pracować przez biuro pośrednictwa później podlega bezpośrednio pod zakład jest bzdurą;] bo jak pracowałam przez inne biuro to ono miało prawo decydować gdzie będziemy pracować, czy na tym samym zakładzie czy na innym... i to ono nami dysponowało, nie zakład pracy. A moja droga język akurat znałam baardzo dobrze angielski no i nawet troszkę liznęłam holenderskiego przed wyjazdem więc podchodziłam do tego bardzo poważnie.... mniejsza z tym nie będę dyskutować z osobą, która wyjechała ubijać kotlety i jej się akurat poszczęściło widać, że(usunięte przez moderatora) przeżyłaś w tej holandii.

Zostaw merytoryczną opinię o The Perfect Match Detachering BV - Helmond

• Jak się pracuje w The Perfect Match Detachering BV?

Zobacz opinie na temat firmy The Perfect Match Detachering BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Perfect Match Detachering BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Perfect Match Detachering BV?

Kandydaci do pracy w The Perfect Match Detachering BV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Perfect Match Detachering BV