Opinie o E.Leclerc w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy E.Leclerc. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w E.Leclerc o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.Leclerc w Lublin

Kierowniczka to chyba taka blondyna niesympatyczna nie miła i tak powinna sie cieszyć że dostała akurat stanowisko tam na Turystycznej, bo ja bym jej nie zatrudnił nigdzie . Wiem że była na zana, bo miałem z nią przyjemność rozmawiać ale chyba tyłem swoim zarobiła na swoje stanowisko tam .Bardzo głośno o tej Pani jest. W sklepie dużo przeterminowanych rzeczy i ogólnie nie polecam pracy w żadnym Leclercu. Wyzysk ludzi i traktowanie jak śmieci. ZERO SZACUNKU

aa

odrazdazm po 4 dniach pracy mam dosyc stoisz 13 godzin nie mozesz usiasc ani na chwile ,ani słowme sie odezwac do nikogo zarobki fatalne 1100 zł

aa1

Polski trudny język prawda? Nie czytasz nagłowka? to forum pracownicze? Ludzie chcą pracować bo muszę z czegoś żyć pojęłaś [usunięte przez moderatora]?

manolo
@aa

Kasjerka w eleclerc prócz kasy nie musi interesować sie niczym wiec jest miła i czaka z usmiechem na kienta kasę...Jeśli wejdziesz dalej np. na świeże spotkasz kierowniczke której od wydzierania się pada aparat gębowy.nie przyjemna,uszczypliwa,wątpliwe podejście do pracownika...

Łukasz

Witam mam zamiar pracować jako Ochroniarz w Eclercu na ulicy Turystycznej i w związku z tym chciałbym zaczerpnąć opinii na temat pracodawcy jak i zarobków.

dodo

Witam No to sproboj w jakis nieformalny sposob dotrzec do Prezesa,zapewniam cie on nie gryzie :-).Masz jeszcze inna mozliwosc powiadomic go o wybrakowanym kierownictwie popularnym donosikiem,np.przetlumaczonym w google tranlater.Wsunac pod drzwi,tylko musisz uwazac na slady pozostawione na kartce i kopercie.Nie smiej sie wiem co pisze.Slady linii papilarnych to wazny trop dla szefa ochrony,a zapewniam cie ze dyrekcja ma szereg powiazan w miescie.Zycze powodzenia. Pozdrawiam

zenek
@dodo

hej... z magazymu pouciekali i auchan widze że i tak nikt nic nie napisał..Prawda jest bolesna pozerki...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie E.Leclerc? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MR.BLASZANY

SIEMKA JA CHCIAŁ BYM POTWIERDZIC ZE W LECLERKU NA STANOWISKACH KIEROWNICZYCH PRACUJE BANDA (usunięte przez administratora) POCZĄWSZY OD DYREKCJI.TO LECLERKOWSKA MAFIA DYREKTORKA PO ŚCIĄGAŁA SWOJE STARE KOLEZANECZKI KTÓRA JEDNA Z NICH KIEDYS PRACOWAŁA EX DYREKTOR JA WYWALIŁ I PRACOWAŁA W STOKROTCE ALE JUZ JEST Z POWROTEM NASZA GWIAZDA . JUZ NIE WSPOMNĘ O ZAROBKACH BO TO JEST KARYGODNE ..WYŻYWAJĄ SIE NA PRACOWNIKACH JAK TYLKO MOGĄ A WIDZE W KOMENTARZACH ZE TO NIE PRAWDA ..SZKODA ZE PREZES NIE ZNA POLSKIEGO BO BY TĄ CAŁĄ SZUMOWINĘ WYPIERDZIELIŁ BO DOJĄ Z NIEGO JAK PIJAWKI ..

yeti

ja pracuje na zana i ktos tu bzdury wypisuje, nikt nie stosuje mobngu, bo ie boja pozwow sadowych. praca jak kazda, nie jest bardzo ciezko, ale kasa cienka, wiekszosc pracuje za najnizsza krajowa za ktora trudno sie zyje

ty

raczej od jakiegos debila z gory bo pracownicy nie maja takiej opini bo niem o kim a ni o czym bo to jest (usunięte przez administratora) a nie sklep chyba ze jest w klice (usunięte przez administratora) to juz inna sprawa

ktos

masz swieta racje na stanowiskach kierowniczych i wyzszych pracuje banda idiotow i nierobow ktozy pokonczyli ogulniaki a maja sie za wladcow zreszta z innych prac ich wywalili bo sie nie nadaja wiec wzieli ich zreszta jednym sloewm banda debil ktura nie nadaje sie do niczego z pracownikow robia bialych murzynow we wlasnym kraju

Nie wiem czy umiecie czytac ze zrozumieniem ale to jest opinia o pracodawcy, czyli o pracy tam, czyli od pracownikow jak takowa praca wyglada a nie od klientow.. Osobiscie nie polecam pracy tam, jeden wielki smiech na sali a pieniadze gownianie.. jak wyjdzie Ci 1000zl na reke to sie ciesz, nie mowiac o mobbingu i traktowaniu pracownikow jak niewolnikow. .

an

no jasne ze naciągane te pochwały. Trzy wysłane o tej samej godzinie i tego samego dnia-to pewnie jedna i tak sama osoba! A sklep taki sobie, słabo się promuje, często brakuje towaru, duże kolejki , a towar w innych marketach tańszy.

lucek

co w ty eleclercu możesz kupić taniej 2 produkty a za resztę zapłacisz więcej jak w sklepiku osiedlowym to tzw chwyty reklamowe.w dodatku ludzie pracuja za grosze.przy cenach lubelskich powinni tal ludzie zarabiać conajmniej 2000 na rękę

pola
@lucek

niektórzy super wchodzą z wazeliną wtedy nie muszą pracować tylko siedzą na palarni z przełożonym a pózniej zdziwienie że terminy są.. ahaha kierownik i asystent na górze a na dole jeden pracownik albo żaden.Czemu nie zamawiaja systemowo ??? zajełoby to 2 gdz.. resztę trzeba by było spędzić na wykładaniu towaru ,,,,, eleclerc turystyczna

Aga

Super hipermarket

patyk
@Aga

Witam .. jesteś sfrustrowanym kierownikiem czy pracowniikiem ? odwiedz psychologa ale nie pisz super i itd. najnormalniejszy sklep ceny jak wszędzie czasem brak, czasem zupełnie inne niz przy kasie najbardziej frustrujący są wydzierajacy sie przełożeni.....

sam
@Aga

Super gafa...przeczytaj najpierw ze zrozumieniem, piszemy o pracy atmosferze,wyzysku jeśli jest i innych ułomnosciach,czy superlatywach ..

Sklep ten jest najlepszym sklepem w lbn..wszystko mozna kupic po korzystnych dla nabywcow cenach:)Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o E.Leclerc - Lublin

• Jak się pracuje w E.Leclerc?

Zobacz opinie na temat firmy E.Leclerc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

E.Leclerc