Opinie o E.Leclerc w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy E.Leclerc. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w E.Leclerc o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.Leclerc w Lublin

Długo tam nikt nie popracuje. Z czarną mamba i jej pieskiem u nogi nie da się wytrzymac. Ponizanie pracowników sprawie im satysfakcję. Dla mnie to jest chore powinni w cholere zamknąć te leclercki. Zresztą ceny mają z kosmosu a za parking każą sobie płacić tak jak jest na Zana. Więc jest tyle lepszych sklepów jak np. Lidl czy Biedronka z darmowym parkingiem. I bez takiego Cyrku jaki się dzieje na Turystycznej w leclercu. Choć na Zana wcale nie lepiej jak połowa kadry uciekła z Turystycznej na Zana.

TTTT

Traktowanie ludzi poniżej jakichkolwiek norm! Nie polecam tam pracować. Proponuję bojkotować te sklepy i nie robić tu zakupów. Ludzie traktowani są tu jak niewolnicy!

Sylwia
@TTTT

Zgadzam się, najlepiej jest robić 10 rzeczy na raz... Do tego Pani Dyrektor ucieła premie na kwartalne, jak na turystycznej... Nie ma jak wyzysk.

tak

Pracuję tam na kasie (ul. Turystyczna) i osobiście uważam że jest ok. Ludzie jak ludzie, są lepsi i gorsi, ale kierownictwo jest miłe z Głównej kasy. Rolkarze tak samo według mnie. Jak o coś zapytam zawsze zostanie mi udzielona odpowiedź i nie ma pretensji, że czegoś nie wiem. Na 6 h pracy 15 min przerwy, według mnie spoko. Ochrona miła. Jedyne do czego można się przyczepić i to poważnie to szkolenie. U mnie trwało 3 h 45 min i niczego się nie nauczyłam. Nie profesjonalne. Mam nadzieję, że to zmienią bo z tego co wiem od innych tam pracujących ich "szkolenie" wyglądało tak samo jak moje. Czyli było zerowe. Ogólnie sama praca jak praca. Przez wakacje spoko, ale na dłużej... Chyba mi by się nie chciało - liczenie pieniędzy po każdej zmianie ze swojej kasetki.

Franciszek
@tak

Opowiesz coś więcej o swoim krótkim szkoleniu stanowiskowym? Faktycznie czas o którym piszesz to niezbyt wiele. Jakie treści zostały Ci zaprezentowane? Czy po szkoleniu od razu zostaje się samemu na kasie, czy ma się jakieś wsparcie?

Maciej
@Franciszek

A szanowny Pan jest z kierownictwa że tak wypytuje?

kupujący

Robiłam zakupy na zana , parking porażka sklep nie informuje o płatności powyżej 2 godzin , a gdzie kawa , lody i zabawy dla dzieci ? Wyrzucanie poprzez opłaty to poniżenie klienta , jestem w markecie ile chcę , bo zostawiam tam kasę a nie muszę stoper włączyć. Market schodzi na dno poprzez takie traktowanie ludzi jeden wielki nonsens , zawiodłam się , nie polecam !!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie E.Leclerc? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
kslakdlaskd

Nie polecam tego miejsca minimalna krajowa wyzysk i fatalna atmoswera w pracy nie da sie wytrzymac zawsze myslalem ze poprzednie komentarze to klamstwo jednak teraz wiem ze to prawda miejsce dobre dla osob ktore nie maja juz wyjscia i nic nie znajda innego

KaWa

Mam mieszane uczucia, ale o wiele gorzej jest w Achuan. Racja, kilka osób( pracowników z wyższym stażem np. 10) mogliby zachowywać się jak ludzie. Nie jest jednak najgorzej. Praca, jak to praca tego typu. Dla kasjera im szybciej wszystko ogarnie, tym lepiej. Atutem jest też to, że na zmianie robi się tylko 2 przelewy, a nie co określoną sumę pieniędzy w kasetce jak w niektórych sklepach. Wiadomo, zarobki zawsze mogłyby być większe. Takie mocne 4,5/10

JAMES

Ogolnie nie warto tam pracowac niech sie naucza szacunku do ludzi. Nikt nie jest smieciem aby byl tam ponizany.

Buce to cale kierownictwo

W
@Adam

Witam. Mogę prosić o informacje jak wygląda praca na stanowisku kasjer dla nowych pracowników. jakie jest podejście przełożonych, jeżeli jest ktoś pierwszy dzień w pracy i nie wszystko dokładnie jeszcze umie robić?

Edyta

Negatywnie wypowiadacie się o pracy w firmie, czy dotyczy to wszystkich działów? Z pewnością są stanowiska, gdzie zatrudnione osoby są zadowolone. Napiszcie proszę, jaką posadę moglibyście polecić. Czy pracodawca oferuje wszystkim umowę o pracę? Czy E.Leclerc zatrudnia również osoby niepełnosprawne? Wszelkie informacje dotyczące tego miejsca pracy będą bardzo cenne.

@Edyta

E.Leclerc każdemu pracownikowi daje umowę o pracę. Początkowo jest 3 miesiące próbne - również na umowa o pracę

Edyta

@Adam, absolutnie nie powinieneś się wypowiadać w taki sposób. Tego typu komentarze mogą mieć konsekwencje prawne. Koniecznie zapoznaj się z regulaminem forum. Możesz powiedzieć, co dokładnie jest powodem Twojego niezadowolenia?

Zajac sie tym powinna inspekcja pracy i sanepid a najlepiej podpalic z cala kadra kierownicza z malymi wyjadkami

Ula

Czy widzicie jakąś szansę na poprawę warunków pracy w firmie?

Karol

Podpowiedzcie jak się wam pracuje? Warto aplikować?

@Karol

nie warto

Nawet kierownicy uciekają więc to mówi samo za siebie czy warto :)

Luidzi

Niektórzy tylko narzekać potrafią?

Bylyp

Odradzam prace w tym bagnie. Kierowniczki nie szanuja ludzi. Zwlaszcza jedna czarna mamba.

Byly pracownik
@Bylyp

Zgadzam sie. Ta kobieta jest okropna. Mialem okazje z nia pracować. Nie szanuje nikogo. Do tego kłamie. Jak widać to standard w leclercach. Oby kiedyś trafiła na kogos jeszcze gorszego.od niej samej.

I am looking for a job in Poland. do you help me?

Edyta

Pojawiły się nowe opinie klientów na temat firmy E.Leclerc, które oczywiście są ważne. Jednak w tym momencie chciałabym poruszyć kwestię stricte związaną z pracą w tym miejscu. W wywiadzie, którego udzielił dyrektor marketu E.Leclerc w Kielcach, wynika iż firma oferuje swoim pracownikom dodatkowe gratyfikacje motywujące. Cały wywiad można znaleźć tutaj - https://www.gowork.pl/e.leclerc,53078/wywiad,81 Pojawia się pytanie, czym dokładniej są te gratyfikacje? Jeżeli ktoś mógłby przybliżyć ten ważny temat, to będę Wam w imieniu swoim oraz innych zainteresowanych użytkowników wdzięczna.

szkoda że to lublin

Zakupoholiczka

Zawsze tam robie zakupy bo jest duzy wybor

Zostaw merytoryczną opinię o E.Leclerc - Lublin

• Jak się pracuje w E.Leclerc?

Zobacz opinie na temat firmy E.Leclerc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

E.Leclerc