Opinie o E.Leclerc w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy E.Leclerc. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w E.Leclerc o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.Leclerc w Lublin

Edyta

@jo Co konkretnie popierasz? Umieść, proszę, w swojej wypowiedzi jakieś konkrety. Co takiego jest nie tak, że odradzasz pracę w firmie E.Leclerc? A może dasz radę również napisać i coś pozytywnego na temat tej pracy? Na pewno coś się znajdzie. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź, będzie na pewno bardzo ciekawa i merytoryczna.

Grażyna

Może w związku z brakiem ludzi do pracy firma podniesie wynagrodzenia?

Nie warto pracować w Leclercu na Turystycznej, mało płacą, atmosfera w pracy bardzo zła, nie szanują pracownika.

jo
@Anna

popieram

Odradzam prace w Leclercu na Turystycznej w Lublinie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie E.Leclerc? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zawiedziona

Dzoana pisze prawde, lepiej znalezc coś innego, ja niedługo odchodze odradzam wszystkim prace tam

O

Praca tam to koszmar od magazynu po biura, nie warto.

Edyta

@Dzoana co masz na myśli pisząc o mobbingu? Jest on przez kodeks pracy definiowany jako: "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy z takimi zachowaniami się spotkałaś? Jeśli tak, to czy próbowałaś je zgłaszać? Firma ma obowiązek przeciwdziałać takim sytuacjom. @X widzę, że nie masz najlepszej opinii na temat E.Leclerc. Możesz powiedzieć co konkretnie uważasz za "fatalne warunki pracy"? Bardzo ułatwi to dalszą dyskusję.

Dzoana
@Edyta

Moze wystarczy sie przyjsc po leclercu i poszukac jak ludzi traktuje. Mnie kiedys klientka powiedziala ze jest zgorszona zachowanie kieronikow w tym sklepie. I jak traktuje pracownikow wiec jesli klient takie zachowanie zauwazyl to cos w tym sklepie jest nie tak.

Dzoana

Nie polecam pracy w tym sklepie. Mobbing w pracy to norma polowa pracownikow pouciekala kierownicy sklepu maja podejscie ze tylko leclerc sie liczy a zycie prywatne pracownika nie obchodzi. Masz byc w pracy nie wazne czy masz np. Lekarza czy nie. To nie jest normalne. Wydzierajaca sie Dyrektor i ludzie uciekajacy miedzy dzialami aby im sie nie oberwalo. I na to wszystko patrza klienci.....

Edyta

Chętnie dowiemy się więcej o warunkach zatrudnienia i Waszych doświadczeniach z pracy w E.Leclerc, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam o obowiązującym wszystkich użytkowników regulaminie portalu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin

norbert

Praca na magazynie to porażka kierownik i zastępca to buce bydlaki nie ludzie. Fakturzystki pracujące na magazynie wiecznie są naburmuszone.Atmosfera nie miła odradzam tam pracę

sd

Praca na takim stanowisku jest dość specyficzna @wiaia. Trzeba być dość elastycznym, bo tak naprawdę najważniejszy jest twój wynik. To on głównie generuje twoje wynagrodzenie, więc pewnie nadgodziny się zdarzają - ale często z własnej woli :) Kiedy kolejne przyjęcia?

lennie

Bardziej opłaca się pracować tu bez umowy. Na czarno dostałam na rękę 2300zł, z umową ledwo tysiak.

mwj

Polecam pracę w Leclercu na Ursynowie. Atmosfera i kierownictwo są naprawdę w porządku. Praca bez stresu, wystarczy ją wykonywać dokładnie.

noomi

nie idż jako piekarz do eleclerka nawet na oplaty Ci nie wystarczy ... więcej na ulicy wyrzebrzesz... W warszawie wiecej placa ale zycie i mieszkanie równiez jest droższe

mar

witam, mam zamiar wybrac sie na rozmowe o prace jako ochroniaz w eleclercu na ul.turystycznej. podrzuci ktos ile mozna zarobic i czy znajde tam w miare ogarnietych i fajnych ludzi?

@mar

odnośnie ochroniarzy .. jeszcze nigdzie nie spotkałam się z imunitetem dla kierowników.i asystentów. Kto ma największy dostęp do artykułów przez zostawianych przez przedstawicieli i hurtowników??pozatym w poważnych firmach nawet prezesi poddają się kontroli ochrony to nie jest ujma wręcz lojalność wobec firmy ...

@mar

mój powyższy tekst dotyczył pracy w eleclerc na Turystycznej żeby nie było wątpliwosci

sławek

dz. świeże starsza pani bardzo nie przyjemna,chodzi w przykrótkich spódnicach sporadycznie to robi ale jak się nachyli widać jej cztery litery a fuj ,,,proponuje strój służbowy i zmianę sewuarwiwru .. ocena dotyczy Eleclerc Turystyczna

Zostaw merytoryczną opinię o E.Leclerc - Lublin

• Jak się pracuje w E.Leclerc?

Zobacz opinie na temat firmy E.Leclerc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

E.Leclerc