-nn

Leroy Merlin Lublin Felin Po kilku latach pracy w Leroy Merlin z czystym sumieniem powiem że jest to stabilna firma. Bardzo dobry socjal.Elastyczny grafik,to akurat zależy od kierownika .A 90% kierowników to fajni ludzie. Dyrektor jak to dyrektor,musi wymagać,czasem opierniczy,ale nikomu krzywdy nie zrobi. W Lm szkolono nas,że najważniejszy jest klient i tego oczekuje się od załogi,aby każdy klient wyszedł ze sklepu zadowolony i aby chętnie wracał.Nie ma tam mowy o mobbingu .Jest fantastyczna atmosfera bo tworzą ją fantastyczni ludzie.Wiadomo że nie tylko tacy tam są,zawsze trafi się jakiś dupowłaz,ale nikt go nie traktuje poważnie.Tam nie lubią wazeliniarstwa i chwała im za to! Myślę że negatywne opinie od byłych pracowników wystawiają ludzie,którzy niestety nie sprawdzili się i z jakiegoś powodu opuścili szeregi Lm. Popracujcie w innych firmach a zatęsknicie za Leroyem!

wiecie może

Wiecie może ile zarabia kierownik zarządzania sklepem? Szczerze mówiąc mam możliwość przejścia z Castoramy do LM, ale póki co nikt konkretnie nie powiedział jakie są stawki... Boję się, że trafię z deszczu pod rynnę.

wiecie może

@frodo
@wiecie może

Szanowny kolego/ko każdy kowalem swojego losu, z swojej strony powiem że trafisz pod tą "rynnę".

Dariusz
@@frodo

Możesz rozwinąć swoją opinię? Chodzi Ci o złe zarządzenie firmą, atmosferę czy inne kwestie? Dzięki za pomoc.

@frodo
@Dariusz

Wystarczy poczytać sobie tu wpisy, i nie są to bajduły bo mogę się pod nimi podpisać obiema rękami :) wszystkie negatywne mają oparcie w faktach i znam je na codzień. Nawet atmosfera miedzy nami jest (usunięte przez administratora) bo ludziska siedzą w toksycznej atmosferze, tyle w temacie sorki nie chce mi się powielać tego co tu już ktoś napisał, poczytaj sobie. Życzę powodzenia :)

MkiZelo Nowy wpis
@wiecie może

Z deszczu pod rynnę. Bo to za wszystkie nieprowadzenia w LM to byś ty odpowiadał, nawet jak pomysł będzie dyrekcji. Dyrektor z Felina to w sumie furiatka i nie logiczny babsztyl, a na Olimpie i tak o wszystkim decyduje dyrektor, a ty tylko wykonujesz.

Teresa

Hej, czy ktoś napisze mi jak obecnie wygląda praca w LEROY MERLIN w Lublinie? Ostatni wpis od pracownika firmy został dodany we wrześniu 2020 roku a przez te parę miesięcy mogło się wiele zmienić. Wymienicie mi co takiego firma oferuje swoim pracownikom?

Nick
@Teresa

Zastanów się czy jesteś codziennie przyjmować na klatę nie za przyjemne uwagi od klientów. A jak normy sektor nie wyrobi to na dywanik do kierownika.

MkiZelo Nowy wpis
@Teresa

Dyrektor udaje miłą i fajną. A jest typowym dyrektorem co nie ma szacunku do ludzi. Tylko wyniki i kasa są ważne. Klientowi wolno wszystko, byle kasę zostawił i super opinię na Google zostawił. Zwykli pracownicy są naprawdę świetnie zgrani i koleżeńscy. Większość kierowników naprawdę spoko, albo tylko udają i czekają kiedy mogą cię pod*****olić do dyrektorki. Coraz większe wymagania, coraz mniej realne. Ale socjal i wynagrodzenie całkiem nieźle.

Magda Nowy wpis
Klient

Tragiczne podejście do klienta, pracownicy mili i pomocni do momentu jak nie zapłaci się faktury za towar, problemy ze zwrotem towaru ogromne, mylą się na każdym kroku od pracownika do magazyniera. Odradzam zakupy w tym sklepie leroy Merlin Lublin felicity.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 75 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w LEROY MERLIN?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tommy

Pracowałem tam jakiś czas temu, co prawda nie jako pracownik stały, a przez agencję pracy na um. zlecenie. Byłem zarówno w Felicity jak i Olimpie. Byłem na różnych działach, ale zdecydowanie najgorzej wspominam logistykę (Olimp). Spodziewałem się, że lekko nie będzie bo w końcu to praca fizyczna, ale polecenie przeniesienia bramy ważącej grubo ponad 100 kilogramów przez dwie osoby to chyba lekka przesada. Kierownik wymagania miał spore, ale ogólnie szło się z nim dogadać tak jak z pozostałymi za wyjątkiem jednego, p. Norbert - kawał prostaka, obgadywał ludzi, mogłeś robić za dwóch a i tak nazwałby cię nierobem, zachowywał się jakby to on był kierownikiem. Naprawdę pracowałem w kilku takich miejscach, ale w żadnym takiego "rodzynka" nie spotkałem. Mam nadzieję, że już tam nie pracuje bo sposób w jaki traktował ludzi z agencji oraz samo zachowanie było po prostu karygodne.

Obserwator.

Pracowałem w Puławach i w Lublinie ale klient zawsza taki sam i fakt jest taki że praktycznie codziennie trafia się jakiś trudny Trudny klient to z którym naprawdę niełatwo jest współpracowac Zazwyczaj jest to osoba roszczeniowa, z pretensjami, agresywna słownie, ale nie tylko. Trudnym klientem będzie również ktoś, kto przekonany jest o swojej racji, nie daje nam nic powiedzieć, nie chce iść na żadnej kompromis i uważa, że jesteśmy niekompetentni. Zazwyczaj całą swoją złość na firmę wyładowuje właśnie na nas. A ty niestety musisz siedzieć cicho.Jak masz szacunek do samego siebie to omijaj pracę w LM, Obi itd...

Nick

Sama praca spoko raz jest ciężko a raz nie. Bardziej bym zwrócił uwagę na samą specyfikę pracy w markecie jest naprawdę trodno pracować nie jednokrotnie z narwanymi i dojść wrogo nastawionymi klientami. Nestet jako pracownik nie możesz się nawet odezwać a nie daj Boże krzywo spojrzeć bo skarga. A wsparcia w przełożonych niestety nie uświadczysz.

zadowolona
Klient

Witam......w poniedziałek(15,02.2021} na Felinie około godz.16, na dziale kuchni ,dokonywałam zakupów u P. Dominika......Jakież było moje zdziwienie, iż pomimo przebudowy na tym dziale i nawału pracy, zostałam bardzo miło zaskoczona.P Dominik zajął się mną kompleksowo.Doradził,pomógł dobrać i skompletować( to co mi było potrzebne)a jego kompetencje i zaangażowanie ,wybiegały dalece poza jego obowiązki.Dopytywał czego mi jeszcze brakuje i pomagał na innym dziale dobrać rzeczy, potrzebne mi do remontu mojej kuchni......Wielkie brawo dla człowieka ,który nie zniechęcał się moją niewiedzą i cierpliwie tłumaczył wszystko bardzo dokładnie.Mam nadzieję że w czasach ,kiedy panuje zasada spychologii,takich pracowników firma szczególnie docenia a P. Dominika wynagrodzi za dbałość o klienta......Panie Dominiku......bardzo dziękuję......kuchnia wyszła super!!!!.Z pozdrowieniami .....mega zadowolona :-D

Leroy Merlin Lublin Felin Z niektórymi opiniami tutaj zgadzam się jak najbardziej, można poznać fajnych ludzi, można też poznać niefajnych ludzi, osoby kompetentne które świetnie nadają się na swoje stanowiska jak również takie które kompletnie ale to kompletnie nie mają pojęcia o tym za co są odpowiedzialne. Najważniejsze według mnie to trafić na dobry dział. Są kierownicy lepsi, gorsi a też niestety są tacy że ciężko określić jakkolwiek kim te osoby sa bo ani umiejętności ani wiedzy ale takich na szczęście mało. Można zauważyć pewien brak logiki w decyzjach od górnych ale do tego da się przyzwyczaić. Jeśli interesuje kogoś kwestia pieniędzy to tutaj niestety nie mogę powiedzieć za wiele dobrego. Wypłacane w terminie, są przeważnie jakieś premie kwartalne, podwyżki to przeważnie wyrównania do osób świeżo przyjętych. Niestety nie rzadko można spotkać się z sytuacją w której osoba nowa nie potrafiaca w zasadzie jeszcze nic zarabiać będzie więcej niż Ty. W czasie podwyżek otrzyma się wyrównanie albo bagatela 100 zł brutto więc. Jeśli ktoś chce poznać trochę fajnych osób (pod warunkiem że trafi się na odpowiedni dział) to w sumie praca okej, jeśli ktoś chce się rozwijać to tak już średnio a jeśli ktoś chce zarobić i mieć nadzieję że jego wynagrodzenie sukcesywnie i proporcjonalnie będzie wzrastać wraz ze zdobywanym doświadczeniem i umiejętnościami to niestety tak nie będzie.

Czy zdarzają się nadgodziny w LEROY MERLIN?

@Pytanie

Zdarzają ale nigdy nie są wypłacane tylko odbiera się później godziny żeby wyszło na równo

-nn

ggg
@-nn

Witam Jestem zainteresowany pracą w LM na stanowisku Doradcy ds. Kluczowych Klientów ( na Felinie). Chciałem zapytać, jaka panuje tam atmosfera pracy? Czy można liczyć na solidne szkolenia i pomoc ze strony współpracowników? Jak długo trwa okres adaptacyjny i na jaki okres dostaje się pierwszą umowę? Praca w każdy weekend, problemy z dostaniem urlopu? Na jaką stawkę można liczyć na początek? Proszę o odpowiedź na postawione przeze mnie pytania, ponieważ jestem poważnie zainteresowany aplikowaniem na tą ofertę pracy. Pozdrawiam

Tuturutu
@-nn

@-nn Skoro taki fantastyczny miód w LM jak opisujesz, to dlaczego notorycznie wiszą ogłoszenia z wolnymi wakatami ? :)))))))))))

Miki
@-nn

Jeszcze trochę i zaczną Ukraińców zatrudniać hahahah taka tam "Kanada" jak napisałeś. Wazeliniarstwem to ty śmierdzisz na kilometr, elastyczny grafik powiadasz !?.....bez urazy kolego ale elastyczna to chyba twoja stara w domu jest ale nie grafik tam, nie ma połowy miesiąca a zmiany potrafią być X razy co gorsza nawet bez słowa że ktoś coś ci zmienia. Pieprzysz farmazony na zamówienie i tyle !!!!!!

@-nn

Jak widac nie kazdy pracownik nauczyl sie szanowac klienta.(pisze o sklepie FELIN) KESTEM STALYM KLIENTEM I PRZY ODBIORZE towaru jest taka czarna niska teoche przy kości kobitka ktora jak widzi klienta to z ust jej mozna wyczytacPO COS TU PRZYSZEDŁ .... niejednokrotnie zwracalem uwage ze stpje i czekam a ONI UDAJA ze nie widza. Niestety mam mieszane uczucia co do samej obslugi w tym sklepie bo nawet ostatnio magazynier odmowil mi pomocy przy wsadzeniu drzwi do auta! Nie wiem czy pracuja tam za kare?i czy stwierdzenie KLIENT MASZ PAN cos Rym pseudo pracownikom mowi.

Liliana
@Klient

Ten pan umie czytać w myślach brawa mu za to .brak komentarza słoma z botów wystaje tam drogi Panie pracująe największej klasy ludzie i stali klienci mają szacunek i klase.Mam nadzieję że ktoś w pana pracy. dważy się opisc Pana pracę bo mi kultura nie pozwalam ale Karma wraca prawo Interntu może powiedzieć co chce ale prawda jest inna ... następnym razem proszę się zastanowić za nim Pan coś powie..

nn
@Tuturutu

Fajnie jest smarować na kogoś w internecie,fajnie bo anonimowo, Widzisz mnie tam nie chcą a mimo to ,nigdy złego słowa nie powiem na LM

Mirek

@Paulina A to niby dlaczego, szkoda, że zabrakło uzasadnienia bo dla mnie praca w firmie jest ok.

Paulina

Nie polecam!!!!

Czy pracownicy LEROY MERLIN chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

leroyowy
@Pytanie

Tak chętnie że z mojego działu nie poszedł nikt.

Dolores

Co racja to racja.

Wiki

Ja po rozmowie kwalifikacyjnej mam mieszane uczucia, o panu z którym miałam przyjemność rozmawiać mogę powiedzieć że to chyba nie miejsce na takie dziwne zachowania. Miałam wrażenie że traktuje mnie nie co z góry.

123abc

witam czy w LM felin jest mozliwosc pracy 8-16 lub 7-15 ?chodzi mi o stanowisko magazynier logistyk

123abc

dzieki za odpowiedz

nn123
@123abc

Napiszę raz jeszcze. Nie nie ma, jeśli ktoś mówi inaczej wprowadza cię w błąd. Tam się zostaje po godzinach i to wcale nie rzadko, więc nie wiesz o której wyjdziesz z roboty. A tak na marginesie PRAWDA boli skoro znikną mój poprzedni post na pytanie kolegi o pracę tam. Kasowanie nic nie zmieni FAKTÓW nie oszukasz !!!

Tadex

Potwierdzam postawione tu negatywne zarzuty co do LM, zwłaszcza fakt traktowania pracowników przedmiotowo co niestety widać w rotacji i ciągłych ogłoszeniach o wolnych miejscach a firmie. Nie każdy chce być traktowany jak rzecz.

Burak

Moja opinia dotyczy jednej z Lubelskich placówek Leroy-Merlin nie wymienię której ale z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć że w drugiej jest tak samo. Nie jest to moja pierwsza praca więc skalę porównawczą mam. Niestety moja opinia nie jest pozytywna, nie spotkałem się jak do tej pory z tak nie zdrową atmosferą wręcz chorobliwą w stosunkach przełożeni-pracownik, zasady te można porównać jedynie do tych feudalnych z minionych epok. Niestety odbija się to na też na relacjach miedzy pracownikami, ludzie są zastraszeni boją się rozmawiać by nie powiedzieć co myślą i jeśli spotkasz tam uśmiechniętą osobę to na 100% jest to nowy pracownik i jeszcze nie zobaczył w co wpadł. Dodam też że przyjmując taktykę że przyjdę do pracy zasłonię usta oczy i uszy "odbębnię" swoje też się nie sprawdza przez tą toksyczną atmosferę. Jeśli chcesz tam popracować dłużej musisz mieć lub wykształcić w sobie szczególne negatywne predyspozycje.

Lublinianin

(usunięte przez administratora) Olimp Leroy Merlin nie prowadzi rekrutacji w sposób jasny tylko wciska półsłówka, ściąga multum ludzi i tak wyrzuca każdego oraz nie potrafi "odpowiedzieć" na powód dlaczego nie chce. Dno i 3 metry mułu.

Ciekawski
@Lublinianin

Jak zarobki jako doradca klienta w Lublinie?

Zostaw merytoryczną opinię o LEROY MERLIN - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

LEROY MERLIN