Opinie o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Perfect Match Detachering BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Perfect Match Detachering BV o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

młody

100% odradzam nie pchajcie się w to bagno zero poszanowania dla ludzi (usunięte przez administratora) NIE POLECAM PS A JESZCZE TE KEMPINGI META!!!!!!I DO TEGO ROWER DO 10KM!!!!

krysia

witam ja również na temat pani jeśli można ja tak nazwać (usunięte przez administratora)mam złe zdanie!i nie tylko o niej całe to biuro nadaje się do zamknięcia państwo holenderskie powinno się przyglądać takim placówka i je zamykać bez możliwości otwarcia pod inna nazwa jak to oni robią jeśli ci się nie podoba kontrakt to (usunięte przez administratora) i mówią na twoje miejsce jest dozo chętnych według mnie i nie tylko biuro czerpie korzyści z nowych ludzi: -za wyrobienie sofi nr (usunięte przez administratora) 100% odradzam ps. a tych 4 kierowców co mają (usunięte przez administratora)i nie tylko zresztą kto pracował to ich zna i możne sam swoja opinie przedstawić najlepsza jest jednak pani (usunięte przez administratora)jak podsuwa rożnego rodzaju pisma podczas podpisywania kontraktu jeśli się podpisze zrzekamy się prawie wszystkiego i podpisujemy ze TPM jest super i wywiązuje się z wszystkiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!A to nie prawda

dzikus

WITAM WSZYSTKICH ZAGLĄDAJĄCYCH NA TA STRONĘ NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY WRĘCZ ODRADZAM PŁACA 5,25 I NIC WIĘCEJ BRAK WAKACYJNEGO I URLOPU (OCZYWIŚCIE PŁATNEGO NO A URLOP TO JEST 2,3 RAZY W TYG BO NIE MA PRACY A JAK NAWET CHCE SIĘ ZALICZKĘ TO NIE CHCĄ DAĆ JAK NIE PRZEPRACOWAŁO SIĘ DNIA TO PO CO ŚCIĄGAJĄ NOWYCH LUDZI WIECZORNY SMS JUTRO WOLNE!!!!I TAK KILKA RAZY W TYG,)ALE JAK JEST SIĘ NAPRAWDĘ CHORYM TO PANI BLĄDI - (usunięte przez administratora)ZRESZTĄ DUŻO O NIEJ SŁYCHAĆ JAK TRAKTUJE POLAKÓW ZA GRANICA

martens78

Witam! Mam wyjazd 23 listopada do samolotów do miejscowości Helmond. Czy ktoś tam jedzie? Ponieważ są nieciekawe opinie. Czy jest sens tam jechać? Proszę o odp. Pozdrawiam

Pracownik Produkcji

Rozmowa szybka i na temat panie w biurze miłe pytań nie było zamiast tego wypełniłam test czy sie nadaje do zakładu :)

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Michal

powiem krotko przyjedzam na wlasny koszt 300zl pierwszego dnia do pracy a potem 4 dni wolnegc piewsza tygodniowa -15 euro czekam na nr sofi w koncu dostaje prace w bescie chip -50 praca na godz 7 a kierowca ustawia cie na 4.30 praca po 8 godz i 1godzina zabrana powrot o 18 na domku. bo przesiadka na ommel ale (usunięte przez administratora) tam zalicka jedna druga i czytam trzeci solaris 19 euro do przodu, w koncu karta i..pierwszy przelew 38 euro potem przeprowadzka tydzien holiday dopiero na koniec zarobilem na bilet i zarobilem na przetrwanie tam.A jak mialem 2 zmiane to kierowca mial (usunięte przez administratora) i porot nad ranem

dlanser1986

witam,szczerze mowiac prace to mialem i kasa sie zgadzala,musialem zjechac z powodu kilku frajerow na domku,jak dobrze trafisz to jest gitara pozdro dla 5 i 2 idla kierowcow

Waldi

(usunięte przez administratora)na dodatek w mieszkaniu z 10 innych osób same ćpuny a ta firma to szkoda gada (usunięte przez administratora) robiłem tam od 15;00 do 02;30 zależy nie raz krócej za 5.25 i jeszcze musiałem dojechać ponad 8km w nocy jeszcze jakaś masakra nie Polecam!!!!!!!

Ala

Wiecie może kiedy maja zamiar wysiedlać ludzi z campingów?

nemo

nowy werbunek ludzi do malowania samolotów....pierwsze trzy miesiące 7eur, drugie trzy m-c 8eur, po pół roku 10eur.(usunięte przez administratora)

?

czyli nie polecasztej firmy

Bartek

Nie znam gorszej firmy.

witam czy ktos wybiera sie do do tej firmy 22.09.2013 czy dalej macie tak zle zdanie o tej firmiedzieki za informacje

stefan

Krótko jak pojedziesz i zawiozą cię na 11 osobowa spelune to zrozumiesz

lakierniczny

Ja pracowałem jakiś czas temu w Aachen na lotnisku w Mastricht (chyba tak to się pisze) no i powiem tak że przez pierwsze 2 tygodnie razem z innymi pracownikami z firmy perfect match siedziałem na (usunięte przez administratora) i nic nie robiłem potem dostaismy telefon że samolot przylatuje i że jest praca. Praca była przez okolo tydzien po 10-16 godzin na dzień, i samolot został skończony po czym powiedziano nam że następny przyleci niedługo i że trzeba czekać, dostałem cynk od znajomego ktory pracował na kontrakcie jako lakiernik na lotnisku w Maastricht ale już w holenderskiej firmie, że samolot przyleciał i ze już go robią, zadzwoniłem wiec do PM żęby sie zapytac czemu nas nie kierują skoro już jest, w odpowiedzi usłyszeliśmy ze mamy na opuszczenie domków 2 dni po tym czasie przyjedzie kolega Damian ( swoją drogą kozak z kolegami) i nas z domu mówiąc grzecznie wyrzuci, oczywiście zamknęliśmy domy na zamki i nie otwieraliśmy przez 3 dni oczywiście przez te 3 dni o tj samej godzinie kolega Damian nam groził ale nic nie mógł zrobić. Oczywiście perfect match nie kierował nas do nowego samolotu bo firma zajmująca sie konserwacja samolotów zostawiła go dla swoich pracowników nie dla tych z biura pracy. (usunięte przez administratora)Także podsumowując nie polecam tego nikomu chyba że ktoś lubi trudne wyzwania.Firma dno!!!!!!!

PINGWIN
@lakierniczny

I tak będziesz sprzedawał jabłka i gruszki w Polsce,nara!

BadziorLG1945

JA PRZEPRACOWAŁEM W PERFECT MATCH 15 MIESIĘCY JAKO RZEZNIK W VAN ROII W HELMOND I NIGDY NIE POWIEM ZŁEGO SŁOWA NA TĄ FIRME KASA CO TYDZIEN ZGADZAŁA MI SIE CO DO GROSZA I NIGDY MI NIE BRAKOWAŁO MIESZKANIE TEZ MIAŁEM SPOKO SZESC OSÓB NA DOMKU SUPER EKIPA POZDRAWIAM EKIPE Z MILHEZE PANIE KSIĘGOWE W BIURZE TEZ SĄ WPORZĄDKU JAK TRZEBA BYŁO COS ZAŁATWIC ZAWSZE POMOGŁY. PRACOWAŁBYM BYM PEWNIE W TEJ FIRMIE.ZJECHAŁEM DO POLSKI Z KONIECNOSCI ALE JAK BĘDĄ MNIE CHCIELI SPOWROTEM DO PRACY TO JADE BEZ ZASTANOWIENIA BO WIEM ZE W TEJ FIRMIE MAM PEWNĄ PRACE I PEWNĄ KASE.

helmond

Dzięki za kontakt! Mam nadzieje, że tym razem coś się ruszy, bo ja zostalem (usunięte przez administratora) i powiedziano mi, że według pracodawcy w ogóle nie przychodzilem do pracy! Choć mają w firmie monitoring, choć przez kilka miesięcy zapewniano mnie, że dostanę moje wypracowane pieniądze, że pieniądze już zostały wysłane!!! Że zaraz będą na moim koncie! A po kilku tygodniach(!!!), że jednak...NIE PRACOWAŁEM PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ! Tak nagle stwierdzono, że...nie pracowałem przez cały tydzień! (usunięte przez administratora)

olo

kiedy sprawa w sądzie? była? i jak? moze podajcie jakies namiary do siebie, najlepiej e-maila.

seba

darujcie sobie 5,25 na godz, bez wakacyjnego, bez nadgodzin, bez dodatkow za swieta, mieszkania obora, poupychane po 12 osob, po 3 w pokojach, niby darmowe a w rzeczywistosci ze stawki 8,93 dostajesz 5,25 a co z reszta sie dzieje.. jesli masz stala prace to masz te 40h tyg i jakis tam przelew, jesli jestes nowy licz sie z tym ze bedziesz pracowl po 2 dni w tyg i dostawal po 50 euro przelewu, pobiora ci 50 euro kaucji za mieszkanie i za kazdego chipa z kazdej firmy w ktorej bedziesz pracowal. takze jesli w ciagu tyg zaliczysz 3 zaklady pracy to kaucji zabiora ci 150 euro.. a kaucja za mieszkanie.. za co.. az zaluje ze nie moge tu wrzucic zdjecia jak one wygladaja.. zwierzeta w holandii mieszkaja lepiej, nie potrafie zrozumiec jak ludzie w takich warunkach moga zyc i egzystowac, jesli bedziesz chcial wynajac wlasne mieszkanie, stawki nie podniosa, szok, masakra, brak slów

Bartek

I się zajmą,jest nas około 50-siąt osób,wszyscy kiedyś pracowali w tej firmie,(usunięte przez administratora)

pit

Witam byłem w deurne pracowałem tam i dziekuję to co w domku sie dzialo to jest psychoza dzien w dzien balety w biurze (usunięte przez administratora) same leca totalna porazka teraz walcze o pieniadze za przepracowane dni

Zostaw merytoryczną opinię o The Perfect Match Detachering BV - Helmond

• Jak się pracuje w The Perfect Match Detachering BV?

Zobacz opinie na temat firmy The Perfect Match Detachering BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Perfect Match Detachering BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Perfect Match Detachering BV?

Kandydaci do pracy w The Perfect Match Detachering BV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Perfect Match Detachering BV